[WAŻNE] 6 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

[WAŻNE] 6 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez Wieviór » 10 sie 2010, o 13:47

Zlotowicze, proszę o dokładne zapoznanie się z tym i poniższymi postami.

1. Kwestia finansowa. Umawialiśmy się na 200 zł za całość (nie licząc koszulek), nie mniej jednak ze względu na niższą niż można było się tego spodziewać ilość uczestników cena podskoczy do 210 zł. Przepraszam, że informuję o tym tak późno, są sprawy które wynikły przed samym startem i stąd ta różnica. Mam nadzieję, że nie będzie to problemem.

2. Kwestia wyposażenia domków, rozmawiałem przed chwilą z obsługą ośrodka i mamy tam pełen wypas: lodówka, kuchenka gazowa, czajnik, zlewozmywak, talerze, sztućce, kubki, pewnie i jakiś garnek się znajdzie, ręczniki, pościel.

3. Kwestia zachowania na zlocie. Oczywiście się bawimy i trochę pewnie będziemy hałasować, prosiłbym jednak o zachowanie umiaru. Jeśli ktoś prosi nas o "ściszenie się" (spoza zlotu, z obsługi ośrodka Wawrzkowizna (dalej jako OW), organizatorzy zlotu lub inni zlotowicze) to proszę trochę się ściszyć. To jedna sprawa. Druga - nie przeszkadzamy innym wczasowiczom Wawrzkowizny. Jestem pewien, że nie muszę tego pisać, ale różnie bywało i różnie może być, dlatego też proszę wręcz o alienowanie się od reszty.

Na zlocie jesteście na własną odpowiedzialność. Jeśli miałaby się na zlocie pojawić interwencja jakiś służb, proszę nic na własną rękę nie rozwiązywać, ok? W zeszłym roku stali niebiescy panowie za płotem i było paru łebków, którzy mieli durne pomysły. Ponownie podkreślam - wiem, że nie jesteście(my) zwierzętami, ale wolę napisać brzmiąc jak stary dziadek i zrzęda niż przeoczyć.

4. Kwestia domków. W niedzielę zostawiamy je w takim stanie, w jakim je zastaniemy w czwartek. Nie niszczymy, zostawiamy porządek, umyte naczynie itp. itd. Wawrzkowizna (dalej jako W) zdaję się być fajnym ośrodkiem i miło byłoby nie zamykać sobie tam furtki na ewentualne przyszłe lata.

Dalej w kwestii domków i rozmieszczenia zlotowiczów. Umówiłem się z OW, że dostanę kluczę i będę robił rozdawał we własnym zakresie. Dlatego też w czwartek zgłaszacie się do domku organizatorów, my będziemy tam już od samego rana.

WAŻNE. Dla każdego domku musimy przygotować listę zameldowanych. Przedstawiam wzór: http://wievior.lfc.pl/zlot/wzor-domek.pdf, tu w innych formatach jeśli ktoś chce to jeszcze przed wyjazdem wydrukować, coby nie pisać ręcznie: http://wievior.lfc.pl/zlot/

Proszę każdy domek o wybranie "przywódcy" i tego przywódcę o stworzenie takiej listy. Niech ta osoba będzie pełnoletnia i pierwsza na liście, ona też wpisuje swój numer telefonu. Dla każdej osoby - imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer dowodu ew. pesel dla niepełnoletnich. W dwóch kopiach, jedna pójdzie do OW, druga do mnie.

Osoba "przywódcy" domu będzie też łącznikiem pomiędzy mną a domkiem w sprawach rozliczenia za zlotu. W zeszłym roku w Serpelicach było z tym sporo burdelu dlatego rozwiążemy to w tym roku w ten sposób. Mając już ta kartę meldunkową domku w dwóch kopiach, zbieramy pieniądze za zlot (80 zł od osoby, dopłata do zaliczki) i dopiero mając całość (za 6 osób) idziemy do mnie.

5. Kwestia zakupów. Tak jak już pisałem w temacie o organizacji - zróbcie zapasy w Bełchatowie, przed przyjazdem.

6. Kwestia koszulek - koszulki mam, prezentują się świetnie i nie mogę się doczekać, żeby Was w nich zobaczyć. Cena - 15 zł za sztukę. Każdy dostanie rozmiar taki jaki zamawiał (szczęśliwe się złożyło). Jedna S'ka i jedna M'ka zostały. W pierwszej kolejności damy paniom możliwość ew. wymiany rozmiaru. Dwie koszulki zostaną i podczas zlotu grono organizatorów podejmie decyzję co z nim zrobić. Beco, Serek91 i Bałtur - Wam przydzieliłem koszulki w rozmiarach o jakie prosiliście.

Proszę też o możliwe nieprzeszkadzanie/pomaganie w organizacji w czwartek. Będzie totalny chaos zapewne, dlatego zrobimy wszystko w miarę możliwości po kolei - najpierw karty meldunkowe i klucze do domków, potem dopiero koszulki i przypinki.

Mam nadzieję, że nie przysmęciłem za dużo. Upewnijcie się, że wiecie jak dojechać do Bełchatowa/Wawrzkowizny, miejcie telefon do innych zlotowiczów (wspólnych podróżników) czy też organizatorów. To uwaga w szczególności do pierwszoroczniaków.

Oby droga na zlot Wam nie przysporzyła zbyt wiele nieprzyjemnych niespodzianek i do zobaczenia za dwa dni!
Obrazek
Wieviór

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Re: [WAŻNE] 6 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez AirCanada » 10 sie 2010, o 13:56

W sumie wszystko tutaj Paweł elegancko zawarł. Ja po raz kolejny apeluję tylko o rozwagę, jako, że będziemy nad akwenem wodnym zwanym jeziorem. Wiadomo, trochę młodych ludzi będzie, także zapomnieć proszę o kąpielach w wodzie po spożyciu alkoholu. Starsze doświadczone grono w postaci chociażby Belaizy, Arka, mnie, Pawła, Gina czy Pelców będzie miało na to baczność, ale wiadomo, że nie da się wszystkiego dopilnować, także apel o rozwagę po prostu, żeby to kłótni i niepotrzebnych utarczek słownych nie doszło (jestem przekonany, że nie dojdzie, ale mimo wszystko nie zaszkodzi napisać).

Mecz zlotowy w zależności od prognozy pogody, wybierzemy, czy to będzie piątkowe, tudzież sobotnie popołudnie.

Uroczyste otwarcie zlotu w czwartkowy wieczór, gdy już wszyscy dojdą na miejsce.

Tego dnia planowana jest także integracyjna imprezka dla wszystkich, cobyśmy się rozluźnili do granic możliwości :)

Ciocia Iza tutaj wymyśliła ładny chrzest dla debiutantów, także ... będzie wesoło :roll: :)

PS: Grill w tym roku trochę inaczej będzie wyglądał, aniżeli w Serpelicach, gdzie wszystko mieliśmy podane do rąk.
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Belaiza » 10 sie 2010, o 14:19

8)
Jeszcze raz przypominam o zabraniu lekarstw - podstawowych typu przeciwbólowego, przeciwgorączkowego, przeciwbiegunkowego, cos na gardło (dla mniej zaawansowanych życiowo podaję przykłady: ibuprom, apap, aspiryna, stoperan, cholineks, neoangin.)
Środki pomocy doraźnej typu woda utleniona, plastry opatrunkowe, polecam niezawodny altacet w żelu.
UWAGA !!!
Osoba, która przyjmuje stałe lekarstwa chyba wie co osoba ma zrobić.

Olejki do opalania z filtrem odpowiednim, żeby nikt nie musiał spać 30 cm nad łóżkiem

ŚRODKI PRZECIWKO KOMAROWE !!!!!!! OFFy i wtyczki.
Ostatnio edytowano 10 sie 2010, o 14:54 przez Belaiza, łącznie edytowano 1 raz
Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.
Belaiza

Postprzez 007 » 10 sie 2010, o 14:29

Z tego co tutaj zerknęłem na przewidywaną prognozę pogody dla Bełchatowa do końca tygodnia, w czwartek i piątek czeka nas piekne słońce na niebie i temperatura w okolicach 26-27 stopni, także szykować olejki do opalania i kapielówki :D Niesfornych pływaków z góry uprzedzam, że jestesmy z Adrianem wyposażeni w niezbędny sprzęt zachęcający do błyskawicznego wyjścia z wody, mało tego, nawet został przetestowany jakiś czas temu w osiedlowych warunkach :lol: W piątek i sobotę zapowiadają delikatne opady, ale temperatura powyżej 20 stopni, także (odpukać!) kolejny rok pod rząd aura nam sprzyja :)

Jedno słowo jeszcze do zlotowiczów podróżujących państową komunikacją wszelkiej maści - upewnijcie się co do rozkładu NIEDZIELNEGO, gdyż z mojego kalendarza wynika, że w ową niedzielę przypada Święto Wniebowzięcia N.M.P. Nie wiem jak sprawa ma się z kursami PKP/PKS w święta kościelno-państwowe, bo raczej mało korzystam nacodzień, aczkolwiek z tego co wiem, na mocy ustawy sprzed paru lat o dniach wolnych od pracy, na pewno wiekszość sklepów i dużych marketów będzie tego dnia pozamykana, także w jakiś ewentualny prowiant na drogę powrotną trzebaby się zaopatrzyć już w sobotę...
007

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez GoodShit » 10 sie 2010, o 14:53

007 napisał(a):
Jedno słowo jeszcze do zlotowiczów podróżujących państową komunikacją wszelkiej maści - upewnijcie się co do rozkładu NIEDZIELNEGO, gdyż z mojego kalendarza wynika, że w ową niedzielę przypada Święto Wniebowzięcia N.M.P. Nie wiem jak sprawa ma się z kursami PKP/PKS w święta kościelno-państwowe, bo raczej mało korzystam nacodzień, aczkolwiek z tego co wiem, na mocy ustawy sprzed paru lat o dniach wolnych od pracy, na pewno wiekszość sklepów i dużych marketów będzie tego dnia pozamykana, także w jakiś ewentualny prowiant na drogę powrotną trzebaby się zaopatrzyć już w sobotę...

Znacząco się nie różni, bo przynajmniej w wlkp rozkład uwzględnia połączenia poniedziałek - sobota + dodatkowe niedziela i święta. Więc czy święto, czy zwykła niedziela, to znaczących różnic być nie powinno ;) No i informacja dla korzystających z e-podróżnika. Pamiętajcie by wybrać Bełchatów D.A Sienkiewicza, a nie Bełchatów, gm. Bełchatów, pow. bełchatowski. Bo to 4 różne sprawy i a) wylądujecie na jakichś slumsach bełchatowskich, bo pokieruje was ten cudny podróżnik na pierwszą lepszą stacje pks w Bełchatowie, b) dany bus okaże się busem widmo i zobaczycie go tyle, co świnia gwiazdy. Tak samo należy wybierać miejsce startu, czyli na przykładzie Poznania wybrać "Poznań D.A Centralny" a nie "Poznań, gm. M. Poznań, pow. poznański". Rozwinąć i szukać skrótu D.A i najlepiej słowa główny bądź centralny.

peace!
Obrazek

Liverpoolczycy nie są mięczakami. Są jak Żydzi, Polacy, Murzyni i inni, którzy ciągle dostają w d... Wiedzą, kim są, i wiedzą, kto jest ich wrogiem. Liverpool to taka angielska Polska - Rogan Taylor.
GoodShit

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Powrót do Spotkania fanów