[ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: [ORGANIZACJA] 6 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez Nutty Buddy » 14 lip 2010, o 08:30

Gin napisał(a):po czwarte - Adrian jak Ty masz wyjeb**e na piłkę to ja nie gram dla Redakcji

Qwa, trzymam Cię za słowo :lol:
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez BarLiv » 14 lip 2010, o 09:32

Ja też mogę zabrać piłkę do nogi, ale nie wiem czy później nie będzie za dużo ;P
I mam jeszcze pompkę.

A kolejna sprawa. Wciąż szukam chętnych, z okolic Katowic, Jastrzębia, Wodzisławia, bo ja jadę z Cieszyna. A chce samochodem jechać, a nie kombinować z transportem i nie chce mi się samemu jechać :)
A poszukuję też, żeby samemu nie płacić całego paliwa :)
BarLiv

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Banan » 14 lip 2010, o 10:44

Sprawa pierwsza - SZCZECIN - czy jakaś ekipa wybiera się z tego zacnego miasta. Z tego co ogarniałem, to do Bełchatowa minimum jedna przesiadka (w Łowiczu :wink: ) musi być. Ale czy okolica Szczecina zjedzie do niego czy będziecie ruszać z własnych miasteczek?

Sprawa druga - MECZ - czy Redakcja będzie miała wystarczającą liczbę zawodników, żeby nie oddać spotkania walkowerem? Ja ze swojej strony zapowiadam, że w tym roku na bramce NIE STOJĘ, z wielu różnych powodów (przede wszystkim dlatego, że już zapomniałem jak się broni :wink: ). Aczkolwiek rękawice zawsze mogę wziąć.
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...
Banan

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez bizzy » 14 lip 2010, o 13:21

Jeśli chodzi o piłkę do nogi... to ich nigdy za wiele...

....pamiętajcie jedynie, byle nie była to Jabulani. :lol:
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/
bizzy

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez TJHicks » 14 lip 2010, o 13:30

Banan jeśli chodzi o mecz to ja mógłbym stanąć za Ciebie na bramce, więc rękawice możesz wsiąść. :wink:

Może nie jestem taki dobry jak ty, ale mógłbym Cię godnie zastąpić. :wink:

Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur
TJHicks

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez majki » 14 lip 2010, o 14:00

A ja pytanie takie mam, w tą cenę zlotową wliczona jest cena za wynajem boiska ?
Wg. cennika ośrodek życzy sobie 300zł za godzinkę grania...
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej
majki

Postprzez rynek15 » 14 lip 2010, o 15:53

Jak coś ja mogę stanąć na brameczce sprzęcior jak coś mam :)
rynek15
Ręcznik

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Gin » 14 lip 2010, o 17:35

AirCanada napisał(a):Kubuś w takim razie przepraszam serdecznie! Już nie mam wyjebane :lol:

NO I TO TO JA ROZUMIEM!!! :)
Widzę, że w reszcie świata będzie stało aż 3 bramkarzy.... :P

Suchar jutro się zgadamy na spokojnie - idę teraz spać po ciężkim dniu na słońcu bo za 2 godziny znów do roboty na nockę... ;/ jutro się odezwę

pozdrawiam.....
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Ola » 14 lip 2010, o 23:23

Banan napisał(a):Sprawa pierwsza - SZCZECIN - czy jakaś ekipa wybiera się z tego zacnego miasta. Z tego co ogarniałem, to do Bełchatowa minimum jedna przesiadka (w Łowiczu :wink: ) musi być.

Bananku a na co Ty chcesz się w tym Łowiczu przesiadać kochanie? Rozumiem, że z czystej sympatii i ogromnej tęsknoty chcesz razem z nami wybrać się w tą jakże niełatwą podróż do Wawrzykowizny? W Bełchatowie nie ma PKP, coś słabo ogarnąłeś sytuację w takim razie ;) mało tego, z Łowicza nawet do Łodzi żadnym pociągiem nie dojedziesz, więc chyba musisz obrać jakąś inną trasę ;)
Obrazek

“A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are.”
Ola

Postprzez openmind » 14 lip 2010, o 23:28

majki napisał(a):A ja pytanie takie mam, w tą cenę zlotową wliczona jest cena za wynajem boiska ?
Wg. cennika ośrodek życzy sobie 300zł za godzinkę grania...

Ta informacja wymaga sprawdzenia, nie brzmi to dobrze...
Obrazek
"The most important people at Liverpool Football Club are the people who want to be here."
openmind

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez AirCanada » 14 lip 2010, o 23:31

Spoko spoko, ta kwestia była już poruszona w trakcie rozmów telefonicznych z właścicielami, nie będziemy tyle bulić na pewno, nie bójcie żaby na zapas.

Włodarz ośrodka to nie Armeńczyk, żeby trzeba było coś dla niego zbierać!
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez openmind » 14 lip 2010, o 23:42

AirCanada napisał(a):Spoko spoko, ta kwestia była już poruszona w trakcie rozmów telefonicznych z właścicielami, nie będziemy tyle bulić na pewno, nie bójcie żaby na zapas.

Włodarz ośrodka to nie Armeńczyk, żeby trzeba było coś dla niego zbierać!

Albańczyk, Albańczyk... :P
Obrazek
"The most important people at Liverpool Football Club are the people who want to be here."
openmind

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Banan » 15 lip 2010, o 01:44

Ola napisał(a):Bananku a na co Ty chcesz się w tym Łowiczu przesiadać kochanie? Rozumiem, że z czystej sympatii i ogromnej tęsknoty chcesz razem z nami wybrać się w tą jakże niełatwą podróż do Wawrzykowizny? W Bełchatowie nie ma PKP, coś słabo ogarnąłeś sytuację w takim razie ;) mało tego, z Łowicza nawet do Łodzi żadnym pociągiem nie dojedziesz, więc chyba musisz obrać jakąś inną trasę ;)

Masz racje Olu! Wcześniej jakoś nie ogarnąłem, że zamiast Bełchatów wyskakuje mi Bełchów :shock: Gdziekolwiek to jest :lol:

W takim razie sytuacja się komplikuje trochę... Chyba trzeba będzie tydzień przed Zlotem wyjechać, żeby jakoś się doczłapać :lol:
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...
Banan

Postprzez Kaki » 15 lip 2010, o 06:28

Banan napisał(a): Wcześniej jakoś nie ogarnąłem, że zamiast Bełchatów wyskakuje mi Bełchów :shock:

A ja znowu byłam przekonana, że to tylko literówka, bo skoro wpisuję 'Bełchatów' i mi to wyskakuje...a poza tym, do głowy mi nie przyszło, że nie mają dworca :lol:

Tak więc, jeśli chodzi o podróż z Małopolski i okolic, jedyna sensowna opcja to z Krakowa do Piotrkowa bezpośrednim pociągiem, a później stamtąd jakimś PKSem do Bełchatowa, których, na szczęście, nie brakuje (chyba, że rozkład mają nieaktualny).
Kaki

Postprzez Nutty Buddy » 15 lip 2010, o 10:51

WARSZAWA

Nie jest tak źle jakby się mogło wydawać; przynajmniej do Bełchatowa. Mamy o 8:15 z Zachodniaka pospieszny bydłowóz ( :D ) do miasta Skry i GKSu, szczegóły tutaj :arrow: Nasz Krążownik Szos
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów