Spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, dymos, Daniel, Jetzu, Gonzo, Jaszczur91, AirCanada, Ibiz

Re: Spekulacje transferowe

Postprzez Adryyan » 11 sty 2017, o 15:55

United zimą nikogo nie sprowadzi.
Everton uzgodnił kwotę odstępnego z Manu wynoszącą 22 mln funtów za Schneiderlina.
Czerwony od 2001 roku!
Adryyan

Postprzez Jetzu » 11 sty 2017, o 16:31

Assassin napisał(a):Który klub jest zainteresowany Fonte, że ten złożył transfer request? Chodzi mi o to, czy jest to realny transfer, żeby Southampton było "zmuszone" zainteresować się Sakho na poważnie.

Fonte ponoć bardzo pokłócił się z Puelem i właściwie przedstawił sprawę, że on albo ja.
Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.
Obrazek
Jetzu
Redaktor

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Barilla » 11 sty 2017, o 17:10

Jetzu napisał(a):
Assassin napisał(a):Który klub jest zainteresowany Fonte, że ten złożył transfer request? Chodzi mi o to, czy jest to realny transfer, żeby Southampton było "zmuszone" zainteresować się Sakho na poważnie.

Fonte ponoć bardzo pokłócił się z Puelem i właściwie przedstawił sprawę, że on albo ja.

Sakho out, Fonte + parę baniek in i wszyscy zadowoleni. Sakho sobie pogra, Fonte nie będzie się musiał z nikim kłócic a my będziemy mieć dobrego obrońce w pierwszym składzie a nie w rezerwach i jeszcze coś zarobimy. Trochę może już się portugalczyk starzeje ale wygląda mi na takiego co spokojnie jeszcze 3 sezony pogra na niezłym poziomie więc czemu nie.
Barilla

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez vaxik » 11 sty 2017, o 19:40

Barilla napisał(a):
Jetzu napisał(a):

Sakho out, Fonte + parę baniek in i wszyscy zadowoleni. Sakho sobie pogra, Fonte nie będzie się musiał z nikim kłócic a my będziemy mieć dobrego obrońce w pierwszym składzie a nie w rezerwach i jeszcze coś zarobimy. Trochę może już się portugalczyk starzeje ale wygląda mi na takiego co spokojnie jeszcze 3 sezony pogra na niezłym poziomie więc czemu nie.

jeżeli dla Ciebie Fonte to lek na obronę to nie ma sensu prowadzić z Tobą konwersacji. On jeszcze gorszy od Lovrena jest, ale co mi tam wiadomo. Sprowadźmy go, a będziemy mieć jednego więcej parodystę w drużynie
vaxik

Postprzez ArtuDitu » 11 sty 2017, o 20:19

vaxik napisał(a):jeżeli dla Ciebie Fonte to lek na obronę to nie ma sensu prowadzić z Tobą konwersacji. On jeszcze gorszy od Lovrena jest, ale co mi tam wiadomo. Sprowadźmy go, a będziemy mieć jednego więcej parodystę w drużynie

Przecież Lovren zawdzięcza swój pobyt w Liverpoolu tylko temu, że Fonte potrafił dyrygować nim w Southampton jak u nas kiedyś Agger Skrtelem.

Nie żebym chciał Portugalczyka w klubie, po prostu bawi mnie taka ignorancja.
Obrazek
ArtuDitu

Postprzez 1010Arx » 11 sty 2017, o 20:29

ArtuDitu napisał(a):
vaxik napisał(a):jeżeli dla Ciebie Fonte to lek na obronę to nie ma sensu prowadzić z Tobą konwersacji. On jeszcze gorszy od Lovrena jest, ale co mi tam wiadomo. Sprowadźmy go, a będziemy mieć jednego więcej parodystę w drużynie

Przecież Lovren zawdzięcza swój pobyt w Liverpoolu tylko temu, że Fonte potrafił dyrygować nim w Southampton jak u nas kiedyś Agger Skrtelem.

Nie żebym chciał Portugalczyka w klubie, po prostu bawi mnie taka ignorancja.

+1.
Mistrzostwo Europy w podstawowym składzie reprezentacji Portugalii pewnie też zdobył tylko dlatego, że się Ronaldo bardziej z twarzy spodobał, niż inni środkowi obrońcy. Nie żebym uważał Fonte za wybitnego obrońcę, ale ignorancja okazana przez vaxika aż razi po oczach.

"... ale co mi tam wiadomo." - No jak widać niewiele :lol:
Obrazek
1010Arx

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez FootballClub » 11 sty 2017, o 20:59

Akurat ME to słaby wyznacznik skoro w półfinale mógł zagrać Ashley Williams czy James Collins, a niewiele zabrakło, żeby grał też Michał Pazdan. Obstawiam, że takie Burnley jako reprezentacja spokojnie w 1/4 by zagrali :D
Co do gry klubowej to fakt, 3 lata temu kupiliśmy nie tego obrońce co trzeba
FootballClub

Postprzez Barilla » 11 sty 2017, o 21:15

I to jest to co mnie irytuje, ta zerojedynkowość myślenia. Nie napisałem ani słowa o żadnym leku na obronę, jedynie że możemy wykorzystać zaistniałą sytuację i zamienić obrońcę który i tak nie gra na innego który jest całkiem niezły.
A już nazywanie go gorszym od Lovrena to czysty żart.

A analogia ArtuDitu do Aggera i Skrtela w punkt.
Barilla

Postprzez despero » 12 sty 2017, o 08:40

despero

1 year of membership

Postprzez CRX2 » 12 sty 2017, o 10:27

FootballClub napisał(a):Akurat ME to słaby wyznacznik skoro w półfinale mógł zagrać Ashley Williams czy James Collins, a niewiele zabrakło, żeby grał też Michał Pazdan. Obstawiam, że takie Burnley jako reprezentacja spokojnie w 1/4 by zagrali :D
Co do gry klubowej to fakt, 3 lata temu kupiliśmy nie tego obrońce co trzeba

To co jest wyznacznikiem? Nasze widzimisię? Według tego pewnie Anglicy powinni być w półfinale, a zagrali żenująco.
Skoro nawiązujemy do Polski, to równie dobrze w półfinale mógł być Kamil Glik, który rządzi i dzieli w Monaco, więc nie rozumiem tych bezsensownych porównań.

Myślicie, że Ake został ściągnięty do Chelsea, bo Conte faktycznie uważa, że będzie grał? Gdzieś czytałem pomysły o przesunięciu Azpilicuety na skrzydło za Mosesa, a w jego miejsce z tyłu Ake.
CRX2

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez FootballClub » 12 sty 2017, o 14:19

Skoro są dla Ciebie wyznacznikiem to gratulacje, uważasz w takim razie, że Fonte to najlepszy obrońca Europy, to ciekawe dlaczego kilka lat gra w Southampton?
E: Po pierwsze to on się przypierdzielił o byle g***o, że się tak wyrażę, bo napisałem, że Euro to słaby wyznacznik jakości piłkarza i podałem wielkie gwiazdy takie jak Williams czy Pazdan jako przykład tego, że każdy kto chciał mógł grać przynajmniej w 1/4.
Po 2, jeśli dla niego wyznacznikiem są ME, to chyba mam prawo uważać, że uważa Fonte za najlepszego obrońcę, przypomnę nieśmiało, że to Portugalia została najlepszą drużyną Europy.
Po 3, jak już do kogoś piszesz, to wypadałoby użyć zwrotu grzecznościowego i pisać "Ty", "Wy" z dużych liter :wink:
Fakt, zgubiłem pytajnik, Tobie się to nie zdarza czasami?
Ostatnio edytowano 12 sty 2017, o 16:05 przez FootballClub, łącznie edytowano 2 razy
FootballClub

Postprzez 1010Arx » 12 sty 2017, o 14:33

FootballClub napisał(a):Skoro są dla Ciebie wyznacznikiem to gratulacje, uważasz w takim razie, że Fonte to najlepszy obrońca Europy, to ciekawe dlaczego kilka lat gra w Southampton

Przecież nikt nie napisał, że Fonte jest najlepszym obrońcą Europy...

Polecam przeczytać ostatni post, który dodał w tym temacie Barilla. Święta prawda. Poważnie, wy sobie dopowiadacie do każdego postu co chcecie, byle się tylko było do czego przyczepić. Nikt oprócz ciebie nie użył nawet zwrotu "Najlepszy obrońca Europy", a ty właśnie o to się przypierdzielasz do użytkownika CRX2 :roll:

FootballClub napisał(a):Po 3, jak już do kogoś piszesz, to wypadałoby użyć zwrotu grzecznościowego i pisać "Ty", "Wy" z dużych liter :wink:

To nie jest wymagane. Z dużej litery tych zwrotów należy używać w listach lub oficjalnych pismach. Na forum internetowym nie ma takiej konieczności, to raczej indywidualna sprawa tego kto piszę.

PS. Zanim zaczniesz wytykać komuś błędy, to najpierw sam mógłbyś zacząć kończyć zdania znakami interpunkcyjnymi. Na przykład pytanie znakiem zapytania.

Zdarza się. Nawet bym tego tematu nie poruszył, gdybyś nie zaczynał. Sam się prosiłeś. Bez urazy, to nie miało być chamskie, zresztą jak cała wypowiedź. Od samego początku chciałem tylko napisać, że Fonte nie jest jakimś leszczem pokroju Caulkera czy Chestera. Jasne nie jest też Godinem, czy nawet Kompanym, po prostu jest solidnym obrońcą i tyle. Pozdrawiam :) (nie, to nie było ironiczne)
Ostatnio edytowano 12 sty 2017, o 16:33 przez 1010Arx, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
1010Arx

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez truestoryPL » 12 sty 2017, o 15:19

Barilla napisał(a):
Jetzu napisał(a):

Co tu dużo mówić, jeśli ktoś uważa to za glupi pomysł to jest poprostu głup . Fonte I hais , dołożyć troche i oby JK uderzył po Payeta.
truestoryPL

2 years of membership2 years of membership

Postprzez MenToS » 12 sty 2017, o 16:07

truestoryPL napisał(a):
Co tu dużo mówić, jeśli ktoś uważa to za glupi pomysł to jest poprostu głup . Fonte I hais , dołożyć troche i oby JK uderzył po Payeta.

Noo to chyba muszę poprosić o zaproszenie do klubu "głupich" bo to moim zdaniem jeden z najgłupszych pomysłów jakie ostatnio tutaj się pojawiły. Rozpoczynający swój 34-ty rok życia Fonte, któremu nóżki już pomalutku wysiadają, przez co nasz zespół zostałby jeszcze bardziej narażony na kontry w związku ze stylem gry jaki prezentujemy (i który niezbyt radzi sobie z piłką przy nodze.. A biorąc pod uwagę fakt, że jak nie ma Matipa to Lovren dziaduje i sam nie potrafi z piłką nic zrobić to takie połączenie mogłoby być zabójcze). Fonte, który w obecnej sytuacji nie jest mentalnie w najlepszym miejscu. Fonte, który chce odejść z Southampton po nieporozumieniach z trenerem, które dotyczyły między innymi tego, że chce więcej grać i 30-sto letni Payet kompletnie nie pasujący do naszego stylu gry, zaczynający stroić fochy, dla którego nie istnieje takie pojęcie jak "work rate"
Obrazek

Takie pomysły po tym jak Klopp w każdym możliwym wywiadzie powtarza, że NIE INTERESUJĄ GO KRÓTKOTERMINOWE ROZWIĄZANIA i nie będzie przeprowadzał transferów tylko po to aby były

Fonte niech sobie wraca do Crystal Palace a Payet niech wraca do Francji
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”
MenToS

Postprzez OWeN » 12 sty 2017, o 23:53

Obrazek
OWeN

Poprzednia strona

Powrót do Kadra i Transfery