Wyjazd do Liverpoolu

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Wyjazd do Liverpoolu

Postprzez kamil6 » 25 sty 2020, o 15:26

----
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza. - Bill Shankly
kamil6

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez rooxLFC » 25 sty 2020, o 17:57

Żeby się dobrze zrozumieć. Mi chodzi o świętowanie typu autokar, przejazd przez miasto, a nie matematyczne zapewnienie mistrzostwa i chlanie do rana :D Czy będzie coś takiego, jakaś parada po sezonie? I jeśli tak to to będzie 17stego czy raczej 18stego i o której? Wiem, że pewnie nie ma nigdzie takich informacji ale może ktoś kto tam mieszka albo jakimś cudem wie jak to przebiega coś podpowie. Ja mam 17stego lot ze Szczecina, a powrót 18stego o 18 około do Berlina więc taka informacja robi mi dużo ;)
- Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy. - Pepe Reina
rooxLFC

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Bakri27 » 25 sty 2020, o 18:08

Chciałbym sie zapytać jakby to wygłądało jeżeli będziemy w finale FA cup ? To wtedy feta chyba sie przeniesie.
Oczywiście nic nie jest jeszcze pewne, 15 meczy jeszcze Panowie.
Bakri27

1 year of membership

Postprzez rooxLFC » 25 sty 2020, o 21:29

Spoiler:

jakoś nie chce mi się w to wierzyć, że będzie feta na całe miasto z autokarem, gdzie jeszcze jeden mecz do rozegrania będzie ;d serio to pewne info, że feta 9tego maja?
- Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy. - Pepe Reina
rooxLFC

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez erni9292 » 25 sty 2020, o 21:38

Normalnie po oststnim meczu dopiero, nie słuchajcie się tego typka. Nie dosc ze wciskal bilety po zawyzonych cenach to jeszcze teraz wprowadza was w blad
erni9292

1 year of membership

Postprzez andrzej000 » 27 sty 2020, o 18:44

https://www.mirror.co.uk/sport/football ... e-21369163

no i bądź tu czlowieku mądry na kiedy coś planować :shock:

napisaliby ze parada po zakonczeniu sezony i wszyscy wszystko by wiedzieli, ehhh
andrzej000

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Szoku » 27 sty 2020, o 19:38

No tak nikt nie przewidział że FA może się tutaj wmieszać... Ale nie myślałem, że jest w ogóle opcja aby Parada była po meczu z Chelsea domowym... Stswialem na 99% że po ostatnim meczu czyli z Newcastle
Szoku

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez rooxLFC » 28 sty 2020, o 00:52

No właśnie, ja tu chce bilety kupować na samolot, a tu nic pewnego.
rooxLFC

Postprzez RedEscelios » 28 sty 2020, o 10:46

Nawet mnie nie denerwujcie, ja już mam bilety kupione xd
Obrazek
RedEscelios

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez alexrulez » 30 sty 2020, o 21:40

Witam Forumowiczów i fanów najlepszego Klubu na świecie :)
Rzadko udzielam się na forum, raczej śledzę wpisy, ale dziś mam ważną sprawę:

Wybieram się z kumplami na mecz z West Hamem 24.02.2020.
Jest nas łącznie 5 osób, z czego 3 będzie podróżowało z Londynu do Liverpoolu. Mamy 6 biletów na mecz (tak - jeden jeszcze wolny :) ).
Planujemy jechać już w niedzielę (z Londynu) - mamy zarezerwowany nocleg 200m od stadionu (mieszkanie) od niedzieli do wtorku. W niedzielę i poniedziałek rano chcemy zwiedzić Lierpool itp, (miasto + knajpy nieopodal stadionu) - potem wiadomo, mecz i na chatę, a we wtorek - w godzinach południowych chcemy wrócić do Londynu.
Szukamy chętnego kierowcy z samochodem który zawiezie nas do Liverpoolu (niedziala) i z powrotem do Londynu (wtorek).
W zamian odsprzedamy jeden bilet (po cenie zakupu) oraz udostępniamy miejsce noclegowe.
Jeśli znajdzie się jakaś zainteresowana osoba proszę o kontakt na priv.
Pozdro!
alexrulez

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez kwiku23 » 9 lut 2020, o 08:01

Witam,

Dla tych co się wahają lub jadą w maju do Liverpoolu opowiem jak ja to robię :)
Bilety lotnicze kupiłem w grudniu po 0-4 z Leicester. Lecę Kraków - Manchester w sobotę 17.05, wracam Liverpool - Katowice w środę 20.05. Plan był i nadal jest oglądnąć niedzielny mecz na stadionie lub w jakimś pobliskim barze. Zakładałem w ciemno że jeszcze w niedzielę albo poniedziałek musi być jakieś święto w mieście z racji mistrzostwa. Oczywiście jak wszystko ogarniałem w grudniu to wmówiłem sobie ze nawet jeśli coś nie pójdzie po myśli to po prostu chce być w mieście.

Nocleg mam przez Airbnb z tym że byłem w kwietniu w Liverpoolu i mam już kontakty tam gdzie nocowałem. Nocleg jest 3 min od stadionu. Tam gdzie nocuje są chyba 4 pokoje i miała 3 zajęte już w grudniu właśnie na weekend ostatniego meczu. Mówiła że dużo zapytań jest w tej sprawie. Mnie po znajomości wcisnęła. Niestety albo stety ceny mocno poszybowały. Jak byłem w kwietniu to płaciłem 20 funtów za noc. W ten majowy wekeend mówiła że ma po 75 funtów. Mi po znajomości sprzedała za 50 więc licząc na polskie 4 noce mam za 1000 PLN. Sprawdzałem z ciekawości inne noclegi i ceny skoczyły czemu się nie dziwię.

Co do świętowania to właśnie ta znajoma z Liverpoolu od noclegów wysyła mi co chwilę jakieś ciekawostki i wysłała mi wydarzenie na Facebooku https://m.facebook.com/events/2474922792764008/permalink/2474922802764007/?sfnsn=scwspwa&extid=AuGadf7h0qBeuksX

Nie wnikam czy to oficjalne czy nie. Na razie cieszę się że tam będę.

Lecę sam z plecaczkiem. Samoloty kosztowały mnie łącznie 250 zł. Nocleg 1000.
Polecam tym którzy się wahają :)
kwiku23

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez werbatin » 9 lut 2020, o 12:18

Dobrze byłoby w najbliższym czasie zebrać się ekipą forumową i ogarnąć jakieś wspólne świętowanie na fecie w Liverpoolu.
Ja będę mieć nocleg u znajomego, loty są w śmiesznych cenach. Mam znajomych, którzy tam lecą i dołączają do sporej ekipy lokalnych kibiców.
Obrazek
werbatin

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez alexrulez » 18 lut 2020, o 15:45

alexrulez napisał(a):Witam Forumowiczów i fanów najlepszego Klubu na świecie :)

Jest nas łącznie 5 osób, z czego 3 będzie podróżowało z Londynu do Liverpoolu. Mamy 6 biletów na mecz (tak - jeden jeszcze wolny :) ).
Planujemy jechać już w niedzielę (z Londynu) - mamy zarezerwowany nocleg 200m od stadionu (mieszkanie) od niedzieli do wtorku. W niedzielę i poniedziałek rano chcemy zwiedzić Lierpool itp, (miasto + knajpy nieopodal stadionu) - potem wiadomo, mecz i na chatę, a we wtorek - w godzinach południowych chcemy wrócić do Londynu.
Szukamy chętnego kierowcy z samochodem który zawiezie nas do Liverpoolu (niedziala) i z powrotem do Londynu (wtorek).
W zamian odsprzedamy jeden bilet (po cenie zakupu) oraz udostępniamy miejsce noclegowe.
Pozdro!

6 dni do meczu, może jeszcze się znajdzie jakiś chętny? :)
alexrulez

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez jajos-tbg » 18 lut 2020, o 17:18

Dodaj post o tej tresci na "polacy w liverpool". Na pewno bedzie odzew :)

Gerrard zmienił bieg historii. Jeśli nie strzeliłby jednej z najlepszych bramek w historii europejskiej piłki, Liverpool dalej miałby cztery Puchary Europy, Gerrard ubierałby się na niebiesko, a Benitez prowadziłby w tej chwili Newcastle.
jajos-tbg

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez swiader92 » 24 lut 2020, o 11:22

alexrulez napisał(a):
alexrulez napisał(a):Witam Forumowiczów i fanów najlepszego Klubu na świecie :)

Pozdro!

6 dni do meczu, może jeszcze się znajdzie jakiś chętny? :)

Napisałem prywatną wiadomość.
swiader92

Poprzednia strona

Powrót do LFC Fans