Letnie okno transferowe w Europie

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Letnie okno transferowe w Europie

Postprzez DonMateo » 4 sie 2011, o 12:41

http://www.sporting.pt/Noticias/Futebol ... _78816.asp
Jeffren Suarez oficjalnie przenosi się z FC Barcelona do Sportingu Lizbona. Gdyby Jeffren kosztował więcej cieszyłbym się bardzo że nie trafił do nas. Jednak kosztował on klub z Lizbony śmieszne jak na te czasy pieniądze bo tylko 3.7 mln euro. Szkoda że nie trafił na Anfield bo atak u nas kuleje a na rezerwe byłby jak znalazł.
"...Oh ya beauty! What a hit son, what a hit!"
DonMateo

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez micki » 4 sie 2011, o 13:42

cogut napisał(a):Na szczescie to nie Ty jestes trenerem i to nie Ty ustalasz sklad. Rozumiem, ze kazdy ma prawo do wlasnych opinii, ale Twoje sa bez zadnych argumentow. Wskazywanie palcem, ktory gracz jest lepszy jest troche idiotyczne. Rozliczajmy tych pilkarzy po kilku meczach, narazie proponuje Tobie wstrzymanie, Bo jak die wszystko uda to bedzie Ci wstyd. Poza tym jak chcesz wymienic Downinga na Nzogbie to zapraszam na Fantasy Football. W LFC takie decyzje podejmuje Kenny

A skad wiesz czy na szczescie? Idac tym samym tropem co Ty, moge tylko powiedziec, ze nie podales zadnych argumentow na poparcie swoich tez. Nie czulem potrzeby wskazywania przewagi N'Zogbii nad Downingiem, bo ten temat byl juz walkowany na forum, a jesli uwazasz, ze cena za ktora ci zawodnicy zmienili w tym okienku kluby odzwierciedla ich umiejetnosci, to nie mamy o czym rozmawiac.

To, ze w klubie decyzje podejmuje Kenny, jest oczywiste, ale po to jest to forum, zeby je komentowac i o nich rozmawiac. Gdybym to ja podejmowal decyzje w LFC, to na pewno bym tu nie zagladal ;) Niezrozumiala jest dla mnie postawa zakazujaca jakiejkolwiek krytyki ruchow Dalglisha, chocby jeszcze przed rozpoczeciem sezonu. Dlaczego wszystkim zachwycajacym sie transferami nie odpisujesz, zeby wstrzymali sie z ocenami i rozliczali pilkarzy po kilku meczach? Kenny z pewnoscia nie jest nieomylny.

Zeby nie bylo niedomowien, uwazam Downinga za dobrego pilkarza i nasz drugi najlepszy transfer (po Suarezie), co nie zmienia faktu, ze przeplacilismy.
micki

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez MalyLFC » 6 sie 2011, o 19:32

Daniel Ayala odchodzi do Hull City.

http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-n ... sell-ayala

Dobra decyzja, niezły gracz ale na pewno nie prezentuje poziomu naszej drużyny. Powodzenia w Hull !
MalyLFC

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Szymon » 6 sie 2011, o 20:48

Rosjanin Jurij Żyrków podpisał 4-letni kontrakt z Anży Machaczkałą.

http://www.lequipe.fr/Football/breves20 ... rkhov.html
"Nie jestem najlepszym trenerem na świecie, ale lepszego ode mnie nie ma" -
Jose Mourinho

Obrazek
Szymon

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez elug » 6 sie 2011, o 20:55

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 93,00.html

Chelsea się wzmacnia, kolejny napastnik przejdzie do Londyńskiego klubu. Lukaku musi jeszcze ustalić tylko warunki kontraktu. Chelsea tym transferem znalazła chyba następcę starzejącego się Drogby.
Obrazek

"At the end of a storm is a golden sky"
elug

Postprzez Hills » 8 sie 2011, o 19:58

http://www.mirrorfootball.co.uk/transfe ... 83030.html

"Arsenal have completed the £15million signing of Southampton winger Alex Oxlade-Chamberlain."

Czyżby z drugiej linii ekipy Kanonierów ktoś miał niebawem wyfrunąć? Cesc czy Samir? Ciekawe...
Hills
Moderator

Postprzez Tindr » 8 sie 2011, o 23:27

Raczej Nasri, dzisiaj gdzieś czytałem - bodajże gazeta.pl, ze już jest dogadany z Man City - 20 mln funtów i tygodniowka na poziomie 185 tys.
Hell is empty and all the devils are here...
Tindr

Postprzez Ciuras » 9 sie 2011, o 07:53

Lipa76 napisał(a):Raczej Nasri, dzisiaj gdzieś czytałem - bodajże gazeta.pl, ze już jest dogadany z Man City - 20 mln funtów i tygodniowka na poziomie 185 tys.

To że Nasri się"ugadał" na taką tygodniówkę nie znaczy, że Arsenal go sprzeda. Wydaje się to nieuniknione, jednak Wenger chce chyba zagrać va banque. Teraz nie sprzeda Samira, spróbuje nadchodzącym sezon odnieść sukces i w ten sposób przekonać Nasri`ego do podpisania nowego kontraktu.
Pytanie tylko, czy Francuz mimo wszystko nie pójdzie za większą kasą... Arsenal na pewno nawet nie zbliży się do pensji jaką płacić może City. Dobrze, że to nie nasz problem...
CIURAS
“...I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. Poznasz, że Ja jestem Panem, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę!”
Ciuras

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez impiii » 10 sie 2011, o 11:04

Łączony setki razy z naszym klubem - Arda Turan podpisał kontrakt z Atletico.
W życiu trzeba być przygotowanym na wszystko. Każdy dzień jest moim nauczycielem.
impiii

Postprzez matmieczLFC » 10 sie 2011, o 11:19

Impiii- chciałem to napisać, ale mnie uprzedziłeś ;)

Rzeczywiście, świetny grajek, przystępna cena. Szkoda, że nie poszedł do nas... Jednak wydaje mi się, że łączyły nas z nim tylko media. KK nie był zainteresowany usługami Turka.

Edit:
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... k-35m.html

Haha ;) I co jeszcze?
Obrazek
matmieczLFC

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Valdes » 10 sie 2011, o 14:22

http://www.sport.pl/pilka/1,65083,10094 ... n=FB_Sport

Normalnie nie wierzę ! :shock: :shock:
Gdyby pół roku temu powiedział mi ktoś, że Eto'o zagra w Anży Maczakała, to zabiłbym go śmiechem :?
Obrazek
Valdes
Mów mi miś

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez micki » 10 sie 2011, o 14:59

impiii napisał(a):Łączony setki razy z naszym klubem - Arda Turan podpisał kontrakt z Atletico.

Wielka szkoda, swietny pilkarz, chcial u nas grac, a do tego skrzydlowy, ktorych nam tak brakuje. Nie kosztowal tez wcale tak duzo. Mam nadzieje, ze w Atletico pokaze na co go stac.
micki

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez bols » 10 sie 2011, o 15:07

Świetny to on był 2/3 sezony temu, teraz z każdym kolejnym rokiem gra coraz słabiej. Atletico to odpowiedni klub dla niego.
bols

Postprzez Whiteboy » 10 sie 2011, o 21:32

Co to jest ta Anza, bo pierwszy raz slysze o tym klubie a tu nagle kupuja Zhirkova i Eto'o. :oops:

// polecam przytulić się do wujka google, on wie co to jest ta Anża / ros
Whiteboy

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Re: Spekulacje transferowe

Postprzez liverpoolis » 11 sie 2011, o 12:26

http://fcbarca.com/index2.php?goto=komm&news=37716

Jak było prosze o usunięcie

Poważne osłabienie Arsenalu, mam nadzieję że dzięki temu wskoczymy na ich miejsce w TOP 4
liverpoolis

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ligi zagraniczne