PlayStation 4

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: PlayStation 4

Postprzez Kirkbyboy » 16 lis 2016, o 22:51

Witam...
przy okazji premiery gry FIFA17 i nowej konsoli PS4 Slim, udało mi się zakupić na promocji zestaw Fifka17 + PS4 (ale nie slim) za 149 funtów (prawie jak darmo)
Więc leży sobie teraz mój play spokojnie i czka aż zacznę na nim grać.
Jako, że zawsze grałem na PC, obawiam się gry na padzie (chodzi mi o FPS).
Planuję zatem zakup XIM4 - wiem, że są inne fora od takich spraw... ale nie chce mi się bawić w rejestrację etc.
Może ma tutaj ktoś wspomniany XIM4 albo inne ustrojstwo które pozwala podłączyć mysz i klaw?
Ktoś coś jakoś gdzieś?

pzdr

#down
była akcja jak wychodziła SLIM - nie było lekko zdobyć ten sprzęt za taką cenę (ja kupowałem będąc na wakacjach z żoną o 2 w nocy, ale udało się...)
Poczekaj na BlackFriday - na bank będą dobre promocje w UK i US
Np teraz można kupić:
Xbox One 500gb Solus (1st Gen) - £149.00 @ ASDA
PS4 Sony Wireless Headset 2.0 Black - "£52.00" - 15.00 (voucher) = 38.00 @ Sainsbury's
XBox One 1TB Console with the Division and Gears of War 4 £199.99 @ Game
Mortal Kombat XL £14.95 (TheGameCollection)/ £14.85 @ Base.com
itd.... itd
No ale to ceny w UK
Ostatnio edytowano 16 lis 2016, o 23:27 przez Kirkbyboy, łącznie edytowano 1 raz
Kirkbyboy

1 year of membership

Postprzez HappyBlancik » 16 lis 2016, o 23:04

Kirkbyboy napisał(a):Witam...
przy okazji premiery gry FIFA17 i nowej konsoli PS4 Slim, udało mi się zakupić na promocji zestaw Fifka17 + PS4 (ale nie slim) za 149 funtów (prawie jak darmo)
Planuję zatem zakup XIM4 - wiem, że są inne fora od takich spraw... ale nie chce mi się bawić w rejestrację etc.
Może ma tutaj ktoś wspomniany XIM4 albo inne ustrojstwo które pozwala podłączyć mysz i klaw?
Ktoś coś jakoś gdzieś?

pzdr

Nie chcesz powiedzieć gdzie mogę kupić tę konsolkę za tyle? ;>
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 16 lis 2016, o 23:30

HappyBlancik napisał(a):
Ktoś coś jakoś gdzieś?

pzdr

Ale Ty przecież sprzedawałeś swoją konsolę przez brak czasu :D

Edit: Fifa 17 jest bardzo dobra, według mnie porównywalna z 14 a lepsza od 15 i 16 (szczególnie 16 według mnie to była kpina na PC)
Ja bym urzadził turniej w fifę 17 ale nie wiem czy będą chętni :)
Ostatnio edytowano 17 lis 2016, o 01:18 przez Szpieg1, łącznie edytowano 1 raz
Szpieg1
Moderator

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 16 lis 2016, o 23:34

Szpieg1 napisał(a):
HappyBlancik napisał(a):
Ktoś coś jakoś gdzieś?

pzdr

Ale Ty przecież sprzedawałeś swoją konsolę przez brak czasu :D

Ale pograłbym sobie kilka meczyków w nową 17stkę :roll:
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Majster.M » 18 gru 2016, o 18:17

Witam,
nie znalazłem odpowiedzi do kwestii Kirbyboy odnośnie podłączenia klawiatury do ps4, daltego pytam:

Czy ktoś bawił się w takie podłączenie? Czy są jakieś zacięcia przy graniu? Co jest do tego potrzebne? Jaki sprzęt polecacie?
Czasami odwiedzając kolegę pogramy w Fifę 17, a że grałem w gry tylko na klawiszach to leje mnie na padzie aż niemiło :dry:
Nie mam czasu nauczyć się grać na padzie.
Z góry dzięki za konstruktywne odpowiedzi.
Liverpool Football Club - To brzmi dumnie...
Majster.M

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Kirkbyboy » 18 gru 2016, o 20:14

No ja zakupiłem xim4 za 129gbp ale zanim zagram na nim pewnie minie jeszcze ponad miesiąc xd
Nawet jeszcze playa nie wypakowalem wiec może trochę potrwać nim odpale zabawki xd
Kirkbyboy

1 year of membership

Postprzez lukaszKnO » 18 lis 2017, o 20:06

Witam wszystkich,
Zwracam się do was z prośbą o pomoc. Planuję zakup PS4
Jaka wersja / model konsoli na chwilę obecną będzie optymalny?
Czy warto dopłacać do wersji PRO jeśli nie mam TV 4k? ( najprawdopodobniej zostaję czy podstawowej wersji )
Jeśli chodzi o pojemność dysku to 1TB.
Zastanawia mnie tylko model konsoli słyszałem że starsze po czasie robią się strasznie głośne.
lukaszKnO

Postprzez AustralianMagic » 18 lis 2017, o 20:23

Jeżeli nie planujesz TV 4k ani Soni VR, nie potrzebujesz wersji PRO.

Bierz slima. Cichszy, mniejszy i zużywa o 40% mniej energii niż normalna wersja.
AustralianMagic

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Rafski » 18 lis 2017, o 23:21

https://www.euro.com.pl/konsole-playsta ... a-18.bhtml

Osobiście posiadam wersje CUH 1216A przed SLIM i nie narzekam żeby była głośna.
~ The Reds!
Rafski

Postprzez Milten » 19 lis 2017, o 02:24

Osobiście jestem szczęśliwym posiadaczem SLIMki i powiem Ci, że jestem bardzo zadowolony z zakupu. Podobnie jak Ty nie posiadam TV w 4K, także decydowały inne czynniki przy zakupie. Cenowo tańszy od PRO, jest słyszalnie cichszy w trakcie swojego działania niż wersja pierwotna. Dodatkowo posiada mniejszy rozmiar. No i wspomniana wyżej energooszczędność. Od momentu zakupu, ponad rok temu, nie miałem żadnych problemów.
Milten

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez macko2608 » 27 mar 2018, o 19:04

Orientuję sie ktoś gdzie tanio znajde pada do ps 4 ?
macko2608

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez mousen23 » 27 mar 2018, o 19:32

macko2608 napisał(a):Orientuję sie ktoś gdzie tanio znajde pada do ps 4 ?

Używany czy nowy?
Na olx najtańszy nowy widziałem za 100 zł, czyli nie opłaca się kupować uzywanego, bo uzywane latają po 60/70 zł, a przeważnie nie są stuprocentowo sprawne
mousen23

Postprzez Kirkbyboy » 28 mar 2018, o 16:23

Kiedyś pisałem o xim4
Z perspektywy czasu i doświadczeń w grach bf1 oraz cod ww2 mogę stwierdzić jedno - najlepiej wydana kasa na akcesoria :)
Polecam
Kirkbyboy

1 year of membership

Postprzez michalfc8 » 28 mar 2018, o 17:02

Ja w zeszłym roku kupiłem pada do PS3 za 80zł. Tandeta jak nie wiem. Teraz mam PS4 i dokupiłem nowego oryginalnego i jest taki sam jak ten co dostałem w zestawie. Raczej nie opłaca się kupować tańszych.

Gra ktoś w Fifke 18?
Obrazek
michalfc8

Postprzez Danny07 » 28 mar 2018, o 17:25

Kirkbyboy napisał(a):Kiedyś pisałem o xim4
Z perspektywy czasu i doświadczeń w grach bf1 oraz cod ww2 mogę stwierdzić jedno - najlepiej wydana kasa na akcesoria :)
Polecam

To jest adapter umożliwiający podłączyć klawiaturę pod i myszkę? Mógłbyś powiedzieć ile kosztuje i jak działa? ;)
Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.
Danny07

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności