Wyjazd do Liverpoolu

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Wyjazd do Liverpoolu

Postprzez rici » 16 lip 2019, o 16:28

To zawaliłem po całości, że teraz dopiero o tym doczytałem. No to wycieczkę będzie trzeba przełożyć :(
rici

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Redi » 16 lip 2019, o 16:58

Może i nawet na dobre Ci wyjdzie, bo unikniesz potencjalnego rozczarowania. Zainteresowanie biletami po każdym większym sukcesie jest kilkukrotnie wyższe, a i bez tego o wizytę na Anfield nie było tak łatwo. Możesz śmiało jechać zobaczyć miasto oraz stadion :)
Redi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Kirkbyboy » 16 lip 2019, o 17:01

oczywiście że są takie same zasady jak teraz....
musicie zrozumieć że są praktycznie 3 etapy sprzedaży
1 - przed daną rundą dla każdego (gdzie macie wymagane np 13 spotkań na MU MC etc)
2 - na 4 tygodnie przed meczem - chyba local General sale (już chwilę nie kupuję więc dokładnie nie pamiętam....) ale tam trzeba mieć membera z L w postcode - trybuna anfield Rd
3 - ogryzki.. jak coś jest ze zwrotów etc... na kilka dni przed meczem
są jeszcze tzw 9 ale tam trzeba odbierać w kasie z potwierdzeniem adresu....

opcje zakupu są.. kiedyś miałem +13 więc kupowałem w pierwszej kolejności..... nie ma meczu na który nie da się kupić biletu (kwestia determinacji)
Kirkbyboy

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Redi » 16 lip 2019, o 17:12

Biletów dla L postcode jest 500 na każdy mecz. Do General Sale praktycznie nie ma mozliwosci, ze cos wpadnie.
Redi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Kirkbyboy » 16 lip 2019, o 17:46

Redi napisał(a):Biletów dla L postcode jest 500 na każdy mecz. Do General Sale praktycznie nie ma mozliwosci, ze cos wpadnie.

co znaczy ze nie ma możliwości że coś wpadnie?
tak jak pisałem... na trybunę Anfield RD
Kirkbyboy

Postprzez WhiteAngel » 16 lip 2019, o 17:49

Masz jeszcze bilety na mecz z Napoli do Edynburgu

https://www.liverpoolfc.com/tickets/tic ... -0500pm-34

EDIT
nieaktualne, jeszcze dwa dni temu były
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*]
WhiteAngel

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez SiwyM » 16 lip 2019, o 20:20

Czyli generalnie nie ma co się łudzić, że uda się kupić bilet ze świeżym membershipem na jakikolwiek mecz? O MU czy MC nawet nie marzę ale takie Burnley byłoby idealne.
SiwyM

Postprzez MasterItaliano » 16 lip 2019, o 21:21

Kupisz bilet na Burnley o ile o 8.15 polskiego czasu w czwartek wejdziesz na stronę z biletami, następnie poczekasz w kolejce czasami od otwarcia o 9.15 nawet godzinę, wybierzesz jedyne wolne miejsce (będą pojedyncze miejsca w sektorach)... oplacisz kredytowka i pozostaje zakup biletów na lot. W ostatnich latach ciężko o bilety. Z reguły po godz. 10 nie ma już czego szukać na stronie :( popularność LFC z każdym rokiem wzrasta!
MasterItaliano

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Kirkbyboy » 16 lip 2019, o 21:46

Jest szansa kupić na każdy mecz... kwestia uporu i sposobu działania;)
Kirkbyboy

Postprzez Maaciek » 16 lip 2019, o 22:06

Kirkbyboy napisał(a):Jest szansa kupić na każdy mecz... kwestia uporu i sposobu działania;)

Masz jakieś rady jak najlepiej kupić je na stronie? O której otwierać stronę w zakładce, czy jest sens robić to w kilku przeglądarkach?
Maaciek

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Redi » 16 lip 2019, o 23:11

Z jednej strony możesz próbować z kilku urządzeń na raz, z drugiej teoretycznie to więcej osób w kolejce. Możesz też wejść w queue wcześniej niż godzinę przed startem
Redi

Postprzez Kirkbyboy » 17 lip 2019, o 04:32

Maaciek napisał(a):
Kirkbyboy napisał(a):Jest szansa kupić na każdy mecz... kwestia uporu i sposobu działania;)

Masz jakieś rady jak najlepiej kupić je na stronie? O której otwierać stronę w zakładce, czy jest sens robić to w kilku przeglądarkach?

Ja robiłem to na ok 6 urządzeniach w tym samym czasie.... z różną godzina wchodzenia na stronę, plus na jednym urządzeniu odświeżenie z palca co ok sekundę przed procesem kolejki....
Ale najważniejsze jest to - że koniec na stronie nie oznacza końca
Jeżeli wszystkie się wyprzedaly to trzeba odświeżyć widok na trybunę I coś się pojawia (nawet po godzinie sprzedaży)
Dzieje się tak bo ludzie mają za dużo w koszyku I muszą później wywalić lub komuś płatność nie przechodzi....
Dlatego warto walczyć (rok w rok kupowałem zawsze więc nie jest to trudne)
Kirkbyboy

Postprzez sc0user » 17 lip 2019, o 06:29

Na oficjalnej stronie w sekcji pytań i odpowiedzi do membershipa jest pytanie odnośnie zakupu biletów w momencie jak membership jeszcze nie dotarł do nas fizycznie.

Odpowiedź jest taka, że wystarczy wklepać numer podany w mailu potwierdzającym założenie „angielskiej karty kibica” jakby to Nahorny powiedział.

Zatem można wywnioskować, że na zakup biletów w tym ostatnim miocie, o ile wgl będzie może załapać się dosłownie każdy kto po prostu nabył/ma membershipa, bez dodatkowych obostrzeń.

Odpowiedź na powyższe pytanie została zaktualizowana 22 dni temu, więc świeża sprawa.

Kupuje dzisiaj membershipa i zobaczymy czy jutro się uda. Mam nadzieję, że tak. Jak nie to trudno, do pubu się pójdzie i tyle. Ale jak już jestem w Liverpoolu w tym czasie to byłoby spoko to obejrzeć. Szkoda, że mecz z Schalke zawieszony w próżni. Byłoby łatwiej.

[update]

Czy jest możliwość aktualizacji nr membershipa po zakupie biletu?
Bo jeśli jest taka możliwość to może znalazłby się 2 osoby, które by pomogły.

Sprawa rozchodzi się o to, że membershipa jeszcze nie mam, a wydawać w ciemno 300 zł nie jest mi na rękę obecnie.

Ktoś tak kombinował?
#januszek
sc0user

2 years of membership2 years of membership

Postprzez SiwyM » 17 lip 2019, o 09:08

Dużo piszecie o wejściu w kolejkę. Kolejka dotyczy ogólnego wejścia do zakupu biletu czy każdy mecz ma swoją kolejkę? O której można "zapisać" się do tej kolejki?
SiwyM

Postprzez Siwuha8 » 17 lip 2019, o 12:54

Witam mam do sprzedania bon o wartości 4000zł na wydarzenia sportowe dla 2 osób z biura podróży mega travel. Bon jest ważny do 22.09.2019. Można sobie dokonać rezerwacji na rok 2020 tylko trzeba zrobić rezerwację na jaki mecz chce się jechać do 21.09 2019. Posiadam KP zakupu na cenę 4000zl. Sprzedam go za 3000zl.
Siwuha8

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LFC Fans