Fantasy Football

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, Juluz, RedFirmino, Szpieg1, Gonzo, AirCanada, Daniel

Re: Fantasy Football

Postprzez PonuryGrabarz » 11 sie 2017, o 18:10

Puni napisał(a):Zmień na Delle Alli, ja tak zrobiłem. Coutinho i tak z watfordem nie zagra, a co potem? To się zobaczy :-)
Jeśli coutinho by poszedł do Barcelony, to byłby na czerwono (tak jak w przypadku kontuzji).

Mam Delle Alli i Coutinho :shock: Da się dziada jakoś sprzedać czy coś?
PonuryGrabarz

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez pankracy » 11 sie 2017, o 18:29

Na ostatnią chwile, liga H2H: Barca is Dead. Kod: 1287439-845925
pankracy

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez MichaLFC » 11 sie 2017, o 18:31

Jaką opcje polecacie i co sami wybraliście ? Bench Boost , Free Hit czy Triple Captain ? Macie jeszcze jakieś ligi ?
Obrazek

MichaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez jocker2013 » 11 sie 2017, o 18:35

Witam. Proszę o pomoc ponieważ zaczynam swoją przygodę z fantasy football. Zrobiłem swoją drużynę,ale mam pytanie czy mogę gdzieś po polsku poczytać o tej grze, tzn jakieś porady, instrukcję czy jakieś info które powinienem wiedzieć jako początkujący.
jocker2013

Postprzez Puni » 11 sie 2017, o 18:35

PonuryGrabarz napisał(a):
Puni napisał(a):Zmień na Delle Alli, ja tak zrobiłem. Coutinho i tak z watfordem nie zagra, a co potem? To się zobaczy :-)
Jeśli coutinho by poszedł do Barcelony, to byłby na czerwono (tak jak w przypadku kontuzji).

No jasne, coutinho sprzedaj bo w tej kolejce żadnych punktów nie dostaniesz, a 9 mln możesz wydać na kogoś innego. Masz zakładkę transfery i tam robisz co chcesz, korzystaj póki transfery są darmowe
Puni

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez consigliere » 11 sie 2017, o 18:47

Puni napisał(a):
PonuryGrabarz napisał(a):

No jasne, coutinho sprzedaj bo w tej kolejce żadnych punktów nie dostaniesz, a 9 mln możesz wydać na kogoś innego. Masz zakładkę transfery i tam robisz co chcesz, korzystaj póki transfery są darmowe

Transfery darmowe do końca sierpnia czy do inauguracji sezonu?
Przewiduje wszystko oprócz przyszłości..
[7.11.2013]
consigliere

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez woocashek » 11 sie 2017, o 18:52

jocker2013 napisał(a):Witam. Proszę o pomoc ponieważ zaczynam swoją przygodę z fantasy football. Zrobiłem swoją drużynę,ale mam pytanie czy mogę gdzieś po polsku poczytać o tej grze, tzn jakieś porady, instrukcję czy jakieś info które powinienem wiedzieć jako początkujący.

fantasypl.pl lepszej strony nie znam. W zakładce akademia znajdziesz prawdopodobnie wszystko to czego szukasz :)
woocashek

Postprzez ManiacK » 11 sie 2017, o 18:56

consigliere napisał(a):Transfery darmowe do końca sierpnia czy do inauguracji sezonu?

Do godziny przed meczem inauguracyjnym.

PonuryGrabarz napisał(a):Mam Delle Alli i Coutinho :shock: Da się dziada jakoś sprzedać czy coś?

Troll czy jak? Przecież to wszystko tam jest bardzo intuicyjne.
Ale powiedzmy, że na serio - wejdź w transfers, daj [x] przy nim, wejdź w pomocników (na prawo wybierasz w menu) i wybierz sobie kogoś w jego miejsce. Od siebie mogę polecić w do 9mln Zahę/Salah lub jak masz nieco więcej, to Mane/Eriksen (9.5) lub jak miałbyś 10mln, to De Bruyne.
ManiacK

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez SteveG8 » 16 sie 2017, o 21:16

Hej zaczynam przygodę z fantasy, nie do końca rozumiem tą grę. Ale jaki jest kod do LFC.PL do Fantasy ?
SteveG8

Postprzez mousen23 » 6 wrz 2017, o 14:51

Gracie może w UCL fantasy? Macie jakieś ligi?
mousen23

Postprzez pitersikorka » 8 wrz 2017, o 11:21

Zapraszam do ligi dla fanów Liverpoolu.

LiverpoolFan
91516JQB

Jeśli macie założone inne ligi dajcie znać.
pitersikorka

Postprzez MichaLFC » 15 wrz 2017, o 16:57

Dziką kartę można użyć kiedy się chce czy są jakieś określone terminy na jej aktywacje ? Bo chce przemeblować skład, a gdy klikam play wildcard to mam taką o to informację: To activate your wildcard you must be making enough proposed transfers that points will be deducted. Nigdy nie używałem dzikiej karty zawsze grałem tym składem, który wybrałem na początku i nie wiem za bardzo o co chodzi :P
Obrazek

MichaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Rahk8 » 15 wrz 2017, o 17:08

No to jak włączyłeś to możesz już robić transfery, a ona się bodajże włączy wtedy kiedy przekroczysz liczbę darmowych transferów.
Rahk8

Postprzez MichaLFC » 15 wrz 2017, o 17:29

Faktycznie działa, dzięki za pomoc! :)
Obrazek

MichaLFC

Postprzez Alter » 15 wrz 2017, o 17:41

Lookout napisał(a):Znacie jakąś stronę internetową dot. informacji z wszystkich klubów Premier League? Gram w Fantasy Premier League i chciałbym być na bieżąco, wiedzieć kto zagra w danym meczu, a kto nie. Ogólnie to chodzi mi o zsumowanie informacji, m.in. z konferencji prasowych itp. ze wszystkich klubów w jedną stronę. Nie chce mi się wchodzić na oficjalne strony klubów, chcę aby informacje dotyczące klubów z Premier League były podane na jednej stronie internetowej, ktoś zna takowe?

Odpowiadam na pytanie z tematu Wszelakie pytania, ale piszę tu, bo jednak fantasy.

Polecam wszystkim stronę http://www.fantasyfootballscout.co.uk
Jest info o kontuzjach, o doniesieniach z klubów, nawet o stałych fragmentach gry. Jest dużo artykułów do poczytania i prężna społeczność w komentarzach. Nawet podcast jest. Ta strona to był mój secret sauce który wprowadził mnie do top 10000 na świecie, ale teraz już nie gram więc mogę się podzielić :D Wiem, że część z Was już zna to miejsce i trzyma je w sekrecie, powiedzmy że wyrównuję szanse.

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Różności