Koszulki LFC - gdzie kupujecie ?!

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Koszulki LFC - gdzie kupujecie ?!

Postprzez rafalmysliborz » 11 maja 2019, o 00:12

psk100 napisał(a):Do 12.05 na stronie New Balance jest promocja -40% od pierwszej ceny na rzeczy Liverpoolu. Wydaje mi się, że opłacalnie wychodzi koszulka piłkarska.

Kod: 40

Może komuś się przyda i skorzysta :happy:

Ajjj... jaka szkoda, że nie działa na najnowszą koszulkę ten rabat :(

A z jeszcze trwającego sezonu zostały już tylko wyjazdówki i to wyłącznie "M-ki i XL-ki"... :(

Ale dzięki za info! Może przez noc się jeszcze na coś skuszę... :P
Na discordzie nick: rafaelo94
rafalmysliborz

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez psk100 » 11 maja 2019, o 10:38

rafalmysliborz napisał(a):
psk100 napisał(a):Do 12.05 na stronie New Balance jest promocja -40% od pierwszej ceny na rzeczy Liverpoolu. Wydaje mi się, że opłacalnie wychodzi koszulka piłkarska.

Kod: 40

Może komuś się przyda i skorzysta :happy:

Ajjj... jaka szkoda, że nie działa na najnowszą koszulkę ten rabat :(

A z jeszcze trwającego sezonu zostały już tylko wyjazdówki i to wyłącznie "M-ki i XL-ki"... :(

Ale dzięki za info! Może przez noc się jeszcze na coś skuszę... :P

Moja wina, bo za późno poinformowałem, a były wszystkie rozmiary :P
psk100

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Mikey9692 » 11 maja 2019, o 18:58

mousen23 napisał(a):
Mikey9692 napisał(a):Orientuje się ktoś może czy jest jeszcze gdzieś możliwość kupienia domowej koszulki z obecnego sezonu?

na nbsklep.pl, ale jest tylko rozmiar S

Czyli na Lki ewentualnie Mki już nie ma szans?

Marcin16 napisał(a):http://www.klubykoszula.pl/

Ktoś wypróbował? Ceny kosmicznie niskie, ale "repliki" tajlandzkie nie zawsze trzymają jakość

To są jakieś podróby, ze takie tanie, rozumiem?
Mikey9692

2 years of membership2 years of membership

Postprzez grochu11 » 17 maja 2019, o 18:40

Witam.
Szukam prezentu dla siebie z okazji wygrania ligi w FPL, wie ktoś gdzie można dostać taką oto czapkę Jurgena? https://d31g1t86vhddag.cloudfront.net/m ... dy-4sq.jpg
W sklepie NB nie ma, a na stronie są tylko klubowe bez znaczka NB.
Dzięki za pomoc.
grochu11

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez michalfc8 » 17 maja 2019, o 19:28

https://store.liverpoolfc.com/liverpool ... klopp-cap/ tutaj masz czarna. Mam taka jak na zdjęciu i jest jak dla mnie genialna,super kolor. Jest jeszcze z autografem Jurgena za 150f.
Obrazek
michalfc8

Postprzez BadBoy1920h » 17 maja 2019, o 20:13

https://farm8.staticflickr.com/7805/47323284642_3cedf56b47_o.jpg

To i ja zapytam. Gdzie znajdę taka kurtkę?
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
BadBoy1920h

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 17 maja 2019, o 21:07

michalfc8 napisał(a):https://store.liverpoolfc.com/liverpool-black-klopp-cap/ tutaj masz czarna. Mam taka jak na zdjęciu i jest jak dla mnie genialna,super kolor. Jest jeszcze z autografem Jurgena za 150f.

Co ona taka tania? Jaki koszt oraz czas oczekiwania przesyłki do polski?
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Tindr » 17 maja 2019, o 21:15

HappyBlancik napisał(a):
michalfc8 napisał(a):https://store.liverpoolfc.com/liverpool-black-klopp-cap/ tutaj masz czarna. Mam taka jak na zdjęciu i jest jak dla mnie genialna,super kolor. Jest jeszcze z autografem Jurgena za 150f.

Out of stock...
Hell is empty and all the devils are here...
Tindr

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 17 maja 2019, o 21:17

Tindr napisał(a):
HappyBlancik napisał(a):

Out of stock...

Widzę ze brak w magazynie, jest szansa jeszcze taką kupić? Koniecznie czarna
HappyBlancik

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Tindr » 17 maja 2019, o 21:30

To raczej outlety tylko, ja taką czerwona jak z postu wyżej kupiłem w outlecie NB za 89 zł parę miesięcy temu.
Hell is empty and all the devils are here...
Tindr

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez aro8 » 18 maja 2019, o 02:03

A tak w ogole gdzie chodzicie w tych koszulkach?
aro8

Postprzez Dubel » 18 maja 2019, o 02:07

Ja chodzę na codzień - do pracy, po mieście, na zakupy... ;)
Obrazek
Dubel

Postprzez RedEscelios » 18 maja 2019, o 11:29

Ostatnio dowiedziałem się, że w Polsce nie będą dostępne koszulki bramkarskie na przyszły sezon. Info od jednego ze sklepów internetowych, który zawsze ma w ofercie nasze stroje.
W związku z tym, wiadomo cos o kolejnej puli koszulek dodanych na oficjalnej stronie sklepu? Kiedy można się spodziewać uzupełnienia?
Obrazek
RedEscelios

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 18 maja 2019, o 11:41

RedEscelios napisał(a):Ostatnio dowiedziałem się, że w Polsce nie będą dostępne koszulki bramkarskie na przyszły sezon. Info od jednego ze sklepów internetowych, który zawsze ma w ofercie nasze stroje.
W związku z tym, wiadomo cos o kolejnej puli koszulek dodanych na oficjalnej stronie sklepu? Kiedy można się spodziewać uzupełnienia?

I dlatego jestem za tym, aby zakończyć umowę z NB i przejść na Nike czy Adidas, pomijając oczywiście kwestie ze NB robi fatalne stroje...
HappyBlancik

Postprzez danio442 » 18 maja 2019, o 13:01

RedEscelios napisał(a):Ostatnio dowiedziałem się, że w Polsce nie będą dostępne koszulki bramkarskie na przyszły sezon. Info od jednego ze sklepów internetowych, który zawsze ma w ofercie nasze stroje.

Podobno po 25 maja mają być w oficjalnym sklepie.
danio442

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LFC Fans