Nathaniel Clyne

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Nathaniel Clyne

Postprzez ManiacK » 29 paź 2017, o 21:07

Paviola napisał(a):Jeśli wg Ciebie goście, którzy w Fifie nie mają nawet 80 są w Top15 świata to tylko dowód, że ten sport schodzi na psy :D

Jeśli Ty przede wszystkim patrzysz na staty w Fifie przy ocenie graczy, to to forum schodzi na psy dzięki Tobie.
Tego "czegoś" co napisałeś nt Sidibe czy Meuniera nawet nie wiem jak skomentować.

Clyne to jest porządny gracz, coś w pokroju Matipa, w Southamtpon grał dużo lepiej niż u Nas, ale dalej to jest zawodnik, którym nie mamy sobie co zaprzątać głowy co do wymiany w składzie. Są inni w tej kolejce przed nim.
ManiacK

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Mufi » 29 paź 2017, o 21:43

Paviola napisał(a):
Mufi napisał(a):
Paviola napisał(a):Nathaniel się nie mieści w Top 15. Padłem :D 2 lata temu to top 3 świata, nawet ta przeklęta barcelona go chciała, w ubiegłym roku to nasz najsolidniejszy obrońca, a jego brak jest bardzo odczuwalny. Tekst wyssany z palucha. Jednak martwi mnie, że nawet nie było słowa kiedy jest możliwy jego powrót i jak długo go nie będzie.

ok, wymieniam 15 lepszych :
Alves , Azpilicueta , Kimmich , Piszczek, Carvajal , Hysaj , Meunier , Valencia , Walker , Sidibe , Juanfran, D'Ambrosio , Aurier , Sergi Roberto , Gaspar .

Piszczek xD Może nie wiesz, ale Sergi Roberto to środkowy pomocnik i mówił z raz, że nie chcę W ogóle grać z prawej strony. Umieszczenie go w Twojej liście to tak jakby mówić o Milneru jako lewym obrońcy. To, że tam grał nie znaczy, że nim jest. Sidibe, Meunier to gówniarze, minimalnie starsi ode mnie. Za parę lat może coś z nich będzie. Kompletnie nie oglądam ligi włoskiej i musiałem sprawdzić kim są w ogóle Hysaj i D'ambrosio. Jeśli wg Ciebie goście, którzy w Fifie nie mają nawet 80 są w Top15 świata to tylko dowód, że ten sport schodzi na psy :D

To "xd" przy Piszczku chyba najlepiej komentuje twoja odpowiedź :/.
Tak, Roberto to środkowy pomocnik, który 95% swoich meczów w seniorskiej piłce zagrał na prawej obronie. Wniosek ?
Panowie z PSG i Monaco to gówniarze, masz rację, ale i tak są lepsi od Clyne... :)
Mufi

Postprzez wikonek » 29 paź 2017, o 22:21

Paviola napisał(a):
Mufi napisał(a):
Paviola napisał(a):Nathaniel się nie mieści w Top 15. Padłem :D 2 lata temu to top 3 świata, nawet ta przeklęta barcelona go chciała, w ubiegłym roku to nasz najsolidniejszy obrońca, a jego brak jest bardzo odczuwalny. Tekst wyssany z palucha. Jednak martwi mnie, że nawet nie było słowa kiedy jest możliwy jego powrót i jak długo go nie będzie.

ok, wymieniam 15 lepszych :
Alves , Azpilicueta , Kimmich , Piszczek, Carvajal , Hysaj , Meunier , Valencia , Walker , Sidibe , Juanfran, D'Ambrosio , Aurier , Sergi Roberto , Gaspar .

Piszczek xD Może nie wiesz, ale Sergi Roberto to środkowy pomocnik i mówił z raz, że nie chcę W ogóle grać z prawej strony. Umieszczenie go w Twojej liście to tak jakby mówić o Milneru jako lewym obrońcy. To, że tam grał nie znaczy, że nim jest. Sidibe, Meunier to gówniarze, minimalnie starsi ode mnie. Za parę lat może coś z nich będzie. Kompletnie nie oglądam ligi włoskiej i musiałem sprawdzić kim są w ogóle Hysaj i D'ambrosio. Jeśli wg Ciebie goście, którzy w Fifie nie mają nawet 80 są w Top15 świata to tylko dowód, że ten sport schodzi na psy :D

Clyne jest z tego samego rocznika co Meunier, Sidibe jest tylko rok młodszy. Czyli wychodzi na to, że Clyne to też gówniarz minimalnie starszy od Ciebie, to jakim sposobem jest tak dobry?
To, że nie wiedziałeś o obrońcach z ligi włoskiej, nie świadczy o tym, że nie są dobrzy. A podpieranie się statystykami z FIFY to chyba jakiś kiepski żart.
Co Do Milnera i Sergiego Roberto- Milner jest pomocnikiem, tak? Ale skoro zagrał prawie cały sezon na lewej obronie, to nie można go oceniać na podstawie występów na tej pozycji? Sergi co prawda wolałby grać jako pomocnik, ale zdecydowanie częściej gra na prawej obronie (jeśli się coś zmieniło, poprawcie mnie proszę).

A co do samego Clyne, mam nadzieję, że to tylko plotki. Filmik z samochodu wrzucony był 19 października, więc niedawno, nie wyglądał na nim na kogoś, kto ma poważne problemy. Pozostaje czekać, aż wyleczy kontuzję. Ciekawa będzie sytuacja, gdy będzie już w pełni gotowy, czy z miejsca wskoczy do składu, czy może jednak Gomez nie odda tak łatwo miejsca.
wikonek

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez AustralianMagic » 29 paź 2017, o 22:42

Dajcie spokój z tym światowym topem :D Clyne to dobry obrońca i tyle, nic więcej. Solidny z tyłu, dobra motoryka ale do topu to mu brakuje bardzo dużo. Skończyły się czasy gdy obrońca miał grać dobrze z tyłu i czasami dołożyć coś z przodu. Teraz dobra gra w obronie to jest podstawa. Clyne'owi brakuje odpowiedniego przeglądu pola, dynamiki w ofensywie a przede wszystkim dobrze ułożonej nogi. Śmiem nawet twierdzić, że Moreno z obecnego sezonu jest znacznie lepszym obrońcą niż Clyne, bo poza tym że naprawdę zaczął bronić to ma jeszcze całkiem dobre wrzutki, ale przede wszystkim świetne połączenie dynamiki z przeglądem pola co udowadniał już nie raz idealnie wbiegając na wolne pole w polu karnym.
AustralianMagic

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez consigliere » 30 paź 2017, o 09:24

Clyne juz w Soton nie był jakiś spektakularnie dobry..pamietam nawet ze nierzadko przegrywał rywalizacje z nastoletnim Callumem Chambersem.
Co do tamtej listy to D'ambrosio jest do wywalenia ale tak poza tym całkiem sensowne nazwiska..podejrzewam ze niebawem bedzie mozna ta liste nawet wydluzyc..moze nawet o Joe Gomeza ktory zdaje sie miec podobna motoryke ale wyzsze IQ.
she smell like gift from god
consigliere

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Django » 30 paź 2017, o 09:40

consigliere napisał(a):Clyne juz w Soton nie był jakiś spektakularnie dobry..pamietam nawet ze nierzadko przegrywał rywalizacje z nastoletnim Callumem Chambersem.
Co do tamtej listy to D'ambrosio jest do wywalenia ale tak poza tym całkiem sensowne nazwiska..podejrzewam ze niebawem bedzie mozna ta liste nawet wydluzyc..moze nawet o Joe Gomeza ktory zdaje sie miec podobna motoryke ale wyzsze IQ.

Clyne jest w TOP 3 ANGIELSKICH prawych obrońców. Jest Walkier, chwila ciszy, Clyne i długo długo nic. Na Wyspach lepsi są od niego wspomniani Walker czy Danilo, Azpi. Może przegrywał czasami walkę z Chambersem, ale gdzie jest teraz Callum (nawet nie wiem, w którym teraz klubie gra), a gdzie jest Clyne. Wg mnie szukanie na siłę sensacji i gównoburzy. Zobaczymy w styczniu.

Nat musi wrócić, bo Gomez jest nominalnym środkowym obrońcą i tylko Rodgers zobaczył w nim bocznego obrońcę, i na szczęście to wypaliło. TAA jest młody, zdolny, szybko się uczy, ale nie ogarnie na stabilnym poziomie wszystkich meczów. Bez Nata na wiosnę może być naprawdę ciężko...
Django

Postprzez Mufi » 30 paź 2017, o 11:20

consigliere napisał(a):Clyne juz w Soton nie był jakiś spektakularnie dobry..pamietam nawet ze nierzadko przegrywał rywalizacje z nastoletnim Callumem Chambersem.

Polecam obejrzeć parę meczy Interu, choćby z tego sezonu. Myślę że zrozumiesz dlaczego umieściłem na tej liście Włocha :).
Mufi

Postprzez deekuu » 13 lis 2017, o 20:10

https://twitter.com/_pauljoyce/status/9 ... 4470816768

Nathaniel przeszedł dziś operacje. Wróci najszybciej za 3 miesiące...
deekuu

1 year of membership

Postprzez PePe » 13 lis 2017, o 23:17

Fatalnie, jest to naprawdę zła wiadomość. Liczyłem na powrót Nataniela w grudniu może na początku stycznia, a tu dupa blada. Jeżeli w nadchodzącym okienku nie kupimy żadnego konkretnego obrońcy, który wzmocni nasz skład to w czarnych barwach widzę drugą część tego sezonu...
PePe

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez adamne » 14 lis 2017, o 00:39

Oczywiście że nikogo nie kupimy na prawą obronę w styczniu. Klopp wierzy w trening i motywowanie graczy więc skoro pół sezonu gramy Arnoldem i Gomezem to drugie pół też będziemy nimi grać, aż do powrotu Clyna. A jak będzie trzeba to wsadzi tam Milnera 8)
If I ever saw one of my team-mates diving, I'd definitely have a word
Steven Gerrard
adamne

Postprzez filip8 » 14 lis 2017, o 00:44

^Coś nie tak? Akurat na boki obrony, najmniej moim zdaniem, możemy narzekać, jeśli chodzi o całą obronę ;)
filip8

Postprzez Django » 14 lis 2017, o 10:01

Właśnie wychodzi wyeksploatowanie zawodnika we wszystkich meczach w ubiegłym sezonie. To nie robot, to się musiało odezwać - na nasze nieszczęście w najgorszy możliwy sposób. Niby mam trzech PO w składzie plus dwóch-trzech zawodników, którzy od biedy mogą tam zagrać, ale widać teraz, jak ważnym zawodnikiem był "byle jaki, średni" Clyne.
Django

Postprzez Aldor » 14 lis 2017, o 10:08

filip8 napisał(a):^Coś nie tak? Akurat na boki obrony, najmniej moim zdaniem, możemy narzekać, jeśli chodzi o całą obronę ;)

Ale to nie jest pozytyw, a jedynie obraz stanu naszej defensywy...
To tak jakby miec auto z w polowie zgnitymi progami i powiedziec "cos nie tak? podloge mam przeciez bardziej zgnita wiec jest git"
Obrazek
Aldor

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez kinio25LFC » 14 lis 2017, o 14:53

to się tak abstrakcyjnie czyta fajnie. wczoraj plotka że klub rozważa operacją a dzisiaj BANG! zoperowany, wiadomo kiedy wróci i o jakich porach chodzi do kibla. Ogarnijcie, co by było, gdyby oni ich chcieli leczyć na NFZ. Fajnie by się czytało te newsy "Clyne przejdzie operację pleców w 2020", "Gerrard umówiony na geriatrię na 2019" ;)
"A nowy dzień przynosi każdemu nowe nadzieje, tak jak sen przynosi marzenia" - Krzysztof Kolumb w przeddzień odkrycia Ameryki
kinio25LFC
Redaktor

Poprzednia strona

Powrót do Kadra i Transfery