Poznajmy sie lepiej

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Poznajmy sie lepiej

Postprzez Primkin3 » 16 wrz 2016, o 11:20

Jestem już tu od jakiegoś czasu a jeszcze się w sumie nie przedstawiłem :)

Imię – Przemysław
Data urodzenia - 07.12.1996
Skąd się wziął Twój nick? - Sam dokładnie nie wiem, kiedyś chyba kuzyn tak na mnie powiedział i się przyjęło
Miejsce zamieszkania – Zielona Góra
Kolor włosów - Brunet
Kolor oczu – niebieskie
Szkoła/zawód - na razie nie mam stałej pracy, dorabiam tu i ówdzie
Trzy główne cechy charakteru – wesoły, miły, sympatyczny

Ulubiona gra komputerowa – Seria Heroes, Gothic, FM, LoL

Ulubiona książka - wszystkie kryminały Agaty Christie

Zainteresowania - muzyka, sport, grafika komputerowa
Ulubiona potrawa - Pierogi ruskie, placki ziemniaczane

Postać, którą cenisz/ceniłaś szanujesz/szanowałaś – Moi rodzice

Gdzie chciałbyś spędzić wymarzone wakacje – Liverpool

Jakie 3 przedmioty zabrałabyś na bezludna wyspę – nie mam zamiaru się na takową wybierać :D

Jakimi cechami powinien się odznaczać prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka - muszę się czuć komfortowo podczas rozmowy z nim, nie da się tego dokładnie opisać, przyjaźń to coś wyjątkowego.

Czy istnieje według Ciebie przyjaźń miedzy mężczyzna a kobieta - tak

Masz jakieś zwierzątko domowe - pies

Jak wyglądało Twoje Zycie i "kontakt" z Liverpoolem bez internetu – znałem Liverpool z radia i TV, sympatyzowałem z klubem jednak nie wiedziałem o nim prawie nic prócz tego że grał tam Stevie i Torres.

Co Ci się najbardziej podoba w serwisie http://www.LFC.pl – miła atmosfera

Co Ci się nie podoba na http://www.LFC.pl - pesymizm u większości użytkowników

Ulubiony przedmiot w szkole – Historia i WF

Znienawidzony przedmiot w szkole – Matematyka

Ulubiony film – Zielona Mila, Moulin Rouge
Jakiej muzyki słuchasz – każdej

Ulubiony napój bezalkoholowy – napoje energetyczne

Co najbardziej cenisz u płci przeciwnej – nie da się tego sprecyzować

Ulubiona postać z kreskówek - Sanji, Obito, Rumcajs, Bolek i Lolek

Jesteś jednego dnia administratorem LFC.pl. Co byś zmienił? – Chciałbym sekcji blogerskiej na LFC.pl :P

Od kiedy kibicujesz LFC? – Sympatia do Liverpoolu od około 2004 roku oglądałem pojedyncze mecze, każdy mecz oglądam od 2014 roku.

Dlaczego akurat ten klub? - STEVEN GERRARD

Najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu – Steven Gerrard

Jakie wydarzenie związane z LFC przyniosło Ci największa radość? - Liga Mistrzów 2005

Dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać się na to forum? - by móc konfrontować swoje zdanie z wiecznymi pesymistami z forumka :P

Który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o LFC( z kim najczęściej sie zgadzasz) - Na pewno z częścią administratorów inni użytkownicy nie przychodzą mi do głowy

I to by było na tyle :)
"Jeśli nie wiesz, co zrobić z piłką, po prostu umieść ją w siatce, a o opcjach porozmawiamy później." - BILL SHANKLY

Twitter : https://twitter.com/Prrimkin
Primkin3

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Zicku » 17 mar 2020, o 09:50

Panowie, chciałbym się pochwalić, że w dniu wczorajszym przyszedł na świat Filip, mój pierwszy syn. Przez kwarantanne nie mogę go zobaczyć na żywo do odbioru jego i mamy ze szpitala, ale pytalem telefonicznie, kibicuje tak jak tata Liverpoolowi :D
Także zdrowie!
"Jesteśmy Liverpoolem, dlatego oczekiwania są tak wysokie." - Steven Gerrard
Zicku

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Django » 17 mar 2020, o 16:17

Zicku napisał(a):Panowie, chciałbym się pochwalić, że w dniu wczorajszym przyszedł na świat Filip, mój pierwszy syn. Przez kwarantanne nie mogę go zobaczyć na żywo do odbioru jego i mamy ze szpitala, ale pytalem telefonicznie, kibicuje tak jak tata Liverpoolowi :D
Także zdrowie!

Gratuluję! Witamy po ojcowskiej stronie życia :) Mam nadzieję, że wyspałeś się na zapas lub potrafisz zasnąć "zawsze i wszędzie" ;)

Oczywiście duże uproszczenie, ale by tego uniknąć kupcie butelki antykolkowe (dr. Brown) i krople Sabsimplex.
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Robert1966 » 23 mar 2020, o 12:33

Witam.A ja chciałbym się pochwalić ze zostanę za kilka miesięcy dziadkiem.Syn też jest kibicem LFC. Mam nadzieję że wnuk będzie nim także.Pozdrawiam z Rybnika.Zdrowia Wam życzę.
Robert1966

Poprzednia strona

Powrót do LFC Fans