Koszulki LFC - gdzie kupujecie ?!

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Koszulki LFC - gdzie kupujecie ?!

Postprzez ebson » 30 sty 2019, o 12:58

Witam.
Żona niedługo obchodzi urodziny i chciałbym jej kupić koszulkę LFC. Czy ktoś zna stronę gdzie mogę zamówić damską koszulkę? Czy takowe w ogóle są produkowane? Ja mam kilka sztuk, córka też ma body, a dla żony cholera nie mogę znaleść...
ebson

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez danio442 » 30 sty 2019, o 13:05

ebson napisał(a):Witam.
Żona niedługo obchodzi urodziny i chciałbym jej kupić koszulkę LFC. Czy ktoś zna stronę gdzie mogę zamówić damską koszulkę? Czy takowe w ogóle są produkowane? Ja mam kilka sztuk, córka też ma body, a dla żony cholera nie mogę znaleść...

https://store.liverpoolfc.com/kit/home-kit/womens/
danio442

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez jrug » 30 sty 2019, o 15:08

Co do koszulek to w PL warto sprawdzić w SportsDirect albo na ich stronie lub jeśli jest możliwość w sklepie stacjonarnym.

Ja mam w planie lecieć za klika miesięcy na pare dni do UK to może uda mi się coś kupić w dobrej cenie.

Jakby ktoś był w Londynie to polecam outlet NB obok stadionu Wembley
jrug

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez michalfc8 » 30 sty 2019, o 20:19

Na święta dostałem od dziewczyny koszulke ze oficjalnej strony LFC i wszystko w porządku. Przesyłka szła 3 dni, bez problemu można płacić z PL kont bankowych czy blikiem. Polecam właśnie opcję zamawiania z oflicjalki :)
Obrazek
michalfc8

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez MILF » 30 sty 2019, o 20:29

michalfc8 napisał(a):Na święta dostałem od dziewczyny koszulke ze oficjalnej strony LFC i wszystko w porządku. Przesyłka szła 3 dni, bez problemu można płacić z PL kont bankowych czy blikiem. Polecam właśnie opcję zamawiania z oflicjalki :)

W pełni się pod tym podpisuję.
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

Postprzez ynwa19 » 30 sty 2019, o 20:44

Kupiłem akurat dzisiaj pullover na lfc.store-najlepiej kupować u źródła-:) :)
https://store.liverpoolfc.com/de/lfc-ka ... u-maenner/ :D
ynwa19

Poprzednia strona

Powrót do LFC Fans