Philippe Coutinho

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Philippe Coutinho

Postprzez deekuu » 7 wrz 2017, o 15:51

https://i.imgur.com/MmB8nS8.png

Zdjęcie smutnego i przygnębionego Cou z dzisiejszego treningu...
deekuu

1 year of membership

Postprzez urban12 » 7 wrz 2017, o 16:01

Większość to ploty,że był smutny....zobaczycie co on za sezon zagra.Będzie miazga !
urban12

1 year of membership

Postprzez pdg90 » 7 wrz 2017, o 16:15

Już wiadomo po co w LFC Alberto Moreno :D
pdg90

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Gin » 8 wrz 2017, o 09:33

pdg90 napisał(a):Już wiadomo po co w LFC Alberto Moreno :D

HAHA :D :D :badhappy:
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez CheChes » 8 wrz 2017, o 14:03

Coutinho not in the squad for City, says Klopp. Wants him to train longer to regain full fitness.
Klopp potwierdził na konferencji, że Coutinho poza składem Liverpoolu na mecz z Manchesterem City. Chce żeby potrenował jeszcze trochę aby był w odpowiedniej formie.
CheChes

Postprzez Barilla » 8 wrz 2017, o 14:14

Szkoda bo City to on potrafi strzelać praktycznie na zawołanie, liczyłem że chociaż na ławce będzie.
Barilla

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez mariush » 8 wrz 2017, o 14:20

Pierwszy wywiad Cou po sadze z transferem do FCB: https://www.facebook.com/www.JOE.co.uk/ ... 290281004/

Jak coś, to można do działu humor przenieść ;-)
mariush

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez adamne » 8 wrz 2017, o 14:37

Nie no nie może być tak żeby po takiej ciężkiej kontuzji i chorobie od razu wskoczył do pierwszego składu :P
Z Sevillą już zagra ale ten jeden mecz musiał symbolicznie zapauzować.
If I ever saw one of my team-mates diving, I'd definitely have a word
Steven Gerrard
adamne

Postprzez sebix129 » 8 wrz 2017, o 15:15

Jak to jest ... najpierw u nas jest ciężko kontuzjowany grać nie może, następnie jedzie sobie na kadrę na drugi koniec świata i tam normalnie gra po kontuzji śladu nie widać a następnie wraca do nas i ... musi trenować aby odbudować formę po kontuzji a trener nie bierze go nawet do kadry meczowej na następny mecz ? :D
sebix129

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Cha3ek » 8 wrz 2017, o 15:48

Czy coś mnie ominęło? Przecież Klopp powiedział, że Cou od*ebał i musi zapracowac na miejsce w 11. Użył tylko przenośni z jakaś tam forma fizyczna czy coś.
"Wielu ludzi ma wyrobioną opinie o mnie, a oni nawet mnie nie znają. Oni nawet mnie nie spotkali." Z Liverpoolem od dwumeczu z Juventusem w 2005.
Obrazek
miss u Rafa...
Cha3ek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez sc0user » 14 wrz 2017, o 09:32

Moze to znieksztalcony obraz ta saga transferowa, moze to zbyt dlugie nieogladanie Phila w akcji, ale jakos tak odczulem, ze Cou niezbyt sie przykladal do gry defensywnej jak i ogolnie gry.
Jak juz mial pilke przy nodze to probowal, ale cos nie szlo. No zdarza sie, ok. Czasem jego ostawienie na boisku bylo mocno na alibi, tak byleby nie podali.
A w defensywie zabraklo wiekszego zaangazowania, nie bylo pressingu, szybszego przemieszczania sie jak rywal gonil z pilka. Byla sytuacja, ze Moreno zagral wslizgiem przy linii, ale Navas czy ktos inny polecial dalej, a Coutinho stojacy obok Moreno zrobil mine cos w stylu *drwiacy glos* 'ojej, jak to sie stalo, no trudno'

Mam nadzieje, ze jednak troszke zbyt przejaskrawiony obraz jego gry dostrzeglem i bedzie lepiej. Byc moze sam Phil byl lekko zmieszany tym wszystkim i potrzebuje czasu. Cieszmy sie, ze za rok Mundial, bo to jedyna motywacja dla niego w tej chwili.
sc0user

Postprzez Barilla » 14 wrz 2017, o 10:24

Przesadzasz.
W obronie Cou nigdy nie był jakimś tytanem pracy i nieraz były sytuacje gdzie chwilę biegł za przeciwnikiem po czym odpuszczał.
Natomiast co do wystawiania się do podań to ja wręcz momentami miałem wrażenie że on aż na siłę chce żeby wszyscy podawali do niego. Owszem były momenty że przesuwał się wyżej i czekał na rozwój akcji, ale nie da się robić ataku pozycyjnego jeżeli wszyscy zawodnicy cofną się po piłke i nie będzie do kogo podać do przodu.
Barilla

Postprzez mariush » 14 wrz 2017, o 10:50

A mnie się zdaje, że grał tak jak zawsze, ale jednak każdy inaczej teraz na niego patrzy - z wiadomych względów. On zawsze sam szukał gry wracając w środek boiska (nawet grając na skrzydle), a gdy tylko dostał piłkę i wiedział że ma miejsce, to odwracał się w stronę bramki i ruszał. Wczoraj miejsca wiele nie miał, bo druga połowa w wykonaniu Sevilli była zdecydowanie różna od pierwszej, stąd też schodził coraz głębiej. Gdy zaś próbował się przedrzeć, to lądował w - jak to Hajto mawia - sandwicha. Szkoda, że dostał stosunkowo mało minut (ok. 20), ale liczę, że na Burnley wyjdzie w pierwszym składzie i wróci stary dobry Cou.
mariush

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Wrona » 14 wrz 2017, o 11:40

Nie oglądałem wczoraj meczu dlatego mam do was pytanie jak Cou został przywitany przez kibiców jak wszedł z ławki ?
Wrona

Postprzez tyszek » 14 wrz 2017, o 11:41

Wrona napisał(a):Nie oglądałem wczoraj meczu dlatego mam do was pytanie jak Cou został przywitany przez kibiców jak wszedł z ławki ?

Owacją
- Nie uważam, że musisz być w 100 procentach zdrowy, by grać. Muszę być w 100 procentach kontuzjowany, żeby nie grać. - Jamie Carragher
tyszek

2 years of membership2 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery