[INFO] 8 Zlot Fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

[INFO] 8 Zlot Fanów z LFC.pl

Postprzez AirCanada » 12 kwi 2012, o 11:48

VIII zlot fanów Liverpoolu pod patronatem LFC.pl, 16-19 sierpień 2012 roku.

Wyruszamy Moi Drodzy tak samo jak rok temu, konkretnie do ośrodka w miejscowości Rudno. Niecałe 100 km na południowy-zachód od Poznania niedaleko miejscowości Wolsztyn.

Pani z ośrodka ucieszyła się i miło Nas wspominała, więc nie było absolutnie problemu i żadnych przeciwwskazań, by tam najnormalniej w świecie powrócić.

Kto był w zeszłym roku ten wie, czego się spodziewać.

W skrócie: Boisko do koszykówki jest, boisko do piłki nożnej też, siatkówka plażowa także dostępna, piaszczysta plaża, pomościk, możliwość wynajęcia rowerów wodnych, kajaków itp.

Ponownie postawimy na obiadokolację w formie grillowej (świetne zaopatrzenie ośrodka w zeszłym roku) a także wspólne śniadanie rankiem.

Mecz piłkarski także jakiś rozegramy oficjalny rzecz jasna.

Kwestie baneru zlotowego, czy tradycyjnych koszulek zlotowych załatwi się w późniejszym okresie.

Cenę zlotu całego powinna oscylować w granicach 160-210 złotych.

Zaliczki będą zbierane od 15.05 do 15.06 w kwocie 100 złotych.

Dziękuję za uwagę. W razie dodatkowych pytań zapraszam na PW tudzież GG 1713018.
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Re: [INFO] 8 Zlot Fanów z LFC.pl

Postprzez Kefir1892 » 12 kwi 2012, o 11:55

Będę! :D
CIERPLIWOŚĆ JEST GORZKA, ALE JEJ OWOCE SĄ SŁODKIE!
Kefir1892

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Darth » 12 kwi 2012, o 12:22

Również będe:)!
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." ~ BS
Darth

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Gonzo » 12 kwi 2012, o 22:41

Ale ten czas szybko płynie, zaraz będzie rok od pamiętnego 7 zlotu... :shock: Po wspólnych wypadach do Stolicy czy Toronto więź między Czerwonymi braćmi i siostrami przeszła na poziom hard, nie wyobrażam sobie aby mogło zabraknąć kogokolwiek z osób których raczej wymieniać nie muszę :) Mam nadzieję że frekwencja będzie przynajmniej taka jak w ubiegłe wakacje (nie mam zamiaru się gniewać na kogokolwiek jak ta liczba się zwiększy :D). Ogromna prośba do ewentualnych debiutantów, osób niezdecydowanych, "bojących się" (tam tylko libacji można się obawiać :P ): odstawcie to wszystko na boczny tor, pakujcie torby, walizki i ruszajcie z Nami do Rudna! Mam za sobą zaledwie jeden jedyny zlot - rok temu - ale do tej pory żałuję że wcześniej się nie zdecydowałem.... Jest to czas, który będziecie wspominali przez kolejne 12 miesięcy z utęsknieniem odliczając kolejne dni do następnego zlotu, robiąc to po raz kolejny w następnych latach :)
"Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo" - Pepe Reina
Gonzo
Moderator

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez ChrisLFC » 12 kwi 2012, o 22:48

Zegar ruszył - wielkie odliczanie rozpoczęte! :D
Obrazek
"Toruń to nie spotkania. To styl życia."
ChrisLFC

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez dudek92 » 12 kwi 2012, o 23:12

jest jakaś stronka tego ośrodka, w którym będzie organizowany zlot ?
dudek92

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez olka » 12 kwi 2012, o 23:18

http://or-wielkopolska.e-meteor.pl/lokalizacja.html

tutaj jest trochę informacji i mapa dojazdu :wink:
But I won't cry for yesterday, there's an ordinary world,
Somehow I have to find.
And as I try to make my way to the ordinary world,
I will learn to survive.
olka

Postprzez kiksonlfc » 12 kwi 2012, o 23:20

aaaaaaaa !!!! już widzę te Wasze cieszące się, pijane mordeczki ! :D Rok temu było mistrzostwo w tym roku liczę na powtórkę, przynajmniej powtórkę bo może być jeszcze lepiej !

DO ZOBACZENA WSZYSTKIM ! ;*
kiksonlfc

Postprzez miler » 12 kwi 2012, o 23:36

Zostało już tylko 19 tygodni!

Popieram słowa (z)Gonza - w 2011 był mój pierwszy zlot i były to najlepsze 4 dni z mojego życia. Zobaczcie sobie zresztą temat "wrażenia po zlocie nr 7" czy jakoś tak, w każdym razie po poprzednim zlocie. ŻAŁUJĘ do dziś jednego... że wcześniej się nie zdecydowałem na wyjazd na zlot!

MORDECZKI! Nie mogę się doczekać!

A libacje to jakieś pomówienia, Gonzo ferment sieje :lol: LECZO WEŹ!
"I don't feel you've got to be 100 per cent fit to play. I've got to be 100 per cent injured not to play."
~ Jamie Carragher
IN KENNY WE TRUST
miler

Postprzez ziaja » 12 kwi 2012, o 23:47

Ja się zastanawiam ,nigdy na takim zlocie nie byłem i mam pewne obawy .
Ale z chęcią bym poznał czerwonych kumpli i też czuję pewien obowiązek pojawienia się na zlocie jako jeden z redaktorów strony .
Liczę ,że się przełamię i się pojawię na zlocie .
Obrazek
ziaja

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez VellDone » 13 kwi 2012, o 00:04

ziaja napisał(a):Ja się zastanawiam ,nigdy na takim zlocie nie byłem i mam pewne obawy .
Ale z chęcią bym poznał czerwonych kumpli i też czuję pewien obowiązek pojawienia się na zlocie jako jeden z redaktorów strony .

Również mam obawy, ponieważ nie znam nikogo, ale mam nadzieję, że uda mi się przełamać i wezmę udział w zlocie.
Obrazek
VellDone

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Kefir1892 » 13 kwi 2012, o 00:24

VellDone napisał(a):
ziaja napisał(a):Ja się zastanawiam ,nigdy na takim zlocie nie byłem i mam pewne obawy .

Również mam obawy, ponieważ nie znam nikogo, ale mam nadzieję, że uda mi się przełamać i wezmę udział w zlocie.

Nie ma się czego bać. Mówi wam to zeszłoroczny debiutant. :D
CIERPLIWOŚĆ JEST GORZKA, ALE JEJ OWOCE SĄ SŁODKIE!
Kefir1892

Postprzez cbool » 13 kwi 2012, o 01:29

A polecacie brać kobiete ze sobą czy to może to nie jest najlepszy pomysł :D ?
Obrazek
cbool

Postprzez rafalqu » 13 kwi 2012, o 07:12

VellDone napisał(a):

To samo + mój wiek ;/.
Obrazek
rafalqu

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Frytek » 13 kwi 2012, o 07:31

Ludzie nie bójcie się o nic. Ja byłem na 2 zlotach do tej pory. Na moim pierwszym nie znałem nikogo, a jeszcze przed przyjazdem do ośrodka udało mi się zapoznać małą grupę czerwonych na "dworcu" PKS w Bełchatowie :). Jak tylko zobaczycie naszą czerwoną armię to uwierzcie, że będziecie happy, nie mówiąc już o tym co się dzieje wieczorkiem przy grillu :lol:

P.S. Oszczędzajcie gardło przed zlotem :badhappy:
Obrazek
"I don't want to train footballers, I want to educate them, training is for dogs."
Frytek

Następna strona

Powrót do Spotkania fanów