Zaklady bukmacherskie

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Zaklady bukmacherskie

Postprzez Adryyan » 18 sty 2017, o 20:48

Obrazek
Samo AustralianOpen :)
Adryyan

1 year of membership

Postprzez FootballClub » 18 sty 2017, o 20:54

Widzę, że kolega gra pokaźne sumy :wink:
FootballClub

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez luksi93 » 21 sty 2017, o 12:44

Gra ktoś dzisiaj coś na naszych? Myślę czy nie zaryzykować z handicapem -1.5, -2.0. Co myślicie czerwoni? Nie czasem zbyt optymistycznie?

EDIT: dobra, jest Coutinho i Firmino na szpicy to chociaż ten handicap -1 zaryzykuję
Y.N.W.A
luksi93

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez DzidekLFC » 21 sty 2017, o 13:44

Rezerwowy strzeli bramkę - Tak :) w meczu LFC
Obrazek
"Między mną a Liverpoolem trwa romans,który nigdy się nie zakończy..."
DzidekLFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Przemko » 21 sty 2017, o 14:21

Obrazek
Obrazek
Przemko

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez FootballClub » 21 sty 2017, o 16:43

Ja mam taką zasadę, że na LFC nie obstawiam, dzisiaj podkusiło i masz babo placek, cały kupon w pizdu
FootballClub

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez lfc13 » 12 lut 2017, o 15:52

Pod wczorajszym artykułem "Statystyki" pewien użytkownik vipprotips wsawił taki oto komentarz:

https://iberobet24.blogspot.nl/ Kupon z kursem 57 z wczoraj trafiony i skan juz jest na blogu! na dziś kupon już dostępny! codziennie trafiają ! polecam bo gram z nimi już od kilku dni !

Pytanie do was drodzy użytkownicy, czy ktoś z was miał coś wspólnego z tą stronką, słyszał o niej a może nawet korzysta z ich usług i wygrywa kaskę? ;-)
Dzięki za wszelkie info w tej sprawie.
lfc13

Postprzez Flymf » 12 lut 2017, o 16:07

lfc13 napisał(a):Pod wczorajszym artykułem "Statystyki" pewien użytkownik vipprotips wsawił taki oto komentarz:

https://iberobet24.blogspot.nl/ Kupon z kursem 57 z wczoraj trafiony i skan juz jest na blogu! na dziś kupon już dostępny! codziennie trafiają ! polecam bo gram z nimi już od kilku dni !

Pytanie do was drodzy użytkownicy, czy ktoś z was miał coś wspólnego z tą stronką, słyszał o niej a może nawet korzysta z ich usług i wygrywa kaskę? ;-)
Dzięki za wszelkie info w tej sprawie.

Oszuści/złodzieje na 100%.
Obrazek
Flymf

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez walek666 » 17 mar 2017, o 15:54

http://www.flashscore.pl/mecz/bV2SF7qK/#szczegoly-meczu

Jest ktoś wstanie wytłumaczyć tak wysoki kurs na gości?
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Mogę zapewnić, że jest o wiele, wiele ważniejsza." (Bill Shankly)
walek666

Postprzez FootballClub » 17 mar 2017, o 15:57

Kiedyś widziałem kursy po 1,7 na remis :D
FootballClub

Postprzez owsiej » 17 mar 2017, o 16:11

walek666 napisał(a):http://www.flashscore.pl/mecz/bV2SF7qK/#szczegoly-meczu

Jest ktoś wstanie wytłumaczyć tak wysoki kurs na gości?

Kursy często są stymulowane zależnie od wpłat na dany typ u jakiejkolwiek firmy bukmacherskiej. W tym wypadku musiała pojawić się duża ilość wpłat o wysokiej sumie na typ 1. Bukmacher powiedzmy, że się "przestraszył" i zaczął drastycznie zmniejszać kurs na dane wydarzenie równocześnie zwiększając kurs na zdarzenie przeciwne. Poza tym nie oszukujmy się, w Grecji mecze lubią sprzedawać.
owsiej

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez kacciq » 24 mar 2017, o 15:06

Z przykrością informujemy, że ze względu na nadchodzące zmiany prawne, od 30. marca nie będziemy już świadczyć naszych usług dla klientów w Polsce.

W związku z tym, Twoje konto zostanie zamknięte w tym dniu i nie będziesz mógł już dłużej korzystać z naszych serwisów lub uzyskać do nich dostępu. Do tego dnia, będziemy oferowali nasze usługi tak, jak zwykle. Wszystkie środki znajdujące się na Twoim koncie można wypłacić tak, jak dotychczas do 30. marca. Po tym terminie, prosimy o kontakt z nami w sprawie realizacji jakichkolwiek wypłat.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli ponownie oferować nasze usługi.

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół bet365

No dobra, zakładam że te zmiany prawne dotyczą nie tylko bet365 ale i innych bukmacherów. Gdzie zatem będzie można nadal obstawiać? Poza Fortuną i STS-em :P Ktoś się orientuje?
kacciq

Postprzez kam15 » 24 mar 2017, o 15:16

kacciq napisał(a):
Z przykrością informujemy, że ze względu na nadchodzące zmiany prawne, od 30. marca nie będziemy już świadczyć naszych usług dla klientów w Polsce.

W związku z tym, Twoje konto zostanie zamknięte w tym dniu i nie będziesz mógł już dłużej korzystać z naszych serwisów lub uzyskać do nich dostępu. Do tego dnia, będziemy oferowali nasze usługi tak, jak zwykle. Wszystkie środki znajdujące się na Twoim koncie można wypłacić tak, jak dotychczas do 30. marca. Po tym terminie, prosimy o kontakt z nami w sprawie realizacji jakichkolwiek wypłat.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli ponownie oferować nasze usługi.

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół bet365

No dobra, zakładam że te zmiany prawne dotyczą nie tylko bet365 ale i innych bukmacherów. Gdzie zatem będzie można nadal obstawiać? Poza Fortuną i STS-em :P Ktoś się orientuje?

Wydaje mi sie ze predzej czy pozniej wycofa sie kazdy nie-polski bukmacher...to samo tyczy sie pokera itd.. #dobrazmiana, z tego co sie orientuje to wiekszosc robi wyplaty srodkow do konca marca, jedni oswiadczyli to teraz inni troche czasu temu...
kam15

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez MichaLFC » 24 mar 2017, o 15:55

Gruzja - Serbia - waham się czy ruszać ten mecz, niby Serbia faworyt, ale ta Gruzja u siebie czort ją wie. Może btts'a, nie wiem.

Turcja - Finlandia - 1, czy może trochę ryzykowniej i dać 1/btts

Austria - Mołdawia - handi-2

Chorwacja - Ukraina - Chorwacja faworyt, ale Ukraińcy to też nie są chłoptasie do bicia. Btts, albo ryzykowniej 1/btts

Hiszpania - Izrael - handi-1 ewentualnie handi-2

Irlandia - Walia - cięzki meczyk do obstawiania, myślę że btts siądzie

Kosovo - Islandia - handi-1

Liechtenstein - Macedonia - mecz na szycie można powiedzieć, chyba dam na Macedończyków

Włochy - Albania - handi-1 ewentualnie handi-2

Takie moje rozkminki na dzisiejsze mecze eliminacji, przydałoby się ugrać coś na koniec miesiąca. Ktoś coś puszcza na dziś?;)
Obrazek

MichaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez luksi93 » 24 mar 2017, o 16:01

Odnośnie tych zagranicznych bukmacherów to wydaje mi się jednak że jest to chwilowe i wrócą oni na nasz rynek.

http://zawodtyper.pl/bet365-wycofuje-si ... nformacja/
Y.N.W.A
luksi93

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności