[WRAŻENIA] 8 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

[WRAŻENIA] 8 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez Valdes » 19 sie 2012, o 11:40

Wybaczcie, ale nie mogę się powstrzymać przed założeniem tego tematu. Jak wstanę, to chcę już poczytać Wasze relacje :D ja sam napiszę coś odkrywczego może wieczorem, gdy całkiem wytrzeźwieję... A teraz idę spać, muszę odespać te zajebiste 3 dni! a Wy się nie krępujcie i piszcie, piszcie, piszcie :P pozdro
Obrazek
Valdes
Mów mi miś

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Re: [WRAŻENIA] 8 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez Guru » 19 sie 2012, o 11:52

Dotarłem cały i zdrowy.
Choć może moja wątroba nie do końca dobrze się czuje. Jeszcze przez jakiś czas będzie dochodzić do siebie.

Duuuużo można by napisać o tym zlocie, działo się wiele. :lol: :lol: Będzie co wspominać.
Jednak na tę chwilę niespecjalnie jestem w stanie coś konstruktywnego napisać, muszę dobrze się wyspać. :roll: :D
Martin Skrtel doesn't sleep. He waits.
The dark is afraid of Skrtel.

Obrazek
"They can keep talking and in the meantime I will keep on playing football and taking care of my team and what I do. Nothing else matters." - Luis Suarez
Guru

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Zash » 19 sie 2012, o 16:16

Udało się dotrzeć bez żadnych problemów do domu :D
Jak wyżej zlot był po prostu mega ale czas się w końcu wyspać xD
Także obszerniejsza wypowiedź tegorocznego debiutanta bedzie dostępna jakoś wieczorem, a jest o czym opowiadać, oj jest.
Taka prośba dla zlotowych fotografów żeby zuploadować fotki i zarzucić linkami co by je można było zassać. Z góry serdecznie dziękuje :D
Ostatnio edytowano 19 sie 2012, o 16:21 przez Zash, łącznie edytowano 2 razy
^^
Zash

Postprzez Jurek90 » 19 sie 2012, o 16:18

Mega podziękowania dla Jurka za udostępnienia konta do mojej wypowiedzi.
Chciałbym wszystkim podziękować za wizytę w Ośrodku! Wszystkim - nawet Tym z którymi miałem małe spięcia.
Szczególnie Jurkowi - za wzięcie na siebie odpowiedzialności za pewne chm.... niedociągnięcia z Waszej strony (Jurek wyłożył z własnej kasy 150 zł za zniszczone łóżko i wybitą szybę w łazience i posprzątał butelki i inne śmieci - pełen szacun dla jego odpowiedzialnej postawy, ale dosyć o tym). Specjalnie chciałbym podziękować Państwu ze Szczecina za pomoc i miłe towarzystwo, Państwu z Zagłębia za miłe towarzystwo, fajne rozmowy, wspólne imprezy w kafejce, Sympatycznej Pani w okularach, która cierpliwie znosiła moje sępienie fajek, Studentowi architektury z Kołobrzegu (hej gościu - chciałeś pracę w Poznaniu - zadzwoń do mnie 723 418 703), Pani Wielbicielce drobiu w zalewie jogurtowej, studentowi informatyki o wdzięcznej ksywce Dżodżo za pomoc i wsparcie techniczne, Gonzowi (może w przyszłym roku wypijemy tą obiecaną flaszkę :D ),Sympatycznemu Koledze z Wolsztyna i wszystkim innym, których nie potrafię opisać, a z którymi rozmawiałem, paliłem,piłem, bawiłem się przez te 3 dni.
Jesteście zajefajni, mam nadzieję, że będziecie jeszcze mieli ochotę przyjechać za rok. Ze swej strony chciałbym przeprosić za wszystkie niedociągnięcia organizacyjne - na czele z niedopieczonym grillem (cóż, nikt nie jest idealny), brakiem tolerancji dla niektórych wesołych pomysłów (który z was uwielbia towarzystwo porcelanowych figurek w sypialni? :D ) itd.
Pozostaje mi Państwa zaprosić za rok (ze swej strony mogę obiecać, że już zapomniałem o wszystkich zgrzytach i na pewno nie będą wypominane w przyszłym roku - tu duża zasługa Jurka - jeszcze raz szacun :) ).
Do beczki miodu dołożę tylko małą łyżeczkę dziegciu. Trochę mi było mi smutno, że Adrian i Gonzo nie wpadli na koniec przybić piątkę :( . Ale trudno - widocznie barrrrdzo się śpieszyli :)
Pozdrawiam jeszcze raz!!!
Michał z Rudna.
Obrazek
To MY jesteśmy Liverpoolem!

SŁUCHAJ JEZU JAK CIĘ BŁAGA LUD!
Z LIVERPOOLU MISTRZA ANGLII ZRÓB!
Jurek90

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Jurek90 » 19 sie 2012, o 16:53

A teraz prawdziwy Jurek90:
Dzięki:
Air - za to, że mogliśmy się spotkać
Tomasi - za ogarnianie i za pomoc
Zash - za to, że najlepiej wytrzymywał moje towarzystwo
LFC4Ever - za zajebistą pomoc
Comebacking - za wielką chęć pomocy
Dzondzo - za klapki :D
Olka - za śliczny uśmiech 8)

Do zobaczenia za rok LUDZIE !
Obrazek
To MY jesteśmy Liverpoolem!

SŁUCHAJ JEZU JAK CIĘ BŁAGA LUD!
Z LIVERPOOLU MISTRZA ANGLII ZRÓB!
Jurek90

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez dzondzo » 19 sie 2012, o 18:28

Właśnie wróciłem do domu, wrażenia po zlocie? Przede wszystkim zdarte gardło od śpiewów, ciągle mi się nuci pod nosem "his first name is Lucas, is Lucas..." :D

Zlot opisać na trzeźwo mogę (w przeciwieństwie do tego ubiegłorocznego :P) było fantastycznie, zabawa niemalże do białego rana, szczególnie Tomasi na molo się dobrze bawił 8)
Dużo debiutantów co mnie ogromnie cieszy, mam nadzieję, że za rok też będziecie; świetna atmosfera na grillach, piękne kobiety... 8) Ola, razem maturę piszemy :D więc proszę, nie dawaj mi bana jakby mi się z ust jakiś babol "wyjoł".

Szkoda, że tak krótko to trwało, 3 dni z czerwonymi przez cały rok to zdecydowanie za mało...

Jurek, klapki niech Ci służą dobrze, ogromny szacun za to co zrobiłeś :wink:

Jeśli ktoś ma jakieś fotki to będę wdzięczny jak podeśle, no chyba, że ktoś wyjątkowo miły, zorganizowany (ogólnie cudowny) zajmie się ogarnięciem tematu, pozbiera zdjęcia od wszystkich i zrobi jedną paczkę :)
dzondzo

Postprzez miler » 19 sie 2012, o 19:15

Polecę Dniem świra

"I mimo że jestem zmęczony i senny, jakiś niepokój ściskający serce, że jak to? To już koniec dnia? Już się nic dzisiaj nie zdarzy?..."

Na wypracowania przyjdzie czas, a póki co idę odespać. Siema!
"I don't feel you've got to be 100 per cent fit to play. I've got to be 100 per cent injured not to play."
~ Jamie Carragher
IN KENNY WE TRUST
miler

Postprzez Piciek2206 » 19 sie 2012, o 20:16

Michał z Rudna napisał(a):Jesteście zajefajni, mam nadzieję, że będziecie jeszcze mieli ochotę przyjechać za rok.

Bankowo. Zostawiłem 2 koszulki w pokoju. :( W zlotowej się nachodziłem hmm dobre 15min.. póki Patolog squad mnie nie oblał piwem.
I jeszcze jakby ktoś miał mój szalik prosiłbym o kontakt.

Dzięki za wszystko! Było MEGA!
City-Arsenal-United ZAPRASZAMY DO TORUNIA!!
Piciek2206

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez LFC4ever » 19 sie 2012, o 20:30

Ja także wróciłem już do domu. Podziękowania dla Comebackinga za transport i podróż, która odbyła się nie bez problemów. :) Nie mam na razie siły napisać niczego więcej, ale zlot był LEGENDARNY :D Wszyscy jesteście zajebiści!!!
Obrazek
Pragnę przeżyć moment pierwszego zwycięstwa i siedzenia w szatni po zakończonym meczu. W tym momencie, całą pracę jaką włożyłem, wszystkie potknięcia i kontuzje, będą warte zachodu, ponieważ kocham grać dla tego klubu - Steven Gerrard
LFC4ever

Postprzez SCORPARO » 19 sie 2012, o 20:32

Dotarlim w końcu do domu.
Napiszę / zapytam tak:
- Przepraszam, czy Pan się ZESRAŁ ???

Młoda pewnie elaborat wystosuje w czasie stosownym...
Nie dyskutuj z debilem, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

Obrazek
SCORPARO

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez kingaps » 19 sie 2012, o 21:00

Oczywiście. Ale o co chodzi??

My również w końcu dotarliśmy do domu:)
A komentarz debiutantów w późniejszym czasie.

Jutro będę zrzucał zdjęcia i filmiki na serwer. Udostępnię hasło i login aby zainteresowani mogli - jeśli będą chcieli - wrzucać swoje dokonania.
Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.
SOROBAN | HOKEN
kingaps

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez frymo » 19 sie 2012, o 21:09

:D Ciężko coś napisać, rzadko się zdarza aby poznać w ciągu 3 dni tyle osób.
Było tyle sytuacji które warto opisać, ale po prostu wiem że nikt tego nie będzie czytał także zaoszczędzę czasu :P sobie i wam. Wszyscy byli widzieli wiedzą mam nadzieję że dla reszty publiczności wszystko opisze ktoś inny :D bo niezdecydowani będą chcieli zobaczyć.
Czekam już na kolejny zlot liczę na więcej osób :P i polecam zlot wszystkim ,których zabrakło.

Wady zlotu :
Przegrany mecz.
3:0 ;/
Krótki czas trwania.
Występowanie raz do roku.

Zalety zlotu : Tomasi, AirCanada, Olka, Valdes, Cbool, Jurek90, Zash, Werny, ChrisLFC, Gesioo, LuisS, Nooldir, BiałyLFC, Gonzo, Dzondzo, DWT-Adas, CezusLFC, Guru, Frytek, Zuru, Zuru (2), Jamie, Wow1892, Wow1892 (2), Piciek, Mathieu, Redsik11, Openmind, Openmind (2), Lady Milan, Daga, Matiiii007, Ciacho45, LFC4Ever, Danny07, Piwin, Dawid Żłobiński,Palet, Belaiza, Belaiza (2), EJk, Stodi, Kefir, Vicky, Kaminho,Adam_25, Kingaps, Kingaps (2), Craven, PiotrekB, JaronLFC, Miler, Comebackking, Glapa91, TJHicks, Robson87

I wiele wiele innych :D

:D Dobrze się stało że nas tu tyle zjechało dobrze się stało. liczę że będzie nas więcej w przyszłym roku :P już zaczynam odliczanie!
[email protected] czekam na zdjęcia ewentualnie ;P jakiś uploadzik na forum :D

Panią Redaktor Olę :P poproszę o brak bana.
(następnym razem zróbmy zlot LFC i P$G :D )
Ostatnio edytowano 19 sie 2012, o 21:35 przez frymo, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
frymo

Postprzez cbool » 19 sie 2012, o 21:30

OOOOOOOO We have the best midfield in the world XABI ALONSO MOMO SISSOKO GERRARD AND MASCHERANOOOOOOOOO !

Dotarłem, jestem wycieńczony i jeszcze pewnie nie wytrzeźwiałem bo nie czuje kaca :D Jutro jak się zregeneruje to będę bardziej wylewny 8)
Obrazek
cbool

Postprzez klaku093 » 19 sie 2012, o 22:05

A w imieniu tych których nie było stwierdzam - ŻAL DUPE ŚCISKA, no może za rok uda się dotrzeć. Daj panie Boże :P
Steve Gerrard, Gerrard,
He'll pass the ball 40 yards,
He's big and he's fucking hard,
Steve Gerrard, Gerrard...
Obrazek
klaku093

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Valdes » 19 sie 2012, o 23:32

No dobra, to teraz coś naskrobię. Oby to miało ręce i nogi, bo wciąż jestem podniecony tymi trzema dniami i myślę, że jeszcze długo będę. Chciałbym podziękować każdemu, każdemu bez wyjątku, bo mimo że byłem debiutantem i wszystkich Was widziałem pierwszy raz na oczy, to ani razu nie odczułem skrępowania i bawiłem się jakbym znał Was od lat. Naprawdę się świetnie bawiłem i chociaż u mnie na wschowskich imprezach niczego nie brakuje, to była to moja najlepsza impreza w życiu, serio! Teraz parę indywidualnych podziękowań. Przede wszystkim dla Matiego, za to że odebrał mnie z Wolsztyna, odwióżł na PKP, a gdy się okazało, że odwołali mi pociąg, to wywiózł mnie na wylot w kierunku Wschowy, gdzie spokojnie mogłem łapać stopa. Również w miarę mnie pilnowałeś, gdy się naprułem ostro raz czy dwa :P (przy okazji przepraszam, przesadziłem z tym alkoholem, jeżeli komuś podpadłem, to jeszcze raz przepraszam - przykładowo dziewczyna GlapPy :) ). Wracając do łapania stopa, kolejne podziękowania lecą w stronę Comebackkinga, Jurka, LFC4ever, no i Pana/Pani z ciągnika "z kiepem w mordzie" :P , już tłumaczę: łapiąc stopa zauważyli mnie Comebackking i CFC4ever, ale tylko dlatego mnie zauważyli, że jechał przed nimi ciągnik i dzięki temu wolno jechali. Z kolei Tobie Jurek dziękuję, że zostałeś na miejscu i tym samym zwolniłeś mi ostatnie miejsce. Jeszcze raz dzięki Comeback za transport pod prawie sam dom (swoją drogą długo staliście na tym parkingu, bo wychodząc na spacer z psem jeszcze Was widziałem). Kolejne podziękowania dla Aira, Canady i Gonza (pozdrów mamę) za zajbiste ogórki - już wiecie, jestem fanem ogórków :P. Wielkie dzięki dla wszystkich fotografów, mam nadzieję, że prędko wrzucicie fotki, no i na samym końcu podziękowania i pozdrowienia dla Pana Michała i reszty personelu, Mati wspominał, że jest Pan spoko, ale nie sądziłem, że aż tak! Równie dobrze mógłbym wymienić wszystkich pokolei, bo tak jak wspomniałem, świetnie się z Wami bawiłem. Jesteście SUPER :!:

Zgadzam się z Frymo, że takie spotkania raz w roku, to za rzadko... Dlatego 23 września - Wszyscy do Torunia, zmiażdżmy United nie tylko na boisku, ale i dopingiem 8)

_______

dzondzo napisał(a):Ola, razem maturę piszemy :D więc proszę, nie dawaj mi bana jakby mi się z ust jakiś babol "wyjoł".

No właśnie ja też i ciągle nie mogę uwierzyć, że Ty jesteś w moim wieku :shock: przecież Ty wyglądasz starzej od Canady :D

dzondzo napisał(a):Właśnie wróciłem do domu, wrażenia po zlocie? Przede wszystkim zdarte gardło od śpiewów, ciągle mi się nuci pod nosem "his first name is Lucas, is Lucas..." :D
[...]
Jeśli ktoś ma jakieś fotki to będę wdzięczny jak podeśle, no chyba, że ktoś wyjątkowo miły, zorganizowany (ogólnie cudowny) zajmie się ogarnięciem tematu, pozbiera zdjęcia od wszystkich i zrobi jedną paczkę :)

No mi też najbardziej przypadła do gustu ta przyśpiewka. Zaraz wrzucę parę fotek i filmików (tam jest Lucas song :D ). Wybaczcie tylko, że tych zdjęć jest tak mało, ale już pierwszego dnia aparat mi się popsuł, no ale chociaż LuisS flaszkę zarobił dzięki temu :P

Jeszcze tylko parę tekstów, które rozłożyły mnie na łopatki i nie przedłużam, bo pewnie mało komu będzie chciało się to czytać :)

ciacho napisał(a):-jaki masz nick?
-torpeda820

toruńscy napisał(a):tytyryty[...] Emerytty

ciacho napisał(a):-ale ty jesteś brzydki
-twarz w simsach kupiłem

toruńscy napisał(a):This is Patol !

a no i Szczupak, czyli nasz bramkarz - Werny, co by nie powiedział, to ja lałem ze śmiechu. A jego sen to już w ogóle mistrzostwo :!: :lol:

Mam nadzieję, że pisałem w miarę czytelnie i że komuś będzie chciało się to przeczytać, pozdro :roll:

#EDIT:
A teraz linki z fotami :)
http://www.sendspace.pl/file/803e931e55 ... 33/filmiki :arrow: tutaj parę filmików, trochę ważą, ale za to jakość w miarę dobra. Dzondzo, jest tam Lucas song :D

sendspace.pl lub rapidgator.net :arrow: zdjęcia z 1. dnia, robione w pokoju Zuru, Olki i Vicky. Jeszcze raz sorry, że ich tak mało :)

Jeszcze przypomniało mi się o podziękowaniu dla chłopaków z mojego pokój nr 25. Mati, Guru, Ejk. Dzięki, że ogarnialiście pokój i cały czas zamykaliście, dzięki czemu rano było mało sprzątania. No tylko raz zapomnieliśmy zamknąć i wnieśli nam lodówkę emerytów do pokoju, ale przynajmniej było śmiesznie :lol:
Obrazek
Valdes
Mów mi miś

Następna strona

Powrót do Spotkania fanów