[WRAŻENIA] 8 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: [WRAŻENIA] 8 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez LuisS » 27 sie 2012, o 19:17

z tego co pamiętam to niejaki Pan Artur (chyba nie pomyliłem?) również miał aparat i kręcił nim filmiki podczas meczu, a także na pewno zrobił masę zdjęć. Gdyby gdzieś zostały udostępnione to byłoby super :)
Obrazek
"Być odciętym od futbolu to tak, jakby być odciętym od tlenu. Żyję i oddycham grą. Opuszczenie chociaż jednej minuty meczu jest dla mnie jak śmierć" - Steven Gerrard.
LuisS

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez ciacho45 » 28 sie 2012, o 00:21

Witam :) I odrazu PRZEPRASZAM ! że tak póżno ogarniam się z zdjęciami ale dopiero je odzyskałem :)
Tutaj macie link : https://rapidshare.com/files/3401948911/fotyyy zlot ;).rar;
a i mam pytanie czy nikomu przypadkiem nie przybyła czarna czapka z przypinkami po zlocie :)?

E: Podpiąłem link pod bit.ly:

http://bit.ly/RiuVQr

trzeba tylko kliknąć "continue at your own risk tam gdzieś niżej. // DWT
Pantha rei
Wszystko płynie , chwila za chwila ucieka.
Koło historii toczy się ciągle,
głuche na prośby aby zaczekać.

Nie marnujmy żadnej z chwil,
budujmy wszyscy mosty miedzy sobą.
Nie marnujmy chwil,
nie wiadomo ile czasu jeszcze nam zostało.
Nie marnujmy chwil.
Drugi raz ten sam czas nigdy nie popłynie.
ciacho45

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Kefir1892 » 28 sie 2012, o 08:40

ciacho45 napisał(a):Witam :) I odrazu PRZEPRASZAM ! że tak póżno ogarniam się z zdjęciami ale dopiero je odzyskałem :)
a i mam pytanie czy nikomu przypadkiem nie przybyła czarna czapka z przypinkami po zlocie :)?
|

Czy tylko mi link nie działa?
CIERPLIWOŚĆ JEST GORZKA, ALE JEJ OWOCE SĄ SŁODKIE!
Kefir1892

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez JaronLFC » 28 sie 2012, o 09:17

Kefir1892 napisał(a):
ciacho45 napisał(a):Witam :) I odrazu PRZEPRASZAM ! że tak póżno ogarniam się z zdjęciami ale dopiero je odzyskałem :)
|

Czy tylko mi link nie działa?

Zapewne klikasz w link dlatego Ci nie działa , skopiuj całość razem z końcówką "zlot ;).rar;" .
Obrazek
JaronLFC

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Jurek90 » 9 wrz 2012, o 10:37

Odzywam się dopiero teraz, ponieważ miałem mały wypadek i kłopoty zdrowotne.
Kefir do mnie napisał z oddawaniem kasy - pan Michał trochę przesadził - to była stówka.
Jak macie ochotę zrobić zrzutę - nr konta podam w najbliższym czasie Kefirowi.
Zdjęć i filmów jeszcze nie ogarniałem, ale WRZUCAJCIE.

Miło się czytało Wasze wrażenia zlotowe, Czerwona Rodzino! :D

Aha - Gonzo coś pisał o kolumnach. To te moje. Zostawiłem :( Może jakoś je ogarnę, nr do pana Michała mam.
Obrazek
To MY jesteśmy Liverpoolem!

SŁUCHAJ JEZU JAK CIĘ BŁAGA LUD!
Z LIVERPOOLU MISTRZA ANGLII ZRÓB!
Jurek90

Poprzednia strona

Powrót do Spotkania fanów