Najwspanialsze chwile związane z LFC

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Najwspanialsze chwile związane z LFC

Postprzez Steady » 17 gru 2010, o 21:29

Dla mnie Stambuł był swoistym deja vu;) Staż mam znacznie dłuższy, stąd i najwspanialsze momenty wspominam inaczej. Niekwestionowanym numerem jeden jest dla mnie finał pucharu UEFA, Liverpool-Alaves :roll: Co to był za mecz...Młodziutki Gerrard, Owen z najlepszych czasów, McAllister, Babbel, Smicer, Berger, Hyypia, Murphy, no po prostu coś niesamowitego. Przebieg meczu nieco odwrotny niż ten z Milanem, tutaj to Alaves w kilka minut wbiło dwie bramki i doprowadziło do remisu. Potem uratował nas jednak Fowler, zdobywając niemal identyczną bramkę, jak w późniejszym meczu z Leverkusen w LM. Złotka bramka w dogrywce, 5:4 i szał radości. Spociłem się wtedy podczas oglądania tak, jakbym biegał cały mecz razem z the Reds po boisku :lol:

Było to dla mnie jedno z pierwszych trofeum zdobytych "razem z LFC", ponieważ w tamtym sezonie zdobyliśmy 5 pucharów i nie pamiętam kolejności :D
Red is not a colour. Red is a power!
Steady

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Boyka » 17 gru 2010, o 21:31

Wygrywając w PES'ie Lige Mistrzów, podczas gdy Gerrard podnosi puchar, na winapmie się włącza YNWA ;D Bezcenne :D
Boyka

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez LFC4ever » 17 gru 2010, o 21:34

Zdecydowanie Stambuł :D
Poźniej finał z West-Ham
4-1 na Old Trafford
4-0 z Realem.
Tych wspaniałych momentów jest więcej, ale to są te, które najlepiej pamiętam i nigdy ich nie zapomne:D
Obrazek
Pragnę przeżyć moment pierwszego zwycięstwa i siedzenia w szatni po zakończonym meczu. W tym momencie, całą pracę jaką włożyłem, wszystkie potknięcia i kontuzje, będą warte zachodu, ponieważ kocham grać dla tego klubu - Steven Gerrard
LFC4ever

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Jetzu » 17 gru 2010, o 21:51

Mecz z Alaves był przynajmniej dla mnie, dużo lepszy niż ten z Milanem 4 lata później.
Emocje, czerwone kartki, bramki w dogrywce, samobóje - czego pragnąć więcej?
Wejście smoka Fowlera... :)
Jetzu

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Sumo » 17 gru 2010, o 21:55

Z perspektywy czasu najbardziej magiczny dla mnie był cały sezon 04/05. Spotkań, które na zawsze pozostaną w pamięci jest bez liku - Stambuł, finał FA Cup, Real, 4- 1 z Man, czy nawet już nieco zapomniany i przegrany finał CC z Chelsea w 2005 roku, albo 2 lata wcześniej wygrana w tym samym pucharze z manure...

Kiedy szukałem w pamięci takich najbardziej poruszających momentów, to dwie sytuacje jako pierwsze mi się przypomniały: wybuch radości po wygranym półfinale w 2005 roku, oraz kamera pokazująca fanów The Reds zaraz po bramce Smicera w Stambule- niesamowita była ta odradzająca się nadzieja na twarzach.
Sumo

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Jack92 » 17 gru 2010, o 23:04

No cóż...

Dla mnie oczywiście finał z 2005 :) Dzięki niemu pokochałem piłkę nożną. I nauczyłem się bronić karne heheh :P

Później to... 1:4 z Manchesterem United :D świetne spotkanie i bieganie po pokoju z radości ;d

Na pewno też zakup pierwszej markowej koszulki LFC :) Bo wcześniej rzecz jasna to tylko rynkowa... Którą i tak kocham hehe :roll:

Wracając do spotkań to wyróżnię jeszcze... Wyjazd z Fulham co Benayoun w ostatnim momencie strzelił na 0:1 :P i jeszcze dorzucę... To niedawne zwycięstwo z Chelsea 2:0 :)

Pozdrawiam
Jack92

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Przemko » 17 gru 2010, o 23:37

Napiszę swoje ulubione mecze :):

1. Milan - Liverpool 3-3, LM
2. Liverpool - Arsenal 4-2, LM
3. Chelsea - Liverpool 4-4 LM
4. Barcelona - Liverpool 1-2 LM
5. Newcastle - Liverpool 1-5 PL
6. Manchester Utd - Liverpool 1-4
7. Liverpool - West Ham 3-3 FA Cup
Obrazek
Przemko

Postprzez Zuru » 17 gru 2010, o 23:47

Najwspanialsze chwile...no cóż, oryginalny nie będę- Stambuł, 4-1 z ManU, ale też- 1-0 na Santiago Bernabeu, czy ostatnie 2-0 z Chelsea, czy gol Gerrarda z Olimpiakosem i Realem...

A prywatnie- 12 luty 2010- pierwszy szalik LFC :D
Zuru

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez El Nino » 18 gru 2010, o 00:09

Co tu dużo pisać. Tylko Stambuł 2005 :D

I ten filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=YHtjmofqBeM
Magia !
El Nino

Postprzez rafis » 18 gru 2010, o 01:16

Chyba dla mnie również Stambuł 2005.
Aczkolwiek w pamięci mam mecz, w którym chyba sobie uświadomiłem, że jestem czerwony na 100%.
Był to mecz z 2002 roku z Bayerem Leverkusen, wygrany 4-2, pamiętam jeszcze na starym telwizorz miałem go nagrany na kasetę, oglądałem następnego dnia, i płakałem. Niesamowite przeżcie.
I jescze finał LM z Milanem przegrany, gdzie Kuyt strzelił gola w dogrywce, odrodziłą się nadzieja.
Wspaniałych momentów było bardzo dużo, ale te pamiętam najbardziej.
rafis

Postprzez krzysiekmysliborz » 18 gru 2010, o 22:18

fanem LFC jestem od 1,5 roku, a wiadomo... w ostatnim sezonie nie było jakiś tam "większych sukcesów"...
mimo tego wynik 4:1 z Mułami, to jak na razie najwspanialsza chwila z Liverpoolem ;)
YOU'LL NEVER WALK ALONE!
nick na stronie : krzysieklfc
krzysiekmysliborz

Postprzez ChrisLFC » 23 gru 2010, o 23:09

Do najwspanialszych chwil dodam też ostatni mecz z Chelsea, nie tylko z powodu wyniku. Pierwszy mecz oglądany wspólnie z kibicami LFC (i mam nadzieje nie ostatni) spotęgował tylko radość ze zwycięstwa :wink:

P.s Historyczna chwila odczarowania Torunia :D
Obrazek
"Toruń to nie spotkania. To styl życia."
ChrisLFC

Postprzez czarnyolek » 24 gru 2010, o 11:46

W 2005 roku pracowałem w małej miejscowości niedaleko Oxford. Oglądałem pierwsza połowę finału w pubie pełnym fanów Chelsea - szlag mnie trafiał od ich radosnych komentarzy. Na druga połowę poszedłem do innego pubu a tam... pełno kibicow Liverpoolu. Był naweet jeden gość w koszulce retro miał fryzurę na Ruscha i nawet wąsy - wołali na niego maskotka. W serii karnych przyznałem się na głos, że jestem Polakiem, tłum zaczął mnie podrzucac do góry. Włascicielka pubu podeszła do mnie i mówi, że ona jest z Liverpoolu i piwo u niej mam za darmo ;)
Fantastyczne chwile. Na drugi dzień zadzwonił do mnie zgorzały kibic Chelsea a jednocześnie największy rasista i narodowiec w mojej firmie. Zdziwiłem się jak zobaczyłem na wyświetlaczu, że to Micky Wild dzwoni. Odebrałem a on tylko - Well done mate... i się rozłączył. Od tamtej pory chlopak się dość powaznie zmienił w stosunku do mnie. Można by powiedzieć, że się nawet zakumplowaliśmy. fajne to były czasy. Tydzien później szedłem przez City w Londynie w koszulce retro LFC i w nocy podeszla do mnie grupka młodych, szemranych z wyglądu typów. Już się zastanawiałem, gdzie uciekać a oni tylko poklepali mnie po ramieniu i pogratulowali. Inny kraj, inna kultura.
I jeszcze mecz towarzyski w Berlinie z Hertą. Widowisko kiepskiej jakości ale mój pierwszy mecz LFC na żywo i to na takim stadionie. Super przeżycie i wrażenie, jakie zrobił na mnie Mascherano - niezatarte. Chyba największa strata LFC w ostatnich latach obok Hammana.
Obrazek
czarnyolek

Postprzez Oskar » 30 gru 2010, o 17:06

Jak dla większości z nas najwspanialszą chwilą związaną z LFC był FINAŁ w Stambule 2005 :) . Ale również pięknymi chwilami były :

* Finał Pucharu Anglii 2006 - 3 : 3 i znów wygrana :wink:
* Zwycięstwo z Barceloną w LM ... 2 : 1 na Camp Nou :)
* Transfer Fernando Torresa do LFC
* Sezon 2008 / 2009 : Zwycięstwa z Realem 4 : 0 ( gdzie te czasy ? ) i pokonanie na Old Trafford Man Utd 4 : 1 :D

Mam nadzieję , że rok 2011 przyniesie nam kolejne piękne chwile związane z LFC np. Finał w Dublinie ( marzenia jeśli trenerem wciąż będzie Roy ... :( )
Oskar

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Gall » 30 gru 2010, o 17:13

co prawda nie była, ale będzie Odejście Roya.
A co do tematu. Finał w Stambule na pierwszym miejscu, a drugim pokonanie Mu 1:4, później Realu w LM i na końcu przyjście Torresa, cieszyłem się bardzo, że do nas przyszedł. :)
http://brudnymecz.blog.pl/
Mój blog o piłce nożnej.
https://www.facebook.com/sborawskiblog <- mój fanpage.
Gall

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liverpool FC