Ciekawostki związane z LFC

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Ciekawostki związane z LFC

Postprzez Barilla » 3 maja 2017, o 18:17

Trybuna Centenary Stand zostanie przemianowsana na Kenny Dalglish Stand. Oficjalna ceremonia nadania nowej nazwy ma się odbyć jakoś później w tym roku:
http://www.liverpoolfc.com/news/announc ... lish-stand

Nie jestem pewien co o tym myśleć, z reguły nie lubię zmian historycznych nazw, ale trzeba przyznać że jak już koniecznie chcieli nową nazwę to dobrze że padło na Króla a nie sprzedaż nazwy sponsorowi i jakieś np. Mcdonald's Stand czy podobny koszmarek ;)
Barilla

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Paroos » 9 maja 2017, o 16:35

https://www.youtube.com/watch?v=JEVUE6Yyd3M

Gini & Coutinho & Dan vs 30 reprezentantów kadry Liverpoolu U9 ;D
Paroos

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Flymf » 9 maja 2017, o 17:08

Paroos napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=JEVUE6Yyd3M

"we cant even defend from corners against the under 9's" Ten klub ma to w genach
Obrazek
Flymf

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez GUNS » 9 maja 2017, o 17:13

Paroos napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=JEVUE6Yyd3M

Świetne! ciekawe ilu z tych dzieciaków w przyszłości trafi do 11 zespołu
GUNS

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez NieByleJaki » 9 maja 2017, o 17:45

nie żeby coś, ale ta dwójka GK i tak wypadła lepiej niż De Gea w starciu z lobem Coutinho z zerowego kąta :)
NieByleJaki

Postprzez Adryyan » 9 maja 2017, o 18:24

Ten młody chłopiec Dan nie gorszy w sumie od naszego Bogdana :)
Adryyan

1 year of membership

Postprzez Mudrikos » 15 maja 2017, o 16:21

Nie wiem czy to odpowiedni temat, ale nic bardziej pasującego nie przyszło mi do głowy. Lukaku pokazuje Carragherowi jak poradzić sobie z obrońcą i w następnym meczu robi to na serio :D

https://www.youtube.com/watch?v=UtwJZlT702I
Mudrikos

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez mariush » 19 maja 2017, o 21:56

Reprezentacja Angli U17 przegrywa po karnych finał ME - niestety nasz rodzynek Rhian Brewster przestrzelił swojego karnego. Dodajmy że Hiszpanie trafili na 2-2 w ostatniej minucie spotkania, po rzucie rożnym.
mariush

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Radbug » 3 cze 2017, o 11:41

Zestawienie pensji klubów Premier League z innymi europejskimi zespołami. Trudno mi uwierzyć że jesteśmy aż tak wysoko. Media ciągle grzeją tygodniówkami dla Pogby, Rooneya i wszystkich zawodników hojnie opłacanych w City i Chelsea, a tutaj nagle okazuje się, że i my mamy skład pełen gwiazd najwyższego europejskiego formatu...a nie, czekaj.

Kto u nas tyle ciągnie? Jakim cudem płacimy aż tyle, skoro przez pół sezonu na naszej ławce zasiada może dwóch dorosłych facetów a reszta to dzieci z akademii? Spodziewałem się, że będziemy bliżej Tottenhamu w takich statystykach. Już to, że wyprzedzamy Juve, które ściąga sobie na luzie zawodników za 90 milionów jest dla mnie straszne. Po prostu nie mogę w to uwierzyć.

Spoiler:

Żródło: Daily Mail
Ostatnio edytowano 3 cze 2017, o 12:43 przez Radbug, łącznie edytowano 1 raz
PROBLEMEM JEST ACHTERBERG
Radbug

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Rahk8 » 3 cze 2017, o 12:18

Radbug napisał(a):Kto u nas tyle ciągnie? Jakim cudem płacimy aż tyle, skoro przez pół sezonu na naszej ławce zasiada może dwóch dorosłych facetów a reszta to dzieci z akademii? Spodziewałem się, że będziemy bliżej Tottenhamu w takich statystykach. Już to, że wyprzedzamy Juve, które ściąga sobie na luzie zawodników za 90 milionów jest dla mnie straszne. Po prostu nie mogę w to uwierzyć.

Milner,Lovren,Lucas to już jest chyba ze 350tyś£/tyg. Sturridge też ma coś pomiędzy 125-140.
Zresztą co cie to dziwi? Była informacja mówiąca, że Lovren zarabia więcej od Bonucciego. Tak to wygląda. Jednym aspektem jest kasa w Anglii, a drugim to, że w tym klubie ogromne tygodniówki ciągną zawodnicy, którzy w ogóle na nie nie zasługują.

E:
Czyli, że beznadziejne źródło? Tak też mi trochę nie pasowały te kwoty, czy to nasze czy to Barcelony, bo szczerze to wątpię by to właśnie oni dawali najwięcej piłkarzom. Jednak mój powyższy wywód i tak zawiera jakieś prawdy.
Ostatnio edytowano 3 cze 2017, o 14:58 przez Rahk8, łącznie edytowano 1 raz
Rahk8

Postprzez Aldor » 3 cze 2017, o 12:30

Rahk8 napisał(a):
Radbug napisał(a):Kto u nas tyle ciągnie? Jakim cudem płacimy aż tyle, skoro przez pół sezonu na naszej ławce zasiada może dwóch dorosłych facetów a reszta to dzieci z akademii? Spodziewałem się, że będziemy bliżej Tottenhamu w takich statystykach. Już to, że wyprzedzamy Juve, które ściąga sobie na luzie zawodników za 90 milionów jest dla mnie straszne. Po prostu nie mogę w to uwierzyć.

Milner,Lovren,Lucas to już jest chyba ze 350tyś£/tyg. Sturridge też ma coś pomiędzy 125-140.

I co z tego? Nawet jakbysmy mieli 15 takich pilkarzy, ktorzy zarabiaja 120/tygodniowo to by robilo zaledwie 94 miliony rocznie na sucho, a z cala pewnoscia nie ma w tym klubie tylu zawodnikow zarabiajacych takie pieniadze. Raczej drugie tyle tygodniowo nie wyciagaja z bonusow. Smieszny ogolnie ten ranking mi sie wydaje troszke.

http://www.totalsportek.com/money/liver ... -salaries/
Tutaj jest lista plac pilkarzy LFC (niektorzy podpisali kontrakty po tym leaku wiec np. Lovren nieaktualny).
Wszystkie sensowne zrodla mowia o kwocie 140 - 150 mlionow, a nie przebijajacej 200, ale widac, ze tamten "artykul" to taki clickbait. Nie mowiac o tym, ze zapewne kolega Radbug nie ma zrodla tych danych bo to jedynie wycinek ( a raczej grafika zrobiona na szybkosci) krazaca po FB wrzucona wczoraj przez fanpage "lfc transfer speculations", ktory to fanpage wrzuca pelno takich clickbaitowych glupot.
Obrazek
Aldor

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Radbug » 3 cze 2017, o 12:49

@Up.
Dodałem właśnie źródło (Daily Mail, chociaż nie wiadomo czy oni też tego nie wzięli z jakiegoś gówno wartego fanpejdża). Również skłaniałbym się do tych 150 mln co wydaje się bardziej realną sumą, jeśli założyć, że liczby innych klubów w tym zestawieniu są podane poprawnie.
PROBLEMEM JEST ACHTERBERG
Radbug

Postprzez glonjohnson » 3 cze 2017, o 13:03

https://www.facebook.com/LiverpoolFC/vi ... 083532573/

Magia.

Wiem, że dla niektórych to trochę tandeta, ale ja uwielbiam takie rzeczy.
"It's not so important what people think when you come in. It's much more important what people think when you leave"
glonjohnson

Postprzez Aldor » 3 cze 2017, o 13:11

Radbug napisał(a):@Up.
Dodałem właśnie źródło (Daily Mail, chociaż nie wiadomo czy oni też tego nie wzięli z jakiegoś gówno wartego fanpejdża). Również skłaniałbym się do tych 150 mln co wydaje się bardziej realną sumą, jeśli założyć, że liczby innych klubów w tym zestawieniu są podane poprawnie.

Pozostale liczby tez sa celowo zawyzone, w kazdym razie nasze wydatki nie sa az tak przerazajace. :happy:
Obrazek
Aldor

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez wokawojz » 8 cze 2017, o 15:46

Jeden z bardziej rozpoznawalnych YT-berów w Polsce nagrał kolejny odcinek z serii "Graj jak..." Tym razem o Coutinho. Mowa oczywiście o Krzyśku Golonce ;) https://youtu.be/5GTJNEcjCUY
Liverpool is magic, Everton is tragic. ~Emlyn Hughes :-D
wokawojz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liverpool FC