Zaklady bukmacherskie

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Zaklady bukmacherskie

Postprzez Maytman » 19 wrz 2005, o 18:19

Mam do was pytanie! A mianowicie czy gracie w zaklady sportowe? Obstawiacie mecze w STSie, TOTOMixie, Profesjonalu i innych? Co w ogole o tym sšdzicie? Traktowac to jako hazard, a moze jako rozrywke podnoszšcš adrenaline przy oglšdaniu meczu?

Niedawno (pierwsza kolejka fazy grupowej Ligii Mistrzow) obstawilem pierwszy raz. Siadly mi wszystkie meczyki, a za 3 zlote dostalem 123 :) W pištek obstawilem ponownie - niby same pewniaki. Wyszlo tego 30 meczy na kuponie, przewidywana wygrana 350 - a tu Milan przegral z Sampdoriš... :|
Ale to tylko taka historia z zycia wzieta :P Zakladam temat, zeby sprawdzic czy mamy jakiœ bukmacherow na forum. W koncu w typerze calkiem nieŸle sobie radzimy :D
Maytman
Znaczy się Mateusz

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Daniel » 19 wrz 2005, o 18:56

Ja czasami grywam w tot-mixie, ale wielkich sukcesow pienieznych niestety nie widac :wink: Lubie od czasu do czasu skoczyc poobstawiac wyniki, ale traktuje to raczej jako zabawe niz hazard. Nieraz chodzilem do TM jak mi pienišdze byly ptrzebne, ale i wtedy intuicja zawodzila :) Najchetniej chodze z kolegš, ktory wygrywa praktycznie non stop i obstawiam tak jak on. Wtedy troche pieniedzy wpadnie do kieszeni.

Czesto mi sie tak zdarzalo, ze jeden mecz, praktycznie pewny nie wchodzil :roll: To naprawde wkurzajšce, tymbardziej jak suma jest wysoka.

Skoro jest juz ten temat, to moze obstawiajmy swoje wyniki i dzielmy sie swoimi pewniakami 8) Pomozcie bliŸnim zarobic :!: :wink:

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Obrazek
Daniel
Honorowy Moderator

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Sumo » 19 wrz 2005, o 18:56

Ja grywam, co prawda ostatnio rzadziej niz kiedyœ, ale tak kilka (3- 4) razy w miesi¹cu odwiedzam bukmacherow. Obstawiam juz dluzszy czas i jakoœ sie nie uzaleznilem (czy to mozliwe w ogole ?) wiec powiedzmy, ze traktuje to jak¹ dobr¹ zabawe. Chociaz zarobic mozna troche :wink: :D

Ostatnio stwierdzilem, ze lepiej jest zaryzykowac wieksze pieni¹dze i zagrac na podwojenie stawki. 3 mecze o przelicznikach 1. 25- 1.45 i nie ma opcji zeby nie weszlo coœ :)
Sumo

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Maytman » 19 wrz 2005, o 19:33

Daniel napisał(a):Skoro jest juz ten temat, to moze obstawiajmy swoje wyniki i dzielmy sie swoimi pewniakami 8) Pomozcie bliŸnim zarobic :!: :wink:

W takim razie - to moje pewniaki na ten tydzien - obstawiaj¹c za 4 zeta - jakieœ 700 zeta bedzie :P ale pewnie troche z tego powyrzucam :D

http://rapidshare.de/files/5289800/ZAK_AD.doc.html
Maytman
Znaczy się Mateusz

Postprzez MaG » 19 wrz 2005, o 21:05

Ja gram w STSie...ale zastanawiam sie nad betandwin
Czy obstawia z was ktos przez internet i jakie macie o tym zdanie...?
MaG

Postprzez Dynia » 20 wrz 2005, o 13:22

Ja typowalem 2 razy w zyciu raz mialem do wygrania ponad 1000 zl podczas mistrzostw œwiata gdy niemcy grali z arabi¹ saudyjsk¹ tata pojechal mi obstawic mecze i mu sie pomylilo zamiast dac ze wygraj¹ niemcy to dal ze wygraj¹ arabia saudyjska o ile pamietaci to bylo 8-0 dla niemiec a za drugim razem obstawilem 5 meczy i wygralem.Uwazam ze obstawianie meczy to jest zabawa :lol:
Dynia

Postprzez Daniel » 20 wrz 2005, o 17:56

Sevilla - Cadiz 10
Man Utd. - Blackburn 1
Chelsea - Aston Villa 1
Wycombe - Aston Villa 2
Grimsby - Tottenham 2
Leicester - Blackpool 1
Nurnberg - Schalke LB 2,5 1
Ajax- Den Haag 1
Shrewsbury - Shieffield Utd. 2
Waalkwijk - Top Oss 1

Oto moj kupon na najblizsze dni :) Mam nadzieje, ze wszystko wejdzie, ale mam pewne zastrzezenia co do meczy Ajaxu z Den Haag, Nurnbergu z Schalke , i Chelsea z Villš.

Jak Wy oceniacie moje szanse na trafienie wszystkich :?: Kursy wydawaloby sie, ze male, ale wiadomo... w pilce kursy nie grajš i wszystko moze sie zdarzyc.

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Obrazek
Daniel
Honorowy Moderator

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Milosz fan » 20 wrz 2005, o 18:15

Ja narazie robie sobie mal¹ przerwe bo niewazne jak gram to zawsze albo niewchodz¹ dwa mecze albo najczeœciej :arrow: jeden :? ostatnio weszly mi wszystkie mecze i sotatniniewszedl a dokladnie Celta1 kurs 1.70 bo przegrali z Rancingiem Santander (0:1) :?
Ale mialem rowniez wygrane :P no zobaczymy kiedy teraz pojde no nie wiem moze niedlugo ale ogolnie traktuje to jako dobrš zabawe bo nigdy niestawiam wiecej niz 10 zl :P
Ale moge przeciez wam coœ podpowiadac bo w typerku mam 13 miejsce a to chyba dobrze œwiadczy:P albo poprostu oceniac wasze kupony w procentach zreszt¹ jak chcecie

POZDRO
Dudek Dance :D
Milosz fan

Postprzez AcRoSs » 21 wrz 2005, o 17:27

W zaklady bukmacherskie zacz¹lem sie bawic, zeby nie sklamac okolo dwa lata temu. Powiem szczerze, iz byl taki okres w ktorym to stawialem non stop i nie moglem tego opanowac. Na cale szczeœcie z czasem zrozumialem, ze trzeba sie pochamowac i ciesze sie, iz udala mi sie ta sztuka :) . Teraz oczywiœcie nie przerwalem swojej przygody z bukmacherstwem, jedak jest to calkowice coœ innego od tego, co bylo dawniej... Teraz wraz z kolegami stawiamy kuponki na wekendach, oraz gdy gra Liga Mistrzow b¹dŸ Puchar UEFA, wtedy kiedy jest naprawde na co postawic... Bukmachesrstwo uwazam teraz za dobr¹ zabawe, w ktorej od czasu do czasu coœ mi sie tam uda trafic, aczkolwiek jestem tego zdania, iz moze to uzaleznic!

Pozdrawiam AcRoSs
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci.
Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." Bill Shankly
AcRoSs

GraÂłem

Postprzez Mati » 24 wrz 2005, o 18:21

Ja gralem ostatnio w Profesjonalu, ale nie wszedl mi mecz PSG i od tamtego czasu postanowilem ze poczekam az wszystko sie rozwinie i bede wiedzial kto jest w dobrej formie :)
Obrazek
Liverpool - Home is where the heart is...
Mati

Re: GraÂłem

Postprzez Maytman » 24 wrz 2005, o 19:00

a mnie dzis ne siadl mecz United z Blackburn... I trzy baniaki przeszly kolo nosa :P
Maytman
Znaczy się Mateusz

Postprzez Maytman » 26 wrz 2005, o 17:57

No wiec szykuje sie druga kolejka fazy grupowej. Moje typy na wtorek i œrode. Staram sie jaknajpewniej obstawiac - studiowalem wyniki oraz obecn¹ forme zespolow. Nie wiem tylko co zrobic z meczami Ajaxu z Arsenalem, oraz LFC - Chelsea. DoradŸcie :)

Ajax - Arsenal 1x
Barcelona - Udinese 1
Bayern - FC Brugge 1
uventus - Rapid W. 1
Lille - Villarreal x2
Manch.Utd. - Benfica 1
Panathinaikos - Brema x2
Thun - Sparta P. x2
Anderlecht - Betis 1x
FC Porto - Petrzalka 1
Fenerbahce - PSV x2
Inter M. - Rangers 1
Real M. - Olympiakos 1
Rosenborg - Lyon x2
Schalke - Milan x2
Maytman
Znaczy się Mateusz

Postprzez Sochal » 26 wrz 2005, o 18:00

Ja to w ogole nie wiem o co w tym chodzi :P Sie znaczy wiem, nie licz¹c tego co to jest x2 itd. Gdyby ktoœ byl tak mily i mi powiedzial :roll:. Pozdrawiam.
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Sochal

Postprzez lfc » 26 wrz 2005, o 18:13

1x lub 2x to jest tak zwana podporka.Jeœli ktoœ stawia 1x to znaczy ze gospodarz spotkania albo moze wygrac albo zremisowac a i tak wygrana zostanie zachowana.2x oznacza ze to goœcie mog¹ wygrac lub zremisowac i tez wygrywasz.
Obrazek
lfc

Postprzez Maytman » 26 wrz 2005, o 18:54

wy tu gad-gadu, a tu trzeba wynik obstawic :P chyba jednak zrezygnuje z tego meczu na kuponie :D
Maytman
Znaczy się Mateusz

Następna strona

Powrót do Różności