Reprezentacja Polski

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Reprezentacja Polski | mecze towarzyskie

Postprzez Przemko » 7 wrz 2017, o 17:52

danio442 napisał(a):
Przemko napisał(a):Czy ważność karty kibica wygasa wraz z końcem ważności karty płatniczej?

Tak,ale około miesiąca wcześniej powinieneś dostać listownie nową kartę z tymi samymi numerami,lecz innym wizerunkiem i nową datą ważności.

Okazało się, że rok temu dostałem maila, że moja karta zostaje przedłużona o kolejny rok, więc spokojnie mogę polować na bilety na Czarnogórę :) ale dzięki za informacje, przyda się na przyszłość.
Obrazek
Przemko

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Re: Reprezentacja Polski | mecze towarzyskie

Postprzez Juluz » 8 paź 2017, o 21:10

Stało się. Pokonaliśmy Czarnogórę 4:2 i tym samym zajmujemy pierwsze miejsce w grupie w eliminacjach. Jedziemy do Rosji na Mistrzostwa Świata. Czekamy teraz na losowanie grup, które będzie miało miejsce 1 grudnia w Moskwie. Jesteśmy losowani z pierwszego koszyka.

Mecz do złudzenia przypominał mi Liverpool. 2-0, potem 2 ciosy i mamy 2-2. Przepięknie zareagowała nasza Reprezentacja. Momentalnie rzucili się na rywala ( czego nam akurat często brakuje ). Mogło się skończyć dużo wyżej dla nas, gdyby nie poprzeczka Zielińskiego i zmarnowana setka Makuszewskiego.
Are We Ever Gonna Be Better Than This?
Juluz
Moderator

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Danny07 » 19 paź 2017, o 00:17

Witam, chyba to odpowiedni dział. Może takie pytanie już padło, ale ja wciąż szukam uparcie. Czy na jedną Kartę Kibica można kupić tylko jeden bilet na mecz Polska vs. Urugwaj? Chcę się upewnić, może ktoś z Was jest również zainteresowany tym spotkaniem. Jest ktoś kto ma kartę i nie wybiera się na mecz? Z góry dzięki. Pozdrawiam.
Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.
Danny07

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez AirCanada » 19 paź 2017, o 09:39

Tak. Na kartę kibica można kupić wyłącznie JEDEN BILET.
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Malypablo » 19 paź 2017, o 09:49

Z jednego konta ( karty ) można kupić kilka biletów ale po rezerwacji trzeba podać dane kart do pozostałych biletów.
Malypablo

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Lapiduszek » 19 paź 2017, o 10:16

Czy do założenia Karty Kibica potrzebuje NIP'u ? Przy ostatniej próbie takie coś było wymagane, czy w ten podpunkt mogę wpisać numer Pesel ?
Lapiduszek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Malypablo » 19 paź 2017, o 10:47

Nie przypominam sobie by był potrzebny nip i jak teraz czytam faq zamawiania karty nigdzie nie ma tam nipu. Do założenia potrzebny jest pesel, zdjęcie i konto w banku ( swoje własne prywatne) do wykonania przelewu.
Malypablo

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez AirCanada » 19 paź 2017, o 12:33

Ja przy rejestracji (robiłem to tydzień temu, dziś otrzymałem kartę) pamiętam, że musiałem właśnie NIP podać. Żadnego zdjęcia im tam przesyłać nie musiałem.
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Malypablo » 19 paź 2017, o 13:03

No to się musiało zmienić ( ja mam kartę ze 2 lata) ale też mnie dziwi że faq nie jest uaktualniony.
Malypablo

Postprzez Lapiduszek » 20 paź 2017, o 18:43

A ktoś wie co w przypadku kiedy jestem pełnoletni ale nie posiadam numeru NIP ?
Lapiduszek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Drużyny narodowe