[DOJAZD] 5 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: [DOJAZD] 5 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez AcRoSs » 12 sie 2009, o 15:39

Niby jesteśmy ustawieni wszyscy, ale tam zawsze ktoś pod wpływem emocji może sobie zapomnieć czy coś w tym stylu, dlatego jutro podkarpacka dzicz wyrusza na zlot o 7 rano, zbiórka 6:50 na dworcu głównym w Rzeszowie. Jazda jazda jazda;P

Do zobaczenia jutro, jedźcie wszyscy bezpiecznie i szczęśliwie, szerokości!

Pozdrawiam.
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly
AcRoSs

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez GoodShit » 12 sie 2009, o 15:59

majki napisał(a):@GoodShit

Tylko, że te pociągi do Poznania są z rezerwacją miejsc, nie wiem czy trzeba tam zadzwonić czy coś ?

Jeśli chodzi o rezerwacje to spoko, nie ma ciśnienia :) To jest "miejscówka", a nie rezerwacja, bo rezerwacja przysługuje dla np. grupy zorganizowanej, która może zarezerwować ileś przedziałów bądź cały wagon :) A miejscówkę się dostaje przy kupnie biletu i miejsce siedzące już masz zagwarantowane, jest dopłata (od 5zł w TLK do 15/20zł w IC) :) No i jest ona konieczna przy pociągach o "wyższym standardzie".
e: Tak dodając. "Wyższy standard" to mit :) W każdym pociągu (prócz IC) jest cholernie duszno, drzwi się nie domykają, otwierają się samoczynnie, okna są całe uje*ane, nie otwierają się lub po prostu samoistnie się zamykają, śmierdzi, jest brudno, śmietniki zawsze pełne, niewygodne i upierdolone niczym stół w TVN'ie siedziska, powyrywane stołki, stoliczki i inne takie, firanki dziurawe, grzejniki włączone w lato, żarówki przepalone, a śmieszna regulacja temperatury i natężenia oświetlenia działa wtedy, gdy uda Ci się otworzyć - już na maksa rozwalone - pociągowe okno :) Nie wspominając o tym, że musi to okno się trzymać, nie tylko w obejmach, musi się po prostu przestać się samoistnie zamykać!

Ale kto będzie patrzył na jakość przewozów, nieprawdaż? 8)
Ostatnio edytowano 12 sie 2009, o 16:20 przez GoodShit, łącznie edytowano 3 razy
Obrazek

Liverpoolczycy nie są mięczakami. Są jak Żydzi, Polacy, Murzyni i inni, którzy ciągle dostają w d... Wiedzą, kim są, i wiedzą, kto jest ich wrogiem. Liverpool to taka angielska Polska - Rogan Taylor.
GoodShit

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez bati91 » 12 sie 2009, o 16:04

Czas zacząć podróż! Wyłączam kompa i wychodzę z domu! o 22:40 wyrusza z głównego Szczecińska Liverpool'ska pielgrzymka!
Czekamy na dosiadki do naszego pociagu! Spokojnej podróży Czerwoni! :)
bati91

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Nutty Buddy » 12 sie 2009, o 16:10

Skoro wszyscy puszczają w majty z podniecenia... A ch** tam :D

Warszawa również dziś o 12.30 nabyła bilety, co prawda nie obyło się bez małego zamieszania (sasasasasa) ale koniec końców historia zakończyła się happy-endem.

Za 14 godzin Warszawska Ferajna wbija na pełnej do czerwonego pociągu i atmosfera robi się bardziej niż gorąca... :D

E: :roll:
Ostatnio edytowano 12 sie 2009, o 16:12 przez Nutty Buddy, łącznie edytowano 1 raz
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Sochal » 12 sie 2009, o 16:11

Nutty, ty się lepiej przyznaj gdzie na zlot chciałeś jutro jechać z przesiadką w Katowicach :D
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Sochal

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Gin » 12 sie 2009, o 16:56

AirCanada napisał(a):Weźcie coś ciepłego, bo prognozy pogody nie zachęcają do spacerów ... :lol:

Czyli znowu pijemy :P cóż życie a tak bardzo chciałem pospacerować po lesie.....

Kochani ja podobnie jak Adrian, zaraz jadę zatankować, spakować się i do spania bo w nocy wstaję.....Dlatego życzę wszystkim SZEROKOŚCI!! I tym zmotoryzowanym - Jedźcie powoli bo i tak poczekamy na każdego - jak i tym podróżującym PKS-ami, PKP itd...... WAŻNE ŻEBY DOJECHAĆ DO CELU, nie ważne jak!!

zdravim!!
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Piciek2206 » 12 sie 2009, o 18:38

Mój ostatni post przed zlotem... Szerokiej i bezpiecznej drogi!!! Żebyśmy się wszyscy cali i zdrowi spotkali.
Piciek2206

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Ola » 12 sie 2009, o 19:18

Może troszkę za późno się obudziłam i nie wiem czy jeszcze ktokolwiek tu jest, ale chciałam oficjalnie poinformować, że Łowicz jutro punktualnie o godzinie 4:55 dołącza do szalonego pociągu i wraz z całą czerwoną ferajną udaje się do Białej Podlaskiej :) Tak więc mała prośba z mojej strony... wyznaczcie jednego głupiego, który o 5 nad ranem nie będzie spał w przejściu na korytarzu, tylko raczy nam pomachać i wskazać właściwe wagony :) Do zobaczenia!
Obrazek

“A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are.”
Ola

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez majki » 12 sie 2009, o 19:24

Z miłą chęcią, nawet na peron wyskoczę, co by panny łowiczanki powitać :)
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej
majki

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez GoodShit » 12 sie 2009, o 19:48

Jakowoż większość z Was już zapewne się szykuje lub wyszykowała do wyjazdu to pragnę życzyć Wam samych dogodności. Niezacinających i otwierających się okien i drzwi, nieprzepalonych żarówek, ślicznych i działających firanek, pustych koszy na śmieci, czystych i zadbanych siedzisk, będących na swoim miejscu stolików i podłokietników, i samych dogodności, których na pewno nie zagwarantuje Wam Nasza przewozowa brać - Polskie Koleje Państwowe :)

Krzyżyk na drogę i "goł aprołcz", byle bezpiecznie i z pożądanym efektem :)
Obrazek

Liverpoolczycy nie są mięczakami. Są jak Żydzi, Polacy, Murzyni i inni, którzy ciągle dostają w d... Wiedzą, kim są, i wiedzą, kto jest ich wrogiem. Liverpool to taka angielska Polska - Rogan Taylor.
GoodShit

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez wokky » 12 sie 2009, o 19:49

Ja osobiście ruszam na dworzec około północy, żeby tam spotkać się z Agulą. Koło godziny 01.00 dołączy do nas GoodShit z dziewczyną, a już bliżej godziny zero (czyt. 02.20) spotkamy się z Magdą. Tym sposobem dołączymy do Czerwonego Pociągu.
We Wrześni wskakuje Justynka, a w Koninie Majki.

Do zobaczenia zlotowicze!

E: To zmykaj szybciutko na dworzec. Spodziewaj się mnie około północy :) Nie lękaj się ciemności :lol:
Ostatnio edytowano 12 sie 2009, o 19:55 przez wokky, łącznie edytowano 2 razy
"Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną."
Steven Gerrard
wokky

Postprzez AguL » 12 sie 2009, o 19:52

I czas na Agule. In Poznań na początek potem już ciągle na Nasz wszchód :D Wokkly abym tylko długo na Ciebie nie czekałą w tych ciemnościach :D

szerokości wszystkim i do zobaczenia :)

e: jestem już na miejscu hehe przychodz :D
Ostatnio edytowano 12 sie 2009, o 23:17 przez AguL, łącznie edytowano 1 raz
Liverpool Football Club - My Passion, My Love & My Life
AguL
Owsianka

Postprzez Szmajchel » 12 sie 2009, o 19:58

Jak dobrze ze mam blisko i nie musze w nocy tluc sie pociagiem. I tak bede musial odespac na miejscu w Serpelicach ;)
Milej podrozy i nie szalejcie zbyt mocno, byscie dali rade bawic sie w czw wieczorem! bo chrzest bedzie bolal :happy:

widzimy sie najpierw w Bialej a z reszta w Serpelicach ;)

I tak jak Belaiza przykazala(brawo i wezcie to do serca!) FOCHY ZOSTAWIAMY W DOMCIU!
Szmajchel

Postprzez Lady_Milan » 12 sie 2009, o 22:03

No. To ciśniemy! Ekipa wrzesińska :shock: kładzie się spac i za 4 godziny wstaje, żeby o 2.57 wmontowac sie do pociagu! Mam nadzieję, że mnie nie przegapicie, albo, że ja nie przegapie pociągu! Właśnie zaczęło zajebiście padac. Mam nadzieję, że Serpelice przywitaja nas cieplej... Do zobaczenia z niektórymi już za godzin kilka.

Jakby co jestem pod telefonem.
Wine for my men! We ride at dawn!]
Lady_Milan

Postprzez bizzy » 12 sie 2009, o 22:26

Wychodzę...

Do zobaczenia wszystkim... :) :) :)

jak najszybciej!
Obrazek
I don't know what I want, but I know what I don't!
http://www.lastfm.pl/user/bizzydpl/
bizzy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów