[WYZYWIENIE] 5 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: 5 zlot fanów z LFC.pl - wyżywienie

Postprzez Asieńka » 30 lip 2009, o 08:21

Agula napisał(a):
Alex napisał(a):Tyle że naprawdę, to niezdrowe jest. No i jak to tak - bez mięsa? Bezsęsu...

uwierz mi, że dobrze skomponowana dieta wegeterian jest postokroc zdrowsza niż ta z jakimkolwiek mięsem w zestawie :)

Ostatnimi czasy dość dużo czytam o różnych dietach. Po pierwsze:"prawdziwa dieta powinna być zgodna z fizjologicznymi potrzebami organizmu". Taką potrzebą jest na pewno mięso - mało kto wie, ale są pewne witaminy, których organizm nie przyswaja z niczego innego niż mięso. Żadne warzywa, a tym bardziej witaminy(które organizmy naprawdę ciężko wchłaniają) nic tu nie dadzą. Mięso - fakt, powinno być ekologiczne i chude, ale nawet odrobina tłustego jest dopuszczalna. Chodzi tylko o to, żeby zachować umiar.

Tak z ciekawości, ryby też jecie moi drodzy wegetarianie? - jeśli tak to one przecież pływają i też je trzeba zabić.....Inny skrajny przypadek - a skąd wiecie, że rośliny nie czują? przecież żadna Wam tego nie powiedziała(to z jakiegoś filozoficznego rozmyślania z uczelni....
Asieńka

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez AguL » 30 lip 2009, o 11:12

Asieńka napisał(a):
Inny skrajny przypadek - a skąd wiecie, że rośliny nie czują? przecież żadna Wam tego nie powiedziała(to z jakiegoś filozoficznego rozmyślania z uczelni....

Skarajna skrajnośc hehe, idąc tym tokiem myślenia pozostawałaby mi tylko woda i to najlepiej ta z kranu, bo kupując w butelkach przyczyniam się do zanieczyszczeń środowiska, co napewno ciąży zwierzętom.. heh

Nie, abym konkurowała do miana jakiegoś Rzecznika Obrony Praw Zwierząt czy cuś :D aczkolwiek jakoś tak mam, że widząc na stole w kuchni kanapke z szynka w mej wyobrazni rozpoczyna się łańcuch skojarzeń kończacy się na obrazku zabicia w dosc szczegółny sposób owego zwierzęcia...

No cóż, naoglądało się dziecko kiedyś programów dokumentalnych o podobnej tematyce to teraz ma heh... :/
Liverpool Football Club - My Passion, My Love & My Life
AguL
Owsianka

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Alex » 30 lip 2009, o 11:20

Agula napisał(a):czkolwiek jakoś tak mam, że widząc na stole w kuchni kanapke z szynka w mej wyobrazni rozpoczyna się łańcuch skojarzeń kończacy się na obrazku zabicia w dosc szczegółny sposób owego zwierzęcia

Ignorance is bliss :) Taka jest natura, że jedne zwierzątka jedzą inne, żeby przeżyć...
Alex

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Belaiza » 30 lip 2009, o 11:50

Agula napisał(a):
Asieńka napisał(a):
Inny skrajny przypadek - a skąd wiecie, że rośliny nie czują? przecież żadna Wam tego nie powiedziała(to z jakiegoś filozoficznego rozmyślania z uczelni....

Skarajna skrajnośc hehe, idąc tym tokiem myślenia pozostawałaby mi tylko woda i to najlepiej ta z kranu, bo kupując w butelkach przyczyniam się do zanieczyszczeń środowiska, co napewno ciąży zwierzętom.. heh

Nie, abym konkurowała do miana jakiegoś Rzecznika Obrony Praw Zwierząt czy cuś :D aczkolwiek jakoś tak mam, że widząc na stole w kuchni kanapke z szynka w mej wyobrazni rozpoczyna się łańcuch skojarzeń kończacy się na obrazku zabicia w dosc szczegółny sposób owego zwierzęcia...

No cóż, naoglądało się dziecko kiedyś programów dokumentalnych o podobnej tematyce to teraz ma heh... :/

Wegetarianizm jako sposób na życie. samopoczucie czy jakoś tam pojęte zdrowie - OK, niech sobie ludzie żyją jak chcą, ale dorabianie do tego bzdurnych ideologii o zwierzętach to dla mnie lekka przesada. To nie przekonania, a chęć wyróżniania się z tłumu. Nie bierz tego do siebie Agula za bardzo i zajadaj sobie roślinki do woli ale nie mieszajmy w dyskusję krówek, świnek kurczaczków i innych istot jadalnych.
Świetnie Alex zauważył
Alex napisał(a):Ignorance is bliss :) Taka jest natura, że jedne zwierzątka jedzą inne, żeby przeżyć...

Ale żeby nie było OT, żeby nie było tak pompatycznie i poważnie i nerwowo....
Proszę Paweł napisz nam (jeszcze raz) jak wygląda sprawa z WYŻYWIENIEM.
Ile mamy obiadów, ile ognisk :?:
Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.
Belaiza

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Re: [WYŻYWIENIE] 5 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez Kuba » 7 sie 2009, o 00:04

@Sochal, Masacra

Płatki też serwujecie na śniadanie powiedzmy? Mięsa tam nie ma... :D

Byłbym chętny jakby co. :P
Obrazek
Who the fuck is Michael Owen?
Kuba

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Masacra » 7 sie 2009, o 00:17

My tam Kubuś mamy zamiar raczyć Agulę naszą wegetariańską kuchnią, ale oczywiście Ty też się przy nas wyżywisz jeśli taka Twoja wola. Nikt Cię nie odpędzi od naszego stołu pełnego kulinarnych niespodzianek. Płatki będą.

Polecamy owsiane na mleku. :)
Masacra

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Kuba » 7 sie 2009, o 00:19

Bardzo mi miło. :D

Oczywiście zaglądnę do Was rano na płateczki. 8)
Obrazek
Who the fuck is Michael Owen?
Kuba

Postprzez Gin » 8 sie 2009, o 09:17

Przepraszam bardzo a są jakieś zapisy na te płatki :P ?? bo ja też bym reflektował :P
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Juras » 12 sie 2009, o 00:59

Ja osobiście mogę zająć się zaopatrzeniem w herbatę :P zostało mi sporo po pracy w pewnej firmie mam malinowa tropikalną i earl grey .:P
"Gdy poniesiecie porażkę, nie omieszkajcie zastanowić sie na jej przyczyną." Dalajlama
Jest zajebiście na THE KOP!!!
Juras

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Nutty Buddy » 12 sie 2009, o 10:24

Juras napisał(a):Ja osobiście mogę zająć się zaopatrzeniem w herbatę :P [..] mam malinowa tropikalną i earl grey.:P

Kawusią gardzę; Mam nadzieję Jurasku, jako że łączą nas nieco bliższe relacje (ale ciiiiii), to będziesz mi parzył earl grey'a, jak na porządną dziweczkę przystało? :* :D
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Banan » 12 sie 2009, o 14:04

Juras napisał(a):Ja osobiście mogę zająć się zaopatrzeniem w herbatę :P zostało mi sporo po pracy w pewnej firmie mam malinowa tropikalną i earl grey .:P

To lej ten grey :!:
Obrazek
Ciemność wzywała, ale akurat mnie nie było przy telefonie, oddzwoniłem, trafiłem na sekretarkę, ciemność odbierz telefon! – krzyczałem, a ta nic, olała mnie, widać nie chciało jej się ze mną gadać...
Banan

Re: [WYZYWIENIE] 5 zlot fanów z LFC.pl

Postprzez AguL » 12 sie 2009, o 14:09

a zieloną też preferujecie albo macie na stanie? :)
Liverpool Football Club - My Passion, My Love & My Life
AguL
Owsianka

Postprzez Balcerek » 12 sie 2009, o 14:15

Ja sie piszę na zieloną , jakby nie dało rady załatwic to i tam zabiorę trochę swojej .
Obrazek

"Jesteście poniżej dna , pukacie w dno od spodu"
Mądry uczy się na błędach innych , głupi na swoich
Balcerek

Postprzez Iwona » 12 sie 2009, o 14:16

Juras napisał(a):Ja osobiście mogę zająć się zaopatrzeniem w herbatę :P zostało mi sporo po pracy w pewnej firmie mam malinowa tropikalną i earl grey .:P

To ja też poproszę, jeśli można :) wprawdzie biorę kawę, ale zbyt duże ilości szkodzą mojemu szanownemu zdrowiu ( :lol: ), więc nie pogardzę taką dobrą herbatką od Jurasa :P :happy:
You'll Never Walk Alone!
Iwona
Piorunochron

Postprzez Brewka » 12 sie 2009, o 14:24

Herbatką również nie pogardzę ;) Także Juras, masz chętnych :D

Co do zwolenników sziszy - biorę jabłkowy nieruszany, świeży i znalazłem dwa węgielki ;)
Obrazek
Brewka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów