Jakimi jestescie kibicami

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Jakimi jestescie kibicami

Postprzez Vickson » 22 wrz 2004, o 01:25

Byl ktoœ moze juz na Anfield? kupil szalik?
Zastanawia mnie po prostu jaka jest forma waszego kibicowania?
Moja np. to forma kolekcjonerska. Co to takiego?
Robie flagi, co sezon kupuje zestaw koszulek (oczywiœcie nie badziewie ze stadionu) no a co zime mam na szyi nowy szalik... w kazdym b¹dÂz troche sie tego uzbieralo. Mam tez ciekaw¹ kolekcje kaset z meczami LFC
Vickson

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez AirCanada » 22 wrz 2004, o 01:52

Co tu duzo mowic, kibicami jesteœmy zajebistymi i tyle :P a tak powaznie...wiadomo, ze jeden jest wiekszym kibicem o dluzszym stazu z klubem. Niektorzy stale dochodz¹ do Naszego Liverpoolskiego grona z roku na rok. Ja tez chociaz nie posiadam wielu dolarow w kieszeni ;) staram sie kolekcjonowac rozne Liverpoolskie Bajery z roku na rok:

Czym moge sie pochwalic :roll: :wink: : No wiec:

*pilka Liverpoolu wiszšca nad monitorem
*oryginalna bluza Liverpoolu czarna na dlugi rekaw
*oryginalna biala koszulka Liverpoolu na dlugi rekaw, z numerem 7 na plecach->Kewell (uwielbiam jš...:D)
*oryginalna czerwona koszulka ze zlotymi napisami (Ta z Ligi Mistrzow)
*oryginalna biala koszulka z zielonym napisem Carlsberg
*czapka Liverpoolu czerwona z pomponem :P z ladnym bialym napisem
*2 szaliki The Reds. Jeden z podpisem "Youll Never Walk Alone" a drugi "Pride of Merseyside"
*poduszka (taki jasiek) Liverpoolu
*cala œciana oblepiona plakatami

To by bylo na tyle :)

Poluje na ladn¹ flage Liverpoolu...Tak¹ na cal¹ œciane...To moje marzenie

Kurteczke zimow¹ klubu z Anfield Road tez bym chcial kiedyœ sobie sprawic

To by bylo na tyle :)

PS-> kibicem Liverpoolu jestem od 1995 roku i zamierzam nim byc do konca zycia ...i jeden dzien dluzej :)

A jak tam kolekcjonerstwo innych Szanownych Forumowiczow :?: :wink:
Ostatnio edytowano 22 wrz 2004, o 01:55 przez AirCanada, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Krzysiek » 22 wrz 2004, o 01:53

Jakim jestem kibicem? Hmm...jedyne co moge powiedziec to FANATYCZNYM ale w sensie czysto pilkarskim.Jeœli chodzi o kolekcjonerstwo to niekoniecznie.Oczywiœcie mam koszulki i jakiœ inne gadzety,ale nie to jest sensem mojego kibicowania.Jest to raczej kwestia przypadku - po prostu jak coœ fajnego wpadnie mi w rece i stac mnie na to to oczywiœcie kupuje.
Fanatyzm to w moim przypadku jak najbardziej trafne slowo.S¹ oczywiœcie kibice tak zwani sezonowi natomiast moja przygoda z Liverpoolem trwa juz 29 lat wiec nie moze tu byc mowy o niczym innym.Myœle nawet ze juz doroslem do tego by w niedlugim czasie zrobic sobie jakiœ tatuaz Liverpoolski.W zasadzie to juz jest kwestia przes¹dzona,nie wiem tylko jeszcze co to dokladnie ma byc,ale na pewno bedzie.Niestety(albo i "stety") jestem czlowiekiem ktory nie zwykl placic za coœ co moze miec za darmo wiec moze to jeszcze troszke potrwac,a w moim fachu jest to mozliwe.

Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 22 wrz 2004, o 02:10 przez Krzysiek, łącznie edytowano 1 raz
You'll never walk alone
Krzysiek
Niebieskooki Hiszpan

Postprzez Vickson » 22 wrz 2004, o 02:01

Panowie tak szczerze mowi¹c to myœlalem o jakimœ wspolnym wypadzie na Anfield.
Wiem ze wiekszoœc z Was na codzien kibluje w robocie ale moze jakiœ wolny weekend wyluskacie co?
planowalem jakimiœ tanimi liniami pod Londyn a potem tulaczka autokarem. Moze wypalic ale trzeba determinacji i troche hajsu. Co Wy na to?

P.S.
Ja sie zarazilem livermaniš w 1993
The Pride of Merseyside
Vickson

Postprzez Krzysiek » 22 wrz 2004, o 02:13

Kto wie?To bylaby wspaniala rzecz tyle ze najpierw musze wyjœc z dlugow.

Pozdrawiam.
You'll never walk alone
Krzysiek
Niebieskooki Hiszpan

Postprzez Gin » 22 wrz 2004, o 09:07

Ja sie dolaczam Do was z Mysla ze jestesmy ZAJEBISCI :D :D :D :D !! Przepraszam FANTASTYCZNI!! :D. Ja jestem z Liverpool-em chyba najkrocej z was bo od 1996 roku ..... ale moja Milosc i Wiara w ten Klub jest BARDZO SILNA!!!!
Co do wyjazdu to Bardzo mnie Cieszy wasze podejscie z tym ze ja nie mam kasy na "Wypadzik" na Weekend na Anfield (choc nie marze o niczym innym).
Jednak posiadam Koszulke Liverpool-u (Reebok -czarna z Szarymi rekawami) , dwie koszulki (zwykle...z Friuta...zamawialem z Butiku na fcliverpool,ale przeciez ich nie wyrzuce :D ),dwie Pary spodenek (jedna z Targu - ale od czegos musialem zaczac :D i choc sa nie za ladne to mam do nich sentyment :D bo rozegralem w nich wiele MECZY !! Na Hali - tam gdzie gram obecnie - jak i na Duzym).Chce Kupic szalik tylko nigdzie nie umiem znalesc :( chcetne kupilbym tez Getry i czapke.
A co do Tatuazy to chcialem sobie zrobic na Nodze....i w sumie Krzychu dzieki za pomysl.....bo mysle ze nie bylo by nic lepszego jak Godlo Liverpoolu :D

pozdroooooo

P.S. gdzie mozna kupowac Rzeczy z liverpool-u??
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

Postprzez czorny150 » 22 wrz 2004, o 11:31

No ja z gadzetow posiadam :
Szalik,(LFC) :)
Kubek,(LFC) :)
Koszulki : ostatnia LM i z zeszlego sezonu czerwona.LFC) :)

I poluje na ktor¹œ na ten sezon.

No i tyle.No nie jestem typem kibica polu¹cym na nowoœci.Znaczy nowe gadzety :wink: Jedynie koszulki kupuje no starm sie kupowac zeby byly w miare na czasie :wink:

Co do wyjazdu na Anfield hm..No nie glupi pomysl.To sie zobaczy :)

Pozdro!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
czorny150

Postprzez AirCanada » 22 wrz 2004, o 11:34

Gin rzeczy Liverpoolu mozna kupowac na:

www.allegro.pl

wpisujesz tam w wyszukiwarce "Liverpool" i od razu Ci sie pokazuje :)

Na razie w ofercie nie ma szalikow, jednakze bardzo czesto sie pojawiaj¹, wiec musisz trzymac sie na bacznoœci :wink:

pozdrawiam
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Postprzez proof » 23 wrz 2004, o 00:30

bajery Liverpoolu tak ? ok mam koszuleczke czerwona z sezonu 20032004, 2 szale, kubek (taki z szaberplacu, kto jest z katowic ten wie o co chodzi 8) ) i pare innych rzeczy.
Od kiedy za Liverpoolem ? od kiedy tylko zaczalem grac w profesjonalu chyba jakos 1998.... tak na serio 2001 wtedy mi zalozyli neta i mialem bierzace info na temat THE REDS.
Wypad na Anfield ?? 3 razy TAK !!!!, bardzo bym chcial, tylko ze mam kumpla ktory byl juz 2 razy na meczu Arsenalu, i u konika zaplacil 90 funtow za bilet, lacznie z dostaniem sie na wyspy wyjda duze sumy, pewnie z rok bym oszczedzal, ale ludzie jak bedziecie cos planowac to tu pisac, zrobimy napad na bank albo cus w tym stylu.....
8)
proof

Postprzez wilek112 » 25 wrz 2004, o 01:23

Jestem kibicem Fc Liverpool 1992 roku. z gadzetow posiadam koszulke to norma wiele materialow prasowych kilka kaset wideo.... Ale najcenniejszym moja zdobycza to jest zaliczenie wyjazdu na mecze Liverpoolu. ! 1 na Ulevi stadion bodajze 96 rok na towarzyski mecz z tamtejszym IFK. Tam mialem przyjemnosc pogadc z fanami FCL. Nawet poszla na wymiane jednego z nich czapeczka z trybuny The Kop.(niestety dzis jest juz w stanmie zabytkowym).pamietam to jak dzis porazka 1-0 nieuznany gol Fowlera.Jedna z moich podroz w 2000 roku skonczyla sie wraz bratem i kolega deportacja - beka bo mysleli ze jedziemy do roboty.Durni angielscy celnicy.(mial to byc mecz z southampton. :twisted:
Forever Jamie Redknapp
wilek112

Postprzez Wieviór » 25 wrz 2004, o 13:02

Ja moge pochwalic sie doœc duzym dorobkiem gazdzetow:

- Koszulka Home(zeszly sezon) Gerrard 17 - Oryginal
- Koszulka Away(zeszly Sezon) - Oryginal
- Koszulka Home LM(Ta ze zlotymi) - Oryginal
- Koszulka 3(2 sezony temu(taka czatno biala, zloty pasek) - Oryginal
- Koszulka Owen 10 - stara i nie oryginalna, ide jš palic niedlugo.
- Koszulka z Liverbirdem - Nie oryginal, ale super wykonana.
- Koszulka biala na wzor koszulki LFC - Diouf z tylu. Chyba XXL i jak w niej spie to wyglšdam jak w sukience :)
- Koszulka z Gerrardem z fcliverpool.pl
- Kubek LFC
- Kubek This Is Anfield
- Kubek z Gerrardem z fcliverpool.pl
- Zegarek
- Czapka z daszkiem
- Czapka zimowa(taka jak Ty Air)
- Flaga - czarna z godlem
- Recznik
- Torba na korki
- Spodenki(oryginal ten sezon)
- Getry(oryginal ten sezon)
- Szalik - LFC - Z Heathrow
- Szalik - Fajny wzor, nie pamietam skšd go mam :)
- Szalik taki z polskiego sklepu - znany wzor
- Szalik od kolezanki, czerwony z bialymi fredzlami i napisz Steven Gerrard 17.
- 30 letni szalik kupiony na Allegro. Slabo widac napis, ale stary wiec pamištkowy bardzo.
- Bardzo duza kolekcja plakatow na mojej scianie.

Troche sie tego nazbieralo :D
Pewnie jeszcze o czymœ zapomnialem, ale chyba nie :) . W listopadzie jade na Anfield i napewno kolekcje powieksze o plecak i jakieœ super akcesoria. Napewno tez kupie sobie Koszulke Home i Away - Printing - Cisse, Baros.

Myœle, jednak ze o kibicu nie œwiadczy jak dlugo jest z klubem(w moim przypadku od 1999, a tak mocniej od 2001) tylko jak bardzo z nim jest zwi¹zany. :D
Obrazek
Wieviór

Postprzez Krzysiek » 25 wrz 2004, o 16:14

Wievior napisał(a):-
Myœle, jednak ze o kibicu nie œwiadczy jak dlugo jest z klubem(w moim przypadku od 1999, a tak mocniej od 2001) tylko jak bardzo z nim jest zwi¹zany. :D

Wievior niew¹tpliwie masz racje,ale tez nie o to mi chodzilo pisz¹c ze kibicuje LFC od 29 lat.Chcialem tylko podkreœlic ze nie jestem kibicem sezonowym,ktory identyfikuje sie z zespolem tylko w czasie odnoszenia sukcesow.A musisz przyznac ze tacy tez s¹.

Pozdrawiam.
You'll never walk alone
Krzysiek
Niebieskooki Hiszpan

Postprzez Wieviór » 25 wrz 2004, o 17:48

Krzysiek to nie bylo do Ciebie. Jeszcze chcialem tam dopisac ze nie wazne jak dlugo jest i jak duz oma gazdetow tylko jak mocno zwi¹zany. Tak ogolnie, bo niektorzy mog¹ pomyœlec, ze jestem pojeb nie kibic bo mam tak duzo(wedlug mnie) gadzetow. To nie mialo byc do Ciebie i nie bylo.

A tak swoj¹ drog¹, to jeœli mozna spytac, ile mialeœ lat jak zacz¹leœ LFC kibicowac. Tylko tak z ciekawoœci, nie zeby to mialo byc pytanie, zeby unikn¹c pytania ile masz lat.

PS. heh mi jesze duzo brakuje do twojej sumy :)
Obrazek
Wieviór

Postprzez Krzysiek » 25 wrz 2004, o 17:53

Spokojnie to kobiet nie nalezy podobno pytac o wiek,a ja kobiet¹ zdecydowanie nie jestem wiec nie ma problemu.Zreszt¹ to zadna tajemnica.Mam 41 lat ale jakoœ tego nie odczuwam bo otaczam sie(pracuje) z mlodymi i bardzo mlodymi ludÂzmi.

Pozdrawiam
You'll never walk alone
Krzysiek
Niebieskooki Hiszpan

Postprzez Gin » 25 wrz 2004, o 22:57

Krzysiek :D moze mamy mowic Ci na "Pan" ?? :D :D Fajnie poznac kogos ze starszego rocznika(bez obrazy) kto Kibicuje Liverpool-owi!!

Wievior - pojebem na 100% nie jestes :D ja tez bym chcial miec tyle tego wszystkiego co ty :) ..... jak pojedziesz na Anfield to ja bym chcial Getry,recznik i czapke z Daszkiem :D:D .....przyjmujesz jakies Zamowienia ?? :D
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa
Gin
Robbie Ryder

Następna strona

Powrót do LFC Fans