[ORGANIZACJA] 8 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: [ORGANIZACJA] 8 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez Kaminho » 15 sie 2012, o 11:42

WARSZAWA

cbool napisał(a):Lista:
1. Darth
2. ciacho45
3. Werny
4.c-bool

Nie wie ktoś, z którego peronu odjeżdżamy, żeby później nie krążyć i nie szukać?

Spotykamy się w hali głównej, nie na peronie (sprawdźcie PW, tam więcej info + namiar na mnie). A lista na tę chwilę wygląda chyba tak:

1. Ola
2. Nooldir
3. Adam DWT
5. ciacho45
6. Werny
7. c-bool
8. Kaminho

a w okienku transferowym w Kutnie dołącza jeszcze do nas:

9. Frytek

Frytek napisał(a):Prośba do ludzi jadących z Warszawy o 8.00. Przytrzymajcie jedno miejsce dla mnie w przedziale, wsiadam do was w kutnie. Możecie też zaśpiewać w Kutnie Suarez Song wtedy nie będę miał problemu ze znalezieniem was. Do zobaczenia mordki :)

Zrobimy co się da, przynajmniej nr wagonu dostaniesz :) pociąg jedzie ze wschodniej, także miejsca pewnie będą, chociaż na cały przedział bym nie liczył. Ale w zeszłym roku nie mieliśmy ani jednego siedzącego, a było spoko :)

Do zobaczenia jutro.

Nooldir napisał(a):WARSZAWO TY MOJA WARSZAWO

Dla wygody, z wrodzonego waflowania i ku osobistej satysfakcji zaczynam jutro podróż z WSCHODNIEJ i zajmuje przedział. Nie czekajcie na mnie więc w hali centralnego tylko szukajcie w oknach przedziałów flagi LFC

Normalnie kliknąłbym "Lubię to!", ale nie ma :)
Ostatnio edytowano 15 sie 2012, o 16:32 przez Kaminho, łącznie edytowano 1 raz
Kaminho

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Jurek90 » 15 sie 2012, o 12:01

Zazdroszczę Wam warszawiacy takiej ekipy mocnej.
Ja prawdopodobnie pojadę sam z Rzeszowa do Krakowa, pociąg relacji Przemyśl-Świnoujście, o 18:41 jest w Rzeszowie.
Dlatego apeluję jeszcze raz:

RZESZÓW? Jedzie ktoś? :lol:

EDIT: Gwiazdy i gwiazdeczki drużyny Reszta Świata. Nie zagracie bez jakiejkolwiek białej koszulki. Zabierzcie!
Ostatnio edytowano 15 sie 2012, o 14:48 przez Jurek90, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
To MY jesteśmy Liverpoolem!

SŁUCHAJ JEZU JAK CIĘ BŁAGA LUD!
Z LIVERPOOLU MISTRZA ANGLII ZRÓB!
Jurek90

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez LFC4ever » 15 sie 2012, o 12:09

Jurek90 napisał(a):Zazdroszczę Wam warszawiacy takiej ekipy mocnej.
Ja prawdopodobnie pojadę sam z Rzeszowa do Krakowa, pociąg relacji Przemyśl-Świnoujście, około 18 (nie mogę sprawdzić, net - tragedia)
Dlatego apeluję jeszcze raz:

RZESZÓW? Jedzie ktoś? :lol:

Jak nikt z Rzeszowa nie jedzie to może chociaż z jakiejś stacji po drodze?
Tarnów, Kraków, Katowice, Opole, Wrocław?
Z tylu miast ktoś się musi znaleźć. 8)
Obrazek
Pragnę przeżyć moment pierwszego zwycięstwa i siedzenia w szatni po zakończonym meczu. W tym momencie, całą pracę jaką włożyłem, wszystkie potknięcia i kontuzje, będą warte zachodu, ponieważ kocham grać dla tego klubu - Steven Gerrard
LFC4ever

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Nooldir » 15 sie 2012, o 14:57

WARSZAWO TY MOJA WARSZAWO

Dla wygody, z wrodzonego waflowania i ku osobistej satysfakcji zaczynam jutro podróż z WSCHODNIEJ i zajmuje przedział. Nie czekajcie na mnie więc w hali centralnego tylko szukajcie w oknach przedziałów flagi LFC
Nooldir

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Jurek90 » 15 sie 2012, o 16:10

Weź ktoś proszę (samochodowi!) żelazko i maszynkę do ścinania włosów. Za każde takie cacuszko napój chmielowy od Jerzego :D
Obrazek
To MY jesteśmy Liverpoolem!

SŁUCHAJ JEZU JAK CIĘ BŁAGA LUD!
Z LIVERPOOLU MISTRZA ANGLII ZRÓB!
Jurek90

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez kingaps » 15 sie 2012, o 18:19

żelazko wzięte, w sprawie maszynki już za późno
jak ktoś ma internet mobilny plusa to niech weźmie. play nie działa. t-mobile bardzo słabo.
Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.
SOROBAN | HOKEN
kingaps

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez gesioo » 15 sie 2012, o 19:13

Kaminho napisał(a):WARSZAWA

cbool napisał(a):Lista:
1. Darth
2. ciacho45
3. Werny
4.c-bool

Nie wie ktoś, z którego peronu odjeżdżamy, żeby później nie krążyć i nie szukać?

Spotykamy się w hali głównej, nie na peronie (sprawdźcie PW, tam więcej info + namiar na mnie). A lista na tę chwilę wygląda chyba tak:

1. Ola
2. Nooldir
3. Adam DWT
5. ciacho45
6. Werny
7. c-bool
8. Kaminho

a w okienku transferowym w Kutnie dołącza jeszcze do nas:

9. Frytek

Frytek napisał(a):Prośba do ludzi jadących z Warszawy o 8.00. Przytrzymajcie jedno miejsce dla mnie w przedziale, wsiadam do was w kutnie. Możecie też zaśpiewać w Kutnie Suarez Song wtedy nie będę miał problemu ze znalezieniem was. Do zobaczenia mordki :)

Zrobimy co się da, przynajmniej nr wagonu dostaniesz :) pociąg jedzie ze wschodniej, także miejsca pewnie będą, chociaż na cały przedział bym nie liczył. Ale w zeszłym roku nie mieliśmy ani jednego siedzącego, a było spoko :)

Do zobaczenia jutro.

Nooldir napisał(a):WARSZAWO TY MOJA WARSZAWO

Normalnie kliknąłbym "Lubię to!", ale nie ma :)

tylko jeżeli będzie taki pociąg jak w zeszłym roku, to tam chyba nie było żadnych przedziałów ;>

no dobra, dopisać mnie do listy, będę około 7:30 na centralnym, bo jadę ze swojej Warki, do zobaczenia ;)

1. Ola
2. Nooldir
3. Adam DWT
5. ciacho45
6. Werny
7. c-bool
8. Kaminho
9. gesioo
+ frytek po drodze :3
Aequam memento rebus in arduis servare mentem
RRRRRRrrrrrrrrrrrrrrrrr!
gesioo

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Kefir1892 » 15 sie 2012, o 21:06

Jurek90 napisał(a):Weź ktoś proszę (samochodowi!) żelazko i maszynkę do ścinania włosów. Za każde takie cacuszko napój chmielowy od Jerzego :D

W przedzlotowych sparingach LuisS doznał kontuzji kolana, także jakby ktoś zabrał kule było by super.
CIERPLIWOŚĆ JEST GORZKA, ALE JEJ OWOCE SĄ SŁODKIE!
Kefir1892

Postprzez SCORPARO » 15 sie 2012, o 22:57

Żelazko i maszynka do włosów to nieodzowne wyposażenie mojej kieszeni.
lubię cytrynowego Lecha. Somersby tez przełknę :-))))
Nie dyskutuj z debilem, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

Obrazek
SCORPARO

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Spotkania fanów