Fani LFC na treningu Anglii

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Fani LFC na treningu Anglii

Postprzez baczulaha » 3 cze 2012, o 00:28

najbardziej zabolalo mnie to ze zabralem ze soba 2 kumpli ktorzy wcale nie interesuja sie pilka, mieli mi oddac bilety(nam), a tu takie cos...
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
baczulaha

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez tomeklfc17 » 3 cze 2012, o 04:59

Jest jeszcze szansa na zobaczenie Anglików na lotnisku, wiem że przylatują 06-06-2012, ale nie wiem o której godzinie, jakby ktoś się dowiedział to niech da info
You'll Never Walk Alone!!!
tomeklfc17

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez kasiczka » 3 cze 2012, o 08:56

Podawali dwie wersje, najpieorw 14:05, potem 18:00, ale powinni oficjalnie podać jutro czy coś. Jestem w wolontariacie EURO na lotnisku i niestety chyba nie będzie tak łatwo ich zobaczyć, bo prosto z samolotu przwiozą ich do saloniku vip, gdzie przejdą indywidualną odprawę, a stamtąd bocznymi drzwiami zapakują och do autokaru i wywiozą :( Ale próbować warto!:)
kasiczka

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez baczulaha » 3 cze 2012, o 16:32

świetna wiadomosc dla wszystkich bez biletow, Cahil wypadl ze skladu i Roy powolal Martina Kelly'ego...
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
baczulaha

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez FCmadzia » 3 cze 2012, o 16:49

Po tym co przeczytałam tutaj i nie tylko odnośnie biletów na treningi, cieszę się, iż nie zdecydowałam się na koczowanie tam od wczesnych (czy też jakichkolwiek) godzin sobotnich. Oczywiście współczuję przeżyć tym co się wybrali.
Jak wiele osób, gdy zobaczyłam jakieś pierwsze fotki na myśl przyszło "ku... oby się z tego nie zrobiło Hillsborough".

Mnie najbardziej wkurza fakt, że do otwartej dystrybucji poszło ogółem bardzo mało biletów. Zamiast podać do informacji publicznej wcześniej ile będzie naprawdę biletów na każdy trening to ciemniaki powpisywały bodaj pojemność każdego ze stadionów. Szkoda słów...

Ktoś wcześniej napisał ~"je_any Kraków". Jednak to nie Kraków jest "je_any" tylko władze miasta. Cóż, ludzie tak głosowali- to mają.

Lista "podstadionowa":
1. Darth
2.Carlinekk
3.Grafito
4. Grafito 2
5. DarthMalak
6. Agula
7 kam
8. Piechu
9. Jaszczur
10. Jaszczurowa siostra
11. Paulasanz
12. JohnnyMnemonic
13. FCmadzia[?]

[?]- z zastrzeżeniem, iż nie mogę się zdeklarować na 100%. ;)
FCmadzia

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez DAmateusz » 3 cze 2012, o 19:14

Lista "podstadionowa":
1. Darth
2.Carlinekk
3.Grafito
4. Grafito 2
5. DarthMalak
6. Agula
7 kam
8. Piechu
9. Jaszczur
10. Jaszczurowa siostra
11. Paulasanz
12. JohnnyMnemonic
13. FCmadzia[?]
14. DAmateusz
15. Real (nie wiedziec czemu nie ma konta na forum :> )
DAmateusz

Postprzez elug » 3 cze 2012, o 19:37

Lista "podstadionowa":
1. Darth
2.Carlinekk
3.Grafito
4. Grafito 2
5. DarthMalak
6. Agula
7 kam
8. Piechu
9. Jaszczur
10. Jaszczurowa siostra
11. Paulasanz
12. JohnnyMnemonic
13. FCmadzia[?]
14. DAmateusz
16. Elug

Może i nie zobaczę Steviego, ale będę. Aby pomóc tym którzy pomogli mnie i zajęli mi kolejkę pod CORTem, pomogę pokazać wam wasze niezadowolenie(moje zresztą też), a przy okazji postaramy się aby usłyszeli nas czerwoni 8) .

PS. Poza odnowieniem się kontuzji śródstopia i niedawnego potłuczenia żeber to jeszcze nie mogę ruszać prawą ręką i chyba będę musiał jeszcze przez to iść do lekarza :lol: :lol: .

E: A na lotnisko się wybieramy? Jakaś zbiórka wcześniej i śpiewy, nóż może któryś z czerwonych da autograf. Nie wiem tylko jak to będzie wyglądać organizacyjnie...
Obrazek

"At the end of a storm is a golden sky"
elug

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Darth » 4 cze 2012, o 18:08

Troche za mało nas niestety:/ myśle, że 40-50 osób to minimum na taką akcje.
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." ~ BS
Darth

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez weronika08 » 4 cze 2012, o 19:29

Lista "podstadionowa":
1. Darth
2.Carlinekk
3.Grafito
4. Grafito 2
5. DarthMalak
6. Agula
7 kam
8. Piechu
9. Jaszczur
10. Jaszczurowa siostra
11. Paulasanz
12. JohnnyMnemonic
13. FCmadzia[?]
14. DAmateusz
16. Elug
17.weronika08 - ale nie na 100%

a jeśli chodzi o lotnisko, to podobno ma być jak w przypadku Holendrów, czyli prosto z płyty lotniska do autobusu i hotelu...
weronika08

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez kasiczka » 4 cze 2012, o 20:40

Według przepisów UEFA na lotnisku piłkarze nie mogą udzielać wywiadów, ani rozdawać autografów.:(
kasiczka

Postprzez kam15 » 4 cze 2012, o 21:16

Bylem wlasnie pod Sheratonem.
Spotkalem Affelaya, zrobilem zdj ale ciemno i do dupy wyszlo.
Jutro planuje byc na rynku / pod hotelem.
Swoja droga dzis bylo pod hotelem moze.....30 osob :P
kam15

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez JohnnyMnemonic » 4 cze 2012, o 21:36

Trzeba wbijać pod hotel i liczyć na to, że uda się ich złapać na mieście, nie ma innej możliwości.
JohnnyMnemonic

Postprzez Sidney » 4 cze 2012, o 21:52

Witam. Odkupiłem bilet na otwarty trening reprezentacji Anglii, ale niestety nie będę mógł się zjawić na tym wydarzeniu, bo wypadło mi coś ważniejszego w ten dzień. Jeśli ktoś byłby chętny odkupić ten bilet i zobaczyć na żywo Czerwonych, zapraszam na pw.
Sidney

Postprzez DAmateusz » 7 cze 2012, o 10:21

Jako ze trening juz jutro trzeba ustalic o ktorej zbieramy sie pod stadionem. Ilu osobom udalo sie w koncu zalatwic bilety ? Mysle ze jak malo by nas nie bylo wypada usiąść razem i liczyc ze zawodnicy wypatrza ten maly, czerwony punkt na trybunach ;> Trening jest o 10:30 wiec mysle, ze 9 - 9:30 to odpowiednia pora zeby sie zebrac...
DAmateusz

Postprzez Darth » 7 cze 2012, o 10:33

Ja i Carlinekk mamy w końcu bilety, myśle ze 9:00-8:50 to dobra opcja żeby sie zebrać
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." ~ BS
Darth

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów