Lucas Pezzini Leiva

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Lucas Pezzini Leiva

Postprzez Lee » 2 sty 2017, o 18:49

Wydaje mi się, że ten parodysta z Brazyli zrobił jednak faul, jeśli tak to jest naprawdę parodia.
Obrazek
Lee

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Polak09 » 2 sty 2017, o 18:57

On ma jakiś fetysz z wystawianiem tego parodysty? JA pier****...
Obrazek
Polak09

2 years of membership2 years of membership

Postprzez kacciq » 2 sty 2017, o 18:57

Napisałem kumplowi o kontuzji Sturridge'a i dodałem: "lucas wszedł za niego, więc bedzie 2-2 po golu larssona z wolnego"

Minutę później... nie wiem czy mam się śmiać czy ku*** co robić
Ale faul ewidentnie Lucasa, komentatorzy zamulili bo operator pokazał Cana który nic nie zrobił
kacciq

Postprzez LukasLFC » 2 sty 2017, o 18:59

Najpierw wskazcie gdzie tam był faul, a nawet to będąc obiektywnym większą zjebke powinien dostać mane za nie wiem jak to nazwać brak mózgu?
Obrazek
LukasLFC

Postprzez mariush » 2 sty 2017, o 18:59

Lee napisał(a):Wydaje mi się, że ten parodysta z Brazyli zrobił jednak faul, jeśli tak to jest naprawdę parodia.
Jesteś spokrewniony z Taylorem? Pytam, bo wychodzi na to, że masz po nim problemy ze wzrokiemm skoro widziałeś tam faul.
mariush

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 2 sty 2017, o 19:30

Żal mi trochę Lucasa. Dałbym uciąć sobie rękę, że Lucas wyhamował Defoe, a Can w niego wpadł powodując faul. Ciekwe czy miałbym teraz rękę, czy nie... ma ktoś gifa?
Obrazek
"Natura deszczu jest zawsze taka sama- pozwala rosnąć cieniom na bagnach jak i kwiatom w ogrodach."
PyrkaLFC

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez MenToS » 3 sty 2017, o 01:57

Nigdzie nie można było się doprosić więc trzeba było wziąć sprawy w swoje ręce. Sytuacja z 3 różnych kamer. Jak zwykle na gfycat bo można sobie zwolnić gifa i lepiej się przyjrzeć.

Gif nr. 1 https://gfycat.com/NegligibleComplicatedCur
Gif nr. 2 https://gfycat.com/MellowHotIguanodon

Nie wiem jak wy ale ja nie podyktowałbym za coś takiego rzutu wolnego. Szczególnie jeżeli sędzia kilka minut wcześniej nie dyktuje faulu na Sturridge'u pod polem karnym Sunderlandu gdzie ewidentnie był kopnięty w nogę
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”
MenToS

Postprzez KowaLFC » 3 sty 2017, o 02:11

Nie wiem jak można tam nie widzieć faulu Lucasa, to że sędzia pomylił się przy sytuacji ze Sturridgem w żaden sposób nie usprawiedliwia króla 20 metra.
KowaLFC

Postprzez Asahi » 3 sty 2017, o 02:22

Defoe stracił kontrole nad piłką już przed tym przeogromnym kontaktem z Lucasem, więc nie mam pojęcia jakim cudem został podyktowany ten faul.
Cóż, teraz nic się nie zrobi. Trzeba 15 wjebać kija w mrowisko i przerwać pewną serię meczów bez porażki.
Obrazek
Asahi

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 3 sty 2017, o 05:03

MenToS napisał(a):Nigdzie nie można było się doprosić więc trzeba było wziąć sprawy w swoje ręce. Sytuacja z 3 różnych kamer. Jak zwykle na gfycat bo można sobie zwolnić gifa i lepiej się przyjrzeć.

Gif nr. 1 https://gfycat.com/NegligibleComplicatedCur
Gif nr. 2 https://gfycat.com/MellowHotIguanodon

Nie wiem jak wy ale ja nie podyktowałbym za coś takiego rzutu wolnego. Szczególnie jeżeli sędzia kilka minut wcześniej nie dyktuje faulu na Sturridge'u pod polem karnym Sunderlandu gdzie ewidentnie był kopnięty w nogę

Abstrahując od faulu, który był wątpliwy to mając taką wiedzę o piłce wiesz chyba, że sposób poruszania się i ustawiania na boisku Lucasa jest lekko mówiąc... idiotyczny ? On tak robi od lat, niczego się nie nauczył. Nie wiem co Benitez w nim widział.
Szpieg1

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez AustralianMagic » 3 sty 2017, o 09:58

Jeżeli opierdol od Gerrarda za faul w 90' przeciwko Norwich (?? Poprawcie mnie) niczego go nie nauczył, już nic go nie nauczy. Niestety, po kontuzji kolana chłop się skończył.
AustralianMagic

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez grzyb » 11 sty 2017, o 23:27

Kupię Opla i sam zawiozę tego chłopa do Mediolanu.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
grzyb

Postprzez KowaLFC » 11 sty 2017, o 23:31

W sumie i tak gra lepiej niż Can
KowaLFC

Postprzez maxbeatles » 11 sty 2017, o 23:39

Czepianie się Lucasa przy tym, co dzisiaj gra Can to zbrodnia XD jeśli Lucasa chcecie wywieźć do Mediolanu to Cana co najwyżej widzę w Wichrach Kostomłoty za dzisiejszy mecz
maxbeatles

Postprzez redobi » 11 sty 2017, o 23:40

czy tylko ja, gdy Lucas sie poślizgnął miałem w głowie obrazek z poślizgu Gerrarda w meczu z Chelsea? :D :D
redobi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery