Młode talenty

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Młode talenty

Postprzez Aviato12 » 21 sie 2017, o 20:09

Nie znalazłem nigdzie tematu "Ryan Kent" (jeśli przeoczyłem to przepraszam), więc zapytam tutaj o waszą opinię...
Czy waszym zdaniem Ryan powinien zostać wypożyczony czy jednak nie?
Aviato12

1 year of membership

Postprzez CheChes » 21 sie 2017, o 20:53

Aviato12 napisał(a):Nie znalazłem nigdzie tematu "Ryan Kent" (jeśli przeoczyłem to przepraszam), więc zapytam tutaj o waszą opinię...
Czy waszym zdaniem Ryan powinien zostać wypożyczony czy jednak nie?

Zdecydowanie powinien zostać. Przydałby się na mecze pucharowe :)
CheChes

Postprzez Artur09lfc » 21 sie 2017, o 21:12

Oczywiście przydałby się na puchary, ale powiedzmy sobie szczerze to za mało, żeby chłopak się prawidłowo rozwijał. Jeśli jest możliwość wypożyczenia go do tego H96 czy do jakiegoś klubu PL, oczywiście z klauzulą grania, to nie ma co się raczej zastanawiać. Dla jego rozwoju indywidualnego to idealna sprawa. Po roku gry w takiej bundeslidze możemy mieć kolejnego szakala na skrzydle w przyszłe lato.
Artur09lfc

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez licznerek » 22 sie 2017, o 22:55

Na chwilę obecną raczej nie ma nic do zaoferowania Liverpoolowi. W poprzednim sezonie w Championship rozegrał 44 mecze, strzelił 3 bramki i zanotował 3 asysty. To bardzo słaby bilans dla gościa, który chciałby grać w drużynie z czołówki Premier League. Jest młody, choć dzieciakiem już nie jest. Hannover to dobry wybór, choć zobaczymy, czy w ogóle wywalczy sobie tam miejsce w podstawie. Jeśli nie, to nie ma co marzyć o grze na Anfield.
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!
licznerek
Redaktor

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez walek666 » 22 wrz 2017, o 21:16

Harry Wilson znów szaleje w meczu ekipy U-23. Pakuje hat-tricka Tottenhamowi, mecz jeszcze trwa. Już jakiś czas temu pisałem na forum o więcej gier dla chłopaka w dorosłej drużynie. #JurgenCzytaj
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Mogę zapewnić, że jest o wiele, wiele ważniejsza." (Bill Shankly)
walek666

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Napadzior » 22 wrz 2017, o 21:41

A Curtis Jones właśnie strzelił drugą bramkę dla ekipy Gerrarda. Mam pytanie dla osób oglądających regularnie młode drużyny Liverpoolu. Ma chłopak talent do przebicia się do pierwszej drużyny jak Woodburn czy raczej szykuje się drugi Pacheco? I jacy młodzi zawodnicy robią teraz najlepsze na was wrażenie?
Obrazek
Napadzior

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez tomiKG » 14 lis 2017, o 18:55

Kamil Grabara wychodzi w podstawowym składzie kadry U-21 na mecz z Danią. Transmisja zaczyna się w Polsacie Sport.
tomiKG

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Kadra i Transfery