Pomoc dla Mateusza

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Pomoc dla Mateusza

Postprzez Valdes » 24 kwi 2020, o 00:35

Cześć wszystkim.

Poniżej zamieszczam treść wiadomości, która mnie poruszyła. Post jednego z naszych Czerwonych Przyjaciół:

"Cześć!
Przedstawiam wam Mateusza, ma 10 lat i od pewnego czasu gra swój najważniejszy mecz, mecz o życie.
Do tego meczu przystępuje w koszulce Liverpoolu.
Sam dzielnie walczy i daje radę, ale potrzebna jest ogromna pomoc. Jego życie zostało wycenione na 4 MILIONY ZŁOTYCH. Uzbieraliśmy już ponad 2.5, mamy czas do niedzieli aby uzbierać resztę.

Czy mógłbym Was prosić o pomoc? Nigdy nie angażowałem się w tego typu akcje, ale od czasu gdy przeczytałem historie tego chłopaka po prostu inaczej nie mogę, trzeba mu pomóc!
Na facebooku powstała grupa na której są prowadzone licytacje różnych przedmiotów, wiemy że jest to ciężki czas i nie każdy może się dorzucić, dlatego samo udostępnienie linku do zbiórki będzie wielkim darem.

Link do zrzutki i dokładny opis w komentarzu.

Dziękuję."

Spoiler:

Potrzebna kwota jest ogromna, ale dzięki wspaniałym ludziom jej osiągnięcie jest na wyciągnięcie ręki.
Postanowiłem w delikatnym stopniu pomóc.

Do sedna:
Wystawiam na licytację dwa zegary przedstawione na zdjęciach (patrz spoiler), które wykonam dla zwycięzcy aukcji.
Zwycięzca otrzyma oba! Jednakże zaznaczam, że od momentu zakończenia aukcji będę potrzebował 2-3 tygodnie na ich wykonanie i dostarczenie. Dlatego proszę o rozważne i świadome licytowanie. Poniżej zamieszczę link do grupy na facebooku i postu, gdzie można licytować powyższe gadżety. Nie obrażę się, jeśli zechce ktoś udostępnić licytację dalej.
LINK do licytacji

Słów kilka o zegarach: Wykonane są ze stali o grubości 1,5 mm i malowane proszkowo w kolorze czarnym: struktura mat. Jedno zdjęcie przedstawia wykonany zegar i jego faktyczny wygląd, a drugie zegar w formie projektu, przez co rzeczywiste kolory mogą się różnić.. Wysokość i szerokość pierwszego, a także średnica drugiego zegara wynoszą ok.35cm. Średnica tarczy z cyframi w pierwszym zegarze ma 13,5cm , natomiast w drugim 12,5cm. Długość wskazówki minutowej = ok.10cm.

Spoiler:

Przepraszam Was za chaotyczny post, nie jestem w tym dobry, a czas nagli - stąd też licytacja trwa tylko do jutra (piątek) do godz. 21.00 (takie zasady grupy).

Zachęcam również do wzięcia udziału w zrzutce dla Mateusza: LINK siepomaga.pl

EDIT: Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się pomóc! YNWA
Ostatnio edytowano 26 kwi 2020, o 00:52 przez Valdes, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Valdes
Mów mi miś

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Re: Pomoc dla Mateusza

Postprzez MasterItaliano » 25 kwi 2020, o 09:38

Pomoc udzielona,

każda złotówka się liczy!

jeszcze tylko 3 procent!

Do dzieła!

YNWA
MasterItaliano

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Powrót do LFC Fans