[WRAŻENIA] 7 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

[WRAŻENIA] 7 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez Gin » 14 sie 2011, o 12:01

Wróciłem jako pierwszy bo już w piątek około 23:58 :P ze względu na wesele kuzynki Honi, więc i zacznę........

Jeżeli ktoś się spodziewa, że napisze o tym jakże krótkim dla mnie zlocie w barwach innych niż najjaśniejsze to się nie doczeka. W tak doborowym towarzystwie, udany wypad to praktycznie gwarancja :) BYŁO PO PROSTU ZAJEBIŚCIE!!
Ja miałem tylko dwa dni żeby nacieszyć się przebywaniem z każdym ze zlotowiczów - co oczywiście jest niemożliwe. Me serce będzie jeszcze długo krwawiło z tego powodu, najważniejsze, że organizatorzy w osobach PAWEŁ i ADRIAN znów dali radę i za to im wielkie DZIĘKI :!: :!: :!: :!:
Nie chcę zapeszać, ale chyba znaleźliśmy dość dobre miejsce na kolejny zlot, jeśli będą nas jeszcze chcieli przygarnąć. Oczywiście NIECH ŻAŁUJE KAŻDY KTO NIE BYŁ NAWET NA TE 2 DNI :!: Nie wiecie co straciliście i może ta świadomość niewiedzy w tej sytuacji do dla WAS najlepsze rozwiązanie :)CI którzy widzieli i uwierzyli w jadącego PELCA na oldskulowym zielonym rowerze będą zbawieni :lol:
Pan "kerownik" Michał fan MU też dał radę, postarał się z pięknym apartamentem na grillu i podkładzie hymnu LIVERPOOLU kończąc (nie wiem co działo się od piątku wieczora do końca, ale zapewne nabił sobie jeszcze jakichś plusów). Tylko ta jedna kelnerka Angela mogła się bardziej postarać.
Prawda jest taka, że cztery dni zlotu to za mało na nacieszenie się Wami, choć to optymalny czas dla zdrowotności naszych narządów wewnętrznych gdzie na czele bezapelacyjnie prowadzi wątroba.
Nie będę ukrywał zadowolenia ze zwycięstwa REDAKCJI 10:2 bo jest się z czego cieszyć :!: Prawdziwie angielska pogoda dodała pikanterii całemu spotkaniu a szampany po meczu stworzyły iście podniosły klimat :) COŚ PIĘKNEGO!!
Dziękuje całej drużynie za walkę, brakowało na kilku pozycjach graczy ale już nam się buduje silny skład, nowi zawodnicy wiele wnieśli, świetna gra Jaszczura na lewej obronie a Banan, Adaś i Openmind wymiatali na przodach. Tak się złożyło, no ale Kaziu nie miał za dużo pracy i BARDZO DOBRZE :) jednak co uratowałeś Kaziula to chwała CI za to.
W tym roku miałem nowych współlokatorów - TOĆ to sama ELITA!!
Kaziu, Wieviór, Air, Pelcu, Angie -- WY WIECIE!! :) niech moc będzie z WAMI :)
To samo się tyczy mojej ukochanej pary z Zagłębia = Izy i Arosława, Jamie'go, Dagi, Banana, Guru, Lady Milan........i mógłbym jeszcze wymieniać i wymieniać..... Poznałem kilku debiutantów i znów za mało czasu na pogadanie z resztą znanej mi już ekipy.
Choć byłem tylko na połowie zlotu a zapewne działo się tam u Was jeszcze WIELE :!: to w kwestii dobrych wrażeń i cudownych wspomnień miałem co kolekcjonować. Wszystko zapisane na dysku i czekam na kolejne spotkania z Wami wszystkim. Postaram się pojawić na kilku meczach gdzieś w Polsce :)

Na koniec Bardzo chciałem podziękować w imieniu mojej żony Honi i syna Piotrusia za pozdrowienia, ucałowania, uściski i wszelkie zainteresowanie nimi od wszystkich, którzy mi te piękne słowa przekazali :) DZIĘKUJE WAM BARDZO KOCHANI!!

Obrazek
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Re: [WRAŻENIA] 7 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez Guru » 14 sie 2011, o 12:21

Ekipa z południowej części Lubuskiego dotarła cała i zdrowa na miejsce. Chyba najwcześniej ze wszystkich którzy byli do końca.

Ciesze się, że znów mogłem być tam z Wami, przechujami :lol: , świetna sprawa. Dziękuję współlokatorom za świetnie spędzony czas, w szczególności Adasiowi25, bo Jaszczur czasem wpadał by wziąć prysznic, ale to szczegół.
Nigdy nie zapomnę wspólnego oglądania meczu w pubie 'powozownia'. Od tamtego dnia chciałbym w takiej atmosferze co tydzień oglądać mecze Liverpoolu. Brakuje mi słów by opisać to uczucie.
Wieczory przy grillu, wspólnym śpiewaniu, tańczeniu, i bóg wie co jeszcze pobiły wszystko. Moja radość jest ogromna, szkoda, że to już koniec. Żal było odjeżdżać, ale z drugiej strony to i dobrze, bo nikt nie chciał spożywać alkoholu, i w ogóle namówić kogokolwiek na browara to porażka jakaś :lol: :lol: :lol: :lol:
Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim, w szczególności fantastycznym organizatorom ! Liczę na to, że za rok wrócimy do Rudna, Pan Michał obiecał, że zacznie kibicować Liverpoolowi, jeśli wrócimy. 8)

No nic, to teraz ...
Budujemy nasz dom na piasku,
cena nie gra roli dziś,
kupiliśmy prawie wszystko,
ale wciąż nie mamy nic.
Chce pozbierać znowu myśli,
słyszeć bicie naszych serc,
widzieć, ile szczęścia w sobie
kryje każda mała rzecz.
:lol: :lol:

Tytyryryryrytyryrtyrtyry :D
Martin Skrtel doesn't sleep. He waits.
The dark is afraid of Skrtel.

Obrazek
"They can keep talking and in the meantime I will keep on playing football and taking care of my team and what I do. Nothing else matters." - Luis Suarez
Guru

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez openmind » 14 sie 2011, o 15:37

Z naszej strony chciałbym gorąco wszystkim podziękować za te fantastyczne 3 dni - było naprawdę kapitalnie. Ja sam wiedziałem dokładnie czego się mogę spodziewać, moja druga połówka zaś przeżyła to wszystko po raz pierwszy i do tej pory nuci mi nad uchem "Suareza" :D

Miejsce naprawdę fajne, organizacja jak zwykle na najwyższym, światowym poziomie, żal tylko wielki że nie dotrwaliśmy do "Powozowni" - sezon ślubów w pełni...Dziękuję Wam wszystkim za ten czas - Naczelnemu za ogórki, ekipie redakcji za ten łomot jaki spuściliśmy reszcie świata, sąsiadom i sąsiadkom za wzorowe sąsiedztwo i ciepłe przyjęcie debiutantki, Kokosowi za determinację i Jamiemu za to, że tak cicho śpi :wink:

Nie mogę już się doczekać kolejnego zlotu, w międzyczasie zaś, mam nadzieję, widzimy się na jakimś meczu w równie silnej ekipie.

A póki co - CIE - SZMY - SIĘ! :lol:
Obrazek
"The most important people at Liverpool Football Club are the people who want to be here."
openmind

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez rynek15 » 14 sie 2011, o 16:20

Mi też jakoś się udało wrócić ;)

Fajnie było widzieć was wszystkich. Ogólnie było fajnie tylko szkoda tych dwóch niewinnych ofiar zloty. Aż szkoda było wyjeżdżać

W sumie potem więcej napisze bo tak na szybko nie da rady i muszę się chociaż troszkę ogarnąć.
rynek15
Ręcznik

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Daga » 14 sie 2011, o 16:51

Cześc kochani tu Iza, Arek, Lady Milan, Jamie i Daga. Nadajemy z Poznania, gdzie tak naprawdę mamy śródlądowanie. Wyjechaliśmy z ośrodka jako ostatni, bo nie obeszło się bez przygód. Pan Zdzichu "ośrodkowy Miet" ogarnął temat rozładowanego akumulatora i superbezawaryjnego bolidu Alfa Romeo Jamiego i obyło się bez pchania do Poznania. Więcej komunikatów po dotarciu na lotnisko docelowe.

Bez odbioru.
Obrazek
Daga

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Gonzo » 14 sie 2011, o 16:57

Środkowa Polska już w domu :) To co się działo przeszło moje najśmielsze oczekiwania: wzorowa organizacja, doborowe towarzystwo i ten klimat wspólnych przyśpiewek :D Był to mój pierwszy zlot ale na pewno nie ostatni. Ci co nie byli, niech sobie plują w brodę, nie wiecie co Was ominęło. :P

"Ja po trzeźwemu nie pije", "Trzeźwość to stan przejściowy", "Dobrze że nie widać że jestem pijany" - i wszystko w temacie :lol:

Wielka szkoda że dopiero ostatniego wieczora poznałem bliżej większą cześć zlotowiczów... :x Ale nie przejmujcie się, za rok nadrobimy :) A może nawet wcześniej, na wspólnym wypadzie na mecz.

Pozdrawiam Wszystkich - Gonzo :)
Ostatnio edytowano 14 sie 2011, o 17:18 przez Gonzo, łącznie edytowano 1 raz
"Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo" - Pepe Reina
Gonzo
Moderator

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Piciek2206 » 14 sie 2011, o 17:10

Włocławek na miejscu!
Nie ma co się rozpisywać. Zlot najlepszy w historii jak dla mnie!
Dziękuję bardzo współlokatorom, organizatorom i wszystkim uczestnikom VII ZLOTU FANÓW LIVERPOOL'u!
Było cudownie i najchętniej od razu przeleje zaliczkę na kolejny!

Na moim osobistym podium w tym roku bezapelacyjnie:

1.
Obrazek
"Dobrze że tak nie widać, że jestem pijany!" - S47
:lol:

2.
Tabaka z tajemniczym dodatkiem :lol: Czekamy na filmy z relacji :D

3.
Anielski orszak niech twą duszę przyjmie,
Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba,
A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi,
Aż przed oblicze Boga Najwyższego...

Wszystkie zdjęcia i filmiki oczywiście muszę mieć u siebie obowiązkowo!
Dzięki za wszystko kochani!
Do zobaczenia!
Piciek2206

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez glapa91 » 14 sie 2011, o 17:18

Po raz kolejny bardzo udany zlot to co się działo w naszym domku przeszło moje najśmielsze oczekiwania . Gwiazdą zostaję zdecydowanie S47 który powalił wszystkim swoimi tekstami :) Grill,rozgrywki sportowe wszystko na bardzo wysokim poziomie. Dziękuję oczywiście ORGANIZATOROM za kolejne świetnie zorganizowane spotkanie. Pozdrawiam wszystkich CZERWONYCH i mam nadzieję do zobaczenia już niebawem . Później dopiszę coś jeszcze

P.S. Bardzo proszę o linki do zdjęć gdyż wyjątkowo w tym roku nie miałem aparatu. :)
Ostatnio edytowano 14 sie 2011, o 17:28 przez glapa91, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
"Ja po trzeźwemu nie pije" S 47
"Trzeźwość to jest stan przejściowy" -S47
glapa91

Postprzez lboy » 14 sie 2011, o 17:30

Kilka minut temu jako świeżo upieczony debiutant przekroczyłem próg mojego mieszkania. Jeszcze powoli stygnę po wydarzeniach, których świadkiem i uczestnikiem miałem okazję być. Zaangażowanie wszystkich, od organizatorów po zlotowiczów, pokazuje, że niezależnie od miejsca, każdy z nas jest członkiem wielkiej czerwonej rodziny.
Z mojej strony wielkie dzięki dla Iwana, Jurka, Iwony, Striker'a, Khedrona, Żura i LFC4EVER'a za wspólną podróż w obie strony, Milerowi i Stone'owi za dzielenie pokoju w zajebistej atmosferze. Pozdrowienia dla Kicksona za akcentowanie na drugą sylabę i dla Brewki za głos gniazdowego z 20-letnim stażem :lol: Ponadto dla całego domku numer 3.

Ktoś wiedział wcześniej, że łóżka bywają jednorazowe? Za to nie wiedział z pewnością, że będąc spłukanym w pierwszy dzień zlotu można do jego końca w ogóle nie schodzić z bomby :D

Idę kurować się snem, bo nie zastałem browara w lodówce.

PIONA DLA WSZYSTKICH, KTÓRYCH MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ POZNAĆ!

Rudno-side is red!
lboy

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez miler » 14 sie 2011, o 18:14

Wróciłem! Nie mam na razie siły pisać, powiem tylko tyle, że zakochany jestem w Was od pierwszego wejrzenia i mam szalone przeczucie, że ostatnie cztery dni spędzone z Wami zmienią moje życie i nic już nie będzie jak wcześniej.

Nie mam słów, przeżyliśmy wspólnie coś niesamowitego, a to przecież dopiero początek!

Aha i dajcie więcej fotek :D
Ostatnio edytowano 14 sie 2011, o 18:23 przez miler, łącznie edytowano 1 raz
"I don't feel you've got to be 100 per cent fit to play. I've got to be 100 per cent injured not to play."
~ Jamie Carragher
IN KENNY WE TRUST
miler

Postprzez Iwona » 14 sie 2011, o 18:23

No heeeeeej! :)

Iwonka cała i zdrowa wróciła do domu. Podziękowania i dłuższy wpis dopiero jutro, ewentualnie dziś wieczorem :)

Trzymajcie się cieplutko :)
You'll Never Walk Alone!
Iwona
Piorunochron

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Frytek » 14 sie 2011, o 18:44

Z racji tego, że mój organizm jest na granicy wyczerpania, napiszę króciutko i dodam coś więcej dopiero jutro :P Frytek wrócił do domu cały i zdrowy(?). Ukłony w stronę ekipy organizacyjnej, znowu daliście radę! Wielkie dzięki również dla wszystkich czerwonych zlotowiczów, bo to WY stworzyliście tą ZAJEBISTĄ atmosferę! Póki co tyle starczy. Niech TukanLFC będzie z wami :lol:
Obrazek
"I don't want to train footballers, I want to educate them, training is for dogs."
Frytek

Postprzez ChrisLFC » 14 sie 2011, o 18:46

Mój pierwszy zlot, ale na pewno nie ostatni! Gdyby to ode mnie zależało zostałbym tam do końca wakacji ze zwariowaną paczką! Niekwestionowaną gwiazda zlotu jest S47. Zajebiście było poznać osoby, z którymi dotychczas pisało się na forum, lub znało z FB (Miller! :D ). Z czystym sumieniem moge powiedzieć, że to były jedne z lepszych dni w moim życiu. Pozdrowienia dla całej ekipy ze speluny numer 2 oraz CFC...znaczy się LFC4Ever, Millera, Kiksona, Mony i wielu wielu innych, których miałem przyjemność poznać. Słowa You'll Never Walk Alone budzą we mnie nowe, bardzo przyjemne i wesołe wspomnienia!

Domek nr 2. Widzimy się w Toruniu i nie ma to tamto :d
Obrazek
"Toruń to nie spotkania. To styl życia."
ChrisLFC

Postprzez LFC4ever » 14 sie 2011, o 19:29

Ja także dotarłem do domu. Pewnie trochę czasu minie zanim przestawię się na normalne funkcjonowanie, ale już nie mogę się doczekać następnego zlotu :wink: Były to niesamowite chwile, których szybko na pewno nie zapomnę.
Dziękuje Iwonie za ogarnięcie dojazdu i powrotu oraz wspólną podróż, Striker'owi, Żuru, lboy'owi, Iwanowi, Khedronowi oraz Jurijowi ze Spychowa również za wspólne podróżowanie po całym świecie. Podziękowania też dla Kefira, Gesia, Żuru za wspólne mieszkanie, dla Milera za udowodnienie, że pieniądze to nie wszystko :lol: dla Kiksona za pożyczoną piątke i Chrisa Browna :lol: i dla całego domku nr 3 za wspaniałą, rodzinną atmosferę :P oraz dla Majkiego za ogarnięcie busa.
Kilka perełek typu: "Miiiiileer gejuuu" :lol:
"Bez muzyki czempions lig nie wciągam"
"Kto to jest pały? Gdzie on gra?"
"Takie mocne, bo to jest Red Bull"

Trudno jest opisać wszystko co się działo i wymienić każdego z kim się integrowałem, później napiszę więcej

ChrisLFC napisał(a): CFC...znaczy się LFC4Ever

Oj tam, oj tam :D

http://www.youtube.com/watch?v=87Q5PEjmrCU&ob=av2n
http://www.youtube.com/watch?v=csSefjNCXn0

P.S. Miler, krate piwa mi lecisz :P
Obrazek
Pragnę przeżyć moment pierwszego zwycięstwa i siedzenia w szatni po zakończonym meczu. W tym momencie, całą pracę jaką włożyłem, wszystkie potknięcia i kontuzje, będą warte zachodu, ponieważ kocham grać dla tego klubu - Steven Gerrard
LFC4ever

Postprzez vicky » 14 sie 2011, o 20:14

miler napisał(a):Wróciłem! Nie mam na razie siły pisać, powiem tylko tyle, że zakochany jestem w Was od pierwszego wejrzenia i mam szalone przeczucie, że ostatnie cztery dni spędzone z Wami zmienią moje życie i nic już nie będzie jak wcześniej.

Nie mam słów, przeżyliśmy wspólnie coś niesamowitego, a to przecież dopiero początek!

Aha i dajcie więcej fotek :D

proszę :P
Obrazek

Nawet nie wiem od czego zacząć. Wróciłam do domu w miarę wcześnie, ale musiałam ochłonąć. Niesamowite było poznać Was wszystkich! Brakło czasu żeby porozmawiać dłużej z każdym zlotowiczem, ale to wszystko do nadrobienia!
Chcę podziękować w tym miejscu wszystkim osobom, dzięki którym ostatnie 4 dni były po prostu magiczne. Majkiemu, za ogarnięcie całego dojazdu i zabranie ze sobą czajnika. Dziewczynom spod Kuyta, 18, za doborowe towarzystwo. Oli, za wspólne rozkminy, wieczorne drzemki i ogarnianie zwierzyńca :D Kefir, Gonzo, Zuru, za urodzinowe piwo i sto lat co minutę. Miler, Kikson, Adaś i Adaś, po prostu, dzięki! I tak można wymieniać i wymieniać.
Ekipa organizatorów spisała się na medal! Super ośrodek, rodzinna atmosfera. Nigdy nie zapomnę nocnej poczty kwiatowej, polowania i schroniska zwierząt w domku nr 3. Adrian, Kazik, Pelcu, jesteście zdrowo ale pozytywnie porąbani! :lol:

Oficjalną przyśpiewką tegorocznego zlotu może zostać tylko jedna, cie-szmy się, z małych rze-czy bo, wzór na szczę-ście w nich, zapisa-ny je-est. :roll:

To był mój debiutancki zlot. Rozpusta, pijaństwo, szkody, hałas, no kosmos... nigdy więcej nie przyjadę!
Można już wpłacać zaliczkę na zlot 2012? :lol: :lol:
Obrazek
vicky

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Następna strona

Powrót do Spotkania fanów