Liverpool FC - Middlesbrough

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Liverpool FC - Middlesbrough

Postprzez Dydas » 19 maja 2017, o 13:06

Finał sezonu.
Middlesbrough nawet już nie może zmienić swojej pozycji w lidze. Ale my możemy. W każdym innym przypadku, w podobnych okolicznościach wynik byłby łatwy do przewidzenia, a spadkowicz o ile w ogóle wyszedłby na boisko, to najchętniej by się na nim położył.
W Anglii wygląda to trochę inaczej, a w dodatku po przeciwnej stronie jest LFC a.d. 2017.
Wciąż ością w gardle stoją mi ciężkie mecze z drużyną z Riverside w 2008/09, kiedy raz ledwie wygraliśmy, a potem dostaliśmy wciry po beznadziejnym meczu. Demony... My meczami z mułem tabeli oddaliśmy tytuł, a oni i tak z...li się z ligi.
Niezależnie od składu wynik to zagadka - jego typowanie może wyglądać jak rozwiązywanie problemów gospodarczych w jednym z odcinków South Park (polecam) przy pomocy kury, noża, koła fortuny i piszczałki...
A u szanownych kolegów jakie nastroje? ;)
"Ja? Radomskie. Ale jak Pan Major woli to Franz ma Camele..."
Dydas

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Re: Liverpool FC - Middlesbrough

Postprzez wojtekpiesta » 19 maja 2017, o 13:22

Podobne ;) Chyba po prostu trzeba włączyć TV i w miarę spokojnie przyglądać się temu, co chłopaki wymyślą. Oby tylko wymyślili coś wesołego.
wojtekpiesta

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Athar » 19 maja 2017, o 13:53

Oj przestańcie pisać czarne scenariusze. Będzie dobrze!
Athar

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez mariush » 19 maja 2017, o 14:04

Ja tam mam nadzieję, że nasi klubowi działacze już zagadali do Downinga i w razie 0-0 w 90 minucie będzie wiedział co ma zrobić ;) Za stare *dobre* czasy... :P

A na poważnie - serce mówi o powtórce z grudnia, a rozum...u nie warto słuchać.
mariush

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Django » 19 maja 2017, o 14:15

Pragnę przypomnieć, że poprzedni mecz w M-borough wygraliśmy bez problemu 3-0...

Obrazek

Skład nie powinien chyba nikogo zaskoczyć. W rezerwie: Karius, Gomez, Klavan, Moreno, Grujić, Lucas, Woodburn.

Na naszą obecną sytuację kadrową diament to strzał w 10, innego bata z tego nie da się ukręcić. Boro jest cienkie jak sik pająka, powinniśmy bez problemu przejąć kontrolę nad środkiem. Cou, Lallana i Stu zapewnią kocioł w polu karnym Boro. Mój typ: 3-0.
Django

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez MichaLFC » 19 maja 2017, o 15:43

Nie nie ma bata nie możemy tego wtopić. Szybko strzelona bramka na pewno by pomogła. Zagrać na takim poziomie jak z West Hamem i będzie dobrze. Co do składu to taki sam jak na Młoty, ewentualnie jak Firmino będzie dostępny to w miejsce Origiego. Co do wyniku ? Pewne, przekonujące 4-1, Sturridge, Matip z bani po rożnym, Coutinho i Sturridge.
Będzie dobrze Panowie.
Obrazek

MichaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Ralf088 » 19 maja 2017, o 22:04

Pamietajmy ze Liverpool, niezbyt dobrze gra pod dużą presja. Nie wiem czego ale cos mi mowi moja intuicja ze to spieprzymy. Wszystko bedzie zalezalo od poczatku, jak strzelimy szybko bramke to ich rozjedziemy, jezeli bedziemy sie meczyc z strzeleniem bramki to moze byc roznie, wierze w nasz zespol ale spokojnie, ostatnio nasza forma w meczach na Anfield tez nie jest za dobra, wiec spokojnie.
Ralf088

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez snajper » 20 maja 2017, o 06:29

Kuźwa ludzie a mecz z WHU był dla nich spacerkiem i podeszli na luzie bez presji?!
"Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy"
snajper

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez licznerek » 20 maja 2017, o 22:43

Sam Coutinho na ósemce i Sturridge w ataku powinni wystarczyć do zwycięstwa. Nie ma się czego bać, Middlesbrough jest naprawdę bardzo, bardzo słabe. Oni w tym roku w lidze wygrali tylko jeden mecz, ich rywalem był Sunderland. Jeśli nie wygramy, to będzie katastrofa, kataklizm i trzęsienie ziemi, a gazety z Liverpoolu w poniedziałek powinny skopiować okładkę Faktu po meczu Polska-Ekwador. Końcówka sezonu nie była dla nas intensywna, od ósmego kwietnia graliśmy co tydzień, więc piłkarze mieli czas na odpoczynek, regeneracje i poprawę słabych stron poprzez trening. Praktycznie wszystko przemawia za nami. Mimo wszystko też mam obawę z tyłu głowy, mam nadzieję, że piłkarze też. Trzeba zrobić swoją robotę i odpocząć trochę od piłki.
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!
licznerek
Redaktor

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez urban12 » 20 maja 2017, o 22:51

Juto lekko,łatwo i przyjemnie 5:0 :D
Sturridge x2
Lallana x1
Coutinho x1
Can x1
Tego sobie życzę,aby Niedziela była spokojna i Wam też :D
urban12

1 year of membership

Postprzez burmanek » 21 maja 2017, o 06:44

Niestety nie będę mógł oglądać dzisiejszego meczu na żywo, była taka strona z meczami bez spojlerowania wyników, poratuje ktoś? I jak szybko zwykle mecze tam się pojawiają?
Obrazek
burmanek

Postprzez MrRewo » 21 maja 2017, o 09:05

burmanek napisał(a):Niestety nie będę mógł oglądać dzisiejszego meczu na żywo, była taka strona z meczami bez spojlerowania wyników, poratuje ktoś? I jak szybko zwykle mecze tam się pojawiają?

Polecam wątek w reddicie - tam zwykle niedługo po meczu pojawiają się linki do stron, gdzie można obejrzeć stream albo ściągnąć mecze:
https://www.reddit.com/r/footballdownload/

Poza tym zdarzało mi się korzystać z:
https://www.reddit.com/r/footballdownload/ - ale tam teraz głównie do highlightów się ograniczają
http://forum.rojadirecta.es/forumdispla ... matches%29 - tutaj ściąganie wiąże się zwykle z korzystaniem z serwisów hostingowych, gdzie albo Ci pół dnia będzie schodzić, albo zapłacisz jakieś drobne
MrRewo

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez wycu270302 » 21 maja 2017, o 09:42

Będzie spokojne zwycięstwo, Middlesbrough nie wygrało meczu na wyjeździe od 21 sierpnia 2016 r. wygrała wtedy z Sunderlandem 2:1 ;)
wycu270302

Postprzez Juluz » 21 maja 2017, o 10:02

Pytanie z innej beczki - gramy dzisiaj w koszulkach na przyszły sezon?
Are We Ever Gonna Be Better Than This?
Juluz
Moderator

Postprzez Larry » 21 maja 2017, o 10:10

Juluz napisał(a):Pytanie z innej beczki - gramy dzisiaj w koszulkach na przyszły sezon?

tak
Larry

1 year of membership

Następna strona

Powrót do Mecze