Urodziny Frydzia

Śluby, wesela, imieniny, urodziny...i wszystko co związane ze świętami fanów Liverpoolu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Urodziny Frydzia

Postprzez Iwona » 4 lip 2011, o 19:21

Wszystkiego czerwonego :wink: sto lat! :)
"Pani Johnson" ;D

Obrazek

GLEN JOHNSON <3
STEVEN GERRARD <3
Iwona
Piorunochron

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez LFC4ever » 4 lip 2011, o 19:37

Sto lat!!! :D
Obrazek
Pragnę przeżyć moment pierwszego zwycięstwa i siedzenia w szatni po zakończonym meczu. W tym momencie, całą pracę jaką włożyłem, wszystkie potknięcia i kontuzje, będą warte zachodu, ponieważ kocham grać dla tego klubu - Steven Gerrard
LFC4ever

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez glapa91 » 4 lip 2011, o 20:56

100 lat Najlepszego :!: :!:
Obrazek
"Ja po trzeźwemu nie pije" S 47
"Trzeźwość to jest stan przejściowy" -S47
glapa91

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Frydzio » 5 lip 2011, o 11:19

Serdecznie dziękuję wszystkim za życzenia, dziękuję Mały bardzo i do zobaczenia bracie ! ;)
Masacra, mam nadzieję, że pierwszy raz, ale nie ostatni ! :D

Jeśli mogę to chcę również zaznaczyć, że jestem niezmiernie dumny z bycia częścią LFC.pl, dziękuję wszystkim raz jeszcze!
Obrazek
"- Możesz spalić mi dom tak, że studia nie odzyskam, wtedy następną płytę nagram, ku***, na skrzypcach."
http://www.lastfm.pl/user/Frydzio7
Frydzio

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Święta kibiców The Reds