Trent Alexander-Arnold

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Trent Alexander-Arnold

Postprzez geralt45 » 9 wrz 2017, o 15:00

zwyczajnie jest zesrany, myślisz że łatwo się gra z kupą w majtach? Dziwię że Gomez go nie zmienił
geralt45

Postprzez PiotrekS » 9 wrz 2017, o 15:09

siedemnastolatek popełnia błędy, no popacz pan, jak tak można, zero talentu, dawać Flanagana śmiecie
PiotrekS

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez sc0user » 9 wrz 2017, o 16:07

Było do przewidzenia, że w takich meczach może być troszkę spętany.
Jest młody, nieograny i niedoświadczony. Normalne. Ale właśnie dlatego ktoś taki jak On powinien być opcją-ciekawostką w zespole. A nie realnym zastępstwem za pierwszego PO.
sc0user

Postprzez consigliere » 10 lis 2017, o 12:52

magazyn foufourtwo zamieszcza ranking 100 najbardziej utalentowanych nastolatków - Ejaria zajął 70 miejsce, Ben 33.
a TAA 9. pozycja tego ostatniego mnie trochę zdziwiła, lubię chłopaka ale nie wydaje mi się żeby był nawet w 10 najbardziej utalentowanych Anglików.

tu niemal cały ranking:
https://www.fourfourtwo.com/us/100-best ... world-2017
she smell like gift from god
consigliere

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez ziaja » 10 lis 2017, o 13:23

consigliere napisał(a):magazyn foufourtwo zamieszcza ranking 100 najbardziej utalentowanych nastolatków - Ejaria zajął 70 miejsce, Ben 33.
a TAA 9. pozycja tego ostatniego mnie trochę zdziwiła, lubię chłopaka ale nie wydaje mi się żeby był nawet w 10 najbardziej utalentowanych Anglików.

tu niemal cały ranking:
https://www.fourfourtwo.com/us/100-best ... world-2017

No to się bardzo mylisz. Pokazał już wiele tego, żę jest tego wart tego miejsca w rankingu. Mecz z Hoffe na wyjezdzie. Nie idzie nam wybitnie, mamy faul a typ 18 lat bierze piłkę i ustawia starszych kolegów i strzela niesamowicie ważnego wolnego w dwu-meczu decydującym o awansie do fazy grupowej LM. 18 latek, strzela gola z Wolnego i jest najlepszy na boisku.
Obrazek
ziaja
Redaktor

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Yvette » 10 lis 2017, o 15:16

Ja w nim widzę przyszłego kapitana Liverpoolu. Pracowity, skromny, zdyscyplinowany, zero pajacowania na portalach społecznościowych. W sumie dalej nie wiadomo gdzie będzie grał w przyszłości, bo równie dobrze może grać na bokach obrony, jak i nawet na pozycji ofensywnego pomocnika.
Yvette

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez MichaLFC » 10 lis 2017, o 16:29

Jakby nabrał masy mięśniowej nie tracąc mocno na szybkości chciałbym go zobaczyć na skrzydle. Kiwnąć potrafi, wrzutka też nie najgorsza. Trochę brak warunków fizycznych, ale wszystko jest do nadrobienia w tak młodym wieku. w rezerwach chyba kiedyś grywał na boku pomocy, jeśli się mylę to mnie poprawcie :P
Obrazek

MichaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Redzik90 » 10 lis 2017, o 20:03

Trent zaczynał swoją przygodę w juniorach jako napastnik. Systematycznie cofany jest do tyłu. Kariera podobna do Piszczka, z tym, że tutaj mamy zmianę pozycji instant w młodym wieku :p
Redzik90

Postprzez Paviola » 10 lis 2017, o 21:35

Jak dla mnie Trent nie nadaje się na obrońcę. Co 2 odbiór to faul. Pamiętacie ile miał żółtych z rzędu? Trochę się opanował, ale dalej wolę Gomeza pod nieobecność Clyna.
Paviola

1 year of membership

Postprzez consigliere » 11 lis 2017, o 03:11

ziaja napisał(a):No to się bardzo mylisz. Pokazał już wiele tego, żę jest tego wart tego miejsca w rankingu. Mecz z Hoffe na wyjezdzie. Nie idzie nam wybitnie, mamy faul a typ 18 lat bierze piłkę i ustawia starszych kolegów i strzela niesamowicie ważnego wolnego w dwu-meczu decydującym o awansie do fazy grupowej LM. 18 latek, strzela gola z Wolnego i jest najlepszy na boisku.

Jakiś czas temu po kilku niezłych występach angielskim Cafu okrzyknięto Jona Flanagana, który poza walecznością w zasadzie niczym się nie wyróżniał..czyniły to właśnie periodyki pokroju FourFourTwo. Naturalnie TAA uważam za większy talent niż Jon, ale wstrzymałbym się z zachwytami nad nim bo często jest tak że młody zawodnik rozpoczyna spektakularnie swoją seniorską karierę bardziej siłą entuzjazmu i elementu zaskoczenia, niż nadzwyczajnymi umiejętnościami. Wciąż nie dostrzegłem aby Trent dokonał jakiś większy progres w tych aspektach gry, które szwankowały u niego gdy był juniorem.
Prawa obrona to jego optymalna pozycja i zgadzam się z opiniami że jest to dobry materiał na przyszłego kapitana (przynajmniej od strony mentalnej).

Swoją drogą dzisiaj w młodzieżówce Trent był tylko zmiennikiego Kenny'ego z Evertonu, co jest jakimś ponurym żartem.
she smell like gift from god
consigliere

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Juluz » 13 lis 2017, o 16:53

Paviola napisał(a):Jak dla mnie Trent nie nadaje się na obrońcę. Co 2 odbiór to faul. Pamiętacie ile miał żółtych z rzędu? Trochę się opanował, ale dalej wolę Gomeza pod nieobecność Clyna.

W takim razie Keita, którego kupiliśmy to jakiś bubel, bo łapie dużo czerwonych? :lol:
Boiskowe cwaniactwo przyjdzie mu z doświadczeniem, mam nadzieje, że wraz z wiekiem też nie będzie się dawał objeżdżać w taki łatwy sposób, nie będzie zapominał o tyłach i że zamiast machać rękoma sugerując spalonego, będzie krył do końca rywala, aż sędzia tego spalonego nie odgwiżdże. Chciałbym także, aby nabrał masy mięśniowej, ale z umiarem, aby nie stracić przy tym na dynamice.

Talent ma, ale z drugiej strony - ilu takich już się przez świat przewinęło? Trzeba trzymać kciuki, żeby mu się udało.
Are We Ever Gonna Be Better Than This?
Juluz
Moderator

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez ArtuDitu » 14 lis 2017, o 04:27

Paviola napisał(a):Jak dla mnie Trent nie nadaje się na obrońcę. Co 2 odbiór to faul. Pamiętacie ile miał żółtych z rzędu? Trochę się opanował, ale dalej wolę Gomeza pod nieobecność Clyna.

Jak dla Ciebie. Trent w ośmiu meczach w tym sezonie miał 5 fauli i 20 udanych odbiorów. Matmę zrób już sam i porównaj z tym, co napisałeś w drugim zdaniu. I o ile dobrze pamiętam, to miał aż dwie żółte z rzędu - w pierwszych dwóch meczach sezonu.
Obrazek
ArtuDitu

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Lookout » 14 lis 2017, o 17:51

Chciałbym także, aby nabrał masy mięśniowej, ale z umiarem, aby nie stracić przy tym na dynamice.

Obawiam się, że za Kloppa jej nie nabierze, niedawno czytałem bodajże na LiverpoolEcho, że Klopp kazał odstawić Gomezowi ciężary. Dla mnie jest to zupełnie niezrozumiałe, tym bardziej, że mamy słaby fizycznie skład.
Lookout

Postprzez deekuu » 14 lis 2017, o 18:09

Rzeczywiście nasz skład nie wygląda imponująco jeśli chodzi o siłę, bodajże na początku wakacji oglądałem wywiad z Adamem Lallaną, który stwierdził, że obecnie najsilniejszym piłkarzem w LFC jest Lucas. No fakt, waleczności odmówić mu nie można, ale no, nie wygląda on specjalnie jeśli chodzi o warunki fizyczne. To raczej mówi samo za siebie. Trent to zdecydowanie chudzinka i powinien nabrać trochę masy. Niektórzy powiedzą, że to nic dziwnego w tym wieku, ale ja też jestem z 98 i nie mam problemu z chodzeniem na siłownie od 3 lat. :D

@up Jeśli chodzi o Gomeza i to, że Klopp kazał mu odłożyć ciężary to nic dziwnego. Jak widziało się wtedy Joego to był strasznie ociężały i wolny. W tym sezonie motorycznie wygląda o wiele lepiej.
https://i2-prod.liverpoolecho.co.uk/inc ... 650089.jpg
Wystarczy spojrzeć na te zdjęcie, fakt, jak ktoś trenuje siłowo, to jest to widok imponujący, ale raczej nie takiej sylwetki chce się u piłkarza. :p
deekuu

1 year of membership

Poprzednia strona

Powrót do Kadra i Transfery