Liga Mistrzów 2016/17

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Liga Mistrzów 2016/17

Postprzez bytoviacy » 19 kwi 2017, o 16:24

bugi napisał(a):Real awansował bo był lepszy. Nie można wygrać meczu nie strzelając w światło bramki.
Gole Bayernu: karny, karny, samobój. Nawet gdyby nie te spalone, i tak by Real pojechał Bayern który się skończył wraz z przyjściem Guardioli, który upośledził ten zespół.

Vidal w pierwszym meczu strzelił gola głową, a nie z karnego 😉
Obrazek
"Jest wielkim piłkarzem na prawej stronie pomocy, dobrym na lewej i efektywnym na każdej innej pozycji. W środku jest jednak najlepszy i to cała różnica." Ian Rush o Stevenie Gerrardzie
bytoviacy

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Kijoraptor » 19 kwi 2017, o 16:31

Portugalia wygrała Euro ni wygrywając meczu w grupie, więc to nie ilość strzałów na bramkę decyduje o zwycięstwie ani czas posiadania piłki. Real awansował bo sędzia liniowy nie odgwizdał EWIDENTNEGO spalonego, a był ustawiony idealnie na linii. Gdyby nie to pewnie byłyby karne, a tam nie bardzo jest jak wypaczyć wynik meczu. Szkoda, że cierpi na tym piłka nożna, a rządzi korupcja, pieniądze, bukmacherzy. Cud w Stambule i cud na Anfield miał inny wymiar, walka, determinacja, walka, determinacja, a nie pomoc sędziów ...
po ostatnich meczach Barcelony i Realu niecierpie tych drużyn za to w jaki sposób grają Neymar, Suarez, Ronaldo (za co on zdobywa te złote piłki to ja się ku*** pytam) ... no nic, oby dzisiaj Juve pokonało aktorów.

https://zapodaj.net/4745a361b3c81.jpg.html
Kijoraptor

1 year of membership

Postprzez Marcin16 » 19 kwi 2017, o 18:27

Kijoraptor napisał(a):Portugalia wygrała Euro ni wygrywając meczu w grupie, więc to nie ilość strzałów na bramkę decyduje o zwycięstwie ani czas posiadania piłki. Real awansował bo sędzia liniowy nie odgwizdał EWIDENTNEGO spalonego, a był ustawiony idealnie na linii. Gdyby nie to pewnie byłyby karne, a tam nie bardzo jest jak wypaczyć wynik meczu. Szkoda, że cierpi na tym piłka nożna, a rządzi korupcja, pieniądze, bukmacherzy. Cud w Stambule i cud na Anfield miał inny wymiar, walka, determinacja, walka, determinacja, a nie pomoc sędziów ...
po ostatnich meczach Barcelony i Realu niecierpie tych drużyn za to w jaki sposób grają Neymar, Suarez, Ronaldo (za co on zdobywa te złote piłki to ja się ku*** pytam) ... no nic, oby dzisiaj Juve pokonało aktorów.

https://zapodaj.net/4745a361b3c81.jpg.html

Przecież w Stambule Gerrard, o ile w ogóle był faulowany przez Gattuso, spokojnie mógł po kontakcie grać dalej a nie się kłaść i szukać jedenastki. Aaaaa już wiem czemu się położył, to SPISEG UŁEFY, bukmacherów i ch** wie kogo jeszcze. Ładny mi "cud" .
Ludzie no nie dajmy się zwariować :lol:

Odnosząc się do obrazka który wrzuciłeś, oczywiście nie da się sędziów usprawiedliwić, błędy ewidentne, ale do licha błędy, a nie umyślna "pomoc". W pierwszej sytuacji trzeba sobie przypomnieć jaką presję narzucał Ronaldo na liniowego jeszcze kilka minut przed tą akcją. Na sędzim nie powinno to zrobić wrażenia, ale coż, zrobiło. Natomiast w tej drugiej sytuacji widać jak liniowy jest spóźniony i też trudno się spodziewać żeby nadążył za Marcelo w sto-którejś minucie dogrywki. Zresztą akurat tutaj Ronaldo wielkiej korzyści z błędu nie odniósł i tak był poza zasięgiem obrońcy i bramkarza.

Przepraszam, że prześmiewczo odnoszę się tylko do Twojego postu, ale nie mam czasu z każdym polemizować, a strasznie mnie drażni notoryczne w Internecie negowanie jakiejkolwiek spontaniczności i przypadku oraz, co za tym idzie, wietrzenie wszędzie spisków i z góry ustalonego biegu wydarzeń. Także bez urazy, w sumie najbardziej to się chciałem doczepić do postu Pitero który tu twierdził, że UEFA już dawno ustaliła finał Real-Barca. Jasne, no przecież co roku jest. :roll:
Marcin16

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez mariush » 19 kwi 2017, o 19:46

Niezależnie od wszystkiego, wyraźnie wczoraj było widać, ile zmieniłaby możliwość konsultacji sędziego z TMO. Niedawny mecz Hiszpanów z Francuzami pokazał, jak dobrze ta technologia sprawdza się również w futbolu.
mariush

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Kijoraptor » 19 kwi 2017, o 19:53

Marcin16 lepiej to przemilczeć
Kijoraptor

1 year of membership

Postprzez diablinadali » 21 kwi 2017, o 12:24

Real - Atletico
Monaco - Juventus

Szkoda, liczyłem na finał Monaco - Juventus.
diablinadali

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez RedEscelios » 21 kwi 2017, o 12:28

Bardzo ciekawe pary, nie ma szans na final hiszpanski, co mnie cieszy. Teraz tylko czekac na finalistow-w obu parach to samo pytanie: finał zapewni obrona czy atak?

Spoiler:
Obrazek
RedEscelios

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 21 kwi 2017, o 14:20

Monaco niesamowicie zaimponowalo do tego w szeregach jest Kamilo ale mimo wszystko marzy mi się finał Atletico Juve

Diablinadali @ ale gdyby pary były teraz takie żeby możliwym był ów finał to niestety ale w powietrzu wisiał by ogrzewany kotlet w postaci finału Madryckiego

Spejson @ i pewnie przedłużyłi by tą miła zmianę na dłużej gdyby te perełki od nich na potęgę nie uciekaly. Swoją drogą ciężko zrozumieć Turana Coste czy innych. Pierwszy poleciał na pielęgnację ławki więcej niż klubu drugi na bez wątpienia słabszy uwcześnie zespół
Ostatnio edytowano 21 kwi 2017, o 16:54 przez CzerwonyBartek, łącznie edytowano 1 raz
The world is yours
CzerwonyBartek

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Carlos » 21 kwi 2017, o 16:13

CzerwonyBartek napisał(a): marzy mi się finał Atletico Juve

Serio? Chcesz na finale zasnąć?
Obrazek
Carlos

Postprzez Spejson » 21 kwi 2017, o 16:29

Ja wierzę że Atletico wygra tą edycję ligi mistrzów a wyeliminowanie Realu w półfinale osłodzi im trochę te 2 przegrane finały.Okej grają czasami nudno i są też czasami brutalami ale mam do nich jakąś sympatię ze względu na to że udało im się choć na chwilę przerwać hegemonie Realu i Barcelony w La Liga.Nie wydawali przy tym jakiś kosmicznych pieniędzy na wzmacnianie drużyny zaś ciężko pracowali i mieli trochę szczęścia z tym że trafiło im się parę perełek a Siemone tego nie zmarnował.
- Najlepszy obrońca, z którym grałem w Liverpoolu i najgorszy strzelec, z jakim kiedykolwiek grałem! - Stevie Gerrard na temat Carraghera
Spejson

Postprzez Django » 21 kwi 2017, o 17:16

diablinadali napisał(a):Real - Atletico
Monaco - Juventus

Wg teorii spiskowych:

Real - Atletico (awansuje Real)
Monaco - Juventus Barcelona (wygrywa Juv... Barcelona)

Finał: Real - Barcelona. Grand gejbi, Uefalona zachwucowa wpływami, kasa nie nadąża się liczyć :)
Miłośnik czeskich piw oraz szkockich whisky.
Django

Postprzez Zyska » 21 kwi 2017, o 17:54

Django napisał(a):
diablinadali napisał(a):Real - Atletico
Monaco - Juventus

Wg teorii spiskowych:

Real - Atletico (awansuje Real)
Monaco - Juventus Barcelona (wygrywa Juv... Barcelona)

Finał: Real - Barcelona. Grand gejbi, Uefalona zachwucowa wpływami, kasa nie nadąża się liczyć :)

https://www.youtube.com/watch?v=Nu7WasgI4sc albo tak :lol:
Obrazek
Zyska

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez djdafy » 28 kwi 2017, o 20:25

NC+ przegrało przetarg na prawa do transmisji meczów Ligi Mistrzów od sezonu 2018/2019. Pokaże je Polsat ;)

Więcej info: http://sport.se.pl/pilka-nozna/liga-mis ... 87615.html
djdafy

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez GUNS » 28 kwi 2017, o 20:35

Kuuuutfa słuchanie Hajto w LM :(
z drugiej strony może będzie więcej meczy na otwartym polsacie
GUNS

Postprzez Rahk8 » 28 kwi 2017, o 20:39

Na razie to chyba niepotwierdzone informacje, bo ani polsat ani nc+ ich podały. Jeżeli okażą się prawdziwe to nc+ traci praktycznie ostatnią kartę przetargową, zostaną jedynie z Premier League*, bez którego ludzie spokojnie przeżyją w natłoku streamów.

*Wiem wiem, jest jeszcze Ekstraklasa, ale nie oszukujmy się ona nie jest tak atrakcyjna na PL czy LM.
Rahk8

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Europejskie puchary