[ORGANIZACJA] 8 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: [ORGANIZACJA] 8 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez Kefir1892 » 14 sie 2012, o 20:21

Jurek90 napisał(a):Ooo tak - weź ktoś sziszę! Bardzo żałowałem, że nie posziszowałem z Wami w tamtym roku.

Jeszcze jedna ważna sprawa - mianowicie mecz Redakcji z Resztą Świata. Mimo, że stałem się redaktorem chciałbym zagrać w Reszcie Świata i odgryźć się za ubiegłoroczne lanie, zakończone wynikiem 2-9. Myślę, że trzeba poważnie podejść do rewanżu. Musimy zrobić parę treningów i odprawę taktyczną :lol:

Już ja się zajmę taktyką. Kiksona nie będzie, więc jest szansa, ze coś ugramy. :P
CIERPLIWOŚĆ JEST GORZKA, ALE JEJ OWOCE SĄ SŁODKIE!
Kefir1892

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez LuisS » 14 sie 2012, o 20:33

Jurek90 napisał(a):Ooo tak - weź ktoś sziszę! Bardzo żałowałem, że nie posziszowałem z Wami w tamtym roku.

Jeszcze jedna ważna sprawa - mianowicie mecz Redakcji z Resztą Świata. Mimo, że stałem się redaktorem chciałbym zagrać w Reszcie Świata i odgryźć się za ubiegłoroczne lanie, zakończone wynikiem 2-9. Myślę, że trzeba poważnie podejść do rewanżu. Musimy zrobić parę treningów i odprawę taktyczną :lol:

Bardzo szlachetne podejście, docenimy to w odpowiedni sposób :D Trzeba faktycznie się zrewanżować za ten blamaż, obstawić pozycje itp., ale szczegóły to już omówimy na zlocie, żeby nie wtajemniczać za bardzo redakcji;) Brewka na pewno postara się o motywację o ile będzie;p
Obrazek
"Być odciętym od futbolu to tak, jakby być odciętym od tlenu. Żyję i oddycham grą. Opuszczenie chociaż jednej minuty meczu jest dla mnie jak śmierć" - Steven Gerrard.
LuisS

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez kingaps » 14 sie 2012, o 20:41

Kefir1892 napisał(a):Ktoś bierze czajnik elektryczny? Czy można liczyć na jadących autem?

Zabieramy czajnik:)
I już od jutra będziemy na Was czekali.
Małpka
Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.
SOROBAN | HOKEN
kingaps

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Piciek2206 » 14 sie 2012, o 20:52

Przypomnę że piłek do nogi potrzebnych jest kilka. Jakaś pompka też by nie zaszkodziła na wszelki wypadek. Jest też boisko do kosza, jak ktoś może wziąć piłkę to śmiało!
Piciek2206

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Valdes » 14 sie 2012, o 21:04

Piciek2206 napisał(a):Przypomnę że piłek do nogi potrzebnych jest kilka. Jakaś pompka też by nie zaszkodziła na wszelki wypadek. Jest też boisko do kosza, jak ktoś może wziąć piłkę to śmiało!

popmke ja mam i mógbym zabrać, tylko nie wiem czy się nada taka, ponieważ nie mam igły :dry: się połamały wszystkie...
Obrazek
Valdes
Mów mi miś

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Darth » 14 sie 2012, o 21:14

Nie dam rady niestety pojawić się na zlocie:( sprawy prywatne. Bawcie się dobrze;)
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." ~ BS
Darth

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez bialylfc » 14 sie 2012, o 21:19

Igły chyba mam gdzieś w piwnicy.. poszukam 8)
Obrazek
" Zauważcie, nadchodziły tutaj także gorsze momenty - w jednym sezonie byliśmy drudzy. " - Bob Paisley
bialylfc

Postprzez frymo » 14 sie 2012, o 21:55

Zabiorę pompkę :P Reszta świata zostanie wzmocniona przeze mnie i piwina :P a kadra Redakcji przez Jarona :D
Obrazek
frymo

Postprzez AirCanada » 14 sie 2012, o 23:22

Tematem podsumowania kwestii organizacyjnych wszelakich przed VIII zlotem fanów Liverpoolu, który niebawem wspólnie rozpoczniemy Moi Drodzy.

1) Proponuję zabrać ze sobą jakieś kieliszki przykładowo, kubki, parę torebek herbaty, nasypać sobie cukru do jakiegoś małego słoiczka, wziąć jakiś mały talerzyk, czy miseczkę, żeby sobie jakiś kisiel, zupkę chińską etc przygotować. Rzecz jasna śniadania mamy w ośrodku wykupione, podobnie jak obiadokolacje, aczkolwiek w środku dnia jeśli by ktoś coś chciał sobie przygotować, to trzeba się uprzednio zaopatrzyć.

2) To głownie do debiutantów. Sklep znajduje się tuż przed bramą ośrodka. Może nie jest to Lidl czy Tesco, ale naprawdę można w nim się całkiem nieźle zaopatrzyć i nikt z głodu nie umrze.

3) Istnieje możliwość indywidualnego wykupienia sobie obiadu, tak jak w zeszłym roku, gdy z samego rana Paniom kucharkom zapowiadało się, ile osób będzie uczestniczyć w tym przedsięwzięciu. Koszt bodajże 11-12 pln.

4) Weźcie ze sobą jakieś deszczówki, ciepłe bluzy z kapturem na wieczór. Pogodę co prawda zapowiadają bardzo ładną i słoneczną, ale wiadomo jak to czasem bywa.

5) Apelujemy także o zachowanie najwyższej kultury na zlocie, bowiem promujemy także tam solidną markę polskich fanów Liverpoolu. Owszem bawimy się wspólnie, będziemy śpiewać, kolędować, ale wszystko w umiarze i z zachowaniem najwyżej odpowiedzialności. Jeśli ktoś z ośrodka, tudzież organizatorzy, będą uważali, że jest za głośno, to będzie trzeba spuścić z tonu i grzecznie w pokoju rozejść się do domów.

6) Na zlocie kibice są tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność. Apelujemy o rozwagę zwłaszcza, że jest tam jakieś jezioro, a różne głupie pomysłu po alkoholu zwłaszcza młodym osobom przychodzą do głowy. Są wśród Nas osoby starsze, z wieloletnim stażem zlotowym, które środki zapobiegawcze potrafią zastosować dla tych z głupimi pomysłami najwyższej marki ... :)

7) W czwartek tradycyjnie może na początku panować trochę chaosu w związku z podziałem domków itp. Będziemy mieli komplet kluczy od Pani z ośrodka, będą dzielone też koszulki osobom, które uprzednio je opłaciły, dlatego po przyjeździe trochę cierpliwości, gdybyście od razu w przeciągu 5 min nie dostali zakwaterowania i nie zostali skierowani do swojego 4-dniowego domu.

8 ) Numery telefonów mam do wszystkich, oprócz użytkowników: Mathieu, Redsik11, Piwin, Craven, którzy mimo moich 2-3 próśb na forum nie podesłali mi do siebie namiarów. W związku z tym ciężko mi stwierdzić, czy na ów zlot dotrą. Jeśli ktokolwiek będzie miał jakieś problemy, pytania itp w związku z dojazdem, czy innymi sprawami zlotowymi dzwońcie do mnie albo Tomasiego.

9) W czwartek godzina 20 tradycyjne otwarcie zlotu fanów Liverpoolu.

10) Mecz redakcji z resztą świata zaplanowany na godzinę 16 - 17 w piątkowe popołudnie.

11) Wszystkim koleżankom i kolegom życzę z całego serca udanej i bezpiecznej podróży do Rudna, byśmy spotkali się już w czwartek od godzin rannych i wspólnie przeżyli kapitalne kilka dni w świetnej sielskiej i liverpoolskiej atmosferze.

12) Aktualna lista zlotowiczów wobec kilku rezygnacji oscyluje na liczbie: 56

DO ZOBACZENIA!
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Werny » 15 sie 2012, o 03:34

WARSZAWA

Również zamierzam się wybrać pociągiem o 8,00. Więc jeśli wypatrzycie człowieka w czerwonej koszulce z napisem WERNIK z tyłu to wołać śmiało. Nie wiem już jak jest z tą warszawską listą bo się pogubiłem...

Ale chyba;
Lista:
1. Darth
2. ciacho45
3. Werny

Plus osoby które były bilet kupować. Do zobaczenia!
Werny

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez cbool » 15 sie 2012, o 08:21

Lista:
1. Darth
2. ciacho45
3. Werny
4.c-bool

Nie wie ktoś, z którego peronu odjeżdżamy, żeby później nie krążyć i nie szukać?
Obrazek
cbool

Postprzez Darth » 15 sie 2012, o 08:50

Ja niestety nie moge jechać na zlot więc korygujac liste

1. ciacho45
2. Werny
3.c-bool
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." ~ BS
Darth

Postprzez miler » 15 sie 2012, o 10:49

Serce już bije mocniej... DO ZOBACZENIA JAK NAJSZYBCIEJ!
"I don't feel you've got to be 100 per cent fit to play. I've got to be 100 per cent injured not to play."
~ Jamie Carragher
IN KENNY WE TRUST
miler

Postprzez Frytek » 15 sie 2012, o 11:13

Prośba do ludzi jadących z Warszawy o 8.00. Przytrzymajcie jedno miejsce dla mnie w przedziale, wsiadam do was w kutnie. Możecie też zaśpiewać w Kutnie Suarez Song wtedy nie będę miał problemu ze znalezieniem was. Do zobaczenia mordki :)
Obrazek
"I don't want to train footballers, I want to educate them, training is for dogs."
Frytek

Postprzez Jurek90 » 15 sie 2012, o 11:38

Do listy bossa pozwolę sobie dopisać numer 13

13) Cholinex/Strepsils. Uwierzcie Debiutanci, gardła wielu z Was zostaną brutalnie zdarte :lol:
Obrazek
To MY jesteśmy Liverpoolem!

SŁUCHAJ JEZU JAK CIĘ BŁAGA LUD!
Z LIVERPOOLU MISTRZA ANGLII ZRÓB!
Jurek90

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów