Magazyn kibiców Liverpoolu

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Magazyn kibiców Liverpoolu

Postprzez maciex1995 » 4 wrz 2017, o 20:44

Obrazek
Już za tydzień – w poniedziałek 11 września – wystartuje nowy projekt tworzony dla was w pełni przez kibiców Liverpoolu z różnych stron Polski. Miesięcznik o nazwie Polish Reds będzie dostępny on-line w formie PDF, który będziecie mogli przeczytać całkowicie za darmo. Premiera przypada akurat pomiędzy bardzo ważnymi spotkaniami z Manchesterem City i Sevillą, dlatego myślę, że kibice z przyjemnością zasiądą do lektury.
W pierwszym wydaniu przeczytacie analizy dotyczące naszych pierwszych meczów sezonu, grupowych rywali w Lidze Mistrzów, największych grzechów poprzedniego sezonu czy poczynań klubu w czasie letniego okienka. Przypomnimy też najlepsze transfery poprzednich lat, które nie kosztowały nas ani grosza, przedstawimy interesujące historyczne inspiracje projektantów New Balance’a, przyjrzymy się postaci naszej starej-nowej „dziewiątki”, czyli Roberto Firmino oraz opowiemy więcej o obiecującym młodzieżowcu, jakim niewątpliwie jest Ryan Kent.
Co jeszcze znajdziecie w premierowym numerze Polish Reds? Tego dowiecie się już w najbliższy poniedziałek. Zarezerwujcie sobie trochę wolnego czasu przed Ligą Mistrzów. Będzie warto!
Zachęcam do śledzenia naszego fanpage, na którym będziemy na bieżąco informować o wszystkim, co ma związek z nowym magazynem, a także pojawi się kilka „spoilerów”, które z pewnością przypadną wam do gustu. Link: https://www.facebook.com/PolishReds/
maciex1995

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Re: Polish Reds - magazyn polskich kibiców Liverpool FC

Postprzez Sebeszczyn » 4 wrz 2017, o 21:42

Super!
A będzie plakat w środku?
Sebeszczyn

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez PtK_ » 4 wrz 2017, o 22:39

Rewelacja!!
Szkoda, że pomysł nie będzie w kioskach bo uwielbiam kolekcjonować takie miesięczniki aczkolwiek zdaję sobie sprawę jaki bagaż finansowy potrzeba by przygotować :)
Can't wait!:)
Obrazek
"Bo w życiu nigdy nie jest tak, jak byśmy chcieli aby było"

Z LIVERPOOL FC NA CAŁE ŻYCIE ;-)
PtK_
Defilada zup

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez maciex1995 » 4 wrz 2017, o 23:21

Sebeszczyn napisał(a):Super!

W środku PDF-a?
Nie planowaliśmy, ale rozważymy :roll:
maciex1995

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez luksi93 » 4 wrz 2017, o 23:26

maciex1995 napisał(a):
Sebeszczyn napisał(a):Super!

W środku PDF-a?
Nie planowaliśmy, ale rozważymy :roll:

Zamiast plakatu, tapeta :!: :D
Y.N.W.A
luksi93

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Re: Magazyn kibiców Liverpoolu

Postprzez maciekYNWA » 4 wrz 2017, o 23:48

jak mawia klasyk "DEJMIE!!!!!"
maciekYNWA

1 year of membership

Postprzez maciex1995 » 8 wrz 2017, o 13:58

Kłócimy się w redakcji, bo są dwie koncepcje, jak to zrobić. Niektórzy chcą, żeby w każdym numerze była tapeta z kalendarzem i zaznaczonymi meczami, a ja jestem bardziej za opcją, żeby co miesiąc dawać plakat-tapetę z Dejanem Lovrenem.

Wszyscy już polubili stronę? Wszyscy już ją udostępnili?
maciex1995

Postprzez adanek » 8 wrz 2017, o 14:15

Dajcie Lovrena na zmianę z Markoviciem ;)
adanek

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Juluz » 8 wrz 2017, o 15:16

Trzymam kciuki za projekt i z chęcią będe czytał. Poszedł lajk :)
Are We Ever Gonna Be Better Than This?
Juluz
Moderator

Postprzez geralt45 » 8 wrz 2017, o 16:58

maciex1995 napisał(a):Kłócimy się w redakcji, bo są dwie koncepcje, jak to zrobić. Niektórzy chcą, żeby w każdym numerze była tapeta z kalendarzem i zaznaczonymi meczami, a ja jestem bardziej za opcją, żeby co miesiąc dawać plakat-tapetę z Dejanem Lovrenem.

mało śmieszne, wręcz żenujące. Niczego nie polubię ani nie udostępnię jak ma być Lovren w każdym numerze... Projekt ciekawy ale czuje że szybko go zarżniecie.
geralt45

Postprzez Mudrikos » 8 wrz 2017, o 17:40

geralt45 napisał(a):
maciex1995 napisał(a):Kłócimy się w redakcji, bo są dwie koncepcje, jak to zrobić. Niektórzy chcą, żeby w każdym numerze była tapeta z kalendarzem i zaznaczonymi meczami, a ja jestem bardziej za opcją, żeby co miesiąc dawać plakat-tapetę z Dejanem Lovrenem.

mało śmieszne, wręcz żenujące. Niczego nie polubię ani nie udostępnię jak ma być Lovren w każdym numerze... Projekt ciekawy ale czuje że szybko go zarżniecie.

Żenujące to jest to, że naszym drugim najlepszym obrońcą jest Lovren. Od lat nie mieliśmy tak słabo obsadzonej pozycji CB.
Mudrikos

Postprzez CzlequsLFC » 8 wrz 2017, o 19:30

geralt45 napisał(a):

Serio nie załapałes oczywistego żartu? Xdd
Oczywiście to Twoja opinia, ale można ją wyrazić w bardziej cywilizowany sposób ^^ Chyba kolega miał dzisiaj słaby dzień i musiał się gdzieś wyżyć 😂

Myślę, że wiele będzie zależeć od odbioru i "zaangażowania" czytelników, ale mam nadzieję, że przyjmie się to świetnie 👌

Zalajkowalem i czekam z niecierpliwością
- Nie martw się Alan. Przynajmniej będziesz miał okazję grać nieopodal świetnego zespołu! - Bill Shankly do Alan'a Ball'a po zakupieniu go przez Everton

Obrazek
CzlequsLFC

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez maciex1995 » 12 wrz 2017, o 20:09

Już jest! Zachęcam do przeczytania pierwszego numeru. Gwarantuję wam, że nie będziecie mogli się doczekać październikowego wydania!
https://www.facebook.com/PolishReds/

PS: Plakatu Lovrena jednak nie ma :)
maciex1995

Postprzez geralt45 » 12 wrz 2017, o 20:24

maciex1995 napisał(a):Już jest! Zachęcam do przeczytania pierwszego numeru. Gwarantuję wam, że nie będziecie mogli się doczekać październikowego wydania!
https://www.facebook.com/PolishReds/

PS: Plakatu Lovrena jednak nie ma :)

dobra robota. Ale szczerze co ja bym dał za papierowy numer, źle mi się czyta na monitorze
geralt45

Postprzez maciex1995 » 17 wrz 2017, o 19:12

Minęło już kilka dni od premiery pierwszego numeru. Jak wam się podoba? Które teksty waszym zdaniem były najciekawsze? Co byście zmienili albo dodali?
maciex1995

Następna strona

Powrót do LFC Fans