Sygnaturki, avatary, grafika

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Re: Sygnaturki, avatary, grafika

Postprzez GhostRider » 19 sty 2016, o 22:51

redstar1312 napisał(a):Witam.
Domyślam się, że to bardzo prosta rzecz, ale chciałbym, żeby było to ładnie zrobione.
Obrazek

Czy jest szansa, aby mi ktoś zmienił kolor na czerwony tego napisu ?
Jeśli tak, byłbym wdzięczny, dzieki :)

Wystarczy?
Obrazek
GhostRider

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez redstar1312 » 19 sty 2016, o 23:54

Jasne, Dzieki ! :D
redstar1312

1 year of membership

Postprzez tomek94s » 10 mar 2016, o 20:43

Witam, poszukuje jakiejś ciekawej grafiki/tapety z drużynami LFC i United. Najlepiej na Anfield. Ktoś pomoże?
Obrazek
tomek94s

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez BambarylaLFC » 24 wrz 2016, o 22:59

Witam. Wie ktoś może jak nazywa się nowa czcionka Premier League i gdzie ją można dorwać? :)

Obrazek

E: Dzięki. Co prawda tej tej czcionki w wersji darmowej nie dorwałem, ale udało się pobrać niemalże identyczną Futura Demi Bold :D
Ostatnio edytowano 25 wrz 2016, o 10:28 przez BambarylaLFC, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
BambarylaLFC

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez GhostRider » 24 wrz 2016, o 23:45

BambarylaLFC napisał(a):Witam. Wie ktoś może jak nazywa się nowa czcionka Premier League i gdzie ją można dorwać? :)

Obrazek

Kolego wg moich ustaleń najprawdopodobniej jest to czcionka Futura T Demi Bold, ale z linkiem to już wujka google pytaj bo już nie mam siły szukać :P
GhostRider

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez pziolkowski9 » 26 paź 2016, o 15:17

Cześć, jest ktoś może w posiadaniu grafiki 'Heavy Metal Football' z Jürgenem? Na ostatnim meczu ligowym pojawił się taki transparent. Chodzi mi o dobrą rozdzielczość, do wydruku na jakiś plakat. Z góry dzięki za pomoc :)
"Kiedy schodzisz na przerwę i przegrywasz 0:3 nie możesz wierzyć w cuda. Musisz wierzyć w siebie." Jerzy Dudek
pziolkowski9

Postprzez Liverpoolczyk » 3 lut 2017, o 21:04

Czy jest ktoś kto zajmuje się projektami graficznymi? Chciałbym założyć fanpage na FB i potrzebuję ładnego zdjęcia w tle, na którym chciałbym umieścić kilka elementów. Potrzebuję też stworzyć jakieś własne logo. Ktoś tam się do mnie zgłaszał, inny kogoś polecał, ale może tu ktoś się profesjonalnie tym zajmuje i przedstawi ciekawą ofertę :wink:
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina
Liverpoolczyk

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez ziaja » 3 lut 2017, o 21:38

Liverpoolczyk napisał(a):Czy jest ktoś kto zajmuje się projektami graficznymi? Chciałbym założyć fanpage na FB i potrzebuję ładnego zdjęcia w tle, na którym chciałbym umieścić kilka elementów. Potrzebuję też stworzyć jakieś własne logo. Ktoś tam się do mnie zgłaszał, inny kogoś polecał, ale może tu ktoś się profesjonalnie tym zajmuje i przedstawi ciekawą ofertę :wink:

No powiedzmy, że się zajmuję :v
Obrazek
ziaja
Redaktor

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez DjLukasss » 28 lip 2017, o 19:18

Witam.
Potrzebuje tapet w wysokiej rozdzielczości herbu Liverpoolu , Anfield itp. ,jeśli ktoś takie posiada to byłbym wdzięczny za udostepnienie.
DjLukasss

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez florczak112 » 24 sie 2017, o 15:53

Witam,

Zwracam sie do was, bo sam nie posiada zdolnosci graficznych a ostatnie wyczyny Emre Cana sklonily mnie do checi zmiany avatara.

Moglibyscie mi pomoc stworzyc podobizne Emre z polowa twarzy robora, jak u Schwarzeneggera w Terminatorze?

@ziaja moze Ty bys dal rade, bo zdolnosci masz ogromne i jak widze tez z Sanoka pochodzisz :)
In the middle of every difficulty lies opportunity.
-Albert Einstein
florczak112

1 year of membership

Poprzednia strona

Powrót do Różności