Byli pilkarze LFC w nowych klubach

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Byli pilkarze LFC w nowych klubach

Postprzez Aldor » 7 lis 2017, o 12:43

Nawiazujac do dyskusji toczacej sie na temat Suareza i jego slabej skutecznosci.

consigliere napisał(a):Suarez wybitnie skuteczny nigdy nie byl.

To by sie zgadzalo.

Obrazek
Obrazek
Aldor

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Juluz » 13 lis 2017, o 16:58

Patrzę na Suso i do dziś nie wiem jak my mogliśmy go oddać. W dodatku za taki bezcen. Jak dla mnie to "zbrodnia" :lol:
Z przyjemnością patrzy się na grę tego chłopaka. Nie wiem jaką ma rolę w Milanie ( chyba bardziej skrzydłowy niż rozgrywający ), ale jak tą piłkę dogrywa, to aż grzechem nie jest pomyśleć, że robi to w podobny sposób co Coutinho. Będa z niego ludzie i trzymam za niego kciuki.
Are We Ever Gonna Be Better Than This?
Juluz
Moderator

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Pistolerro » 13 lis 2017, o 17:57

Juluz napisał(a):Patrzę na Suso i do dziś nie wiem jak my mogliśmy go oddać. W dodatku za taki bezcen. Jak dla mnie to "zbrodnia" :lol:
Z przyjemnością patrzy się na grę tego chłopaka. Nie wiem jaką ma rolę w Milanie ( chyba bardziej skrzydłowy niż rozgrywający ), ale jak tą piłkę dogrywa, to aż grzechem nie jest pomyśleć, że robi to w podobny sposób co Coutinho. Będa z niego ludzie i trzymam za niego kciuki.

Takie rzeczy się w piłce dzieją. A my nie jesteśmy ani pierwsi ani ostatni.
Przykładów można by tu mnożyć i mnożyć ale po co? Nie jest powiedziane że gdyby został grałby równie dobrze u nas co teraz w ACM.
Pistolerro

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Redzik90 » 13 lis 2017, o 18:09

Suso już w sezonie 13/14 w barwach Almerii na wypożyczeniu z LFC strzelił w La Liga 3 bramki i dograł kolejnych 9 goli. Pamiętam jak bardzo dziwiłem się, że po takim sezonie młodziutki wtedy chłopak nie dostał choćby cienia szansy w LFC.
Redzik90

Postprzez Yvette » 13 lis 2017, o 22:23

Redzik90 napisał(a):Suso już w sezonie 13/14 w barwach Almerii na wypożyczeniu z LFC strzelił w La Liga 3 bramki i dograł kolejnych 9 goli. Pamiętam jak bardzo dziwiłem się, że po takim sezonie młodziutki wtedy chłopak nie dostał choćby cienia szansy w LFC.

przed odejściem dostał 22 minuty i strzelił bramkę w pucharze ligi xd
Yvette

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Redzik90 » 14 lis 2017, o 00:15

Widocznie niektórym to nie wystarczyło. Niestety :p
Redzik90

Postprzez ziaja » 14 lis 2017, o 00:27

Juluz napisał(a):Patrzę na Suso i do dziś nie wiem jak my mogliśmy go oddać. W dodatku za taki bezcen. Jak dla mnie to "zbrodnia" :lol:

Normalnie. Typ nie nadaje się na Premier League. Typ nie robi podobnie co Coutinho. Nie ma takiej dynamiki i szybkości. Jeszcze wtedy strasznie wolno podejmował decyzję. Technika była, ale motoryka i głowa była za wolna. Dobrze, że odszedł. Nadal z tym by nie pasował do PL. Poprawił się, ale mimo wszystko nie to tempo. Serie A jest idealne, więcej ataku pozycyjnego i miejsca do rozwinięcia jego techniki.
Obrazek
ziaja
Redaktor

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Grafito » 14 lis 2017, o 09:37

Przypominam prawilnie, że zastrzegliśmy sobie możliwość pierwokupu Suso, więc nie przeżywajcie :v Niech się ogra jeszcze i wtedy będziemy dyskutować :?
Obrazek

"I like being alone"
Grafito

Postprzez gerrard69 » 14 lis 2017, o 10:31

Grafito napisał(a):Przypominam prawilnie, że zastrzegliśmy sobie możliwość pierwokupu Suso, więc nie przeżywajcie :v Niech się ogra jeszcze i wtedy będziemy dyskutować :?

Z tym pierwokupem to potwierdzona informacja?
gerrard69

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez 1010Arx » 14 lis 2017, o 10:37

gerrard69 napisał(a):
Grafito napisał(a):Przypominam prawilnie, że zastrzegliśmy sobie możliwość pierwokupu Suso, więc nie przeżywajcie :v Niech się ogra jeszcze i wtedy będziemy dyskutować :?

Z tym pierwokupem to potwierdzona informacja?

Nie. Na 99% nie posiadamy żadnej klauzuli pierwokupu. Suso prawdopodobnie ma w kontrakcie wpisaną klauzulę - 35mln funtów, ale jest ona dla każdego klubu (ewentualnie każdego klubu spoza Serie A), a nie tylko dla Liverpoolu.
Obrazek
1010Arx

Postprzez Yvette » 14 lis 2017, o 15:01

ziaja napisał(a):

Normalnie. Typ nie nadaje się na Premier League. Typ nie robi podobnie co Coutinho. Nie ma takiej dynamiki i szybkości. Jeszcze wtedy strasznie wolno podejmował decyzję. Technika była, ale motoryka i głowa była za wolna. Dobrze, że odszedł. Nadal z tym by nie pasował do PL. Poprawił się, ale mimo wszystko nie to tempo. Serie A jest idealne, więcej ataku pozycyjnego i miejsca do rozwinięcia jego techniki.

To pooglądaj trochę Serie A, spotkania Milanu i nie gadaj głupot. Już drugi raz dostał powołanie do reprezentacji Hiszpanii, dzisiaj prawdopodobnie zadebiutuje z Rosją. Jest szybki i wytrzymały, bez problemu gra mecze po 90 minut. Kapitalne dośrodkowania, stałe fragmenty gry, a strzały z dystansu ma na poziomie Coutinho czy Robbena. W pojedynkę ciągnie cały Milan już drugi sezon. Przydałby się ktoś taki na autobusy, bo Coutinho w takich meczach jest podwajany. Nie mówię, że od razu do pierwszego składu.
Yvette

Postprzez Guzik112 » 14 lis 2017, o 15:58

A przy sprzedaży Suso kilka osób mówiło, że zapewnić sobie klauzulę odkupu... Ale chyba nic takiego nie mamy. Tylko obiektywnie patrząc w momencie kiedy odchodził nie łapał się do składu. Często nawet na ławkę. Można go było wysłać na wypożyczenie, albo można było go sprzedać. Wybrano druga opcję i nie ma tu kogo winić.
Guzik112

2 years of membership2 years of membership

Postprzez ziaja » 14 lis 2017, o 21:36

Yvette napisał(a):
ziaja napisał(a):

To pooglądaj trochę Serie A, spotkania Milanu i nie gadaj głupot. Już drugi raz dostał powołanie do reprezentacji Hiszpanii, dzisiaj prawdopodobnie zadebiutuje z Rosją. Jest szybki i wytrzymały, bez problemu gra mecze po 90 minut. Kapitalne dośrodkowania, stałe fragmenty gry, a strzały z dystansu ma na poziomie Coutinho czy Robbena. W pojedynkę ciągnie cały Milan już drugi sezon. Przydałby się ktoś taki na autobusy, bo Coutinho w takich meczach jest podwajany. Nie mówię, że od razu do pierwszego składu.

Akurat oglądam. Więc podtrzymuję to co mówię. Serie A idealna, zupełnie inne tempo i styl gry idealny dla niego. Z ławki mógłby się przydać i to na rywala zamykającego się w polu karnym to się zgadzam. Lecz nie pasuje do nas. A na ławce by nie chciał siedzieć. Niech siedzi w Milanie i niech się rozwija i walczy na transfer do lepszego klubu być może w hiszpanii
Obrazek
ziaja
Redaktor

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Redzik90 » 14 lis 2017, o 22:04

Suso zadebiutował dziś w meczu z Rosją. Na ławce póki co siedzą Iago Aspas i UWAGA Luis Alberto.
Redzik90

Postprzez Kodi » 14 lis 2017, o 22:41

Ryan Babel strzelił bramkę na 2:0 w meczu z Rumunią :o
Obrazek
Kodi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liverpool FC