Sygnaturki, avatary, grafika

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Sygnaturki, avatary, grafika

Postprzez KJano10 » 19 paź 2018, o 23:09

Czy coś się może ruszyło w tym temacie? :)

Projekt świetny, sam z niecierpliwością czekam
KJano10

2 years of membership2 years of membership

Postprzez ziaja » 20 gru 2018, o 13:33

KJano10 napisał(a):Czy coś się może ruszyło w tym temacie? :)

Projekt świetny, sam z niecierpliwością czekam

https://ziajasnk.cupsell.pl/produkt/3498446-Bobby.html
Puściłem na Cupsellu, nie jestem na razie wstanie zorganizować normalnej produkcji.
Obrazek
ziaja

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez KJano10 » 21 gru 2018, o 00:04

Piękne dzięki! robisz fajne grafiki i chociaż w ten sposób można Ciebie wesprzeć :)

Jakbyś kiedyś w wolnej chwili wrzucił tam wzór "We've got Salah" to byłbym mega wdzięczny, jakoś sezon temu mi to finalnie umknęło, a chętnie przygarnąłbym
KJano10

2 years of membership2 years of membership

Postprzez ziaja » 21 gru 2018, o 10:53

KJano10 napisał(a):Piękne dzięki! robisz fajne grafiki i chociaż w ten sposób można Ciebie wesprzeć :)

Jakbyś kiedyś w wolnej chwili wrzucił tam wzór "We've got Salah" to byłbym mega wdzięczny, jakoś sezon temu mi to finalnie umknęło, a chętnie przygarnąłbym

Posiadam jeszcze z 10 koszulek chyba.
Obrazek
ziaja

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez ziaja » 28 kwi 2019, o 17:36

Obrazek

Popełniłem o to taką grafikę na półfinał z Barceloną
Obrazek
ziaja

Postprzez Zicku » 8 maja 2019, o 00:19

zapodaj ktoś jakąś fajną grafiką na zdjęcie w tle facebooczka z dzisiaj <3
Ma ktoś coś np. gdy spiewają razem na koniec?
"Jesteśmy Liverpoolem, dlatego oczekiwania są tak wysokie." - Steven Gerrard
Zicku

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez luksi93 » 3 cze 2019, o 00:01

Jak by ktoś chciał to dostosowałem sobie jedno foto z parady żeby fajnie pasowało na tapetę telefonu.

Link: https://i.ibb.co/tZv1NWc/61033281-66972 ... 3014-n.jpg

A tak wygląda na przykładzie :
Obrazek
Y.N.W.A
luksi93

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Liverpoolczyk » 12 lis 2019, o 14:19

Skąd mogę pobrać grafikę dobrej jakości na avatar na forum? Chodzi o piłkarzy Liverpoolu. Kiedyś w grafice Google było dużo łatwiej coś znaleźć i przede wszystkim dopasować do wymaganych rozmiarów. W tejże wyszukiwarce też jakichś stron ciekawych nie znalazłem.

Kiedyś nieraz ktoś tu wrzucał od siebie pięknie zrobione avatary i sygnatury, no ale to też na pewno jest z tym roboty i nie proszę, by zaczął jakieś tworzyć od początku. Ale jeśli się ktoś bawił i ma na dysku jakieś nowe i ma ochotę udostępnić to śmiało 8)
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina
Liverpoolczyk

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Różności