[ORGANIZACJA] 5 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: [ORGANIZACJA] 5 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez Piciek2206 » 10 sie 2009, o 15:21

Niestety ladyinred nie pojawi się na zlocie, więc oficjalnie ogłaszam nabór na...
Głównego Arbitra spotkania redakcja-RESZTA ŚWIATA
Płeć oczywiście bez różnicy. Chętnych proszę o posta na forum, a komisja wybierze odpowiedniego kandydata.
:)
Piciek2206

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Nutty Buddy » 10 sie 2009, o 16:12

Piciek, nie cwaniakuj za bardzo, bo arbitrem zlotowego meczu gwoli tradycji będzie nie kto inny jak Kasia z Krakowa :wink:
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Nooldir » 10 sie 2009, o 16:24

W takim razie ja ogłaszam nabór na...
Arbitrów Liniowych spotkania Redakcja- Reszta świata :D
Nooldir

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Masacra » 10 sie 2009, o 16:28

... to ja sam siebie mianuję chłopcem do podawania piłek. :)

Jeśli myślisz Maurycy że na zlocie choć na chwilę zmrużysz oko to się mylisz. Nie pozwolę Ci. :wink:

Gwarantuję, że nie będziesz się czuł jakby przed chwilą z Twojego łóżka wylazł Murzyn i majtki założył, tak więc spokojnie.:lol:
Ostatnio edytowano 10 sie 2009, o 17:12 przez Masacra, łącznie edytowano 3 razy
Masacra

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez GoodShit » 10 sie 2009, o 16:42

Ja mianuje siebie nadwornym trybuno-śpiochem!

e: Jacku, boje się, szczególnie o to co będzie w nocy :lol:
Dziękuje! Kamień z serca, śmiałbym rzec, że głaz! :lol:
Ostatnio edytowano 10 sie 2009, o 17:40 przez GoodShit, łącznie edytowano 3 razy
Obrazek

Liverpoolczycy nie są mięczakami. Są jak Żydzi, Polacy, Murzyni i inni, którzy ciągle dostają w d... Wiedzą, kim są, i wiedzą, kto jest ich wrogiem. Liverpool to taka angielska Polska - Rogan Taylor.
GoodShit

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

[ORGANIZACJA] 5 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez Coke » 10 sie 2009, o 16:51

Będzie można gdzieś w necie/telewizji obejrzeć sławny pojedynek na żywo? :wink:
Mile widziany polski komentarz. :roll:
Chętnie bym pokibicował... :)
Napisałem, przeczytaliście, znacie sprawę, wydajcie wyrok.
Coke

Postprzez Witz » 10 sie 2009, o 16:57

czy dziwki będą odtwarzały .wma?
Witz

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Wieviór » 10 sie 2009, o 17:05

Ja staram się skombinować taką co by odtwarzała mp3'ki.

Ważne sprawa ludziska, a w sumie dwie.

1. Potrzebujemy laptopa, sam bym wziął, ale aktualnie nie posiadam.
2. Czy byłby ktoś skłonny wziąć ze sobą kamerę i nagrać mecz. Moja, którą miałem w zeszłym roku okazała się fiaskiem, stąd chciałbym to zadanie oddać komuś innemu.
Obrazek
Wieviór

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez adamus1990 » 10 sie 2009, o 17:41

a ja mam takie pytanie do zlotowiczow czy ktos posiada zwas przedmiot zwany "shisha"??(moja aktualnie sie zbiła)?
adamus1990

Postprzez Nooldir » 10 sie 2009, o 17:42

Posiadam i teoretycznie mogę zabrać. Tylko tytoniu nie mam :)
Nooldir

Postprzez Gin » 10 sie 2009, o 18:02

Po pierwsze: potwierdzam na 99,9% przybycie - Urlop podpisany :) (nigdy nie mów nigdy więc ten 0,1% zostawię właśnie na to)

Po drugie: Ludziska weźcie popytajcie i pokombinujcie z tymi radiami, mp3 itd..... Bo to bardzo ważny element zlotu!! Niech ktoś jak może weźmie Radio, mp3 playera, czy coś tego typu....

Witz - Wpisz w google "wma Convert to mp3" - znajdziesz kilka programów które mało zajmują i zrobią to w sekundę :) a po co się później rozczarować.....

Szmajchel - zadzwoń z tym boiskiem jak możesz i daj znać.

Chciałbym także poprzeć koleżankę Izę. Nikt tutaj nie przesadza wymieniając ileś tam leków czy rzeczy, które warto by było zabrać. W zeszłym roku nikomu nic się nie stało i ALLELUJA!! Mam nadzieję, że i w tym tak będzie, jednak lepiej mieć coś i tego nie użyć niż nie mieć gdy stanie się (tfuuu tfuuu) coś złego. Ja zabiorę co mam!

Z tymi nickami Fajny pomysł jednak czasem warto wiedzieć kto jak ma na imię :)

I teraz najważniejsza kwestia Drużyny Reszty Świata..........

Słuchajcie opcje alkomatów i tworzenia 4 teamów są trochę nie fair. Po pierwsze w tych czterech drużynach będą zawodnicy, którzy okażą się najlepsi na danych pozycjach. Jeśli z czterech ekip zostanie jedna do tego osłabiona po kilku spotkaniach to nie jest wcale powiedziane, że będzie to najsilniejsza ekipa. Kilku dobrych graczy zostanie odrzuconych tylko dlatego, że ich teamy przegrały w eliminacjach i to jest nie fair. Druga sprawa taka drużyna zostanie podana Redakcji jak na tacy i tak być nie może. Ja nie wiem czy w ogóle ktoś będzie chciał abym z nimi zagrał, ale niech to będzie uczciwy mecz.

Mój pomysł to wybranie kilka osób - kogoś w rodzaju komisji - by Oni wyselekcjonowali podstawowy skład + SZEEEEEROKĄ rezerwę (ale bez przesady) no i można grać! Ze zmianami i rotacja też nie ma co szaleć - patrz Benitez :P Wiadomo że zgrana i mniej liczna ekipa jest bardziej stabilna niż co 10min wchodzący gracze, wnoszący niewiadomo co do gry...
Chciałbym aby organizacja drużyny Reszty Świata była potraktowana BARDZO ale to Bardzo poważnie....
To jest mecz towarzyski pomiędzy Czerwonymi braćmi Liverpoolu, ale niech będzie na poziomie :) Bo ekipa Reszty Świata mimo przegranych wcale nie musi być gorsza!!
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Nutty Buddy » 10 sie 2009, o 18:09

A co, już żeście zdymisjonowali Jacka ze stanowiska Bossa Reszty Świata? :wink:

No i koniec końców również potwierdzam swoje przybycie na zlot, jakże mogłoby mnie tam zabraknąć. :)
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

Postprzez Wieviór » 10 sie 2009, o 18:13

adamus1990 napisał(a):a ja mam takie pytanie do zlotowiczow czy ktos posiada zwas przedmiot zwany "shisha"??(moja aktualnie sie zbiła)?

Posiada, i to nie jedną, natomiast niestety nie wezmę, bo je zostawiłem na półwyspie, a przed zlotem już tam nie wrócę. I tak zresztą bym chyba nie wziął - za dużo roboty przy takiej grupie. Dzban zbiłeś? Kup nowy ;-)

Nooldir napisał(a):Posiadam i teoretycznie mogę zabrać. Tylko tytoniu nie mam :)

Melasę masz chyba na myśli ;-)
Obrazek
Wieviór

Postprzez Nooldir » 10 sie 2009, o 18:18

Jak zwał tak zwał. Poza tym lepiej niech każdy kto ma sziszę weźmie ją na zlot bo 1) na pewno sie nie zmarnuje 2) 2-3 szisze na 90 osób troche mija się z celem :)
Nooldir

Postprzez Masacra » 10 sie 2009, o 18:22

Jurek:
Bossem a jednocześnie specjalistą od przygotowania motoryczno-mentalnego zespołu jest Belaiza. To pod jej kierunkiem (z dala od paparazzich) odbędzie się zgrupowanie drużyny, selekcja, przedstawienie zawodnikom niuansów taktycznych i podział boiskowych zadań. Iza już wielokrotnie udowodniła (np. w Wiedniu), że jest osobą o niezwykle silnym charakterze, dysponuje pełną gamą cech przywódczych i ma ogromny wpływ na nawet najbardziej rozbrykaną ekipę. Da radę.
Ja przy Belaizie to co najwyżej mogę aspirować do miana asystenta. Jak Sammy Lee przy Benitezie.
A z racji swojego wieku podczas meczu będę pełnił rolę chłopca do podawania piłek.
Ktoś musi, najlepiej najmłodszy, nie?

Jeszcze jedno przy okazji:
Chciałbym zdementować pogłoski głoszone przez Panią K., jakoby Masacra był "kolesiem w średnim wieku". :lol:

Szczególnie mi zależy, żeby z powyższym dementi zapoznała się koleżanka Agula. :)
Masacra

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów