[ORGANIZACJA] 8 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

[ORGANIZACJA] 8 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez AirCanada » 11 lip 2012, o 22:53

Kilka kwestii informacyjnych w kwestii naszego sierpniowego zlotu, który odbędzie się za miesiąc z malutkim haczykiem w końcu.

Jestem po rozmowach z szefostwem ośrodka indywidualnych. Cena za cały zlot będzie wynosić w 210 złotych (cena o 10 zł wyższa, niż w zeszłorocznym zlocie). W kwotę ową wchodzi koszt noclegu + 3 śniadania (piątek, sobota, niedziela) + obiadokolacje w formie grilla (czwartek, piątek, sobota). Obiady takie typowe, tak jak w zeszłym roku będzie sobie można dokupić za jakieś 10-12 zł, gdyby ktoś był taką formą zainteresowany, kwestia dogadania.

Knajpa/bar, który znajduje się na terenie ośrodka, gdzie odbywało się m.in karaoke w zeszłym roku, tudzież turniej w lotki będzie możliwy do wynajęcia tylko dla fanów Liverpoolu, gdzie możliwe są organizacje różnych mini mittingów, promocje na piwo itp, także myślę, że to będzie ciekawy bonus dla wszystkich.

Nie znamy jeszcze rozpiski transmisji C na mecze, które odbywać się będą w Anglii w trakcie zlotu, aczkolwiek bardzo wątpliwe, że spotkanie Liverpoolu będzie transmitowane away z WBA, jednakże nie traćmy nadziei do końca.

Koszulki zlotowe przy dobrych wiatrach zostaną zaprezentowane wszystkim jeszcze w tym tygodniu. Kwota koszulki powinna oscylować w przedziale 30-40 pln. Różnica w porównaniu z zeszłorocznym zlotem polegała będzie na tym, że pieniążki za nie będą osobno zbierane jeszcze przed zlotem, poprzez wysyłkę na konto.

Ten temat służy również temu, byście sobie wszyscy mogli w nim organizować przyjazdy, dojazdy, wspólne transporty na zlot itp.

W razie dodatkowych pytań, służę pomocą, podobnie jak redaktor Tomasi.
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Re: [ORGANIZACJA] 8 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez Gonzo » 12 lip 2012, o 11:58

Mam pytanie do osób jadących na zlot przez Łódź, Kutno, Płock, okolice - sytuacja zmusza mnie do powrotu ze zlotu w sobotę rano/około południa. Czy ktoś planuje podobnie powrót?
"Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo" - Pepe Reina
Gonzo
Moderator

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez cbool » 12 lip 2012, o 22:45

Jedzie ktoś z Warszawy albo ewentualnie z Radomia lub okolic ?
Obrazek
cbool

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez olka » 12 lip 2012, o 23:10

z Warszawy będzie chyba większa ekipa, ale w sprawie dojazdu zaczniemy dogadywać się pewnie jakieś dwa tygodnie przed zlotem :wink:
But I won't cry for yesterday, there's an ordinary world,
Somehow I have to find.
And as I try to make my way to the ordinary world,
I will learn to survive.
olka

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Kefir1892 » 14 lip 2012, o 19:59

Gonzo Ty to będziesz w takim stanie, że nie dasz rady wyjść z pokoju, wiec nie żartuj sobie z tym powrotem :D

Proponuję zorganizować transport do Rudna tak jak w zeszłym roku, czyli ogarnąć busa. Zbiórka w Poznaniu na Głównym. Myślę, że do 12 wszyscy zdarzą dostać się na PKP.

Poznań pomoże załatwić busa czy sam mam się tym zająć?

Teraz jeszcze pytanie, kto się pisze na busa?
Ostatnio edytowano 14 lip 2012, o 20:12 przez Kefir1892, łącznie edytowano 1 raz
CIERPLIWOŚĆ JEST GORZKA, ALE JEJ OWOCE SĄ SŁODKIE!
Kefir1892

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Palet » 14 lip 2012, o 20:01

Są jakieś osoby,które będą przejeżdżały (autem,busem,pociągiem) przez Częstochowę ?
Obrazek
Palet

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez majki » 14 lip 2012, o 20:18

Kefir1892 napisał(a):Gonzo Ty to będziesz w takim stanie, że nie dasz rady wyjść z pokoju, wiec nie żartuj sobie z tym powrotem :D

Proponuję zorganizować transport do Rudna tak jak w zeszłym roku, czyli ogarnąć busa. Zbiórka w Poznaniu na Głównym. Myślę, że do 12 wszyscy zdarzą dostać się na PKP.

Tak w kwestii busa, może akurat wam się przyda, jeżeli będziecie sobie go załatwiać to postarajcie się od razu o zaklepanie go na powrót, to, że w zeszłym roku udało mi się go załatwić dzień przed odjazdem sama kierowniczka jako cud określiła.

Firma MASTERBUS nas wiozła wtedy, jeżeli nic się nie zmieniło to powinni najniższą cenę nadal mieć.

I przygotujcie kanapki dla Milera :badhappy:
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej
majki

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Kefir1892 » 14 lip 2012, o 20:22

majki napisał(a):
Kefir1892 napisał(a):Gonzo Ty to będziesz w takim stanie, że nie dasz rady wyjść z pokoju, wiec nie żartuj sobie z tym powrotem :D

Tak w kwestii busa, może akurat wam się przyda, jeżeli będziecie sobie go załatwiać to postarajcie się od razu o zaklepanie go na powrót, to, że w zeszłym roku udało mi się go załatwić dzień przed odjazdem sama kierowniczka jako cud określiła.

Firma MASTERBUS nas wiozła wtedy, jeżeli nic się nie zmieniło to powinni najniższą cenę nadal mieć.

I przygotujcie kanapki dla Milera :badhappy:

Dzięki Majki za pomoc. :)
Kefir1892

Postprzez Stodi » 14 lip 2012, o 23:10

Siema
Jestem z Trzcianki ( koło Piły ) i chętnie zabiorę się z ekipą z Poznania, dojazd do Poznania zajmuje mi jakieś 2 godzinki więc spoko, a na pewno będzie raźniej jechać w grupie niż tak samemu i jeszcze nawet nie wiem jak bym tam dojechał sam do tego Rudna ;) troszkę trasy nadrobię ale będzie ciekawiej :)) Właśnie tak pomyślałem o Milerze, mając w pamięci wszystkie komentarze dot. jego epickiego wyczynu ^^
Stodi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Lady_Milan » 16 lip 2012, o 00:01

Poznańska ekipa w tym roku jest szczerze mówiąc bardzo nieliczna. Jadą 3 osoby chyba. W okolicach początku sierpnia będziemy myśleć czym dojedziemy.
Wine for my men! We ride at dawn!]
Lady_Milan

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez frymo » 16 lip 2012, o 21:33

z tym dojazdem z Poznania do Rudna proszę uwzględnić 3 osoby :P jeśli można ( z Malborka )
Mam pytanie czy ktoś z pomorskiego/kujawsko-pomorskiego będzie też się zabierał pociągami ?
Obrazek
frymo

Postprzez Zash » 16 lip 2012, o 22:07

Ja z Inowrocławia Bym jechał pociągiem do poznania ;) czyli mnie tez by można było doliczyć :P
^^
Zash

Postprzez colea » 16 lip 2012, o 22:31

Ja na zlot się nie stawię niestety, ale gdyby ktoś miał problem z transportem z Wolsztyna (gdzie dojedziecie pociągiem z Poznania) do Rudna, to możecie pisać na priv, to postaram się znaleźć trochę czasu i spróbuję kogoś do Rudna autem podrzucić :)
Obrazek
colea

Postprzez Kefir1892 » 16 lip 2012, o 22:37

Żeby ułatwić sprawę z busem postanowiłem zrobić listę. Firma u której prawdopodobnie będziemy wynajmować posiada busy 18 +1 (kierowca) i 20 +1 osobowe. Chętni proszeni są o dopisywanie się.

1. Kefir
2. Zash
3. Stodi
4. Frymo
5. Jaron
6. Piwin

colea > Wszystko spoko, ale zabierzesz 4 osoby, a co z resztą? Masz może jakiś namiar na firmę transportową?
Kefir1892

Postprzez Palet » 16 lip 2012, o 22:39

1. Kefir
2. Zash
3. Stodi
4. Frymo
5. Jaron
6. Piwin
7. Palet
Obrazek
Palet

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Następna strona

Powrót do Spotkania fanów