Brendan Rodgers

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Brendan Rodgers

Postprzez july600lfc » 5 paź 2015, o 17:09

Fakt, że Rodgers ostatnio już przesadzał i decyzja o jego zwolnieniu jest jak najbardziej prawidłowa, ale jakoś i tak trochę mi Go szkoda. Trochę jako człowieka, trochę jako gościa, który prawie zdobył z nami tytuł. Postaram się zapamiętać BR tylko z sezonu 2013/14. Reszta jest do wymazania, niestety.
Mimo tego, właściciele wybrali odpowiedni moment (chociaż najodpowiedniejszy byłby przed sezonem) na zwolnienie BR, a wiadomość o ewentualnym przyjściu Klopp'a, jest jak miód na moje serce. Wreszcie trener ze znanym CV, z pokaźnymi umiejętnościami trenerskimi i o znanym nazwisku.
O przyszłym managerze LFC zdążę jednak jeszcze się rozpisać, a to jest temat poświęcony Rodgers'owi, więc chciałbym powiedzieć, że będę mocno wspierał BR w jego dalszej karierze. Szkoda, że tak mocno się pogubił, bo ma potencjał trenerski. Może nie na taki zespół jak Liverpool, ale Tottenham/Everton mógłby spokojnie prowadzić. Mam tylko nadzieję, że nie będziemy zbierać batów z jakimś Newcastle, jak już Irlandczyk ich przejmie. ;p
Dzięki za wszystko, a zwłaszcza za sezon 2013/14 i wzniesienie Suarez'a, Coutinho, Stu i Hendo na taki poziom, na jakim są. To bez wątpienia wychodziło mu dobrze. Może czasem kiepsko dobierał skład, a jego decyzje często były idiotyczne, ale potrafił rozwijać piłkarzy i wyciągać z nich maximum.
Powodzenia Brendan, YNWA! ;)
july600lfc

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez DyzioLFC922 » 5 paź 2015, o 17:31

Już na trzeźwo i z chłodną głową to należy podziękować Rodgersowi za wicemistrzowski sezon(jeśli to zasługa duetu SS,to już nie istotne),za kilka naprawdę kapitalnych meczy i za nos do młodzików.
Nie zmienia to jednak faktu że Brendan to przeciętny trener z przebłyskami.Za słaby na prowadzenie Liverpoolu,nadawał by się jak trener młodzieżówki.

Powodzenia w dalszej karierze ale nie jest to trener który zdobędzie kiedyś Lige Mistrzów.
DyzioLFC922

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez glonjohnson » 5 paź 2015, o 17:51

Dziękuję Brendan za wszystko co zrobiłeś dla Liverpoolu i za poświęcony czas, energię, zaangażowanie. Niezależnie od jego błędów i decyzji personalnych uważam, że Rodgers zawsze próbował dać z siebie wszystko co najlepsze i nawet jeśli nie jest to manager kalibru Liverpoolu, to zasługuje na szacunek. Dałeś nam przeżyć piękne chwile, dałeś nam nadzieję. Szkoda, że nie wyszło z tego żadne trofeum.

YNWA Rodgers!
"It's not so important what people think when you come in. It's much more important what people think when you leave"
glonjohnson

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez josif » 5 paź 2015, o 18:08

Już wszystko w temacie Rodgersa zostało powiedziane a kolejne posty to powielanie poprzednich. Ja bym proponował zamknąć ten temat, bo nikt już nic nowego tutaj nie wniesie.
War. War never changes
josif

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez klosinho » 5 paź 2015, o 19:08

Jest i stanowisko Rodgersa po zwolnieniu. Jako JPG

Obrazek
klosinho

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez mateo227 » 6 paź 2015, o 09:55

Paradoksalnie największym sukcesem Brendana jest to, że po jego kadencji możemy zatrudnić kogoś takiego jak Jurgen.

Te 3,5 roku temu celowaliśmy o wiele wiele niżej. Brendan szacun za to! Musimy zachować szacunek do byłych trenerów i piłkarzy. Nikt, sam Rodgers też nie chciał tego, żeby jego przygoda zakończyła się tak fatalnie. Odchodzi mimo wszystko przegrany, nie poradził sobie z dobrymi momentami. Co?? No właśnie, to był jego największy problem, małe sukcesy sprawiły że jego EGO odleciało z orbity. Jeśli wyciągnie wnioski to znajdzie godną pracę i będzie odnosił sukcesy, jestem tego pewnie.

Dzięki Rodgers, nie zapomnę tej kampanii prawie zakończonej na 1 miejscu, tych cudownych spotkań, niezliczonych goli, fenomenalnych akcji i twojego wpływu dobrego i .. złego na ten zespół.

Jednak Nigdy Nie Będziesz Szedł Sam. Powodzenia!
Follow me on twitter:
https://twitter.com/mateowo
mateo227

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez luksi93 » 9 paź 2015, o 10:08

Mamy nowego trenera ale wrzucę jeszcze coś o Brendanie. LFCNorbranch jak zwykle wykonał świetną robotę i mamy super pamiątkę po Brendanie.

https://youtu.be/ZVaRdP24__U
Y.N.W.A
luksi93

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez MenToS » 9 paź 2015, o 13:11

luksi93 napisał(a):Mamy nowego trenera ale wrzucę jeszcze coś o Brendanie. LFCNorbranch jak zwykle wykonał świetną robotę i mamy super pamiątkę po Brendanie.

Kapitalny filmik. Możecie mówić sobie co chcecie, ale moim zdaniem to najlepsza kompilacja z osobą, która była związana z naszym klubem

Czekałem na niego z niecierpliwością noo i jak widać nie zawiodłem się. Mam nadzieję, że jakimś cudem Brendan na niego trafi. Będzie miał fajną pamiątkę :)
"Steven Gerrard has not won a premier league but he won something bigger and thats our hearts"
“When I die, don't bring me to the hospital. Bring me to Anfield. I was born there and I will die there.”
MenToS

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 9 paź 2015, o 13:21

Pamiętam bramę Flanagana, pierwszy raz od bramki Gerrarda z WHU w Cardiff się tak bardzo wzruszyłem, to był niesamowity sezon i piękne wspomnienia, tak jak Stambuł, tak jak Cardiff ...

Do tej kompilacji tylko jak pięść do oka pasują bramki Balo ale to moja osobista opinia.
Szpieg1
Moderator

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez cryptic » 9 paź 2015, o 14:02

Brendanowi należy się ogromny szacunek za ten wicemistrzowski sezon. To co on poukładał to był kosmos. Nigdy mu nie zapomnę 4 goli po 20 minutach z Arsenalem, zwłaszcza że gdyby Kolo trafił na pustą i Stu w sytuacji 1 na 1 to było 6-0. 6-0 po 20 minutach.

Oby znalazł spokojną przystań w zespole z top10, niech mu się wiedzie.
cryptic

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez luksi93 » 9 paź 2015, o 14:05

Kolo na pustą mógł trafić ale jeszcze lepiej gdyby ta piłka wpadła po strzale Suareza, co to by był za gol :shock:
Y.N.W.A
luksi93

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Nicco » 9 paź 2015, o 14:07

Wielkie dzięki Brendan, szacun dla niego mimo wszystko.
Fajnie gdyby przejął jakiś klub z PL lub jakiś z Europy taki na poziomie.
Powodzenia.
I stanę się pasterzem, na Twoją Panie chwałę, od Ciebie pochodzi moc moja, Twoją wypełniam wolę, do Ciebie kieruję swe kroki, by u Twojego zasiąść tronu.
In nomine Patris,
et Fili,
et Spiritus Sancti.
Nicco

Postprzez thorcik » 9 paź 2015, o 15:03

luksi93 napisał(a):Mamy nowego trenera ale wrzucę jeszcze coś o Brendanie. LFCNorbranch jak zwykle wykonał świetną robotę i mamy super pamiątkę po Brendanie.

Dobrze, że siedzę w serwerowni i nikt nie widzi jak beczę ;)
And then I've seen Klopp's face
Now I'm a beleiver
thorcik

Postprzez KaylorLFC » 9 paź 2015, o 15:47

Niech każdy mówi co chce, oglądając ten krótki filmik stworzony właśnie z wyrazami ogromnego szacunku przed oczami miałem najpiękniejsze chwile.. Łzy cisnęły się same do oczu. To nie tylko dzięki Suarezowi, Sturridgowi i Sterlingowi w sezonie 13/14 byliśmy tak blisko upragnionego mistrzostwa, Rodgers pokazał, że ma pomysł na grę THE REDS, graliśmy cudowny futbol, nie zapomnę chyba do końca życia meczów z Arsenalem, Tottenhamem, Manchesterami z tego sezonu, niestety też przed oczami będę miał upadek naszej legendy w meczu z Chelsea i co najbardziej mnie zabolało, płacz jedynego w swoim rodzaju Suareza po meczu z CP.

Nie wiem dlaczego wielu z Was tak szybko zapomniało o dokonaniach Rodgersa, to nie jest tylko jego wina, że gra Liverpoolu zmieniła się względem pamiętnego sezonu.

Pamiętajmy o tym, że wielu z Nas przeżyło wspaniałe chwile właśnie dzięki Niemu..

YNWA Brendan i mam nadzieję, że kiedyś przyjedziesz jeszcze na Anfield z nowym klubem! :)
Obrazek
KaylorLFC

Postprzez JumperYNWA » 9 paź 2015, o 16:20

Ech...aż się łezka w oku kręci.
JumperYNWA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liverpool FC