[WYZYWIENIE] 5 zlot fanów z LFC.pl

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje na temat zlotów organizowanych przez serwis LFC.pl a także innych spotkań.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: 5 zlot fanów z LFC.pl - wyżywienie

Postprzez Adamex » 28 lip 2009, o 22:43

To odrazu zahałczcie wszyscy jak pies kundel z Torunia i wyliżcie stopy :lol:
Adamex

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Nutty Buddy » 28 lip 2009, o 22:44

Może jeszcze będziemy naszym kochanym Czerwonym dzieweczkom serwować śniadanka z poranną prasą do łózia? :roll:

Pantofelki wy :P

Rzecz jasna bez obrazy, co to to nie :wink:
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Jamie » 28 lip 2009, o 22:46

Adamex napisał(a):To odrazu zahałczcie wszyscy jak pies kundel z Torunia i wyliżcie stopy :lol:

:lol: :lol: :lol:

Adamex jesteś mistrzem!
Jamie

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez AguL » 28 lip 2009, o 22:47

Wieviór napisał(a):
majki napisał(a):Agula nie słuchaj ich, nic lepiej nie smakuje jak sery Turek prosto z mleczarni, smaczny i pożywny posiłek prosto od Matki Natury. :happy:

A jeszcze lepiej jak go majki dostarczy prosto z mleczarni, nie? :D

Oo wiadoma sparawa :)

No to chłopaki smacznego i na zdrowie mimo wszystko, bo to cholesterol i te inne też :o wiec wiadomo, że nie wiadomo :D a ja będę trwać przy swoim hehe.
Liverpool Football Club - My Passion, My Love & My Life
AguL
Owsianka

Postprzez Magda » 28 lip 2009, o 22:48

.
Ostatnio edytowano 14 mar 2013, o 16:10 przez Magda, łącznie edytowano 1 raz
Magda

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Sochal » 28 lip 2009, o 22:55

Agula napisał(a):No to chłopaki smacznego i na zdrowie mimo wszystko, bo to cholesterol i te inne też :o wiec wiadomo, że nie wiadomo :D a ja będę trwać przy swoim hehe.

Otóż to. Nie tylko cholesterol, ale też mnóstwo innych składników...
Mam nadzieję, że nasza wegetariańska kampania przekona kogoś do tej słusznej drogi :)

No i Agnieszko zapraszamy Cię wraz z Masacrą na wegetariańskie posiłki codziennie do naszego domku. Pokażemy im wszystkim, jak się zdrowo odżywiać :D
Ostatnio edytowano 28 lip 2009, o 23:04 przez Sochal, łącznie edytowano 1 raz
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Sochal

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Olaf » 28 lip 2009, o 22:56

skoro już tu ostro przy tym temacie obradujemy, a jak pocisk nam Agula na atrakcję zlotu rośnie , to pytam się w takim razie czy jakaś niewiasta będzie tak miła i mi któregoś poranka kawę zrobi...taką prostą , bez cukru , mleka i innych rzeczy?
Lansuję się jak mogę...
My nosimy welwetowe swetry , nasz kolor zawsze czerwony
http://www.lastfm.pl/user/ynwa85
ObrazekObrazek
Olaf
bez zaliczki

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez majki » 28 lip 2009, o 22:57

Sochal, czy Ci się aby sygnaturka nie zmieniła ostatnio 8)

A tak serio, jak ktoś ma ochotę na serek prosto z mleczarni, od Turkowskich krówek to z chęcią przywiozę ze sobą co by cały świat mógł posmakować :)

Olaf, dziewczyną nie jestem, ale na kawkę rano możesz spokojnie wpaść :dry:
No chyba, że koniecznie jakąś niewiastę chciałeś a ja pokrzyżowałem twoje plany :P
Ostatnio edytowano 28 lip 2009, o 23:00 przez majki, łącznie edytowano 1 raz
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej
majki

Postprzez Jamie » 28 lip 2009, o 22:59

Olaf napisał(a):skoro już tu ostro przy tym temacie obradujemy, a jak pocisk nam Agula na atrakcję zlotu rośnie , to pytam się w takim razie czy jakaś niewiasta będzie tak miła i mi któregoś poranka kawę zrobi...taką prostą , bez cukru , mleka i innych rzeczy?
Lansuję się jak mogę...

Bracie drogi dla Ciebie to i ja mogę tą kawę zrobic. Nawet ziarenka pozbieram i własnoręcznie ją zmielę :D

Bless'ya!
Jamie

Postprzez Iwona » 28 lip 2009, o 23:03

Olaf napisał(a):skoro już tu ostro przy tym temacie obradujemy, a jak pocisk nam Agula na atrakcję zlotu rośnie , to pytam się w takim razie czy jakaś niewiasta będzie tak miła i mi któregoś poranka kawę zrobi...taką prostą , bez cukru , mleka i innych rzeczy?
Lansuję się jak mogę...

Olafie Drogi, jeśli odpowiada Ci towarzystwo takiej sobie zwykłej Iwonki i MOJEJ (chłopaki, odpintolić się! :lol: ) Aguli Kochanej to my chętnie Ciebie ugościmy któregoś ranka, na kawkę oczywiście :P :P
You'll Never Walk Alone!
Iwona
Piorunochron

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Brewka » 28 lip 2009, o 23:06

Tak namawiacie, namawiacie... może i ja wegetarianinem zostanę ? Przyjmiecie mnie do tego grona ? :)

Dobra, jednak nie, w Dzierżoniowie też jest w cyzm wybierać, a mięso dobra rzecz, bez przesady, żeby sobie odpuszczać.

A tak na poważnie... korek fakttycznie ten podpis miał kiedyś dobry ;)
A i rozmowa coraz mniej smieszna się robi ;)
Obrazek
Brewka

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Nutty Buddy » 28 lip 2009, o 23:15

Tak nawiązując do tematu wegetarianizmu - żyć bez mięsa? Znaczy się: zero schaboszczaka? Zero mielonego? ZERO CHIŃSKIEGO?!? :shock:

Nie... Ja bym tak żyć nie mógł. Wykitowałbym po tygodniu. Zbyt duży horror dla mojego żołądka. :roll:

Więc pytanko się rodzi następujące: Czy moi drodzy amatorzy zielenizny, będziecie na tyle miłosierni i dobrotliwi, że nie będziecie wyrzucać dobrego mięsiwa z obiadu, i przekażecie je biednemu, małemu, wiecznie wygłodniałemu Nutty'emu? :oops: Żal tak po prostu schabowego tracić... Ileż to białka! :D
Szacunek za męstwo i wiarę w zwycięstwo
Nutty Buddy

Postprzez AguL » 28 lip 2009, o 23:17

Sochal napisał(a):Mam nadzieję, że nasza wegetariańska kampania przekona kogoś do tej słusznej drogi :)

No i Agnieszko zapraszamy Cię wraz z Masacrą na wegetariańskie posiłki codziennie do naszego domku. Pokażemy im wszystkim, jak się zdrowo odżywiać :D

i widzisz jaka dobra sprawa może wyniknąć naszego zlotowego spotkania?:D

oki, będe miała na uwadzę twe zaproszenie i jeśli jest tak dobre jak mówisz, nie omieszkam nie spróbować :D
Liverpool Football Club - My Passion, My Love & My Life
AguL
Owsianka

Postprzez Jamie » 28 lip 2009, o 23:17

Nutty Buddy napisał(a):Tak nawiązując do tematu wegetarianizmu - żyć bez mięsa? Znaczy się: zero schaboszczaka? Zero mielonego? ZERO CHIŃSKIEGO?!? :shock:

Nie... Ja bym tak żyć nie mógł. Wykitowałbym po tygodniu. Zbyt duży horror dla mojego żołądka. :roll:

Więc pytanko się rodzi następujące: Czy moi drodzy amatorzy zielenizny, będziecie na tyle miłosierni i dobrotliwi, że nie będziecie wyrzucać dobrego mięsiwa z obiadu, i przekażecie je biednemu, małemu, wiecznie wygłodniałemu Nutty'emu? :oops: Żal tak po prostu schabowego tracić... Ileż to białka! :D

Właśnie! Skoro tyle osób przechodzi na wegetarianizm to z Nuttym podzielimy się kiełbaskami, karkówkami, kaszaneczką i innymi smakołykami. Piwa na diecie też nie wolno pic, bo jest zbyt kalorycze więc jeszcze popic będziemy mieli czym :lol:
Jamie

Postprzez Alex » 28 lip 2009, o 23:21

Oczami wyobraźni widzę kulinarną rozpustę na zlocie :D W tym domku wegetarianie, w innym jarosze a w trzecim tylko mięsem się żywią... :D A sery to dużo węglowodanów mają, zabójcze dla diety :)

A wegetarianizm niezdrowy jest ogólnie...

Podsumowania Magdy i Adamexa - zabójcze :D
Alex

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania fanów