Koszulki LFC - gdzie kupujecie ?!

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Koszulki LFC - gdzie kupujecie ?!

Postprzez Komal » 1 cze 2005, o 18:10

Dawno mnie tu nie bylo, nie wiem czy juz jest taki temat ale zaryzykuje. A wiec temat tyczy sie koszulek, ktore posiadacie. Chcialbym sie dowiedziec gdzie je nabyliscie...

Kibicem LFC jestem od 5 lat, a koszulki nie posiadaam do dzis. Po finale skumulowalem sie w sobie i postanowilem o jej zakupie. Niestety ponad 200 zl wydac na nia nie jestem w stanie. Postanowilem wiec zaryzykowac i zakupic ja z allegro...

Ostatnio czytalem dosc ciekawy artykul, ktory przedstawial liczne roznice pomiedzy koszulkami [w tym wypadku Juve], z ktorych jedna byla zakupiona w Go-sporcie [279zl], druga z allegro [kolo 90 zl]. Roznice byly bardzo widoczne, a prawda jest, ze wielu sprzedawcow na allegro uzywa tytulow w formie 'ORYGINALE KOSZULKI!' tymczasem jak sie okazuje nie sa ona warte nawet 50 zl. Moze dla niektorych to nieistotne, ale przecie kazdy woli nosic produkt oryginalny w 100%, ktorym godnie prezentuje klub, ktoremu kibicuje. Koszulke zakupilem tu:
http://allegro.pl/show_item.php?item=52120860

Prosze Was o komentarze i opinie do tego tematu.
Komal

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez warchlak » 1 cze 2005, o 18:32

Ja koszulke mam podrobe, juz niej wyroslem :)
Taka na targu za 20 zl
A co aukcji to moja siostra rowniez zamowila i przyslali orginalna.
A Tobie koszulke juz przyslali? A jak tak to jak dlugo trwalo?
Obrazek
warchlak

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Wieviór » 1 cze 2005, o 18:37

Ja zamowilem sobie tam koszulke Cisse i dzisiaj wlasnie j¹ odebralem. Koszulka jest po prostu normlanie orginalna i jeœli moge dodac do kompletnie zajebista :lol:
Obrazek
Wieviór

Postprzez Komal » 1 cze 2005, o 18:56

Wievior napisał(a):Ja zamowilem sobie tam koszulke Cisse i dzisiaj wlasnie jš odebralem. Koszulka jest po prostu normlanie orginalna i jeœli moge dodac do kompletnie zajebista :lol:

Cholera, tak wlasnie widzialem na liscie kupujacych niejakiego Wieviora ;] 'Zajebista' mi nie wiele mowi ... opisz ja dokladniej - metki, material, naszywki - gosciu zadnej chaly nie wciska ? Ja zamoilem sobie czysta, nie chcialem sie zbytnio wyrozniac ;]
Komal

Re: Koszulka LFC.

Postprzez deathman[] » 1 cze 2005, o 19:25

Komal napisał(a):Dawno mnie tu nie bylo, nie wiem czy juz jest taki temat ale zaryzykuje. A wiec temat tyczy sie koszulek, ktore posiadacie. Chcialbym sie dowiedziec gdzie je nabyliscie...

Kibicem LFC jestem od 5 lat, a koszulki nie posiadaam do dzis. Po finale skumulowalem sie w sobie i postanowilem o jej zakupie. Niestety ponad 200 zl wydac na nia nie jestem w stanie. Postanowilem wiec zaryzykowac i zakupic ja z allegro...

Ostatnio czytalem dosc ciekawy artykul, ktory przedstawial liczne roznice pomiedzy koszulkami [w tym wypadku Juve], z ktorych jedna byla zakupiona w Go-sporcie [279zl], druga z allegro [kolo 90 zl]. Roznice byly bardzo widoczne, a prawda jest, ze wielu sprzedawcow na allegro uzywa tytulow w formie 'ORYGINALE KOSZULKI!' tymczasem jak sie okazuje nie sa ona warte nawet 50 zl. Moze dla niektorych to nieistotne, ale przecie kazdy woli nosic produkt oryginalny w 100%, ktorym godnie prezentuje klub, ktoremu kibicuje. Koszulke zakupilem tu:
http://allegro.pl/show_item.php?item=52120860

Prosze Was o komentarze i opinie do tego tematu.

Witam na tym forum jestem nowy ale jakze juz stary fan LFC ;] mam nadzieje ze mnie nie zlinczujecie :) ale do rzeczy ;]

Komal wiem ze dla wielu kupno trykotu LFC z oficjalnego sklepiku jest niemozliwe ze wzgledu na dosc zaporowa cene i wcale sie nie dziwie .... osobiscie posiadam jak ja to nazywa tajwan z allegro (biala) i trykot z oficjalki (czerwona) ... moje spostrzezenia co do jednego i drugiego .... otoz powiem ci szczerze nie wiem moze zle trafilem ale roznica w moim przypadku jest dosc duza ... bialy trykot jest troszke z innego materialu .... i te prasowanki "play dry" na ramieniu w dole ze to oficjalne replika odpadly mi po pierwszym praniu .... natosmiast koszulka z oficjalki jest zupelnie inna material jest duzo lepszy nawet mieni sie prazkami w sloncu w zaleznosci jak na nia spojrzysz ... tych niby prasowanek nie da sie sprac a i metki jesli juz o to pytasz sa inne i jest ich wiecej na oficjalce ... koledze nawet z "Tajwanu" oderwal sie znaczek rebook ... nie chce w zaden sposob cie nastraszyc a tylko poprostu mowie ci jak to wyglada z mojego doswiadczenia ... prawde mowiac wszystkie koszulki LFC z allegro nie pochodza z oficjalki ... ale ciesza sie dosc duzym powodzeniem ze wzgledu na cene ... mam nadzieje ze trafisz na dobry model

pozdro
The Ring Must Be Destroy And You Will Never Walk Alone ..... :)
deathman[]
Organizator Zlotu Fanów

Re: Koszulka LFC.

Postprzez Komal » 1 cze 2005, o 19:33

deathman[] napisał(a):Komal wiem ze dla wielu kupno trykotu LFC z oficjalnego sklepiku jest niemozliwe ze wzgledu na dosc zaporowa cene i wcale sie nie dziwie .... osobiscie posiadam jak ja to nazywa tajwan z allegro (biala) i trykot z oficjalki (czerwona) ... moje spostrzezenia co do jednego i drugiego .... otoz powiem ci szczerze nie wiem moze zle trafilem ale roznica w moim przypadku jest dosc duza ... bialy trykot jest troszke z innego materialu .... i te prasowanki "play dry" na ramieniu w dole ze to oficjalne replika odpadly mi po pierwszym praniu .... natosmiast koszulka z oficjalki jest zupelnie inna material jest duzo lepszy nawet mieni sie prazkami w sloncu w zaleznosci jak na nia spojrzysz ... tych niby prasowanek nie da sie sprac a i metki jesli juz o to pytasz sa inne i jest ich wiecej na oficjalce ... koledze nawet z "Tajwanu" oderwal sie znaczek rebook ... nie chce w zaden sposob cie nastraszyc a tylko poprostu mowie ci jak to wyglada z mojego doswiadczenia ... prawde mowiac wszystkie koszulki LFC z allegro nie pochodza z oficjalki ... ale ciesza sie dosc duzym powodzeniem ze wzgledu na cene ... mam nadzieje ze trafisz na dobry model

pozdro

Dobrze wiem co masz na mysli... ale co poradzic - wszystko zalezy od stanu produktu jaki posiade. Wbrew jednak wszelakim pozorom znam goscia, ktory jest bardzo zadowolony ze swej repliki. Zakupil ja na allegro i nie narzeka, tak wiec tak jak napisales .. wszystko zalezy od szczescia. Wszystkiego trzeba w zyciu sprobowac, jesli z 'allegrowki' zostana nici - moim nastepnym krokiem bedzie wycieczka do Go-sportu. O tym wlasnie czytalem w artykule o ktorym wczesniej mowilem. Jesli komus by bardzo zalezalo moge przeslac linka na PM (nie wiem czy na tym forum mozna umieszczac linki do innych for). Tak wiec jestem dobrej mysli ... najwyzej odpuszcze sobie jej pranie by zachowac wszelakie metki :D
Komal

Postprzez Damian » 1 cze 2005, o 19:44

osobiscie posiadam jak ja to nazywa tajwan z allegro (biala) i trykot z oficjalki (czerwona)

Jeœli moglbyœ sie podzielic to ile za ni¹ daleœ ? :)

Sprawa druga co do koszulek, ja sobie kiedyœ kupileœ z Athlets Food w sklepie firmowym koszulke LFC z Ligi Mistrzow (ta z zoltymi elementami czyli sponsor i herb) i trzymala sie dobrze, nic nie schodzilo nie przepierala sie - nic z tych rzeczy - ale dalem za ni¹ wowczas 189 zl :roll:

Jeœli patrzec dziœ, to nigdy nie kupie juz chyba koszulki powyzej 130 zl. Na Allegro ostatnimi czasy upatrzylem sobie koszulke Liverpoolu i nie ukrywam ze na 100% j¹ kupie, ale nie wiem dokl¹dnie kiedy (chcialbym przez zlotem , ale czy bedzie kasa :( ). W kazdym b¹dŸ razie na pewno bede j¹ mial przed wrzeœniem 2005.

Koleœ ktory rozprowadza koszulki, sprzedaje je po identycznej cenie w swoim jakby sklepie oto link: http://www.bomasport.pl - osoba ta prowadzi rowniez sprzedaz przez allegro , a koszulki kosztuj¹ 49 zl.
Damian

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez fanliverpool » 1 cze 2005, o 19:49

Tez chcialbym wiedziec cos wiecej o tej koszulce, bo nie wiem czy kupic sobie teraz ta z Allegro czy poczekac do Bozego Narodzenia zeby mi rodzice kupili z Anglii. troche dziwi mnie niska cena: albosa to nie oryginalne koszulki albo kradzione
fanliverpool

Postprzez Szawar » 1 cze 2005, o 22:31

Ja zaryzykowalem i kupilem dwie koszulki Liverpoolu na Allegro.
Bialy Steven Gerrard nr 17, druga zwykla czarna z napisem Reebok pod szyjš z bialym kolnierzem.
Koszulki to orginalne repliki klubu z Anfield. Wiadomo ze koszul;ki kupione na Allegro nie beda z takiego materialu w jakich grajš pilkarze. Koszulki odpowiednio kosztowaly mnie 130 i 100zl. Nie zaluje bo koszulki mam z 1,5 roku a sš w doskonalym stanie.
Inna rzecz ze koszulki kupuja od jedenj i tej samej osoby. Zakupilem u niej koszulke Manchesteru City i dla brata Newcastle ( nr 9 Shearer).
W planach jest zakup kolejnej, ale czekam czy nie bedzie wprowadzony nowy wzor z nazwiskiem i numerem Xabiego Alonso.
Szawar

Postprzez deathman[] » 1 cze 2005, o 23:42

fanliverpool napisał(a):Tez chcialbym wiedziec cos wiecej o tej koszulce, bo nie wiem czy kupic sobie teraz ta z Allegro czy poczekac do Bozego Narodzenia zeby mi rodzice kupili z Anglii. troche dziwi mnie niska cena: albosa to nie oryginalne koszulki albo kradzione

jesli chodzi o cene to prawie 200 ....

jesli natomiast chodzi o te koszulki po 49 to widzialem taka oferte na allegro gosciu je sprowadza od pinponga jak ja to nazywam tajwany ... ale dopiero malym drukiem dodane jest ze trzeba jezcze pokryc wysylke ktora kosztuje w granicach 50 zloty co daje 100 czyli tyle ile stoja na allegro ....

fanliverpool -> te koszulki napewno nie sa kradzione ... one poprostu sa z dalekiego wschodu ;] i napewno nie sa to oficjalki z anglii ... tylko tak jak mowie wzystko zalezy do tego na jaka rzecz sie trafi jedni nie narzekaja na "tajwana" a inni wrecz przeciwnie ....

pozdro
The Ring Must Be Destroy And You Will Never Walk Alone ..... :)
deathman[]
Organizator Zlotu Fanów

Postprzez AirCanada » 2 cze 2005, o 00:04

deathman[] napisał(a): Witam na tym forum jestem nowy ale jakze juz stary fan LFC ;] mam nadzieje ze mnie nie zlinczujecie :) ale do rzeczy ;]

:arrow: Witamy witamy po staropolsku chlebem i solš

No powiem szczerze, ze ja na allegro kupilem juz 3 koszulki Liverpoolu w cenie od 120 do 160zl i dodam, ze bardzo sie noszš, piorš i w ogole ladnie trzymajš. Jednš mam ze 2 lata i cišgle moge z dumš w niej paradowac nawet do kosciola... :) Szkoda mi pieniedzy na oryginalne trykoty z oficjalnego sklepu Liverpoolu.

Naprawde polecam te z allegro. Te na ktore trafilem ja sš naprawde bardzo dobre.

Aczkolwiek ktoœ inny moze nie miec tyle szczescia co ja... :wink:
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez MaG » 2 cze 2005, o 15:54

czy ktos dostal te koszulki z tej aukcji, ktora byla poruszona w temacie?? jesli tam jest podana informacja, ze nazwisko +20zl. to chodzi o wlasne nazwisko, prawda... :?: /czy np. za Luis Garcia tez trzeba doplacic/ :?: bardzo prosze o odpowiedz :!:
MaG

Postprzez Vickson » 2 cze 2005, o 16:26

Ja swoje koszulki kupuje wyl¹cznie na e-Bay'u i tym samym mam pewnoœc ze s¹ one oryginalne (made in UK) Kupilem w ten sposob juz 11 koszulek i zadna nie jest chal¹
The Pride of Merseyside
Vickson

Postprzez warchlak » 2 cze 2005, o 16:42

Vickson napisał(a):Ja swoje koszulki kupuje wylšcznie na e-Bay'u i tym samym mam pewnoœc ze sš one oryginalne (made in UK) Kupilem w ten sposob juz 11 koszulek i zadna nie jest chalš

Za funty czy mozna kupic za euro?
Obrazek
warchlak

Postprzez Vickson » 2 cze 2005, o 23:42

Place w funtach
The Pride of Merseyside
Vickson

Następna strona

Powrót do LFC Fans