Wyjazd do Liverpoolu

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Wyjazd do Liverpoolu

Postprzez Kirkbyboy » 17 lip 2019, o 16:56

Przed rundą jest kolejka do kilku spotkań....
W czasie rundy jest kolejka do danego spotkania (na r tygodnie przed meczem)
Bilet kupuje się na danego membera... I na tym idziesz na mecz - nie ma przenoszenia biletu na inny member
Kirkbyboy

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Kirkbyboy » 17 lip 2019, o 20:05

Post pod postem.... przepraszam
Żeby była jasność co do przedsprzedaży w lipcu

Eligibility is based on attendance at Premier League home games during the 2018-19 season and Memberships must be purchased before midnight on Sunday July 14.

Więc wynika z tego że już za późno z Kupowaniem membera na przedsprzedaż
Kirkbyboy

Postprzez Szoku » 18 lip 2019, o 09:56

Jestem w kolejce od 40 minut i aktualnie sprawa wygląda tak że zostały już tylko bilety na Norwich i Watford... a zgodnie z oficjalnym blogiem LFC związanym ze sprzedażą też już ich ilość jest bardzo ograniczona.

Udało się komuś? ja miałem włączoną stronę w 3 przeglądarkach od 8:10
Szoku

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Redi » 18 lip 2019, o 10:01

@up

Od 6 z minutami i też się nie udało, już sold out wszystkie
Redi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez SiwyM » 18 lip 2019, o 10:16

Ja stalem w kolejce od ponad godziny i pasek załadowany na może 1/4...
Ostatnio edytowano 18 lip 2019, o 10:30 przez SiwyM, łącznie edytowano 1 raz
SiwyM

Postprzez adamkif » 18 lip 2019, o 10:18

mnie weszło po 45 minutach ale juz wszystkie wyprzedane...

Szoku napisał(a):Udało się komuś? ja miałem włączoną stronę w 3 przeglądarkach od 8:10

Wg mnie nie ma znaczenia czy siedziałeś godzinę przed rozpoczęciem sprzedaży czy minutę przed...
Też miałem przegladarkę włączoną wcześniej, a na tablecie wszedłem o 9.20 i byłem bliżej kolejce i ostatecznie na nim mi weszło a na przegladarce dalej over an hour left...
Ostatnio edytowano 18 lip 2019, o 10:25 przez adamkif, łącznie edytowano 1 raz
adamkif

Postprzez SiwyM » 18 lip 2019, o 10:25

Zostaje chyba przeplacenie w jakimś "biurze podróży" i wyjazd z nimi.
SiwyM

Postprzez Redi » 18 lip 2019, o 10:30

SiwyM napisał(a):Zostaje chyba przeplacenie w jakimś "biurze podróży" i wyjazd z nimi.

To już lepiej przepłacić na hospitality i mieć pewność, że wejdziesz.
Redi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez SiwyM » 18 lip 2019, o 10:32

Redi napisał(a):To już lepiej przepłacić na hospitality i mieć pewność, że wejdziesz.

Powiedz coś więcej na ten temat proszę. Wyjazdy z tymi biurami nie dają gwarancji wejścia na mecz? Niby deklarują, że mają bilety na dany mecz.
SiwyM

Postprzez Redi » 18 lip 2019, o 10:35

SiwyM napisał(a):
Redi napisał(a):To już lepiej przepłacić na hospitality i mieć pewność, że wejdziesz.

Powiedz coś więcej na ten temat proszę. Wyjazdy z tymi biurami nie dają gwarancji wejścia na mecz? Niby deklarują, że mają bilety na dany mecz.

Na logikę - istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że dane biuro podróży ma kontakty w klubie.
Obstawiam, że bilety kupują prosto od koników, a z konikami wiadomo jak to jest.
Redi

Postprzez SiwyM » 18 lip 2019, o 10:43

Redi napisał(a):
SiwyM napisał(a):

Na logikę - istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że dane biuro podróży ma kontakty w klubie.
Obstawiam, że bilety kupują prosto od koników, a z konikami wiadomo jak to jest.

Zgadza się ale może byc też tak, że mają dostęp do membershipa z przekroczonym limitem meczów i mają dostęp do biletów wcześniej. Pytania mogą wydawać się głupie ale jestem kompletnie zielony w tym temacie.

Kilka lat temu byłem w Madrycie w okresie można powiedzieć urlopowym, poszedłem do kasy i kupiłem bilet na mecz z Deportivo bez żadnego problemu w dniu meczu.
SiwyM

Postprzez Redi » 18 lip 2019, o 10:44

SiwyM napisał(a):
Kilka lat temu byłem w Madrycie w okresie można powiedzieć urlopowym, poszedłem do kasy i kupiłem bilet na mecz z Deportivo bez żadnego problemu w dniu meczu.

Na mecze Serie A też możesz kupić bilety "z buta", nie wiem jak w Bundeslidze bo nie byłem.
Redi

Postprzez zieluxdd » 18 lip 2019, o 11:54

Czy ktoś zna jakąś legitną stronę, która ogarnia wyjazdy na mecze? Znam tylko jedznamecz i nastadionach.eu
zieluxdd

Postprzez Eskimos » 18 lip 2019, o 11:58

zieluxdd napisał(a):Czy ktoś zna jakąś legitną stronę, która ogarnia wyjazdy na mecze? Znam tylko jedznamecz i nastadionach.eu

Wpisz sobie na facebooku w wyszukiwarce ''Wyjazdy na mecze'' i pokaże ci proponowane stronki, wejdź tam i poczytaj co i jak,ale ceny to nie powalają... Na którejś stronie wyjazd na domowy mecz z Newcastle 2600..
Obrazek
Eskimos

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez rici » 18 lip 2019, o 12:39

Czy jak się kupuje bilety na mecz przez pośredników, np. livefootballtickets to wtedy wchodząc na stadion trzeba okazać membershipa, czy jest on potrzebny tylko do kupienia na oficjalnej stronie? Rozumiem, że same bilety nie są imienne.
rici

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LFC Fans