[WRAZENIA] 5 Zlot Fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

[WRAZENIA] 5 Zlot Fanów z LFC.pl

Postprzez sensej » 16 sie 2009, o 13:43

wróciłem jakieś 3,5 h temu, lekko wypoczęty, solidnie najedzony, z obolałym gardłem, smutkiem i pustką w sobie otwieram temat wrażeń po V Zlocie Fanów Liverpool'u pod patronatem LFC.pl!

Każdy kto tam był, doskonale zdaje sobie sprawę, że nie jest i nie będzie w stanie przelać tych wszystkich emocji, podziękowań, zabawnych sytuacji, które się wydarzyły na przełomie ostatnich 4 dni i 3 nocy. Było po prostu pizdato (zajebiście), pogoda tym razem dopisała mimo czwartkowych lekkich pomrukiwań burzy ;)

Fantastycznie było Was ponownie zobaczyć tym razem u mnie na wschodzie w tak dużym gronie, szybko się z Wami pożegnałem, ze względu czysto zawodowych ( :lol: ) i muszę się przyznać, że po raz pierwszy od ok kwietnia 2008 (!) zapłakałem. Pożegnanie z Bizzym, Olafem i Ewcią ukuło w me serce i starałem się trzymać jak najmocniej by nikt nie zobaczył mojej słabości. Bez kitu. Kiedy przyszło mi samemu przebiec się po ośrodku i strzelić niedźwiedzia z każdym na pożegnanie starałem się mówić jak najmniej nie dlatego, że mnie gardło bolało tylko trzęsłem się bo wiedziałem, że to koniec. Kiedy opuściłem "Partnera" i wsiadłem do autobusu prowadzącego mnie do Siedlec już nie powstrzymywałem łez. Czułem się jak bym jechał na pogrzeb.

Dziękuję Wam wszystkim. Dłuższa z pewnością relacja z tego święta Czerwonego znajdzie się za kilka godz. albo jutro.

Ps. coś czuję, że będzie sporo pisania i czytania :wink:
"Od chwili tej, aż do końca świata w ludzkiej będziem pamięci. My, wybrani. Kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi bratem."
sensej

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Re: 5 Zlot Fanów z LFC.pl - wrażenia

Postprzez Kasia » 16 sie 2009, o 15:57

Szczęśliwie wróciłam do Krakowa. Teraz biegnę na mecz trzymać kciuki!

Było niesamowicie. Brak słów. Łezka w oku się kręci. Już mi tak bardzo, bardzo wszystkich brakuje! Ale obmyślam chytry plan, wprost genialny.
Już teraz zaczynam odliczanie do kolejnego zlotu. Wiem, że zrobię wszystko, żeby się na nim pojawić.

Do jak najszybszego zobaczenia!
Obrazek

Anakin, you're breaking my heart.
Kasia

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez tedix » 16 sie 2009, o 17:09

No to ja też coś napisze od siebie. Wybaczcie ze nie z wszystkimi się pożegnałem ale wyjechaliśmy bardzo wcześnie wiec nie chciałem wszystkich budzić,ale niestety kilka osób obudziłem przed moim wyjazdem mam nadzieje ze nie macie za złe mi ? :lol: W Rzeszowie byliśmy około godziny 9 a naszym kierowcą była Sylwie która wykonała swoje zadania na 6+ :)

Wszystkich mi Was brakuje , mam nadzieje że w najbliższym czasie znowu się spotkamy na jakiś meczu LFC.
I najważniejsze wielkie brawa dla organizatorów tego zlotu ,że to wszystko było bardzo dobre zorganizowane nie było żadnego problemu i mam nadziej że za rok znowu tam się pojawimy :)

Pozdrawiam wszystkich i idę oglądać meczyk :*
PS. Wielkie podziękowania dla Anny , Sylwii , Szymona i Michała za miła wspólna podróż na zlot :)
Moja więź nieugięta i twarda krwią czystą płynąca, z krajem tym pozostanie niezmienna na zawsze do końca!
tedix

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez glapa91 » 16 sie 2009, o 19:07

Wrocilem do Bydgosczy o 18 i od razu usiadlem przed komputerem aby obejrzec meczyk szkoda wielka ze go przegralismy.Po drodze mielismy tez przygode Rysiowi pekla opona i bylo trzeba ja wymieniac ale dalismy rade i razem z Blazejem,Przemkiem,Rysiem,Pepe,Adamusem i Piciem ruszylismy dalej.

Na zlocie bylo wspaniale niezaluje rzadnej chwili spedzonej z wami jestescie niesamowici Napewno niebede zalowal swojego przybycia na zlot a wrecz przeciwnie zaluje ze sie juz skonczyl.Juz za wami tesknie .Najgorsze bylo dzisiejsze pozegnanie gdyz ze wzgledu ze wyruszalismy o 8rano niemoglem sie ze wszystkimi pozegnac i bardzo tego zaluje.

Juz odliczam dni do nastepnego spotkania z wami.postaram sie wpasc kilka razy w tym sezonie na Spotkania aby razem z wami obejrzec mecz. Pozdrawiam wszystkich i dziekuje wam za wspolny czas. Mam nadzieje ze spotkamy sie za rok w tym samym skladzie
Obrazek
"Ja po trzeźwemu nie pije" S 47
"Trzeźwość to jest stan przejściowy" -S47
glapa91

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Piciek2206 » 16 sie 2009, o 19:25

Co bylo przygód w drodze powrotnej to masacra. Najpierw oponka Rysia, poźniej cisnęliśmy ostro na PKSa. Udało się.
Dziękuje wam wszystkim za ten zlot. Więcej może jutro.
Ciekawe czy znajdzie się kozak co wypisze każdego po koleji. :lol:
Piciek2206

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez glapa91 » 16 sie 2009, o 19:35

Co prawda to prawda pogon na zdazenie na PKS byla inponujaca my w jednym samochodzie bagaze w drugim i to niesamowite kolo w samochodzie Rysia to byla petarda wygladalo jak by mial kolo od Kolarzowki hehe. Jeszccze raz DZieki za wszystko no i oczywiscie PODZIEKOWANIA DLA ORGANIZATOROW ZA ORGANIZACJE JESTESCIE ZAJEBISCI :) :D
Obrazek
"Ja po trzeźwemu nie pije" S 47
"Trzeźwość to jest stan przejściowy" -S47
glapa91

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Gin » 16 sie 2009, o 21:14

Gin & Honik :) Dotarli szczęśliwie do domu - Po ponad 18 godzinach i 1003km (w dwie strony) - i bez większych przeszkód...

Dziękuję Wszystkim za Wszystko :P Napiszę DUUUUŻOOOOO więcej jutro pod wieczór, jutro do pracy ;/ i szara rzeczywistość powraca.....muszę iść spać.....

JAK JA ZA WAMI TĘSKNIE!!!! :oops: :(

Mam nadzieję, że wszyscy dotarliście do domów - dajcie znać jak to się już stanie - oK?? .....

Pozdrawiam
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Ola » 16 sie 2009, o 21:58

Zgodnie z prośbą Jacka Masacry nabijam posta i informuje, że ekipa łowickich chłopoków... tzn łowickich dziewczyn szczęśliwie dotarła do swoich domków. Jako, że nie mam w zwyczaju rozpisywać się na temat każdego z osobna, ani przedstawiać szczegółowo wydarzeń z całego spotkania, a mam jeszcze trochę siły żeby tu cokolwiek napisać, więc piszę, co następuje... :)

Krótko: Zlot "ociekał zajebistością". I tyle :)

Aha, no i specjalne dzięki dla kolegi Zimera za pomoc z bagażem. Obiecane piwko wyleciało mi z głowy, więc może chociaż tak się odwdzięczę :)

http://img194.imageshack.us/i/zdjcie242.jpg/ Droga powrotna pociągiem, Mińsk Mazowiecki.
Ostatnio edytowano 16 sie 2009, o 22:28 przez Ola, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

“A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are.”
Ola

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Witz » 16 sie 2009, o 22:02

nie potrafię napisać więcej ponad to, że jest mi cholernie smutno, że na kolejny zlot trzeba czekać te jebane 362 dni :(

i podobnie jak Ola informuję, że mega club aka wilk bardzozły dotarł na miejsce cały i zdrowy

http://w890.wrzuta.pl/audio/913qvYD5NYQ ... d_brothers - na pocieszenie :D
Witz

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez SCORPARO » 16 sie 2009, o 22:07

Napiszę bardzo krótko:

GIT - Czereśnia LUX - i wszystko JASNE !!

Jutro może będą foty ...
Nie dyskutuj z debilem, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

Obrazek
SCORPARO

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Juras » 16 sie 2009, o 22:11

Zlot był mega napiszę więcej jak wrócę do domu :) Jutro start o 7:30 z Katowic :P

Dobranoc kochani

DANKE!!!!!!!
"Gdy poniesiecie porażkę, nie omieszkajcie zastanowić sie na jej przyczyną." Dalajlama
Jest zajebiście na THE KOP!!!
Juras

Postprzez lfc » 16 sie 2009, o 22:15

Ja też już wróciłem, cały i zdrowy.
Wielkie dzięki Pelcu dla Ciebie i Angeli za to, że mogłem się z Wami zabrać, na Was zawsze można liczyć :) !!!!!

Co do zlotu to więcej napisze jutro, bo dziś to nie mam siły już, ale rzecz jasna było zajebiście :D .Super ludzie, poznałem nowe wspaniałe osoby i mam nadzieję, że kontakt pozostanie, już odliczam dni do kolejnego zlotu i liczę, że z niektórymi zobaczę się na jakimś meczu w czasie sezonu na przykład 8) .
Jeszcze raz podkreślam, było super i już nie mogę się doczekać następnego zlotu, ale więcej jutro bo dziś nie dam rady!!!!!
Obrazek
lfc

Postprzez Wieviór » 16 sie 2009, o 22:17

Zmęczenie, smutek, niedosyt, 1350 km na liczniku, ale gdybym miał wsiąść teraz w samochód i jechać z dwa razy tyle, by spędzić z Wami jeszcze jeden wieczór - nie zastanawiałbym się ani chwili.

Mam nadzieję, że wszyscy jeśli jeszcze nie dotarli, to dotrą spokojnie do domu, bez nieprzyjemnych przygód.

Wspomnień ten V, jubileuszowy, zlot dostarczy niesamowitą ilość i przez najbliższe dnie, tygodnie, miesiące ciężko będzie chociaż przez chwile nie pomyśleć o tym wydarzeniu. Jak to jednak śpiewała Reszta Świata pod koniec spotkania - pięć to mało. I tu też szacunek dla Was, jak już Izie wcześniej mówiłem - z takim rywalem przegrać nie jest wstyd.

Za miłe i ciepłe słowa dla organizacji dziękuję, staramy się jak można, nie wyobrażacie sobie nawet jak dobrze jest usłyszeć tak pozytywne głosy. Wierzę i mam naprawdę nadzieję, że każdemu się podobało. W swoim stylu na koniec powiem Wam:

Bracia, Siostry - dziękuję !

No Guns One Love ;]
Obrazek
Wieviór

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Olaf » 16 sie 2009, o 22:27

No to nabijam również ja....jakoś po 16 byłem już z Bizzy'm i Gwiazdą z Olesna w świętym mieście. O ile oni jeszcze mieli jakieś parę kilometrów do zrobienia, o tyle ...mam cynk że z nimi już też ok. Na początek wielkie Bless'ya dla Wievióra za uratowanie dupy. A co do całej reszty...przyjdzie czas na jakieś podsumowania. Wspaniale było....
My nosimy welwetowe swetry , nasz kolor zawsze czerwony
http://www.lastfm.pl/user/ynwa85
ObrazekObrazek
Olaf
bez zaliczki

Postprzez Lady_Milan » 16 sie 2009, o 22:35

Ociekał zajebistoscia to mało powiedziane... Byl lepszy niz galaretka na cieplo. :shock: Na razie króko i na temat. Wróciłam cała i zdrowa. Pomijam trudny podróży i miejscówkę w TLK, którą było przejście między dwoma wagonami i kiblem. Troszke ponarzekaliśmy i nie zdążyłam się obejrzec a już jestem w domu. Mam nadzieję, że reszta moich towarzyszy podróży też juz dojechała.

To był mój pierwszy zlot i zapewne nie ostatni. Nie będę pisac o kazdym po kolei jak to mieliście w zwyczaju w latach ubiegłych, bo po prostu boję się, że kogoś pominę, a tego bym nie chciała. Ale... Kaki - moja lazienkowa kompanka, wiesz już jaka jesteś! zajebista jak 'One sound'!, Justynka - na ktora czekalam pol roku, Olaf - czlowiek niesamowity, Jamie - ktorego obudzilam, Magdula - cicha woda i dupa w jednym, Ola - swiadek mojej ochoty na galaretke na cieplo, Ewelinka - wiecznie niedopita jak ja. Boże, wszystkich Was kocham! Nie ze wszystkimi miałam okazje porozmawiac, chociaż się starałam. Dziękuję Wam wszystkim bardzo gorąco. No, może niektórym troszkę bardziej, ale to wszystko przez to, ze ten cholerny zlot trwa tylko 4 dni :lol: Dziekuję moim przewspaniałym współlokatorkom i dzikim lokatorom również. Dziękuję, że wczoraj bezpiecznie wróciłam do domku. I za 'o mój rozmarynie' przy ognisku. Kurcze, za wszystko dziękuję, bo po prostu nie jestem w stanie wymienic wszystkiego...

Chyba powtarzałam to już 150 milionów baniek razy, ale jesteście przecudowni. Tak otwartych, życzliwych i cudownych ludzi szukac ze świecą. Kocham Was wszystkich jakkolwiek to nie zabrzmi! Nowe twarze i starzy znajomi... Uśmiechy, zabawne sytuacje, śpiew, rozmowy... To wszystko zajmie w moim sercu szczególne miejsce... Bardzo szczególne... Szkoda było się rozstawac, ale widzimy się już niedługo. Ja i reszta Wielkopolski również mamy szatański plan :badhappy: Myślę, że równie genialny, co ten Kasi.

Było przecydownie! To mówię ja, zlotowy 'kot'. Boże, to już na prawdę koniec? :( Dziękuję po stokroc! Organizatorom kochanym i Wam wszystkim. Było perfekcyjnie!

Dupa! Dupa! Dupa! Dupa! I wcale nie przepraszam za OT! :lol:

// za 150 milionów baniek !!! :D / wilk bardzozły
Ostatnio edytowano 17 sie 2009, o 22:44 przez Lady_Milan, łącznie edytowano 1 raz
Wine for my men! We ride at dawn!]
Lady_Milan

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Następna strona

Powrót do Spotkania fanów