[ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: [ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez Wieviór » 9 sie 2010, o 21:54

Publikuję ostateczny rozkład domków:

Domek nr 1: Olaf, Olaf 2, Wokky, Jamie, Openmind, kokosso
Domek nr 2: Pelcu, Angela, Air, Wieviór, Kazik, *
Domek nr 3: Justyna, Lady Milan, Ola, Ewelina, Paulasanz, Kaki
Domek nr 4: Beco, Mody Reegis, Szafir, Canig, Mały, Glapa91
Domek nr 5: Vielinka, Daga, Bizzy, Sensej, Vev, Juras
Domek nr 6: 007, Błażej, Sochal, RobertLFC, Serek91, Bałtur
Domek nr 7: Brewka, GoodShit, Kuba, Skiłi, lfc, Nooldir
Domek nr 8: Kasia, Ilona, Moloko, Kuna, Adam_25, Nutty
Domek nr 9: TJHicks, Grzegoorz, Torresnine, rynek, Kaminho, *
Domek nr 10: Frytek, Iwona, majki, Iwan, Ewcia, DWT-Adaś
Domek nr 11: Piotrolka, Bati91, Balcerek, k0la, Guziec, comebackking
Domek nr 12: Iza, Arosław, Gin, Banan, Guru, Guru2
Obrazek
Wieviór

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Wieviór » 9 sie 2010, o 22:25

Dobra - kwestia dojazdu z Bełchatowa do Rząsawy pozostaje. Czy ktoś jakieś PKS tam ogarnął?

Generalnie sprawa ma się tak jak to widać na mapce: http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... 54324&z=13

A - Dworzec PKS
B - TESCO
C - Wawrzkowizna

10km, także do zrobienia autem oczywiście. Ludzi zmotoryzowanych proszę o orientacyjne informacje kiedy będziecie, coby można było wozić tych, którzy przyjadą pociągami, autobusami itp. itd.

Oczywiście, jeśli tam jest jakiś PKS (GoodShit widziałem, że coś takiego pisałeś) to ogarnijcie to najlepiej jak można.

Mam też niestety jedną dosyć słabą wiadomość - z tego co mi powiedziała Pani z ośrodka, najbliższy sklep jest oddalony o co najmniej 5km, i mam wrażenie, że miała na myśli Tesco, oddalone o 7km. Z jednej strony dobrze, że taki sklep (kawałek dalej jest jeszcze Carrefour) duży i wyposażony, z drugiej strony - inaczej jak autem nie ma opcji raczej. Stąd apel - ile dacie radę bierzcie ze sobą, ew. kupcie w Bełchatowie przed przyjazdem do ośrodka.
Obrazek
Wieviór

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez GoodShit » 9 sie 2010, o 23:01

Wieviór napisał(a):Dobra - kwestia dojazdu z Bełchatowa do Rząsawy pozostaje. Czy ktoś jakieś PKS tam ogarnął?

Generalnie sprawa ma się tak jak to widać na mapce: http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... 54324&z=13

A - Dworzec PKS
B - TESCO
C - Wawrzkowizna

10km, także do zrobienia autem oczywiście. Ludzi zmotoryzowanych proszę o orientacyjne informacje kiedy będziecie, coby można było wozić tych, którzy przyjadą pociągami, autobusami itp. itd.

Oczywiście, jeśli tam jest jakiś PKS (GoodShit widziałem, że coś takiego pisałeś) to ogarnijcie to najlepiej jak można.

Mam też niestety jedną dosyć słabą wiadomość - z tego co mi powiedziała Pani z ośrodka, najbliższy sklep jest oddalony o co najmniej 5km, i mam wrażenie, że miała na myśli Tesco, oddalone o 7km. Z jednej strony dobrze, że taki sklep (kawałek dalej jest jeszcze Carrefour) duży i wyposażony, z drugiej strony - inaczej jak autem nie ma opcji raczej. Stąd apel - ile dacie radę bierzcie ze sobą, ew. kupcie w Bełchatowie przed przyjazdem do ośrodka.

Pawle jest ładny busik do Rząsawy, który odjeżdża z dworca centralnego przy ul. Sienkiewicza w Bełchatowie. Z tego co pamiętam, to śmiga on o 14:20, więc jakoś w okolicach 15 ferajna jadąca tym busem pojawiłaby się w Wawrzkowiźnie ;)

No z zakupami lipa niestety. Poznań (jeden Krzyżak z Malborka - gościnnie - included haha) ma grubo ponad godzine na przesiadkę w Bełchatowie, więc pewno jakiś sklep ogarnie, jeśli nie to będzie trzeba liczyć na łut szczęścia i dobrej woli zmotoryzowanych zlotowiczów :wink:
Obrazek

Liverpoolczycy nie są mięczakami. Są jak Żydzi, Polacy, Murzyni i inni, którzy ciągle dostają w d... Wiedzą, kim są, i wiedzą, kto jest ich wrogiem. Liverpool to taka angielska Polska - Rogan Taylor.
GoodShit

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez robertlfc » 9 sie 2010, o 23:24

Wieviór napisał(a):Dobra - kwestia dojazdu z Bełchatowa do Rząsawy pozostaje. Czy ktoś jakieś PKS tam ogarnął?

A - Dworzec PKS
B - TESCO
C - Wawrzkowizna

Wszystkie PKSY dojeżdżają na ulicę PRZEMYSŁOWĄ (dodałem punkt D na mapie
http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... 54324&z=13), a to jest o wiele bliżej Rząsawy.
Dokładnie 6,1 km jak pokazał mi kalkulator TAXI :D, a na taki pojazd będę skazany w powrocie,
bo o 5.30 mam PKS do Łodzi, żeby zdążyć na jakąś ciuchcię do Gdyni. Inaczej na mecz bym nie dotarł...
WALK ON, WALK ON WITH HOPE IN YOUR HEART
robertlfc

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Nutty Buddy » 9 sie 2010, o 23:24

Wieviór napisał(a):Mam też niestety jedną dosyć słabą wiadomość - z tego co mi powiedziała Pani z ośrodka, najbliższy sklep jest oddalony o co najmniej 5km, i mam wrażenie, że miała na myśli Tesco, oddalone o 7km. Z jednej strony dobrze, że taki sklep (kawałek dalej jest jeszcze Carrefour) duży i wyposażony, z drugiej strony - inaczej jak autem nie ma opcji raczej. Stąd apel - ile dacie radę bierzcie ze sobą, ew. kupcie w Bełchatowie przed przyjazdem do ośrodka.

Do serca se to wziąć ferajna, do serca :!:
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Jamie » 10 sie 2010, o 05:33

Zmotoryzowany turnus z Poznania powinien zjawić się na miejscu koło 12, o ile nie zabłądzi po drodze. Tak wcześnie z uwagi na to by pomóc innym dostać się z Bełchatowa.
Jamie

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez kokosso » 10 sie 2010, o 08:08

Ekipa z Wrocławia o której lądujecie w Bełchatowie i ile was jest osób i czym jedziecie bo mogę przyjechać wcześniej i was zabrać z bełchatowa do ośrodka .
Obrazek
kokosso

Postprzez Belaiza » 10 sie 2010, o 08:16

openmind napisał(a):Pytanie, może i głupie, ale warto je zadać, żeby nie było niespodzianek:

Co koniecznie każdy z nas musi zabrać? Śpiworek, kubek, poduszkę, czajnik itp? Jak to wygląda z zapleczem typu sztućce? Może ktoś ze starych zlotowiczów ma jeszcze jakąś radę?

Pytanie absolutnie na miejscu.
O kubkach itp. Paweł Wam / nam coś opowie jak się dowie.
Kawy i herbaty + cukier sobie proszę spakować coby nie sępić :x
Ja starym zwyczajem APELUJĘ o zabranie niezbędnych lekarstw (aspiryny, cholineksy, woda utleniona, altacety, wapna itd.)
Osoba, która stale przyjmuje jakieś medykamenty .... myślę, że nie muszę pisać co osoba musi.
WTYCZKI NA KOMARY tudzież OFFy wszelakie pewnie też się przydadzą.

P.s.
Stroje kąpielowe czy tez kąpielówki niech sobie osoby zabiorą, bo może być upalnie :wink:
Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.
Belaiza

Postprzez glapa91 » 10 sie 2010, o 09:12

Melduje iż w Bełchatowie zamelduje się o godzinie 11:30 o ile nie spóźnie się na przesiadkę w Piotrkowie Trybunalskim. Spróbuje dostac się do Wawrzykowizny PKS jak będe musiał długo czekac zadzwonie i poprosze o transport . Do Zobaczenia :)
Obrazek
"Ja po trzeźwemu nie pije" S 47
"Trzeźwość to jest stan przejściowy" -S47
glapa91

Postprzez Brewka » 10 sie 2010, o 12:45

Wrocław, tak jak już wspomniał Grzesiek, melduje się w Błechatowie o 13:20. Nie ma chyba jednak sensu, żeby zawracać tyłki specjalnie( chyba, że kokosso zgarniesz te 4 osoby jak będziesz przejeżdżał), bo i tak trzeba jakieś zakupy ogarnąć to i na autobus poczekamy.
Obrazek
Brewka

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez szafir » 10 sie 2010, o 17:16

tak z innej beczki... wczoraj tam wpadlem z dwoma qmplami bo mieliśmy po drodze i moge powiedzieć, że miejsce jest naprawde extra. Byle pogoda dopisała :)
szafir

Postprzez Guru » 10 sie 2010, o 20:15

Zmotoryzowani z Nowej Soli zameldują się około godziny 12 w Bełchatowie. No i 3 osoby od razu możemy zabrać do OW.

Jakby co to proszę się kontaktować ze mną. Poza tym mógłbym wykonać wraz z innymi mobilkami kurs jak nie kilka do Bełchatowa z ośrodka po inne osoby, które będą miały kłopot z dostaniem się do OW. 8)
Martin Skrtel doesn't sleep. He waits.
The dark is afraid of Skrtel.

Obrazek
"They can keep talking and in the meantime I will keep on playing football and taking care of my team and what I do. Nothing else matters." - Luis Suarez
Guru

Postprzez Banan » 10 sie 2010, o 20:36

SZCZECIN

Jakby kogoś informacja ominęła - ruszamy w środę pociągiem z dworca głównego PKP o godzinie 23:49 - ponieważ tak dla wielu jest wygodniej z samym dojazdem do Szczecina. Na PKP proponuję być jakieś 30 min wcześniej, żeby kupić bilety i ogólnie się zintegrować :)

Aha, jak coś, to ja nie mam żadnego sprzętu dla bramkarza, więc brać na mecz ktoś :!:
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...
Banan

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Re: [WAŻNE] 6 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez glapa91 » 10 sie 2010, o 20:54

Domek nr 4: Beco, Mody Reegis, Szafir, Canig, Mały

Prześlijcie mi swoje dane to zrobię listę naszego domku. Ślijcie na PW
Obrazek
"Ja po trzeźwemu nie pije" S 47
"Trzeźwość to jest stan przejściowy" -S47
glapa91

Postprzez Nutty Buddy » 10 sie 2010, o 21:13

WARSZAWA

W czwartek spotykamy się na Dworcu Zachodnim o godzinie 7.45
- pół godzinki przed busem, żeby se na spokojnie może miejsce zająć i temu podobne, co by nie było napięcia i nerwowych ruchów. I proszę Was, naprawdę postarajcie się być na czas. Jak komuś coś wypadnie, dzwoni niezwłocznie do mnie.

Jutro kto może idzie po bilety o 17. Spotykamy się na zachodnim, przy kasach biletowych.

Pozdro Ferajna, uważać mi tam na siebie - to tylko niecałe 2 dni! :D
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów