[ORGANIZACJA] 5 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: [ORGANIZACJA] 5 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez Gin » 10 sie 2009, o 18:52

Odnośnie ludzi do selekcji Reszty Świata - proponuję ludzi znających Resztę tzn. żadnych nowicjuszy czy ludzi którzy, są na zlocie po raz pierwszy. Myślę o elicie....
Druga sprawa - Taka moja propozycja...Z około 100 osób 20-30 to redakcja tak? (dane są mniej więcej - nie chodzi o dokładność tylko system działania) więc zostaje nam dajmy na to 70 osób. Powiedzmy 20 osób z tej 50-tki nie zagra - bo nie chce, nie może itd.... Zostaję nam 50-ciu graczy. Teraz z tej 50-tki niech każdy określi się na jakiej pozycji chce grać. Kolejna selekcja przeprowadzi się sama. Zostaną nam 4 formacje (Bramka, obrona, pomoc, atak) w których znajdować się będą ludzie w różnej liczbie. Potem rozegrany zostanie mecz kwalifikacyjny czy też dwa równoległe i z nich wyłoni się najlepszych graczy danych pozycji. Ludzi do selekcji też będzie potrzeba kilku, ale może dzięki temu coś wyjdzie.
To tylko moja propozycja

zdravim!!
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez bati91 » 10 sie 2009, o 19:09

Jezeli chodzi o shishe to mam 2 paczki orginalnego tytoniu z Egiptu o smaku 2 jabłka! Jezeli chodzi o samą fajke moja juz się nie nadaje a pocztą idzie nowa! Tytoń wziąć mogę! pozdrawiam!

Wegielki posiadam w liczbie 10 sztuk! Też ich mi nie szkoda także jak chcecie?!
Ostatnio edytowano 10 sie 2009, o 20:10 przez bati91, łącznie edytowano 1 raz
bati91

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Jamie » 10 sie 2009, o 19:09

adamus1990 napisał(a):a ja mam takie pytanie do zlotowiczow czy ktos posiada zwas przedmiot zwany "shisha"??(moja aktualnie sie zbiła)?

Ja mam, lecz małą mogę zabrac, tytoń też mam... wiśniowy. Tylko węgielki by się przydały jakieś...
Jamie

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez AirCanada » 10 sie 2009, o 19:24

Dzwoniec przyjeżdża z żoną w piątek po południu. Czy jeszcze ktoś zamierza dzień później do Nas dołączyć?

3 dni do zlotu!
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez AguL » 10 sie 2009, o 19:55

Jamie napisał(a):Ja mam, lecz małą mogę zabrac, tytoń też mam... wiśniowy. Tylko węgielki by się przydały jakieś...

A po co Ci to, przepraszam? Hmm? :dry:

skleroze mamy na przykład?;> :D :D
Liverpool Football Club - My Passion, My Love & My Life
AguL
Owsianka

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Wieviór » 10 sie 2009, o 21:45

80 zł - tyle dopłacamy na miejscu do wpłaconych wcześniej 45 zł. W tym wliczone jest: zakwaterowanie, wyżywienie (dwa grilloogniska i jeden obiad), przypinki (tu Dzwoniec jeszcze działa), baner, złoty but.

Innych dopłat nie przywidujemy, wciąż nie wiadomo co z boiskiem na mecz, kombinujemy co by zagrać na jakimś takim konkretnie porządnym (za bugiem). W takim układzie być może przyjedzie nam się jakoś zrzucić na dojazd, ale to najwcześniej jutro wieczorem będzie wiadomo - i nie wyjedzie dużo.
Obrazek
Wieviór

Postprzez adamus1990 » 10 sie 2009, o 22:03

tez monza byloby wynajac kajaki bojdaze 7 zlotych za godzine wiec majatek tez niejest ale jakas tam atrakcja zawsze:)xD
adamus1990

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Amigos » 10 sie 2009, o 22:20

A propos meczu jest szansa na jakiś występ z mojej strony, bo nie wiem czy jest sens kombinowania korasów. ?? :)
ObrazekObrazek
Amigos

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Banan » 10 sie 2009, o 22:26

Gin, moim zdaniem żadne mecze nie są potrzebne :)

Chętnych do gry się weźmie i da im piłkę. W sposób zorganizowany zobaczymy czy potrafią umiejętnie podawać piłkę między sobą i myślę, że to jedno z ważniejszych kryteriów. I bądźmy szczerzy - i Ty i ja od razu zobaczymy kto potrafi podawać a kto nie, kwestia kilku lat gry w piłkę :)

Po teście na podawanie można przeprowadzić mały test kondycyjny. Kilka szybszych kółek wokół boiska i masz kolejną selekcję.

Na miejscu się i tak zobaczy :) Przykro mi, ale takie są realia - każdy może chcieć grać, ale nie każdy zagra. Zwyczajnie za dużo ludzi.
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...
Banan

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Szmajchel » 10 sie 2009, o 23:01

Moim zdaniem bedzie niesprawiedliwe to, ze czesc gra, a reszta siedzi na trybunach. Bo nie gramy na super profesjonalnym poziomie tylko tak towarzysko, i kazdy kto chce zagrac powinien pobiegac troche na boisku w tym oficjalnym meczu. Tez wymysliliscie z ta Redakcja-reszta swiata ;) u nas jest Polnoc- Poludnie i nie ma zadnego problemu bo jest po rowno, a jak nie to przechodzi np Warszawiak do druzyny Poludniowcow (Slonzokow). To byl wyjatek hehe ;)
Czy nie lepiej zrobic tak jak Gin napisal? dodac paru zapalencow z Reszty Swiata do ekipy redakcji.

Sprawa z boiskiem jeszcze jest nierozstrzygnięta. Wszystko melduje Wieviorowi a na forum on albo ja napisze jesli wszystko bedzie na 100% wiadome. Z wynajeciem nie byloby problemow raczej, glownie martwie sie o transport. Wezcie pontony, a reszta w kajaki ;)

W naglym wypadku mozna sie wybrac do Konstantynowa 10km od Serpelic. Niektorym spodobala sie moja kolezanka stamtad wiec jesli boisko bedzie dziurawie i wyboiste to ona bedzie dobra rekompensatą ;) ale to tryb awaryjny... walczymy o najlepsze warunki!
Szmajchel

Postprzez Jamie » 10 sie 2009, o 23:09

bati91 napisał(a):Jezeli chodzi o shishe to mam 2 paczki orginalnego tytoniu z Egiptu o smaku 2 jabłka! Jezeli chodzi o samą fajke moja juz się nie nadaje a pocztą idzie nowa! Tytoń wziąć mogę! pozdrawiam!

Wegielki posiadam w liczbie 10 sztuk! Też ich mi nie szkoda także jak chcecie?!

To weź tyle węgielków ile zdołasz udźwignac :D

Wieviór napisał(a):80 zł - tyle dopłacamy na miejscu do wpłaconych wcześniej 45 zł. W tym wliczone jest: zakwaterowanie, wyżywienie (dwa grilloogniska i jeden obiad), przypinki (tu Dzwoniec jeszcze działa), baner, złoty but.

Innych dopłat nie przywidujemy, wciąż nie wiadomo co z boiskiem na mecz, kombinujemy co by zagrać na jakimś takim konkretnie porządnym (za bugiem). W takim układzie być może przyjedzie nam się jakoś zrzucić na dojazd, ale to najwcześniej jutro wieczorem będzie wiadomo - i nie wyjedzie dużo.

Paweł zapomniałeś jeszcze o 20 zl, które przeznaczymy na koszulki zlotowe ;)
Jamie

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Sochal » 10 sie 2009, o 23:10

Ja bym proponował rozegrać mecz w okolicach Oviedo...
... wiesz Szmajchel o czym (o kim) mówię :D
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Sochal

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Szmajchel » 10 sie 2009, o 23:12

Haha, moze w nastepnym roku tam zrobimy zlot, albo ta osoba znow przyjedzie do Polszy i zgarne ja na zlot ;)
teraz to bym wybral cos blizej, moze Konstantynów ;) wiesz Sochal o czym (o kim) mowie :D
Ostatnio edytowano 11 sie 2009, o 12:30 przez Szmajchel, łącznie edytowano 2 razy
Szmajchel

Postprzez Nooldir » 10 sie 2009, o 23:14

Szmajchel napisał(a): Bo nie gramy na super profesjonalnym poziomie tylko tak towarzysko

Może poziom nie będzie profesjonalny, za to walka i wola zapewne będą większe niż przy finale LM więc jeśli ktoś zamierza wyjść na boisko żeby 'tak sobie pokopać' to chyba trzeba poprosić kogoś żeby zabrał nosze na zlot.

dodac paru zapalencow z Reszty Swiata do ekipy redakcji.

Taki mecz miałby niewiele wspólnego ze swoją nazwą (Redakcja-Reszta świata przyp. red.) Poza tym niektórzy mają wybór w której drużynie chcą zagrać
Nooldir

Postprzez Nutty Buddy » 10 sie 2009, o 23:16

Ty, Szmajchel, ogarniaj te busy, bo miałem w zamyśle Ciebie koleżko, skoroś taki aktywny i pełen pomysłów :wink:
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów