Wyjazd do Mönchengladbach

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Wyjazd do Mönchengladbach

Postprzez AirCanada » 14 kwi 2010, o 23:02

No, dobrze, żeśmy już do paru pierwszych wspólnych zdań doszli. Nocleg wiadomo, bez niego tym razem się nie obejdzie. Też jestem za opcją spania u Niemców, z piątku na sobotę, by wrócić stamtąd po meczu i rano zameldować się w Polsce, skąd by się wszyscy rozjechali w swoim kierunku. Podwójne spanie odpada ze względu na koszty a i tak będzie to prawdopodobnie najdroższy wyjazd ze wszystkich Naszych.

Daga faktycznie, sądziłem, że dużo później to było, mniejsza o to no. Jednak kto wie, jak będzie w tym roku. Oczywiście możemy podjąć ryzyko i czekać z nadziejami na jakąś Pragę czy coś w tym stylu, ale moim zdaniem bez sensu.

Trzeba postawić na Mönchengladbach, zacząć się dowiadywać, jak można sprawę z biletami najlepiej załatwić i te hostele ewentualne na miejscu wyniuchać.

Pamiętam jak się bilety rozchodziły we Wiedniu, szły jak świeże bułeczki ...
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Jamie » 15 kwi 2010, o 10:37

Na mnie również można liczyc jeśli chodzi o wyjazd. Nie odpuszczę kolejnej okazji by wspierać The Reds nawet w meczach towarzyskich. :D

Co do organizacyjnych spraw - czekanie na ogłoszenie kolejnych sparingów może nie wyjśc na dobre. Może się okazać, że resztę spotkań rozegramy w Azji a tam na bank sobie nie pojedziemy. Musimy postawic na 'Gladbach i myślec w tym kierunku.

Nocleg - również jestem za, pamiętam jacy zmęczeni byliśmy w Wiedniu po całej nocy w autokarze.

Miejsce wyjazdu - ja podobnie jak Alex stawiam na Szczecin.
Jamie

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Alex » 15 kwi 2010, o 10:50

Jamie napisał(a):Miejsce wyjazdu - ja podobnie jak Alex stawiam na Szczecin.

Eee, żeby nie było - ja nie stawiam na Szczecin, tak jak pisałem wcześniej, zadecyduje ilość osób z poszczególnych regionów. Jeśli faktycznie większość będzie z południa Polski, to nie ma co forsować Szczecina na siłę, tylko spotkać się we Wrocku. Transport do 'Gladbach będzie zapewne droższy, ale większość wyjazdowiczów zaoszczędzi czas i pieniądze na podróży do punktu zbornego.

I to naprawdę będzie wyprawa o wiele droższa od tych poprzednich. Zatem przestrzegam przed podejściem "hurrajadęchoćbyniewiemco". Policzcie sobie na spokojnie koszta, tutaj całościowo może dojść nawet do 7 stów na osobę.
Alex

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Jamie » 15 kwi 2010, o 11:49

Wiadoma sprawa, spotkamy się tam gdzie będzie to 'na rękę' większości osób.

Trzeba sobie koszta takiej wyprawy spokojnie policzyć, jakby nie patrzeć przyjdzie nam przejechać niemal całą szerokość Niemiec, ewentualny autokar na bank to tanich należeć nie będzie. Cena tripu spokojnie może się równać z kosztem dwudniowej wizyty w Liverpoolu.
Jamie

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Gin » 18 kwi 2010, o 11:29

U mnie jedynym problemem będą finanse dlatego zależy ile będzie kosztował cały wypad i choć bardzo bym chciał to czuje, że nie dam rady pojechać z powodu braku kasy.
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Jamie » 18 kwi 2010, o 11:52

Ja również czekam na jakieś bliższe informacje odnośnie cen biletów, przejazdu i noclegu. Pieniądze jakie możemy wydać na tej wyjazd można spokojnie odłożyć i wybrać się w zamian tego na Anfield na własną rękę.
Jamie

Postprzez bati91 » 18 kwi 2010, o 12:10

Jamie napisał(a):Ja również czekam na jakieś bliższe informacje odnośnie cen biletów, przejazdu i noclegu. Pieniądze jakie możemy wydać na tej wyjazd można spokojnie odłożyć i wybrać się w zamian tego na Anfield na własną rękę.

I właśnie ta myśl tylko powoduje, ze raczej nie wybiore się na ten mecz. Choć chęci są naprawde ogromne!
bati91

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Alex » 18 kwi 2010, o 12:20

Szacunkowe koszta wypisałem na pierwszej stronie. Co do noclegów, to każdy może coś pogooglać i znaleźć jakąś dobrą miejscówkę za przyzwoitą cenę. Każdy też może sam sobie policzyć, ile potrzebuje jeszcze kasy na PKP i jakieś jedzenie i picie na miejscu.
Alex

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Gacunio91 » 9 maja 2010, o 22:31

Witam! Jako, że jestem nowym użytkownikiem nie chciałbym być odebrany jako ten, który się wymądrza ;) Od jakiegoś tygodnia obserwuję Wasze forum i z ekscytacją czytałem Wasze relacje ze zlotów i wyjazdów. Z racji, że dopiero teraz dostałem aktywację na forum(a czekałbym pewnie jeszcze dłużej gdyby nie mój dobry kolega) to przystępuję do rzeczy, bezzwłocznej zresztą. Po pierwsze jestem chętny na wyjazd i nie są to tylko puste słowa także, traktujcie to jak najbardziej poważnie ;-) Koszty akceptuję bez gadania.

Jednak teraz to co najważniejsze - przeglądałem w piątek stronę Borrusii Mönchengladbach i zauważyłem ciekawy news: http://www.borussia.de/en/borussia_news_detail,116294,0,newsid-179859.html (jeśli ktoś chce możliwa wersja niemiecka). Jak widzicie Nasi zachodni sąsiedzi wykupili już ponad 41 tysięcy biletów w niecały miesiąc! Z racji tego, że zostało niecałe 10 tysięcy biletów apeluję o jak najszybsze zorganizowanie się i załatwienie sprawy. Poniżej przedstawiam szczegółowy cennik(o który pytaliście) biletów wraz z dogodną wizualizacją:

https://www.borussia-ticketing.de/Bloecke.aspx?spielserie=2010%2f11&spieltag=18

Tak więc skoro wszystko już wiadome prosiłbym(pomimo swojego "stażu" o szybkie podjęcie kroków) Co i jak - już Wy sami wiecie najlepiej i pozostawiam to do Waszych przemyśleń. Dziękuję i pozdrawiam ;-)
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly
Gacunio91

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Alex » 10 maja 2010, o 09:30

Gwoli informacji - ja osobiście na ten wyjazd się nie piszę, dlatego w tym roku ew. organizacją musi się zająć ktoś inny.
Alex

Postprzez Gacunio91 » 10 maja 2010, o 10:22

Czyli raczej z tego co wiem są małe szanse realizacje tego pomysłu, a szkoda :( No nic, może za to wyjazd na Anfield wypali :)
Some people believe football is a matter of life and death. I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that - Bill Shankly
Gacunio91

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez AirCanada » 10 maja 2010, o 10:24

Odpuszczamy sobie jednak wyjazd do Niemiec w zorganizowanej grupie w tym roku.

Zobaczymy, może jeszcze będziemy grali tego lata gdzieś w fajnym miejscu, chociażby Praga :roll:
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Postprzez Gacunio91 » 10 maja 2010, o 10:27

AirCanada napisał(a):Odpuszczamy sobie jednak wyjazd do Niemiec w zorganizowanej grupie w tym roku.

Zobaczymy, może jeszcze będziemy grali tego lata gdzieś w fajnym miejscu, chociażby Praga :roll:

No to już wszystko jasne. W każdym razie dziękuję, że tak szybko odpisaliście i mam nadzieję, że jednak gdzieś bliżej zagramy. A jak wygląda sprawa Anfield w nadchodzącym sezonie, wybiera się ktoś z Was lub ew jakiś zorganizowany wypad?
Gacunio91

Postprzez Czerwonyja » 10 maja 2010, o 10:31

Gacunio91 napisał(a):No to już wszystko jasne. W każdym razie dziękuję, że tak szybko odpisaliście i mam nadzieję, że jednak gdzieś bliżej zagramy. A jak wygląda sprawa Anfield w nadchodzącym sezonie, wybiera się ktoś z Was lub ew jakiś zorganizowany wypad?

no właśnie;p chciałbym pojechać ale sam wiem że nie pojadę bo zgine tam marnie ;p
gdyba bało się coś zorganizować coś po wakacjach, byłbym chętny na 99% ;D
LFC<33
Czerwonyja

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Gacunio91 » 10 maja 2010, o 10:45

Ja słyszałem, że wszystko jest uwarunkowane od nowego terminarza, także poczekajmy :) jak również poczekajmy na oficjalne ruchy. Nie będę ukrywał, że mi najbardziej odpowiadałaby wakacje(do końca września) i prosta zorganizowana organizacja - wpłacam pieniądze i ludzie bardziej ogarnięci ode mnie już wiedzą co z tym zrobić ;) No ale poczekajmy :D
Gacunio91

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów