[WYZYWIENIE] 5 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: 5 zlot fanów z LFC.pl - wyżywienie

Postprzez carlsberg » 29 lip 2009, o 09:42

ku*** jego mać! :x

Jako że jestem teraz w pracy to przed chwilą rozmawiałem z szefem. Wkurwiłem się niemiłosiernie. Mój przyjazd na zlot stoi pod gigantycznym znakiem zapytania. Szef dostał duże zamówienie i w dużej mierze ja musze się nim zająć, mamy czas do 21 sierpnia, czyli akurat pora zlotu w to wchodzi. Wiem, że teoretycznie przepadłyby mi 2 dni robocze, ale w praktyce przepada mi 3 dni pracy, a patrząc na ilość godzin prawdopodobnie ponad 30, a to niestety nie jest do zaakceptowania. Zastępstwa też nie da się załatwić bo oprócz szefa tylko ja potrafię obsługiwać maszyny.. :dry:

Nie chce też zbytnio stawiać oporów, bo pracę mam dobrą a i na szefostwo broń Panie Boże nic złego powiedzieć nie mogę...

W zasadzie w ciągu najbliższych dni ma się wszystko wyjaśnić. Podejrzewam że to będzie wtorek-środa.

ku***. Sorry za wulgaryzmy, ale post pisany pod wpływem emocji.

Mam nadzieję że w najgorszym wypadku, uda mi się przynajmniej do Was dotrzeć w sobotę po pracy ( o ile w miare wcześniej skończę)... :?
Zaliczka mi przepada? A co z koszulkami?
Ale nadal mam nadzieję że uda mi się przyjechać?
"Kiedy nie masz wsparcia ze strony trenera i kolegów z drużyny jesteś skończony" - HARRY KEWELL
carlsberg

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez sensej » 29 lip 2009, o 10:32

@ Carlsberg! Masz być i mam to gdzieś, że masz problemy z pracą :wink: Muszę w końcu poznać naszego sponsora klubowego :)

Jako, że wakacyjnie pracuję w zakładach mięsnych to przyniosę ze 2 świniaki i specjalnie dla Was przygotuję je i doprawię dla smaku :D będziemy mieli swojskie pieczone świniaki :D

bo prawdziwy facet wpi***ala mięso a nie trawę :wink: Więc Nutty nie martw się, zbierzemy się w 5 chłopa i wszamiemy moment :)
"Od chwili tej, aż do końca świata w ludzkiej będziem pamięci. My, wybrani. Kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi bratem."
sensej

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez AguL » 29 lip 2009, o 10:50

Piciek2206 napisał(a):Skoro nie jedzą jajek, bo pochodzą od kury to i mleka nie powinni, bo pochodzi od krowy.

mój tok myślenia w tej kwestii jest następujący: jedząc jajko kura nie traci życia w przeciwności do tego gdy je się np udko owego storzenia, podobnie rzecz ma się do wspomnianej krowy czy jakiegokolwiek innego stworzenia...

Alex napisał(a):Tyle że naprawdę, to niezdrowe jest. No i jak to tak - bez mięsa? Bezsęsu...

uwierz mi, że dobrze skomponowana dieta wegeterian jest postokroc zdrowsza niż ta z jakimkolwiek mięsem w zestawie :)

majki napisał(a):
Ekspertem nie jestem, ale tacy radykalni w swoich poglądach na jedzenie są chyba weganie. :wink:

heh weganie poza miesem nie jedzą w ogole przetwarzanej żywności
Liverpool Football Club - My Passion, My Love & My Life
AguL
Owsianka

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Alex » 29 lip 2009, o 11:00

Agula napisał(a):
Alex napisał(a):Tyle że naprawdę, to niezdrowe jest. No i jak to tak - bez mięsa? Bezsęsu...

uwierz mi, że dobrze skomponowana dieta wegeterian jest postokroc zdrowsza niż ta z jakimkolwiek mięsem w zestawie :)

Dobrze skomponowana dieta zawierająca mięso np. drobiowe (chude) albo rybie (najzdrowszy tłuszcz) i zrównoważona zieleniną zawsze i wszędzie będzie bić na głowę dietę wegetariańską. Człowiek jest z natury wszystkożerny i potrzebuje białka i tłuszczu pochodzenia zwierzęcego. Poza tym, ciało jako takie samo nie trawi celulozy i na dłuższą metę żywienie się tylko zieleniną na bank będzie powodować problemy z układem trawiennym - jak nie teraz, to w przyszłości.
Alex

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Masacra » 29 lip 2009, o 11:00

No dobrze moi mięsożerni koledzy... :badhappy:

Powiem tak:
Podczas gdy Wy jako prawdziwi faceci będziecie się zażerać przerobionymi na wszelkie możliwe sposoby zwłokami prosiąt, kurcząt, cieląt i innych łaciatych, kudłatych i skrzydlatych - inni prawdziwi faceci (Sochal i ja) w towarzystwie bez cienia wątpliwości PRAWDZIWEJ KOBIETY (Aguli) będziemy pałaszować nasze sałatki i jarzynki.

A jak się ma dieta do męskości i odwrotnie - okaże się już wkrótce, drapieżniki Wy moje kochane. 8)
Masacra

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Adamex » 29 lip 2009, o 11:12

Agula napisał(a):
Piciek2206 napisał(a):Skoro nie jedzą jajek, bo pochodzą od kury to i mleka nie powinni, bo pochodzi od krowy.

mój tok myślenia w tej kwestii jest następujący: jedząc jajko kura nie traci życia w przeciwności do tego gdy je się np udko owego storzenia, podobnie rzecz ma się do wspomnianej krowy czy jakiegokolwiek innego stworzenia...

No niewiem niewiem zaraz wyskoczą jacyś spece ze stwierdzeniem ,że to jest nie narodzony kurczaczek który jest poczęty i sie rozwija a ty chlast blast niszczysz to życie rzutem na patelnie :P .
Adamex

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Belaiza » 29 lip 2009, o 11:49

Masacra napisał(a):No dobrze moi mięsożerni koledzy... :badhappy:

Powiem tak:
Podczas gdy Wy jako prawdziwi faceci będziecie się zażerać przerobionymi na wszelkie możliwe sposoby zwłokami prosiąt, kurcząt, cieląt i innych łaciatych, kudłatych i skrzydlatych - inni prawdziwi faceci (Sochal i ja) w towarzystwie bez cienia wątpliwości PRAWDZIWEJ KOBIETY (Aguli) będziemy pałaszować nasze sałatki i jarzynki.

A jak się ma dieta do męskości i odwrotnie - okaże się już wkrótce, drapieżniki Wy moje kochane. 8)

I koleżanki...... mimo mięsnych zamiłowań też jak najbardziej PRAWDZIWE KOBIETY 8)

Do mięsnego triumwiratu dodaję dwie osoby (siebie i Arka) :arrow: mamy kwintet.
Drodzy roślinożercy,
Co do "zdrowia".... jedząc duże ilości jajek z majonezem dostarczacie swoim ciałkom tyle choelstrolu, że strach się bać.
A papieroski ....... szodzą bardziej niż zwłoki prosiaka. :roll:
Zresztą człowiek nie królik z trawy nie wyżyje. Chociaż do tego prosiaka michę sałatki greckiej poproszę.
@ Olaf
Witaj w klubie kawosza
Czarnulkę masz u mnie zawsze. :wink:

@ Carlsberg
w sobotę jest święto państwowe - wpadnij w piątek wieczorem - w najgorszym przypadku. Ale trzymam kciuki że szef sobie dwa dni bez Ciebie poradzi.
Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.
Belaiza

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Alex » 29 lip 2009, o 11:54

Np. u mnie w firmie przez to, że święto wypada w sobotę, to piątek mam wolny. Zdaje się, że każdy pracodawca musi tak zrekompensować tę sobotę.
Alex

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Masacra » 29 lip 2009, o 11:56

Widzę Bella, że Ty również nie rozumiesz pewnego zabiegu taktyczno - kulinarnego podjętego przeze mnie i Sochala w myśl zasady, iż "cel uświęca środki". Toć my przecież celujemy w DESER Iza... zresztą wyjaśnię Ci to na zlocie, żebyś wiedziała o co nam kaman. A jeśli chodzi o klub kawoszy to również proszę pokornie i mnie do niego przygarnąć bo kofeina obok nikotyny to główne składniki mojej codziennej diety.

W pełni wegetariańskiej jak widzisz! :lol:
Ostatnio edytowano 29 lip 2009, o 11:57 przez Masacra, łącznie edytowano 1 raz
Masacra

Postprzez Jamie » 29 lip 2009, o 11:57

Belaiza napisał(a):
@ Olaf
Witaj w klubie kawosza
Czarnulkę masz u mnie zawsze. :wink:

Skoro już taki klub powstał to nie pozostaje mi nic innego jak się do niego zapisac. Zrobimy sobie kącik kawosza w jednym z domków i od rana będziemy się upajać tym darem :)

Wracając do mięsa to jakoś sobie nie wyobrażam życia bez niego. Alex wspomniał o ciekawej rzeczy, większośc diet zawiera mięso, ono dostarcza niezbędnych składników cobyśmy dobrze funkcjonowali.
Jamie

Postprzez AguL » 29 lip 2009, o 12:13

Jamie napisał(a): Zrobimy sobie kącik kawosza w jednym z domków i od rana będziemy się upajać tym darem :)

Wracając do mięsa to jakoś sobie nie wyobrażam życia bez niego. Alex wspomniał o ciekawej rzeczy, większośc diet zawiera mięso, ono dostarcza niezbędnych składników cobyśmy dobrze funkcjonowali.

Ja też chcęM do tych kawoszy :D

A co do tej diety z mięsem czy bez to i ja tak będę obstawac przy swoim, że idzie wytrwac bez i cieszyc się dobrym zdrowiem i już! :)
Liverpool Football Club - My Passion, My Love & My Life
AguL
Owsianka

Postprzez Belaiza » 29 lip 2009, o 12:32

Masacra napisał(a):Widzę Bella, że Ty również nie rozumiesz pewnego zabiegu taktyczno - kulinarnego podjętego przeze mnie i Sochala w myśl zasady, iż "cel uświęca środki".

Rozumiem i dlatego robię się zazdrosna :sleep: :P ale chętnie posłucham Twoich wyjaśnień na Zlocie :wink:

@ Alex
U mnie to zadziałalo ta samo. Zresztą pisałam już gdzieś, że taki obowiązek nakłada na pracodawcę
Kodeks Pracy art.130 § 2
Jak ważna jest miłość? - bardzo ważna , prawie tak jak piłka nożna.
Belaiza

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez Piciek2206 » 29 lip 2009, o 13:29

Masacra coś mało dyskretnie rozmawia o tym DESERKU :lol:
A Adamex ma rację!!! Jak możecie nazywać się wegetarianami, skoro zabijacie malutkie kurczaczki, które za pare dni wykluły by się ze skorupki! Wstyd! :badhappy:
Kochani drodzy. Mięso trzeba jeść, tak jest ten świat urządzony. Kura zjada ziarno, a człowiek zjada kure.
Nic nie mam przeciwko salatkożercom, szczególnie gdy sa to tak wspaniali ludzie :wink:
Piciek2206

Postprzez Balcerek » 29 lip 2009, o 18:16

Może zmieńmy nazwę tematu na - wegetarianie vs wszystkożercy :lol: . Kiedyś jak biegałem tak bardziej na poważnie to nawet zdarzało mi się ograniczać jedzenie mięsa do raz w tygodniu - niedzieli. Lepiej się czułem , ale przytyć się nie dało .
Teraz wiem dlaczego drodzy towarzysze Masacra i Sochal są tacy chudzi.

Obecnie w poszukiwaniu masy wcinam ile tylko mogę chudego mięsa ryb - warzywa i nabiał również drodzy wegetarianie . Więc po zjedzeniu oferowanego tłustego świniaka wpadnę jeszcze do jaroszów po warzywka i serek :badhappy: .
Majki to niech ten serek razem z krową przywiezie , u nas nic sie nie zmarnuje :lol:
Obrazek

"Jesteście poniżej dna , pukacie w dno od spodu"
Mądry uczy się na błędach innych , głupi na swoich
Balcerek

Postprzez Masacra » 30 lip 2009, o 00:32

Nelson napisał(a):Teraz wiem dlaczego drodzy towarzysze Masacra i Sochal są tacy chudzi.

Nie wiem Nelson jak się przedstawia szczegółowo jadłospis mojego towarzysza Sochala, ja natomiast swoją nienaganną, smukłą, młodzieńczą sylwetkę zawdzięczam wegetariańskiej diecie składającej się głównie z ogromnych ilości kawy, papierosów, coli oraz leków przeciwbólowych, choć nie tylko takich. Dzięki temu ascetycznemu stylowi odżywiania mogę już spokojnie zmieścić się w Twoją (a moją wymarzoną) koszulkę z której Ty wyraźnie zaczynasz wyrastać.

Nie uszło to mojej uwadze w Wiedniu jak widzisz. Koszulka musi być moja. :badhappy:
Masacra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów