Młode talenty

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Młode talenty

Postprzez Aviato12 » 21 sie 2017, o 20:09

Nie znalazłem nigdzie tematu "Ryan Kent" (jeśli przeoczyłem to przepraszam), więc zapytam tutaj o waszą opinię...
Czy waszym zdaniem Ryan powinien zostać wypożyczony czy jednak nie?
Aviato12

1 year of membership

Postprzez CheChes » 21 sie 2017, o 20:53

Aviato12 napisał(a):Nie znalazłem nigdzie tematu "Ryan Kent" (jeśli przeoczyłem to przepraszam), więc zapytam tutaj o waszą opinię...
Czy waszym zdaniem Ryan powinien zostać wypożyczony czy jednak nie?

Zdecydowanie powinien zostać. Przydałby się na mecze pucharowe :)
CheChes

1 year of membership

Postprzez Artur09lfc » 21 sie 2017, o 21:12

Oczywiście przydałby się na puchary, ale powiedzmy sobie szczerze to za mało, żeby chłopak się prawidłowo rozwijał. Jeśli jest możliwość wypożyczenia go do tego H96 czy do jakiegoś klubu PL, oczywiście z klauzulą grania, to nie ma co się raczej zastanawiać. Dla jego rozwoju indywidualnego to idealna sprawa. Po roku gry w takiej bundeslidze możemy mieć kolejnego szakala na skrzydle w przyszłe lato.
Artur09lfc

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez licznerek » 22 sie 2017, o 22:55

Na chwilę obecną raczej nie ma nic do zaoferowania Liverpoolowi. W poprzednim sezonie w Championship rozegrał 44 mecze, strzelił 3 bramki i zanotował 3 asysty. To bardzo słaby bilans dla gościa, który chciałby grać w drużynie z czołówki Premier League. Jest młody, choć dzieciakiem już nie jest. Hannover to dobry wybór, choć zobaczymy, czy w ogóle wywalczy sobie tam miejsce w podstawie. Jeśli nie, to nie ma co marzyć o grze na Anfield.
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!
licznerek
Redaktor

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez walek666 » 22 wrz 2017, o 21:16

Harry Wilson znów szaleje w meczu ekipy U-23. Pakuje hat-tricka Tottenhamowi, mecz jeszcze trwa. Już jakiś czas temu pisałem na forum o więcej gier dla chłopaka w dorosłej drużynie. #JurgenCzytaj
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Mogę zapewnić, że jest o wiele, wiele ważniejsza." (Bill Shankly)
walek666

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Napadzior » 22 wrz 2017, o 21:41

A Curtis Jones właśnie strzelił drugą bramkę dla ekipy Gerrarda. Mam pytanie dla osób oglądających regularnie młode drużyny Liverpoolu. Ma chłopak talent do przebicia się do pierwszej drużyny jak Woodburn czy raczej szykuje się drugi Pacheco? I jacy młodzi zawodnicy robią teraz najlepsze na was wrażenie?
Obrazek
Napadzior

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez tomiKG » 14 lis 2017, o 18:55

Kamil Grabara wychodzi w podstawowym składzie kadry U-21 na mecz z Danią. Transmisja zaczyna się w Polsacie Sport.
tomiKG

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez walek666 » 10 lut 2018, o 17:44

Harry Wilson pakuje pakuje dla Hull na 2-0 z Nottingham. Kurde wie ktoś w czym rzecz że nie dostaje szans u Kloppa? Chłopak pakuje bramki dla rezerw jak na zawołanie i zero szans na gre w jedynce. Mam nadzieje że na wypożyczeniu udowodni swoją wartość w seniorskiej piłce
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Mogę zapewnić, że jest o wiele, wiele ważniejsza." (Bill Shankly)
walek666

Postprzez LukasLFC » 10 lut 2018, o 18:51

Tego nikt nie wie, do rozpuku powtarzałem, że mamy ogromny problem z wprowadzaniem akademii... Przykładem może być Gomez, czy Trent, który został wprowadzony raczej z przymusu i przypadkowo, a dla mnie jest sensacją i kandydatem na światowego (obronce?) w przyszłości. W akademii jest na prawdę wiele zawodników, którzy wyróżniają się nie mniej niż taki własnie Trent, dla mnie ogromna szkoda, no cóż, ja tylko mogę ponarzekać i tyle :)
LukasLFC

2 years of membership2 years of membership

Postprzez hulus » 10 lut 2018, o 18:57

Gomez i Trent grają, bo Clyne zniknął na pół roku. Mane i Salah nigdzie nie przepadli, więc nic dziwnego, że Wilson nie ma szans. Poza tym pierwszy w kolejce do gry z ofensywnych młodych jest Woodburn. Oni są albo jeszcze niegotowi albo za słabi by grać. Suso robił dużo większe wrażenie a nie potrafił się przebić. To nie takie proste zrobić ten przeskok z rezerw, które nijak się mają do poziomu Premier League.
hulus
Redaktor

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez ManiacK » 10 lut 2018, o 19:21

hulus napisał(a):Gomez i Trent grają, bo Clyne zniknął na pół roku. Mane i Salah nigdzie nie przepadli, więc nic dziwnego, że Wilson nie ma szans. Poza tym pierwszy w kolejce do gry z ofensywnych młodych jest Woodburn. Oni są albo jeszcze niegotowi albo za słabi by grać. Suso robił dużo większe wrażenie a nie potrafił się przebić. To nie takie proste zrobić ten przeskok z rezerw, które nijak się mają do poziomu Premier League.

Ponadto trzeba dodać, że po tym co widzieliśmy w tym sezonie, ciężko kogoś "dla sprawdzenia" rzucić nawet przy wyniku 3:0, póki nie będziemy stabilniejsi w tyłach, nie da rady przetestować w bojach tych młodych, gniewnych z przodu.
ManiacK

Postprzez DrGonzo » 10 lut 2018, o 20:16

Mnie bardziej martwi to, dlaczego właśnie Woodburn, który przecież nie raz pokazał się z dobrej strony w klubie, a nawet w reprezentacji, i był chwalony przez Kloppa, nie dostaje szans. Liczyłem, że chociaż w meczach z drużynami z dolnej połowy tabeli sobie pogra od czasu do czasu. Rozumiem to wszystko o czym mówił Jurgen, że z tak młodymi zawodnikami trzeba uważać, żeby ich nie przeciążyć, żeby nie zniszczyć ich kariery już na starcie etc., ale w ogóle nie grając też nie wespnie się na wyższy poziom. Obawiam się, że właśnie w tym momencie marnuje się mu karierę, a przecież klubowi powinno na niej zależeć, bo ten chłopak ma potencjał by w przyszłości stać się ważnym ogniwem tej drużyny. Chłopak po prostu zniknął gdzieś i nie wiadomo za bardzo dlaczego. Podobnie z resztą jak wspomniany tutaj Clyne, który niby jest kontuzjowany. Podejrzane to wszystko trochę.
DrGonzo

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez consigliere » 24 mar 2018, o 18:55

w pierwszym składzie młodzieżówki angielskiej na mecz z Rumunią znaleźli się Ejaria i TAA.
Solanke nie ma nawet ławce, chyba jakiś uraz. transmisja na Eleven Sports 2.
she smell like gift from god
consigliere

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez consigliere » 28 mar 2018, o 21:22

http://www.goal.com/en/lists/nxgn-2018- ... uj6bgxv164

ranking najbardziej utalentowanych nastolatków na świecie (urodzonych po 1.01.1999 - stąd brak TAA). dziwna sprawa, znalazło się miejsce dla Brewstera czy Woodburna, ale dla przyćmiewającego ich w młodzieżowej lidze mistrzów Curtisa Jonesa już nie.
she smell like gift from god
consigliere

Postprzez michall » 17 cze 2018, o 13:51

Brewster (prawie na pewno :P) zostaje.
https://twitter.com/_ChrisBascombe/stat ... 8414044160
michall

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery